Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Homefront 1-2


smoke04

Recommended Posts

smoke04

Láttam, hogy még nincs a játéknak topicja ezért gondoltam indítok egyet és mindenki kifejtheti róla a véleményét!

Tudom én is, hogy ez a játék igazából a COD és a Battlefield keveréke, de a KAOS-os srácok a Frontlines-ban is azokat az elemeket vették át amelyek nekem tetszettek az említett 2 játékban és nagyon jól összegyúrták az egészet!

Szóval itt van pár videó a játékról, lessétek meg és jöhetnek a vélemények, észrevételek, kívánságok stb...

Gametrailer odlal

És 2 youtube videó:

És egy single player demo az E3-ról:

Jó nézelõdést! :)

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Na mi van csak engem érdekel eza a játék?? :P

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Na mi van csak engem érdekel eza a játék?? :P

Engem is, de eddig ne msok mindenrõl lehet csacsogni. Az viszont szép, hogy már a 2. részrõl is pletykáltnak :D.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Engem is, de eddig ne msok mindenrõl lehet csacsogni. Az viszont szép, hogy már a 2. részrõl is pletykáltnak :D.

Jah, utána meg majd mondják, hogy ki kell dobniuk a félkész második részt a kukába mert az elsõnek nem volt elég nagy sikere! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Chuck_Norris

Nem gyengén isznak már elõre a medve bõrére :D

Remélem pörgõs, izgalmas játék lesz, mert ha nem akkor ugyanazt (USA kisebb-nagyobb városai - London város) nem fogják megvenni 2x a játékosok. (kivéve ha cod :D) :)

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Nem gyengén isznak már elõre a medve bõrére :D

Remélem pörgõs, izgalmas játék lesz, mert ha nem akkor ugyanazt (USA kisebb-nagyobb városai - London város) nem fogják megvenni 2x a játékosok. (kivéve ha cod :D) :)

Ez az hogy codot rengetegen megveszik pedig szerintem nem érdemli meg, a frontlines viszont ami tekinthetõ a homefront elõdjének sokkal jobb mint akármelyik cod! Multira gondolok elsõsorban, mert single-ben tényleg nagyon jók a codok (kivéve a 6. rész az nekem nem tetszett annyira túlságosan éreztem játék közben, hogy meg van kötve a kezem, kicsit a 7-ben is zavart mondjuk)!

És elõreláthatólag a homefront is jobb lesz, most már talán single tekintetében is!

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

ÚJ fejlesztõi napló!

Közeleg a megjelenés! :)

A videóban elhangzottak alapján ígéretesnek tûnik, kíváncsi vagyok mennyire fog megvalósulni a háború "borzalmai"....

(....vagy csak lesz 2-3 elõre lescriptelt "hulla jelenet" és akkor arra húzzák rá a "borzalom" jelzõt...?)

Link to comment
Share on other sites

aki10

A videóban elhangzottak alapján ígéretesnek tûnik, kíváncsi vagyok mennyire fog megvalósulni a háború "borzalmai"....

(....vagy csak lesz 2-3 elõre lescriptelt "hulla jelenet" és akkor arra húzzák rá a "borzalom" jelzõt...?)

Igen, erre én is kíváncsi vagyok.

Mondjuk valami multiplayer gameplayt kidobhatnának.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Igen, erre én is kíváncsi vagyok.

Mondjuk valami multiplayer gameplayt kidobhatnának.

gtz-PeE7GJQ

Link to comment
Share on other sites

Jelan

gtz-PeE7GJQ

Bad Company 3. Szar.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Vannak benne jelenetek amiket én eddig még nem láttam, max trailerben külsõ nézetbõl!

Link to comment
Share on other sites

aki10

Nem hittem, hogy valaha egyet kell értenem Jelannal, de most ez történt.Szarnak nem mondanám, de MW2+Bc2...ez a Battle Points meg tiszta MoH.A Singleplayer totál mw2.A játék tudtommal a jövőben játszódik (2020-as évek vége 2030-as évek eleje), de még sem látok benne túl sok olyan kütyüt, ráadásul még M4 is van ftw.A háború borzalmai meg a Single videón annyi, hogy van egy kis vér, ami ráadásul nem is fröccsen le, az meg,hogy telibe találja az embert egy gránát, és elrepül, semmi testrész leszakadás, eléggé nem "háború borzalmai".Ez a gránát dobás effekt pedig szar :ph34r: .Ennek ellenére még lehet jó játék, de egyelőre jobbra számítottam.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Vannak benne jelenetek amiket én eddig még nem láttam, max trailerben külsõ nézetbõl!

Nem azt mondom hogy forradalmasítja az FPS játékokat, de nekem személy szerint eddig tetszik.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Nem azt mondom hogy forradalmasítja az FPS játékokat, de nekem személy szerint eddig tetszik.

Dettó.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Nem hittem, hogy valaha egyet kell értenem Jelannal, de most ez történt.Szarnak nem mondanám, de MW2+Bc2...ez a Battle Points meg tiszta MoH.A Singleplayer totál mw2.A játék tudtommal a jövõben játszódik (2020-as évek vége 2030-as évek eleje), de még sem látok benne túl sok olyan kütyüt, ráadásul még M4 is van ftw.A háború borzalmai meg a Single videón annyi, hogy van egy kis vér, ami ráadásul nem is fröccsen le, az meg,hogy telibe találja az embert egy gránát, és elrepül, semmi testrész leszakadás, eléggé nem "háború borzalmai".Ez a gránát dobás effekt pedig szar :ph34r: .Ennek ellenére még lehet jó játék, de egyelõre jobbra számítottam.

Hát igen még van mit finomhangolni rajta, animációk stb... Leszakadó testrészek meg ilyenek nem hiszem, hogy lesznek benne, gondolom maradni akarnak a 16+os besorolásnál, hogy Németországban meg Ausztráliában is megjelenhessen!

Ettõl függetlenül nekem is nagyon tetszik a játék, másrészt bízom a fejlesztõkben is, mivel a Frontlines nekem sokkal jobban tetszett mint akármelyik cod (multiban)! Már gyûjtök is rá! :)

Link to comment
Share on other sites

aki10

Hát igen még van mit finomhangolni rajta, animációk stb... Leszakadó testrészek meg ilyenek nem hiszem, hogy lesznek benne, gondolom maradni akarnak a 16+os besorolásnál, hogy Németországban meg Ausztráliában is megjelenhessen!

Ettõl függetlenül nekem is nagyon tetszik a játék, másrészt bízom a fejlesztõkben is, mivel a Frontlines nekem sokkal jobban tetszett mint akármelyik cod (multiban)! Már gyûjtök is rá! :)

A játék 18+, akkor meg simán lehetne, ez nem oszt nem szoroz...

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Nem hittem, hogy valaha egyet kell értenem Jelannal, de most ez történt.Szarnak nem mondanám, de MW2+Bc2...ez a Battle Points meg tiszta MoH.A Singleplayer totál mw2.A játék tudtommal a jövõben játszódik (2020-as évek vége 2030-as évek eleje), de még sem látok benne túl sok olyan kütyüt, ráadásul még M4 is van ftw.A háború borzalmai meg a Single videón annyi, hogy van egy kis vér, ami ráadásul nem is fröccsen le, az meg,hogy telibe találja az embert egy gránát, és elrepül, semmi testrész leszakadás, eléggé nem "háború borzalmai".Ez a gránát dobás effekt pedig szar :ph34r: .Ennek ellenére még lehet jó játék, de egyelõre jobbra számítottam.

A háború borzalmai nem hiszem, hogy véres játékmenetben és leszakadó testrészekben mutatkozna meg.

2027-ben fog játszódni, ami azért nincs olyan messze, hogy annyira másabb legyen a haditechnika.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

1 A háború borzalmai nem hiszem, hogy véres játékmenetben és leszakadó testrészekben mutatkozna meg.

2 2027-ben fog játszódni, ami azért nincs olyan messze, hogy annyira másabb legyen a haditechnika.

1 Akkor miben nyilvánulna meg, ha nem vérben és szakadt testrészekben? A félelmet/horrort nehéz átadni, fõleg játékon keresztül. Még filmek is sokszor elvéreznek. :)

2 Már nem azért, de 2027ben már Ledérül! nem m4 lesz a menõ, és a haditechnika is nagyon más lesz. pl: már most is kísérleteznek az "átlátszó" ruhával, és szerintem 2030 már lesz "crysis" féle ruha is. :D Az meg megint érdekes, hogy ~10 éve még hol voltak a uav féle robotrepülõgépek és még sorolhatnám az elmúlt évben "feltalált" katonai dolgokat.... Az elmúlt 50 évben duplán fejlõdött a technika a "múlthoz" képest, és a jövõben még inkább növekedni fog a fejlõdés mértéke, így simán elképzelhetõ mai szemmel még extrémnek hitt dolgok. Tehát 2027ben már marhára más lesz, mint ma. Hidd el. :) De persze ma még nem tudjuk, hogy mi lesz majd, ezért a játékban "jelenkori (2000-2010)" technika lesz.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

A játék 18+, akkor meg simán lehetne, ez nem oszt nem szoroz...

Hát ezt benéztem! :lol: Jó tudni! :) Így meg már nem értem, hogy akkor mitõl 18+os! :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Vannak benne jelenetek amiket én eddig még nem láttam, max trailerben külső nézetből!

Az eleje kifejezetten tetszik...és a vége is 2:10től!!! az a uav nagyon menő volt a végén! :D

(bár a sebzésen még kell változtatni, amin nyilván fognak is...remélem.)

Viszont a fegyverek jól néznek ki! +pont

Link to comment
Share on other sites

Meridius

1 Akkor miben nyilvánulna meg, ha nem vérben és szakadt testrészekben? A félelmet/horrort nehéz átadni, főleg játékon keresztül. Még filmek is sokszor elvéreznek. :)

2 Már nem azért, de 2027ben már Ledérül! nem m4 lesz a menő, és a haditechnika is nagyon más lesz. pl: már most is kísérleteznek az "átlátszó" ruhával, és szerintem 2030 már lesz "crysis" féle ruha is. :D Az meg megint érdekes, hogy ~10 éve még hol voltak a uav féle robotrepülőgépek és még sorolhatnám az elmúlt évben "feltalált" katonai dolgokat.... Az elmúlt 50 évben duplán fejlődött a technika a "múlthoz" képest, és a jövőben még inkább növekedni fog a fejlődés mértéke, így simán elképzelhető mai szemmel még extrémnek hitt dolgok. Tehát 2027ben már marhára más lesz, mint ma. Hidd el. :) De persze ma még nem tudjuk, hogy mi lesz majd, ezért a játékban "jelenkori (2000-2010)" technika lesz.

Marhára más? Ha jobban megnézed, még ma is többségben 30-40 éves konstrukciókat használnak a világ legnagyobb hadseregjei is, kisebb-nagyobb módosításokkal. A robotrepülőkről annyit, hogy 10 éve már tömegesen röpködtek Afganisztánban, de már jóval előtte is.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

szerintem inkább a történet az ami nevetséges

Link to comment
Share on other sites

GustyX

1 Akkor miben nyilvánulna meg, ha nem vérben és szakadt testrészekben? A félelmet/horrort nehéz átadni, fõleg játékon keresztül. Még filmek is sokszor elvéreznek. :)

2 Már nem azért, de 2027ben már Ledérül! nem m4 lesz a menõ, és a haditechnika is nagyon más lesz. pl: már most is kísérleteznek az "átlátszó" ruhával, és szerintem 2030 már lesz "crysis" féle ruha is. :D Az meg megint érdekes, hogy ~10 éve még hol voltak a uav féle robotrepülõgépek és még sorolhatnám az elmúlt évben "feltalált" katonai dolgokat.... Az elmúlt 50 évben duplán fejlõdött a technika a "múlthoz" képest, és a jövõben még inkább növekedni fog a fejlõdés mértéke, így simán elképzelhetõ mai szemmel még extrémnek hitt dolgok. Tehát 2027ben már marhára más lesz, mint ma. Hidd el. :) De persze ma még nem tudjuk, hogy mi lesz majd, ezért a játékban "jelenkori (2000-2010)" technika lesz.

1, romba döntött épületek, NPC-k, akinek nincs hova menniük (vagy valami ilyesmi, ami egyértelmûen bemutatja, hogy itt bizony nem csak a lelõtt katonák az áldozatok), hatásvadász elhagyott gyermekjátékok az utcán, hullák az utcákon, jól megírt és jó idõben történõ scriptelt események stb. A brutalitásnak inkább kiegészítõ szerepe lenne.

2, Lõfegyverekben miért lenne nagyon más? Kismillió apró fejlesztés és máris hatásosabb lesz az M4, mint ma. Elég csak megtekinteni, hogy a Thompson is meddig volt szolgálatban, az M16/M4/AK47 mióta van szolgálatban. Ráadásul a SCAR is megjelenik a játékban, amit pedig 2009-ben rendszeresítettek és valószínûleg azt fogják továbbcsiszolni még 2025 környékén. Ráadásul nem is láttunk még minden fegyvert a játékban, így akár még OICW és XM8-as is lehet benne( :wub: ), ami viszont már jobban illik 2025-be. A fejlõdés mértékében igazad, de akkor sem hiszem, hogy annyira extrém dolgok lennének a mai helyzethez képest. Inkább a ma kísérleti státuszban lévõ technikák (mint pl. az automata robot) lesznek láthatóak a játékban, mint "nano suit" és GR-féle álcaruha (persze a játék végén lesz olyan küldetés, amiben el kell lopnunk egy csoda-mega-mindentverõ fegyvert, ami az amerikai tervek alapján készült by Korea :D).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...