Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fórum Harcosok 2


Warfoki

Recommended Posts

Warfoki

Fene, totál ki is ment a fejembõl ez a cucc. :ph34r: Meg a játékos is. Na, holnap megnézem kik jeleztek és meglátom mit tehetek, az újraindulásért. Jelentkezni lehet, az fix, különben elindítottam volna, ha lett volna anno elég jelentkezõ. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Fene, totál ki is ment a fejembõl ez a cucc. :ph34r: Meg a játékos is. Na, holnap megnézem kik jeleztek és meglátom mit tehetek, az újraindulásért. Jelentkezni lehet, az fix, különben elindítottam volna, ha lett volna anno elég jelentkezõ. :rolleyes:

Sikítok, csak konkrét dolog kell, hogy mit lehet indítani.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Sikítok, csak konkrét dolog kell, hogy mit lehet indítani.

Filmet. Bármilyet. Ma kb. öt percre jöttem fel a Zene részlegen körülnézni, aztán tűnök is el. Később ma, de legkésőbb holnap csekkolom kik küldtek anno (nem töröltem PM-eket azóta, van még bőven helyem) és hogy mennyi kell egy körindításhoz. :)

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

UP!

Még a topik megnyitásakor jött 3+1 nevezés (ha Arwy-ét is beszámítom). Csúnyán megfeledkeztem a topikról, ezt aláírom. :ph34r: De, ment ez anno, a hunocsi vezette topikok meg mennek most is, szóval szeretném valahogy elindítani. Ha máshogy nem, akkor az első sportos fórum harcosokhoz hasonlóan felezett létszámmal, azaz 8 indulóval. Jelentkezzetek! :)

Link to comment
Share on other sites

thewbie

UP!

Még a topik megnyitásakor jött 3+1 nevezés (ha Arwy-ét is beszámítom). Csúnyán megfeledkeztem a topikról, ezt aláírom. :ph34r: De, ment ez anno, a hunocsi vezette topikok meg mennek most is, szóval szeretném valahogy elindítani. Ha máshogy nem, akkor az elsõ sportos fórum harcosokhoz hasonlóan felezett létszámmal, azaz 8 indulóval. Jelentkezzetek! :)

tegyétek szerintem ezt is kiemeltté, mint a sport részlegben

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
hunocsi

tegyétek szerintem ezt is kiemeltté, mint a sport részlegben

Ja.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

UP!

Egy híján meg is vagyunk. Egy nyolcas körhöz pont elég a nevező, csak itt is akad egy duplikátum. Konkrétan a Clockwork Orange lett kétszer jelölve. Amint valaki küld egy érvényes nevezést, megcsinálom a párosítást és indítok.

szerk.: Betelt!

Link to comment
Share on other sites

Imishark

Az enyémmel, vagy valaki máséval?

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Egy percen belül jött három nevezés. Egy már volt jelölve korábban, a másodikat elfogadtam, a harmadik volt a tied. De mivel én még úgysem döntöttem el mit nevezzek, ezért berakom a tiedet a korábban magamnak fenntartott helyre, azt' kész. :)

Link to comment
Share on other sites

Imishark

Hiába na, öregszem, lassulnak a reflexek :D

A végéért pedig tenkjú :)

Link to comment
Share on other sites

Warfoki
Szárnyas fejvadász (Blade Runner) VS. Apokalipszis most (Apocalypse Now)

4lW0F1sccqk

Tt0xxAMTp8M



Határidõ: Kedd éjfél

(Hétfõn is és kedden is vizsgám van, szóval elõbb úgysem rajnék be újabb kört. :rolleyes: )
Link to comment
Share on other sites

Hor1
Blade Runner

Link to comment
Share on other sites

Imishark
 Blade Runner 

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost
Blade Runner

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Apocalypse Now

Asszem, itt nagyon kemény dolgok lesznek... ugye Clockwork Orange-ről kiderült, hogy indul, szóval woowww!

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Meg indul a Fountain is.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Blade Runner 

De vérzik a szívem...

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Apocalypse Now

Az egyensúly kedvéért. Látni egyiket sem láttam, de az alapsztorit mindkettőnél tudom. Az alapján kb. egálban van a kettő nálam (ezért is lettek összepárosítva), persze nyilván látni kéne elejétől a végéig, de na. Relatíve ritkán tudom magam rávenni filmnézésre. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Blade Runner

De vérzik a szívem...

Nagyon kíváncsi voltam rád, hogy mi lesz... ez egy kibaxott tough choice, de Dick elhúzza.

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Lófhászt! Nehoty már... Te vagy a

Blédránner.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon
Blade Runner 

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Az egyensúly kedvéért. Látni egyiket sem láttam, de az alapsztorit mindkettõnél tudom. Az alapján kb. egálban van a kettõ nálam

És most komolyan ilyenek fogják eldönteni, hogy melyik jobb két film közül? :D

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Ez egy picit igen, ennél a filmes dolognál sántít - de látod, ott a játékkarakteres, az se jó, zenéből sem az igazi.

Nem tudod úgy kicsiszolni a rendszert, hogy ne legyen igazságtalan.

Azt meg hagyjuk, hogy melyik a jobb film... az Apokalipszis Most szerintem egy reálisan beláthatóan jobban megrendezett film a Blade Runnernél, csak van egy kikúrt Philip Dick mögötte meg egy Ridley Scott (*edited). Persze nagyon jól felépített a világ, sikerült eltalálni a hangulatot a folyamatos esővel is, de ez a noirokban is így van, csak itt sci-fi környezetbe lett ültetve.

Az Apokalipszis őrületbemutatása, az egész film ívének végigvezetése, a hihetetlen atmoszférateremtés elvitathatatlan. (áh, érvelek Coppola mellett, de mindenki érzi, hogy felesleges :D)

De persze itt összességében az élvezeti érték, a "mennyire kedves nekem ez a film", "mennyire néztem szarrá kiskoromban" döntőek, és a Blade Runner innentől simán lehet szerintem végső győztes is itt...

Link to comment
Share on other sites

grasslover

csak van egy kikúrt Philip Dick mögötte meg egy Cameron.

Mármint Scott. Gondolom úgy érted :D

Én mindkettőt olyan 18-19 éves korom körül láttam először, mellesleg.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Mármint Scott. Gondolom úgy érted :D

Én mindkettőt olyan 18-19 éves korom körül láttam először, mellesleg.

ÚÚÚÚ. Tényleg.

A régi munkásságnál hajlamos vagyok a nevüket összekeverni, ugyanolyan kikúrt zsenialitások, hogy tökmindegy is igazából :D

De igen... fail :D

---

Neeeem kell elpusztítani, nemááár :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...