Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bugreport


Godzillamessage

Recommended Posts

Lord_KROK
3 hours ago, Godzillamessage said:

Időm még nem volt, hogy hiányos angol tudásommal megfogalmazzam a kérdést  a megfelelő helyen, hogy ez itt most mi a pics..

Ha gondolod, szivesen segitek. ;) 

Link to comment
Share on other sites

payskin

Átnéztem az AdminCP-t, de idézésre vonatkozó beállítást egyáltalán nem találtam. Google sem volt a barátom, 2005-ös, meg 2012-es találatokat hajigál. Fura. :(

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Hmm.. idézésre?  :huh: Ez a hiba nem idézésnél van, activity stream esetén írja ki összevissza a dolgokat (már ha erre gondoltál). Arra sincs beállítás admin CP-n, valószínűleg fájlokat kell majd turkálni, hogy helyreálljon a "rend". De hogy melyiket, vagy hogy mit lehet tenni azt meg kellene kérdezni az Invision fórumon. Lehet, másnál is előfordult és van már megoldás, de nem volt időm átböngészni az ottani témákat.

Itt a tavasz, a meleg beálltával az összes szabadidőm elpárolgott. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Igen, ebben a témában említettem már a dolgot:

Valószínűleg inkább ebben a topikban kellett volna. Ez a verzióváltással lett ilyen, szóval akkor csesződhetett el valami.

Pár napja történt, hogy a Content I Follow nevű activity streamből eltűnt a követett témacsoportjaim nagyobb része, csak néhány maradt meg. (Alapvetően csak a bekövetett témacsoportjaim témáit nézem.) Egyesével kellett visszatennem followra az összes többit, amit eddig követtem. Nem tudom, ez mi miatt lehetett.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

A Fórum (téma) követőket töröltem (topik követőket nem), mert túl sok volt köztük a "halott" követő, így secperc megtelt a mail fiókom lepattanó levelekkel. Egyesével sajna nem lehet törölni "halott" követőket.

Jelezhettem volna, elfelejtettem. :sad: Elnézést kérek a kényelmetlenségért minden érintettől, újra fel kell iratkozni a témákra.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Semmi gond, én már megtettem. A lényeg, hogy akkor ez nem valami váratlan bug; köszi az infót.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
payskin

Godzi, adsz egy ftp-hozzáférést? Megnézném kódban ezt a válaszhibát, mert az agyamra megy. :D

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Milyen válaszhibát? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
12 hours ago, payskin said:

Godzi, adsz egy ftp-hozzáférést? Megnézném kódban ezt a válaszhibát, mert az agyamra megy. :D

Renélem azért nem ide a topicba adja az FTP hozzáférést :troll:

(csak rossz troll vicc volt) 

Link to comment
Share on other sites

payskin
19 hours ago, bcom said:

gondolom ezt

azt bizony

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Azt biztosan nem a fájlokban (ftp-n) kell keresgélni, hanem ACP-ben a témáknál valamelyik template-ben, vagy az adatbázisban.

Balázs, jó lenne ha csinálnál egy IPS profilt az itteni e-mail címmel és szólnál, ha kész. Bekapcsolnálak a licenszbe és vagy az Invision Community megfelelő topikjában, vagy ACP-ből ticket leadással is megkérdezhetjük, hol keressük a hibát.

Ettől a hibától függetlenül is be kellene kapcsoljalak a licenszbe (és a többi dolgot is meg kell osztanom), mert ki tudja mikor dobom el a kalapácsot.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Godzillamessage

Tegnapi kiesés:

"Tisztelt Zoltán Péter!

A hétfői napon (2019.05.27) az s6.tarhely.com szerverünkön műszaki hiba miatt szolgáltatáskiesés volt tapasztalható.

Hajnali 5 órakor monitoring rendszerünk visszajelzései alapján a szerver újraindításra került, ami után továbbra is hibákat tapasztaltunk a rendszer működésében. A szerveren SSD meghajtó cserét végeztünk reggel 6 óra 20 perckor. A fizikai helyreállítás után az adatbázis szervert kiszolgáló fájlrendszer hibákat produkált. Rendszergazda kollégáink igyekeztek a hibákat mielőbb elhárítani, azonban a szolgáltatás teljes helyreállítása sajnos elhúzódott, ami miatt elnézésüket kérjük.

Adatvédelmi incidens nem történt, a tárhelyek, postafiókok tartalma illetéktelenekhez nem került.

A tapasztalt kellemetlenségekért elnézésüket kérjük!

Amennyiben weboldala működésében, igénybe vett szolgáltatásaiban továbbra is hibát tapasztalna, úgy kérjük jelezze felénk.

Üdvözlettel,
Magyar Hosting Ügyfélszolgálat"

Link to comment
Share on other sites

XCube

Nem baxogatásképpen, de tervben van a sötét téma hibáinak javítása? Néhol nem látszik a szöveg a háttérszín miatt (kép beillesztése külső linkről, személyes menü, stb.), illetve bizonyos belinkelések sem működnek vele:

682sqx2d.png

A világos témától sajnos kiég a retinám :sad: .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Kösz a jelzést, hamarosan ránézek. Ha a témához nem adtak ki frissítést, akkor kézi mókolás lesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Godzillamessage

"Tisztelt Péter Zoltán !

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy 2019.06.27-én éjszaka 23:00-tól kezdődően a megjelölt időablakon belül az Ön tárhelyét kiszolgáló szerveren karbantartást végzünk. A karbantartás az Ön szolgáltatásait is érinti az alábbiak szerint.

Tárhely szerver karbantartás

A karbantartás ideje: 2019.06.27. 23:00 - 2019.06.28. 02:00 (csütörtök éjszaka-péntek hajnal).

...

A várható jelenség: a karbantartás ideje alatt kb. 45-60 percig a tárhely szolgáltatás szünetelni fog, a weboldalak nem töltődnek be, és az e-maileket sem lehet letölteni. A DNS kiszolgálás nem fog szünetelni.

Üdvözlettel,
Magyar Hosting Kft. "

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
XCube

Valami nem stimmel a komment ablakkal. Ahogy posztolok valamit sokszor nem jelenik meg a böngészőben a változás, vagy ha meg is jelenik az egész szöveg ott marad a komment ablakban és csak akkor tudok újra idézni vagy írni ha újratöltöm az oldalt. Több gépen is előfordul.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Tableten már találkoztam ezzel a problémával. Utána nézek, szerintem ez megint egy IPS- nek jelentendő bug lesz.

 

Lefuttattam egy adatbázis javítás/optimalizálás kombót, hátha az óriásira hízott cache okozta a problémát. Meglátjuk. :)

Szóljatok, ha találkoztok a problémával.

szerk: nem oldotta meg, ennél a postnál ismét jelentkezett a hiba. Megyek IPS-hez körülnézni, hátha más már jelentette a hibát.

Edited by Godzillamessage
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Godzillamessage

Sessions táblának valami problémája adódott. Javítva. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lord_KROK

Az elmúlt napokban többször futottam ebbe az üzenetbe bele, kivétel nélkül mindig komment elküldése után. Nem a topic oldalt tölti be, hanem ezt írja

 

[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

 

általában egy back megoldja a problémát

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

89ceec4163fc82b62a0960d6bd2eb905.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
UC

Az Egyéb játékok / Játékzenék topik elszáll, adathalásznak írja a Chrome. Furcsamód a többi teljesen jó, talán Kaszman legutóbbi kommentje valami gonoszságot tartalmaz :) 
Két különböző gépen és hálózatból is megnéztem, szerintem nem nálam lesz a hiba:

http://www.gsforum.hu/topic/6787-játékzenék/page/46

 

Link to comment
Share on other sites

payskin

A raptr-t nem szereti a Google, most már jó ideje tiltólistán van, viszont valakinek meg benne van az aláírásában. Mindjárt megnézem, hogy ki tudom-e venni... 

---

Ok, kivettem, de kell várni egy kicsit, míg a Google is észreveszi. Addig is be tudsz menni, ha rákattintasz a piros oldalon a Details gombra, és aztán a szöveg alján a linkre. ;)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

UC

Köszi. Bemenni sikerült, csak nem tudtam pontosan mi csinálja, inkább szóltam :)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

kaszman1
On 10/30/2019 at 8:50 PM, payskin said:

A raptr-t nem szereti a Google, most már jó ideje tiltólistán van, viszont valakinek meg benne van az aláírásában. Mindjárt megnézem, hogy ki tudom-e venni... 

---

Ok, kivettem, de kell várni egy kicsit, míg a Google is észreveszi. Addig is be tudsz menni, ha rákattintasz a piros oldalon a Details gombra, és aztán a szöveg alján a linkre. ;)

Enyémben Exophase Gamecard van, Raptr nincs.

Bocs ha bezavartam a postommal :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...