Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kocsmai Játékok


Lord_KROK

Melyik kocsmai játékot kedveled a legjobban?  

58 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Lord_KROK

Már régóta szeretnél újra biliárdozni, csak sajnos mostanában nem jártam olyan helyen, ahol volt asztal. :(

én dartsozni szeretnék már régóta ;)

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Az "nálunk" csakis vadász.

Persze, errefelé is Vadász a cola-vörösbor, de gólyatáborban abszolút a VBK égett a nyelvemhez, azóta mindig úgy kérem, ha kérem - aztán néha néznek, hogy 'vadászt?'...

Abszolút mértékben biliárdpárti vagyok, sima kocsmaszabályokkal, versenyszabállyal, 9-es pool, 14.1-es pool, bármi jöhet.

Karambolasztal híján sajnos azt elég nehéz kivitelezni, bár van egy jópofa játék: bal alsó lyuk szájába beraktok egy golyót, akármit, és a fehérrel legalább 3 falról kell lelökni. Ha lemegy, akkor újra, és kezdőpontról, ha nem megy le, az ellenfél onnan, ahol megállt a fehér. Nagyon nehéz, de rendkívül sokat fejleszt a szöglátáson, ha sokat játszod. És mondjuk 10 pontig.

Kálvin mellett van az albérlet, és 89 méterre van tőlünk az All-Inn (igen, 2 n, jó kis szóvicc, mi?) és a Ráday-n, 130 méterre a Paris, Texas.

Mindkét helyen két asztal van, előbbiben 290 az üveges Soproni, utóbbiban vasárnap-szerda 280 a csapolt Soproni (amúgy duplája lenne, nagyon drága hely, de van pl. ilyen, hogy lent az asztaloknál van egy kaputelefon, azzal felszólsz a pulthoz, és hoznak le, amit akarsz...)

500 és 460 Ft a két helyen a biliárd (és nyilván perc alapú). Mondanom sem kell, heti átlag 10 óra eddig nagyon stabilan megvan. (na meg haverommal megyek néha snookerezni is, de az nagyon nem kocsma)

Dartsban a krikett mód elég jópofa, csocsózni nem igazán tudok, az nem az én játékom, sakkozni meg nem kocsmában szoktam (hanem albiban mondjuk lakótársammal, vagy neten másik haverral). Ja hát a póker meg nyilván alap haverokkal... eddig 2 bajnokságot rendeztünk nálunk, egyszer első, másik alkalommal runner-up lettem (head's up ugyanazzal az emberrel), elég pöpec vol :) Múltkor nyitni kellett 2 asztalt, mert 11 emberre már nincs elég kártya egy pakliban...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Dartsban a krikett mód elég jópofa

Na az az amit nem tudok játszani :(

Álltalában 301-et vagy 901-et nyomatok.

Link to comment
Share on other sites

-TT-
500 és 460 Ft a két helyen a biliárd (és nyilván perc alapú). Mondanom sem kell, heti átlag 10 óra eddig nagyon stabilan megvan. (na meg haverommal megyek néha snookerezni is, de az nagyon nem kocsma

Nem szoktam járni mostanság, én anno 1-2helyen ingyen tudtam,500 az órára vonatkozik?

De amúgy aki meg igencsak kedveli annak érdemes inkább billiárdasztalban otthonra gondolkodni,csak ugye hely kérdése is inkább.

Újonnan nagyon drága, de most is tudnék spec venni 25k-ért amcsi típusú billiárd asztalt használtan. Ha lenne feleslegbe ennyim rá nem is gondolkodnék hisz kb 50alkalom után már visszahozza árát...

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Én a jó öreg ultira esküszöm egy-egy korsó hideg csapolt sör társaságában, csak a játszani tudó csoport elég ritkán tud összegyûlni. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Lord_KROK

Mostanában elég keveset játszom kocsmába, tegnap is akartam csocsózni de nem volt elég ember.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
trialboj

Csocsó asztalt vásárolnék, de kellene egy kis segítség a választáshoz:

1. max 70kig mit érdemes venni(ár érték arányt szem elõtt tartva, inkább kevesebb mint többért)

2. Találtam nagyon sok kombinált asztalt, a legjobban ez fogott meg: Az air hokey miatt, érdekelne, ha van bármi tapasztalatok ezekrõl az asztalokról, a fõ felhasználási terület itt is a csocsó lenne, de ha több opció is van akkor mégis jobban megéri, kérdés, hogy milyen minõséget kapok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...