Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Avatarok - Sapiról le! - Vol.2


DanteXV

Recommended Posts

jagdtigger

Na én is lecseréltem Abel-t :D .

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Új skinhez új avi dukál :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Joey

(Mondjuk real 3 megás Scarlet Johansson avijáér senki nem szólt anno :D )

Azon túl is voltak érdekes méretek, de csak idõleges darabként, addig meg kit izgat a szabály? Majd kiveszi egy modi, ha észreveszi. -_- :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
chiko

Az enyémet felismeri valaki?

Nem sokan ismerik ezt a játékot.

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

(Mondjuk real 3 megás Scarlet Johansson avijáér senki nem szólt anno :D )

Scarlet Johansont szeretjük nézni -_-

Amúgy meg lecseréltem Talost, Allusisra :)

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Új :D (Olivia Wilde :wub: )

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Egy ideje nekem is más van. Az EVO, azaz Evolution Tournament logója, ami egyfajta verekedõs játékok VB-nek felel meg. Közeledik a július, és mivel a logó maga is tetszik egyszerûsége miatt, hát lecseréltem.

Link to comment
Share on other sites

vm93

Én sokáig keresgéltem a jelenlegi avataromat, de egyszerûen nem volt.

De a Photoshop segítségével ebbõl és ebbõl (rohadt véletlenül eltalált atméretezésbõl) sikerült összeillesztenem.

Azthittem, hogy Wallpaper vagy hasonló formában elsõre megtalálom, de nem így lett :/

Link to comment
Share on other sites

jetine

Egy ideje nekem is más van. Az EVO, azaz Evolution Tournament logója, ami egyfajta verekedõs játékok VB-nek felel meg. Közeledik a július, és mivel a logó maga is tetszik egyszerûsége miatt, hát lecseréltem.

Direkt ilyen a széle, a logonál, vagy csak nem tököltél vele? :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Google nem dobott jobbat pedig elég sokat megnézem és alapból mind ilyen volt ami fehér háttérrel volt ellátva. Köszi, kicserélem :).

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Ha jól rémlik, már tavaly nyár óta Wall-e az avatarom, és eltökélt célom, hogy mostmár nem is fogom leváltani. A nyilvánvaló okot leszámítva (klassz a karakter), azért, mert úgy néz ki, mintha a kommentemre mutatna, másfelõl pedig nem árt az állandóság. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ha jól rémlik, már tavaly nyár óta Wall-e az avatarom, és eltökélt célom, hogy mostmár nem is fogom leváltani. A nyilvánvaló okot leszámítva (klassz a karakter), azért, mert úgy néz ki, mintha a kommentemre mutatna, másfelõl pedig nem árt az állandóság. :rolleyes:

Nekem is ugyanezen ok miatt volt 8 évig ugyanaz az avatarom.

Most lecseréltem mert a rangom alapján adott volt :P

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Nekem is ugyanezen ok miatt volt 8 évig ugyanaz az avatarom.

Most lecseréltem mert a rangom alapján adott volt :P

(klassz az új avatarod)

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Két és fél év után avatart cseréltem. Nyilván ennek a poén értéke relatíve hamar el fog kopni, szóval pár héten belül vagy visszateszem a régit, vagy váltok másra, de ez a kép annyira ütött és annyira ideális méretben volt, hogy nem bírtam megállni, hogy betegyem egy időre. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

(klassz az új avatarod)

Köszönöm :) rangomhoz való B)

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Új.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
OG

Kedvenc tudósom (Zefran Cochrane a Star Trek First Contact filmbõl), alul meg a Phoenix.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Trungi.X

Az enyém a Dokikból a Mindenes :D Szvsz a legjobb mellékszereplõ az eféle komédiás sorozatokból :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Aki megtalálja rajta a két nem túlzottan eldugott feliratot és netán rákeres google-ben (illetve youtube-on), az megtudja hogy mi is az avim ^^.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

nagyon gáz ez a "nincs avatarom" megoldás,ezerszer jobb úgy ahogy régen volt

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Az enyém a Dokikból a Mindenes :D Szvsz a legjobb mellékszereplõ az eféle komédiás sorozatokból :)

Kedvenc szereplõm az egész sorozatból. Ha feltûnik a képernyõn, én már vihogok :lol:

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Aki megtalálja rajta a két nem túlzottan eldugott feliratot és netán rákeres google-ben (illetve youtube-on), az megtudja hogy mi is az avim ^^.

Heh, rohadt jó az az album, elő is kerítem mindjárt újra. :rolleyes:

Amúgy ahhoz képest, hogy május elsején pár napot jósoltam a klónos avinak, sokáig húzta. Vagy egy hónapja le akartam cserélni egy Fate/Stay Nightosra, csak kicsit nehézkes ilyen kis méretben is tisztán látható képet keríteni. Most belefutottam ebbe, pedig nem is kerestem. ^_^

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Az utóbbi 2-3 napban nagyjából naponta cseréltem le az avatarom, de szerintem végre megtaláltam azt, ami ismét sokáig marad majd. Nem szeretem a "teljes képet kitöltõ" avatarokat, jobb szeretem azokat amik fehér hátterükkel szépen beleolvadnak a fórumba, és csak a képen igazán fontos forma látszódik kiemelve, mindenféle háttér nélkül.

Mivel ilyet nem nagyon tudtam készíteni az Eufloria fáiról (mindig volt elütõ szín a fórum hátterétõl), ezért aztán ez lett. Amúgy is átszellemülök SF téren, hát nyomatékosítom :).

Link to comment
Share on other sites

Trungi.X

Kedvenc szereplõm az egész sorozatból. Ha feltûnik a képernyõn, én már vihogok :lol:

Legjobb :D Tökmind1 mit csinál, vagy hogy kivel csinálja, vagy hogy miért az vicces :D Mindenes FTW!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
XCube

Új avatar és szignókép. A DNF láz lecsengett nálam, ehelyett jön a RAGE láz :D .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...