Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Homefront 1-2


smoke04

Recommended Posts

smoke04

Az eleje kifejezetten tetszik...és a vége is 2:10tõl!!! az a uav nagyon menõ volt a végén! :D

(bár a sebzésen még kell változtatni, amin nyilván fognak is...remélem.)

Viszont a fegyverek jól néznek ki! +pont

PC-n úgy is kisebb sebzése lesz az összes fegyvernek!

Link to comment
Share on other sites

smoke04

PC-n úgy is nagyobb sebzése lesz az összes fegyvernek!

Link to comment
Share on other sites

Jelan

PC-n úgy is kisebb sebzése lesz az összes fegyvernek!

Ez csak BF-es balPuding!ság.

Link to comment
Share on other sites

aki10

Multiplayer gameplay:

A játék egész jó, bár még mindig fent állnak a hibák amit mondtam.A videó azonban nem tetszett.Ott mutogatott olyan dolgokat az a szerencsétlen, ami vagy más játékban is benne van, vagy rögtön kitalálható, hogy mit jelent, közbe meg szitává lõtték.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Ma 3órakor élõ interjú a játékról ITT !

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Hivatalos gépigény!

Legalábbis szerintem az mert a játék hivatalos honlapján volt egy hír amiben szerepelt a fenti link!

Link to comment
Share on other sites

aki10

Hivatalos gépigény!

Legalábbis szerintem az mert a játék hivatalos honlapján volt egy hír amiben szerepelt a fenti link!

Azért elég proci igényes...

Mondhatnám úgyis, hogy kibszott proci igényes...

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Azért elég proci igényes...

Mondhatnám úgyis, hogy kibszott proci igényes...

A BF-BC2 is simábban megy egy 4magos proci alatt :D szerintem aki tényleg játszani akar, annak Core2 vagy egy négymagos proci már van a gépébe, szóval annyira nem vészes, haladjunk a korral :D

Akkor derültem jókat mikor láttam a játék kezdéskor hogy Run greats on Intel Core 2 Extreme Edition, mondom azon már jó hogy :D be is bacna ha nem vazz :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Azért elég proci igényes...

Mondhatnám úgyis, hogy kibszott proci igényes...

hát fákk, ja. :D nem szép tõlük.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Nem súlyos gépigény szerintem! Ha az ajánlottat nézitek videókártya: ati 4850! Akárhogy nézem ez egy 2 éves kártya! 2 gb ram megint nem sok, ma már átlagos, ezek mellé meg legtöbb embernek van egy erõs 2 magos procija legalább!

Link to comment
Share on other sites

aki10

Hát, nekem csak a procival lesz talán gond...

Processzorom:AMD Athlon 64 X2 (2.7 Ghz)

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Hivatalos honlapon rámegyek a játék infóra, fegyverek listájára, de akárhogy is számolom összesen 6? Nem lesz az egy kicsit kevés? :huh: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Hivatalos honlapon rámegyek a játék infóra, fegyverek listájára, de akárhogy is számolom összesen 6? Nem lesz az egy kicsit kevés? :huh: :unsure:

Inkább legyen kevés, de balanszolt fegyver, mint MW2 stílus, hogy tele van KisTehén!va fegyverekkel, de felét nem is érdemes használni.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Hivatalos honlapon rámegyek a játék infóra, fegyverek listájára, de akárhogy is számolom összesen 6? Nem lesz az egy kicsit kevés? :huh: :unsure:

Ha megnézed gametrailersen a walkthrough videót a második rész végén mutatja hogy milyen fegyverek vannak!

ITT A VIDEÓ

Összesen 13 van, plusz a másodlagos fegyver (gondolok itt a kis pisztolyra), plusz rpg, plusz a kis robotok! És állítólag még lesz több fegyver is csak azok nem szerepeltek eddig a demókban!

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Inkább legyen kevés, de balanszolt fegyver, mint MW2 stílus, hogy tele van KisTehén!va fegyverekkel, de felét nem is érdemes használni.

Azért szerintem kasztonként minimum 5fegyver már alapnak lehetne mondhatni, nem azért hogy most arra rángassa valaki hogy mennyi fegyver van benne, csak a változatosság kedvéért.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Hivatalos honlapon rámegyek a játék infóra, fegyverek listájára, de akárhogy is számolom összesen 6? Nem lesz az egy kicsit kevés? :huh: :unsure:

Nem 6 fegyver lesz benne.

+ lesznek irányítható drone-ok

+ gránátok, egyéb felszerelések

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Megjelenhetne már a játék igazán! Egyre gyakrabban húzom fel magam MOhán!

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Nem tudom láttátok-e már!

A fegyverhangok nagyon jók!

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Egész jónak tûnik, majd meglátjuk mikor kijön milyen is lett! :)

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Én inkább arra lennék kíváncsi,hogy mennyire lesz tartalmas a játék.(fegyverek,mapok,szintek száma)

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Én inkább arra lennék kíváncsi,hogy mennyire lesz tartalmas a játék.(fegyverek,mapok,szintek száma)

Fegyverek száma még nem biztos! Pályák az alapjátékban 8 db lesz plusz késõbb DLC-k, az még nem biztos, hogy ingyenes vagy fizetõs Dlc-K, és 75 szint lesz!

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Akkor reménykedjünk :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...