Jump to content
Sign in to follow this  
smoke04

Homefront 1-2

Recommended Posts

smoke04

ÁÁÁ az Ausztrálok megkapják a könyvet is! :) Jó nekik! :) Mondjuk nekem elég az alap változat is, még az is drága így is gyûjtenem kell rá! :)

aki10

ÁÁÁ az Ausztrálok megkapják a könyvet is! :) Jó nekik! :) Mondjuk nekem elég az alap változat is, még az is drága így is gyûjtenem kell rá! :)

Nem drága, kb. annyiba kerül, mint a többi játék premierekor.

Kellerman

Kinek mi a drága,ugyebár.

smoke04

Kinek mi a drága,ugyebár.

Hát ezaz! Majdnem dupla annyiba kerül mint az alapcsomag, legalábbis a GustyX által linkelt hír alapján! Az alap 9E a CE meg 17E! Azért nem mind1!

smoke04

1 héttel eltolták a megjelenést! Így Március 18.-án jön a játék!

Chuck_Norris

1 héttel eltolták a megjelenést! Így Március 18.-án jön a játék!

1 hét nem a világ... :) inkább mint 1 évvel! :P

smoke04

video 1

Az elsõ csak egy 2 perces single player videó, nem sok érdekesség van benne, a második pedig 8 perces multi videó! Nem a gametrailers-es!

smoke04

smoke04

G4TV Videó néhány új single player momentummal!

Jah és ha elõrendelitek Steamen akkor Metro 2033-at kaptok ajándékba!

GustyX

SVZlIbBTlDs

Chuck_Norris

Én már várom,.... elég nagyok az igényeim. :D

smoke04

Én már várom,.... elég nagyok az igényeim. :D

Szintén! :) Bár a Frontlines nálam körökkel verte a maga idejében a codokat/battlefieldeket szóval bízom a fejlesztõkben! :)

smoke04

Az elsõ értékelés 9/10 az olasz Playstation magazintól! Sajnos csak a Homefront facebook oldaláról tudom én is a hírt így nem láthatjuk a cikket, bár olaszul nem is lenne sok értelme!

Feared

A játék engem érdekel, hisz a Red Dawn nagyon bejött, és a MW2 sztorija is tetszett.

Ez az 5 óra játékidõ meg nagyon relatív. Nekem se az MW2, se az új MOH nem tartott rövid ideig. Minden alkalommal csak kb. 1 órát játszottam, és jópárszor ki is nyírtak, így nem 2 nap volt végigvinni õket.

A grafika már jobban aggaszt. Tudom nem minden a látvány, de a Homefront kinézete 2011-ben naaagyon kevés. Ennél a MW1 is szebb volt, és az 4 éves játék.

Talán a sztori és a játékmenet eladja, de félek, hogy sok egyediség nem lesz benne.

smoke04

És itt az elsõ teljes review!

TESSÉK !

Angolul persze és xbox360 verzió! Aki csak a százalékra kíváncsi annak elmondom hogy 93%! :)

smoke04

És végre egy normális gameplay a véglegesbõl! Sokkal jobban néz ki szerintem mint az eddigi gameplayek!

Sima Ground Controll játékmód!

Scoo79

És itt az elsõ teljes review!

TESSÉK !

Angolul persze és xbox360 verzió! Aki csak a százalékra kíváncsi annak elmondom hogy 93%! :)

Ezt írja:

on the hard level I finished the game in less than 7 hours

Szóval nehéz fokozaton is kevesebb, mint 7 óra. Nem egy hosszú a single, ennek ellenére tényleg sok pontot kapott.

Chuck_Norris

Ezt írja:

on the hard level I finished the game in less than 7 hours

Szóval nehéz fokozaton is kevesebb, mint 7 óra. Nem egy hosszú a single, ennek ellenére tényleg sok pontot kapott.

Manapság már 7 óra "jónak" számít + ha tele van mindenféle atom jelenetekkel (amikkel sok a munka) akkor "félig" még "érthető" is (persze nem, sőt a játékos minél többet akar játszani ha jó a játék)..-> minél látványosabb jelenetek vannak benne, annál több vele a munka, ergo kevesebb lesz a játékhossza, mert nem tudnak annyira sok "szép" jelenetet belerakni, hogy az kitolja 10-15 órára.... Pár éve még 9-10 óra volt a "max". (sajna :() de azóta még kevesebb....nemsokára eléri egy filmhosszát. :D

Raven

gameplay alapján ez a játék igazi alternatívának tûnik a cod sorozathoz.

takii

gameplay alapján ez a játék igazi alternatívának tûnik a cod sorozathoz.

Nagyon kíváncsi vagyok rá, történet pedig nagyon tetszik UP :D

-Laslie-

És végre egy normális gameplay a véglegesbõl! Sokkal jobban néz ki szerintem mint az eddigi gameplayek!

Sima Ground Controll játékmód!

Ígéretesnek tûnik, és most tényleg csak ez a videó alapján mondok véleményt, az is csak saját :D túl soknak tûnik az egyszerre pályán lehetõ jármûvek száma, vagy fix helyen respawn idõs kellett volna, vagy mint killstreak megoldásba, de így hogy pontokért lehet venni hát nem tom, mint ötlet jó, de így hamar elég nagy káosz lesz a csata téren szerintem ha mindenki vehet bármikor ha megvan a pontja, onnantól meg csak gép harc lesz az egészbõl. Persze lehet van benne limit, meg kasztonként van gondolom lebontva.

A másik, konzolos játékon még nem is annyira, de PC-snél már biztos a nyílt pályából adódóan kibacott sok sniper lesz, és mivel van hasalás is még rosszabb lesz kiszúrni õket :(

Játék kezdéskor meg az a gyors memória UAV is érdekes :lol: mindenkit megmutat az egész pályán :D

Viszont mondom ígéretesnek tûnik, egy kis COD, egy kis BF, na majd ha lesz rá való megnézzük :)