Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bugreport


Godzillamessage

Recommended Posts

a880120

basszus - ezt a szót nem lehet nagy B-vel írni, kicseréli kicsivé.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Basszus --> basszus

Basszuskulcs --> basszuskulcs

Izé he! egyedül --> Izé he! egyedül

done

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nem egyszerûbb mail címet változtatni?

Minden más HTML levelet megjelenít rendesen.

Arra jutottam, (mikor a vipmailos címemre átküldtem azt amit a fórum küldött a gmailnek) hogy a fórum küld zöldségeket.

(Végülis te sem PM archívumon mutattad a HTML formátumot).

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

A kedvedért ideiglenesen kicseréltem a hotmail-es fiókomat gmail-re.

Tehát beállításoknál először be kell jelölni az alábbi jelölőnégyzetet:

[GSF] Picture

A levél így érkezik meg a fiókba, látható, hogy a mentés csatolmányként érkezik. Amiről eddig beszéltem: "View HTML" csak akkor jelenik meg, ha HTML tartalmú levelet kapsz. Itt látható, hogy nem látható, tehát a fórum nem HTML levelet küld.

A csatolmányt nem szükséges a levelezőben megnézni, le lehet tölteni és a levelezőtől függetlenül meg nézni.

[GSF] Picture

Ha mégis a levelezőben szeretnéd megnézni, akkor rá kell kattintani a csatolmányra és a "Nem biztonságos képek megjelenítése" linkre és akkor teljesen jól megjeleníti a tartalmat:

[GSF] Picture

A hotmail jobb ennél. :D

szerk: amit mutattam az a cdgalaxis HTML levele volt.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na ez az, h nekem nem csatolmányként jött a cucc, hanem úgy a levél részeként :(

De kifogom próbálni mégegyszer.

Link to comment
Share on other sites

sudubigyibo

Sziasztok!

Az mitõl lehet hogy nem tudok bejelentkezni a fórumra? ( Régebbi regemmel. természetesen )

A gamestar.hu-ra beenged de ide a fórumra már nem. Kértem új jelszót is hátha, de semmi...

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Ez sajnos elég régi probléma.

Légyszíves e-mailben elküldeni nekem az account adatait: felhasználónév és e-mail cím.

Megpróbálom kijavítani a hibás regisztrációs.

E-Mail címem: gsforum@gamestar.hu

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Hello!

Nekem a nicknevem változott meg, valahogy átvette a GSO-ról a valódi nevemet, gondolom.

Már küldtem e-mailt ezzel kapcsolatban.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hello!

Nekem a nicknevem változott meg, valahogy átvette a GSO-ról a valódi nevemet, gondolom.

Már küldtem e-mailt ezzel kapcsolatban.

Milyen diszkrét rendszer :D

Sajnos a PM archiválás rejtélye nem oldódott meg, de lehet h eleve hibás a funkció, mert az IPB3-ból már ki is vették

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Egyszer már volt egy ilyen hiba akkor is kiszivárgott pár név, de az még a GSO-n volt.

Viszont itt most csak VargaMiki esetében látunk ilyet.

(Amit tanácsolsz meg már 2003ban megtettem :D )

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Elméletileg mindenki kap e-mailt a történtekkel kapcsolatban, de ide is:

Néhány napja megcsinálták (javították) a GSO és GSF adatbázisai közötti kapcsolatot.

Mivel a GSO kiemeltebb státuszt élvez ezért a GSO adatbázisához kell a fórum adatbázisának igazodnia.

Az egyeztetés (szinkronizálás) elkezdõdött, ebbõl számtalan zûrzavaros állapot alakult ki és úgy fest, hogy a továbbiakban is ez lesz a jellemzõ amíg nem lesz kész a szinkronizáció.

Délután az én accom is félig törlõdött (sok más mindekiével együtt), mostanra az eddig jelzett problémákat sikerült javítani, bár nem mindegyiket sikerült az eredeti állapotára visszatenni, mert a változtatást a GSO adatbázisa úgy fest, hogy felülírja...

Tehát pl Raven ismét IcEmAn lett, mert a GSO neve valószínûleg az és hiába nevezem át itt, a fórumon, egy idõ után ismét IcEmAn lesz...és ezen egyenlõre nem tudok változtatni. :(

Megkérek minden érintettet e-mailben jelezze nekem a problémáját és megpróbálok megoldást találni.

Természetesen a kialakult helyzet mindenkinek kellemetlen, de szükséges lépés volt az adatbázisok összehangolása.

Ezért kérek mindenkit a nyugalom megõrzésére, ez a lépés is elõre viszi a fórumot akkor is, ha azt egyenlõre csak én látom. :)

Köszi a figyelmet. :)

Szerk:

Ha valaki nem tud ide a fórumra bejelentkezni, próbálja a következõt:

GSO-n kérjen új jelszót, azzal lépjen be GSO-ra, ott változtassa meg a régire és mentse el. Nagy valószínûséggel utána be tud ide is lépni vele.

Ha nem, akkor e-mail nekem!

Szerk 2:

Ha valakinek én változtattam meg a bejelentkezési nevét és nem tud belépni, próbálja meg a régit.

Szerk 3:

-IcEmAn- nevét is visszaírtam Ravenre, kíváncsi vagyok úgy maradnak-e a nevek...

Link to comment
Share on other sites

Janozs
GSO-n kérjen új jelszót, azzal lépjen be GSO-ra, ott változtassa meg a régire és mentse el. Nagy valószínûséggel utána be tud ide is lépni vele.

Nekem így jó lett. Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Raven

...

Szerk 2:

Ha valakinek én változtattam meg a bejelentkezési nevét és nem tud belépni, próbálja meg a régit.

Szerk 3:

-IcEmAn- nevét is visszaírtam Ravenre, kíváncsi vagyok úgy maradnak-e a nevek...

oh, észre se vettem a változásokat, mert nekem cookie-val automatán lép be a böngésző. most kiléptem és megpróbáltam vissza belépni. az történt h a réges-régi GSO-s nevemmel tudok belépni. tehát se nem Raven, se nem a korábbi -=IcEmAn=- nevem, hanem -IcEmAn-. viszont a fórumon Raven a nevem.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Az idézetedből meghagytam az utolsó két mondatot.

Ez a lényeg.

Úgy fest én csak a display nevet tudom úgy megváltoztatni, hogy úgy is maradjon (kopp kopp kopp...), az account felülírása a fórum felől nem megy, mert a GSO adatbázisa az ID alapján felülírja.

Az e-mail és jelszó csere már működik a GSO-n, talán a felhasználónév csere is majd működik egyszer. :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Akkor lehet végre jelszót változtatni? :)

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Elméletileg mûködik a jelszó és e-mail csere.

Nyugodtan meg lehet próbálni, ha valami nem jó, én itt vagyok és segítek. :)

Ha esetleg a sima jelszó csere nem megy, akkor próbáljátok ahogy lentebb írtam:

GSO-n kérj új jelszót, azzal lépj be GSO-ra, ott változtasd meg amire szeretnéd és mentd el.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Már régebb óta tudom, meg régen az sm15 nem működött és a 14 igen de most ez megfordult:

Nincs meg a felfelé mutató ujj smile.

ennek a párja : [sm15]

sm14 (szögletes zárójelekben) volt a kódja, de elveszett valahol ...

Ha nincs meg maga a smile (GSO-n műxik) esetleg, nekem megvan eltudom küldeni

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Más :

A fórum IE alatt látogatva biztonsági popupot vet fel ha a fõoldalra megyek.

Azóta csinálja mióta bekerült oda a "no warez" PNG ...

A megoldás az lenne h JPG formátumba átteszed a képet, szerintem akkor nem figyelmeztetgetne állandóan az IE h van valami kockázatos elem az oldalon

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Nálam nincs ilyen probléma.. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Használj Firefoxot. Ennyi.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nálam nincs ilyen probléma.. :unsure:

Mára nekem is megjavult :blink:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Archívumra :

Hiba történt. Ha nem vagy biztos abban, hogyan kell használni ezt a szolgáltatást, illetve ismeretlen a hiba oka, tekintsd meg a súgót e funkcióval kapcsolatban.

A hiba a következõ:

Nincs jogosultságod ehhez a szolgáltatáshoz, nem érheted el. Ha nem vagy bejelentkezve, akkor alább megteheted.

Egyébként is csak egy "NEW FORUM"-ot látunk

Link to comment
Share on other sites

_George_

Ezzel én is találkoztam de aztán emlékeztettek az erre vonatkozó posztra ahol le lett írva, hogy az ::Archívum:: fórumcímre kell kattintani.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Igen, így tényleg működik :)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Lehet, hülye kérdés, de az természetes, hogy bejelentkezés nélkül nem lehet böngészni a fórumot? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...