Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dragon Ball Sorozat


Karez

Recommended Posts

moody

@freezy A DB Supert te nézed? Ha igen mi a véleményed?

Link to comment
Share on other sites

freezy

Hát. Az első 20 részt néztem..aztán valahogy lejöttem róla. Pont azok a részek voltak újrahozva a sorozatban,ami a filmben is volt,amikor Goku SSJ God lesz, vörös hajjal. Aztán egy kicsit visszatértem nézni,amikor Black volt..Gokuék meg már kék hajjal verekedtek. Legutóbb is online belenéztem egy részbe,ahogy csajok változtak át ssj-be..de valami rém erőltetett az egész. Sokszor borzalmas az animáció. Szóval a véleményem róla: szhar. :D

Viszont azt gondoltam,hogy "kinőttem" már a DBZ dolgokat, aztán megláttam ezt a trailert ... must have. Durva,hogy a mai napig el tudja érni ezt ez a franchise.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Állítólag egyébként pont 20-30 rész kell hogy beinduljon és k*rva jó story arc jön utána.

Link to comment
Share on other sites

freezy
39 minutes ago, grasslover said:

Állítólag egyébként pont 20-30 rész kell hogy beinduljon és k*rva jó story arc jön utána.

Ja, asszem utána jött Black (bár lehet ő még eggyel későbbi arc volt), és az valóban király volt. 

Link to comment
Share on other sites

moody

Én nekem a db és a z az gyerek korom meghatározó meséje volt. Igaz, a Zt csak akkor fejeztem be, mikor valahogy felkerült netre az összes rész szinkronba. a GTből meg megnéztem kb 30 részt aztán dobtam, annyira full gagyi az egész.

Link to comment
Share on other sites

grasslover
On 2017. 06. 12. at 3:26 PM, moody said:

Én nekem a db és a z az gyerek korom meghatározó meséje volt. Igaz, a Zt csak akkor fejeztem be, mikor valahogy felkerült netre az összes rész szinkronba. a GTből meg megnéztem kb 30 részt aztán dobtam, annyira full gagyi az egész.

Nekem a kedvenc mesèm a Jancsi ès Juliska volt.

Link to comment
Share on other sites

moody
3 hours ago, grasslover said:

Nekem a kedvenc mesèm a Jancsi ès Juliska volt.

akkor rajzfilm, ha az jobban tetszik (vagy manga vagy a franc tudja mi)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Az első trailernél egy pillanatra már-már én is elcsábultam, aztán láttam gameplay videókat és már le is mondtam róla. Szépnek szép, de számomra inkább egy felújított mugen, amire már nincs igényem.

Egyszer-egyszer elgondolkoztam, hogy akár elkezdem ezt az új DB sorozatot, de basszus, annyira ötlettelen. :P Black Goku? Most komolyan? Az interdimenziónális torna ötlete is nulla, de ez talán még szórakoztatna is, azonban iszonyatosan elrettent az abszolút egykaptafára rajzolt karakterek, ugyanaz a design, csak más szín, más kiegészítők, az egész szörnyen buta.

3-4 éve még sajnálkoztam volna, hogy hagyják szerencsétlen franchise-t meghalni, de olyannyira elvesztettem bármiféle nosztalgikus kötődést, hogy már nem érdekel a sorsa. :D Na jó, a Xenoverse 1-t még élveztem is, a 2. rész viszont egyrészt már alig futott a gépemen, másrészt pofátlan copy/paste.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nekem max az nem tetszik ebben az új játékban,hogy több karakter is beugorhat játék közben, olyan Marvel vs Capcom szerűen. Sose bírtam, őskáosz. Persze biztos lehet majd 1v1-ben is nyomni. 

Amúgy én is elengedtem már a DB sorozatot. Azt nem értem,hogy sokaknak meg ugyanannyira tetszik,mint a régi széria. Azt hogy? :D Annyira béna az egész,hogy nem igaz. Amikor legutóbb az egyik szereplő csaj

Spoiler

átváltozott SSJ-be és Broly reinkarnációja(vagy milye..) született meg belőle,akkor volt kotakunk egy cikk arról,hogy milyen reakciók fogadták ezt a részt. Megnyitottam,hogy megnézzem az emberek csalódott meg ideges fejeit..erre meg ?  Mindenki imádta,majdnem elájultak..reakcióvideók stbstb.

Biztos bennem a hiba,de undorítóan rossz a DB Super. 

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Hát nem túl népszerű véleményem szerint már a Dragon Ball  Z is rettenetes volt az eredeti, első sorozathoz képest - mangában egyébként szintén eléggé ötlettelen és idétlen már a Gohan/Raditz saga-tól kezdődően az egész. A női ssj nem tudom miért lenne bénább mint bármi más, legalább most már talán nem csak arról szól minden hogy amíg Goku odaér a boss villainhoz, addig a többiek lefoglalják/meghalnak, talán kapna egy kis változatosságot is.

Link to comment
Share on other sites

freezy
10 hours ago, grasslover said:

Hát nem túl népszerű véleményem szerint már a Dragon Ball  Z is rettenetes volt az eredeti, első sorozathoz képest - mangában egyébként szintén eléggé ötlettelen és idétlen már a Gohan/Raditz saga-tól kezdődően az egész. A női ssj nem tudom miért lenne bénább mint bármi más, legalább most már talán nem csak arról szól minden hogy amíg Goku odaér a boss villainhoz, addig a többiek lefoglalják/meghalnak, talán kapna egy kis változatosságot is.

A megvalósításra gondolok első sorban. Úgy változott át az egyik csaj

Spoiler

(2 perc alatt,semmi edzés nélkül), hogy előtte veszekedtek, ő meg féltékeny lett az egyik félre: bumm, átváltozott egy Broly szintű csillagharcossá. Nem azzal van bajom,hogy női karakter,hanem, hogy beleszarnak ennek az egésznek a "súlyába". Hát min ment át az összes szereplő(saiyan),hogy át tudjon változni? Ahhoz képest itt már egy laza délutáni program. Oké, a Z-ben már Trunks és Goten átváltozása sem volt egy túl megterhelő folyamat.

Plusz megspékelve az egészet egy dilettáns animációval. 

(Spoilerbe raktam,de szntem elolvashatjátok..engem egyáltalán nem zavarna,ha DB Super spoilerbe futok, de gondoltam meghagyom a lehetőséget.)

Én tartom amúgy,hogy Buu-ig teljesen vállalható a Z is:) Ott is van pár jó rész,de én meglettem volna az SSJ 3 Goku, Vegito, Gotenks stb. karakterek nélkül. A Cell Saga után le kellett volna zárni, úgyis ott beteljesedett az egész Z lényege: Gohan. 

Link to comment
Share on other sites

freezy

Jó hír, bár a DB Supert ez sem menti meg. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
freezy

Valaki nézi még a Dragon Ball Supert?:D 

Én az utóbbi 4-5 rész óta ismét nézem(Black óta nem követem). Múltkor belefutottam egy cikkbe,hogy Gokunak valami menő átalakulása lesz már megint és kiváncsi voltam. Egész menő amúgy. Ultra instinct a neve:D 
Mondjuk ez már tényleg olyan szint, hogy ezek után nem tudom,hogy hova a francba tudják még erősíteni a karaktert. Biztos Vegita is eléri majd valamikor ezt a szintet,aztán annyi..

De amúgy egész szórakoztató. Jól esik így vasárnaponként megnézni az új részt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Edemking
On 2017. 11. 19. at 1:38 PM, freezy said:

Valaki nézi még a Dragon Ball Supert?:D 

Én az utóbbi 4-5 rész óta ismét nézem(Black óta nem követem). Múltkor belefutottam egy cikkbe,hogy Gokunak valami menő átalakulása lesz már megint és kiváncsi voltam. Egész menő amúgy. Ultra instinct a neve:D 
Mondjuk ez már tényleg olyan szint, hogy ezek után nem tudom,hogy hova a francba tudják még erősíteni a karaktert. Biztos Vegita is eléri majd valamikor ezt a szintet,aztán annyi..

De amúgy egész szórakoztató. Jól esik így vasárnaponként megnézni az új részt.

Bár én nem nézem ezt a sorozatot (az első részt láttam belőle :D ), de elég sokszor olvastam már ezt a "nem tudom,hogy hova a francba tudják még erősíteni a karaktert" mondatot. :D Mindig ezt gondolják az emberek, de úgy is kitalálnak valamit majd, ha mindenki ilyen új képességű lesz és megisszák egyszerre egy szűzlány vérét, majd körben ugrálnak akkor Goku eléri az ultra szuper duper instinct képességet. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
freezy


Krva jó ez az új animácó, várós!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...