Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Avatarok - Sapiról le! - Vol.2


DanteXV

Recommended Posts

Gruffersten

Én is teljesen átöltöztem és egy komolytalan idézetet is hozzácsaptam az oblivionból. :)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Na már nálam is érett az avicsere :D .

Link to comment
Share on other sites

Superlompos

Én még új vagyok, de más oldalon is ezt az avit használom, sõt még X-fire-nél is. Szeretem az ázsiai (fõleg koreai) lányokat. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lord_KROK

Gondoltam. És mennyivel volt már dolgod? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
XCube

Szeretem az ázsiai (fõleg koreai) lányokat. :D

És itt azokra gondolsz, akikrõl szép képek vannak a neten. Az átlag ázsiai nõk nem valami szépek :( .

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

És itt azokra gondolsz, akikről szép képek vannak a neten. Az átlag ázsiai nők nem valami szépek :( .

Szerintem sem. Bár én nem sokat ismerek személyesen. (de azért ismerek)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Trungi.X

A Mindenes után egy újabb zseniális sorozat szereplõre váltottam. Ezuttal, Dextert választottam, hatalmas arc :D

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Lassan újra itt a dec. 1-je. Nem csinálna valaki az avámra egy mikulássapit? :D

Link to comment
Share on other sites

XCube

Lassan újra itt a dec. 1-je. Nem csinálna valaki az avámra egy mikulássapit? :D

Szeretnéd :D ? Küldd el a képet nagyobb méretben :) . Milyen sapka kell rá?

Btw én meg visszatértem a régihez :) . Ráhangoltam a sötét skinekre, hogy ne legyen körülötte csúnya keret.

Szerk:

Ha ez így megfelel, akkor parancsolj :) :

[GSF] Picture

Ha nem tetszik, hogy a haja nincs bedugdosva alá, akkor szólj :D .

Kicsit a kontraszton is javítottam :) .

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Teljesen ki is ment a fejemből a fórum ezen régi, szép szokása :huh: Valamit ki kell találnom nekem is, sapi (ill. kalap) már van.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Teljesen ki is ment a fejembõl a fórum ezen régi, szép szokása :huh: Valamit ki kell találnom nekem is, sapi (ill. kalap) már van.

Rocky -ra akarod a sapkát?

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Lassan újra itt a dec. 1-je.

Éppen kérdezni akartam már én is, hogy lesz-e ilyen "rakjunk egyszerre sapkát az avinkra, mert az olyan mókás" rendezvény. De akkor úgy néz ki, hogy lesz, és nem veszik kárba a nyáron megcsinált (megtalált) avim :D

Rocky -ra akarod a sapkát?

Kalapra sapkát? Sly jól fog kinézni :), de a tiédre sem lesz semmi munka sapkát telepíteni.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Kalapra sapkát? Sly jól fog kinézni :)

A kalap eltûntethetõ, a Photoshop mindenre képes :D .

de a tiédre sem lesz semmi munka sapkát telepíteni.

Biztos vagy ebben :D ?

[GSF] Picture

Ezt délután csináltam, de nem ez lesz, mert olyat akarok, ami megy a háttérhez és nincs kerete :) .

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Rocky -ra akarod a sapkát?

Ez az, hogy kalap már van (végre valakinek feltűnik a jellegzetes kalap és nem csak Stallone-ként hivatkozik rá, el sem hiszem, respect B)), szóval ötletelek valami érdekesebben. Koszorú a nyakába vagy valami :D. A tiédet egyébként (bár valószínűleg pepecselős meló lenne) én a helyedben kiraknám egy égősorral :).

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Ez az avatar nem Stallone: ez Rocky. Másként nem is lehet ezt a képet felismerni. :D

Persze aki nem látta a Rocky filmeket...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ez az avatar nem Stallone: ez Rocky. Másként nem is lehet ezt a képet felismerni. :D

Persze aki nem látta a Rocky filmeket...

Ne is mond, azt hittem kitekerem a nyakát egy bizonyos illetõnek egy bizonyos topikban, amikor Rambo-t írt... :unsure: :omg: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

[GSF] Picture

keresek én is egy mikulás sapit :D

Link to comment
Share on other sites

XCube

Ez az, hogy kalap már van (végre valakinek feltűnik a jellegzetes kalap és nem csak Stallone-ként hivatkozik rá, el sem hiszem, respect B)), szóval ötletelek valami érdekesebben. Koszorú a nyakába vagy valami :D. A tiédet egyébként (bár valószínűleg pepecselős meló lenne) én a helyedben kiraknám egy égősorral :).

Stallone egy színész, Rocky egy karakter. Ha ránézek az avatarodra, nekem nem Rocky jut eszembe :) . És az elmúlt gyermekkorom :s46: .

Bakker sajnos túl jó ötletet adtál ezzel az égősorral, félek, hogy képes leszek egész éjjel ezzel pepecselni :D .

Villógó avatart nem lehet berakni ugye. Ez arra is vonatkozik, ha csak picikét változik a világítás rajta? :D

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Stallone egy színész, Rocky egy karakter. Ha ránézek az avatarodra, nekem nem Rocky jut eszembe :) . És az elmúlt gyermekkorom :s46: .

Bakker sajnos túl jó ötletet adtál ezzel az égősorral, félek, hogy képes leszek egész éjjel ezzel pepecselni :D .

Villógó avatart nem lehet berakni ugye. Ez arra is vonatkozik, ha csak picikét változik a világítás rajta? :D

Ha Salty avijára nézek, nekem Rocky jut eszembe.

Ha meg erre:

[GSF] Picture

akkor Rambo. Ha a kettőt együtt látom, eszembe jut, milyen öreg is vagyok ögüü

Villogó avatar nem lehet, de ha picikét változik a világítás rajta, akkor elmegy.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

[GSF] Picture

Kösz! :D

Link to comment
Share on other sites

XCube

Stallone egy színész, Rocky egy karakter. Ha ránézek az avatarodra, nekem nem Rocky jut eszembe :) . És az elmúlt gyermekkorom :s46: .

Bakker sajnos túl jó ötletet adtál ezzel az égősorral, félek, hogy képes leszek egész éjjel ezzel pepecselni :D .

Villógó avatart nem lehet berakni ugye. Ez arra is vonatkozik, ha csak picikét változik a világítás rajta? :D

Nekem nem Rocky jut eszembe? Miről beszélek én?????

Bocsánat :D , elírtam :) .

Éppen hogy Rocky jut eszembe róla és nem csak Stallone :D . Hát mi másért írtam volna rögtön Rocky -t :D .

Kösz! :D

Szívesen. A többit megbeszéljük :D .

akkor Rambo. Ha a kettőt együtt látom, eszembe jut, milyen öreg is vagyok ögüü

Én aztán még igazán ne panaszkodjak, de azért :( .

Link to comment
Share on other sites

XCube

Ez még viselhetõ?

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Bakker, ez igazán szép lett. 2 órás hadművelet eredménye :) .

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Úgy döntöttem, hogy a több, mint két órás photoshop tapasztalatomat bevetve, csinálok egy sapkás avit magamnak, nem azt a nyári elõre elkészített darabot használom fel.

Most már csak dönteni kellene:

[GSF] Picture[GSF] Picture

Szerintetek?

Link to comment
Share on other sites

XCube

Szerintem a második legyen. Az első stílusosabb, a második viszont nekem jobban bejön :D .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...