Jump to content
Godzillamessage

Fórumozók Szakszervezete

Recommended Posts

Godzillamessage

Tyűű... a szmájli probléma sincs még megoldva... bakker...

Novemberben lesz időm a fórum elszabadult részeit ráncba szedni, addig türelmeteket kérem. :smile:

Észrevételeket, javaslatokat szívesen fogadok!

@kléni

A PCW fórumok/kategóriák megjelenítésére már tettem egy kísérletet, de visszavontam. Több idő kell, hogy rendesen elkészítsem, az meg most nincs. :sad:

Edited by Godzillamessage
pfff.. tabletről írni..hiba hiba hátán...

Lord_KROK
7 hours ago, kléni said:

A világ leglényegesebb problémája: nem lehetne a főoldalon lévő kategóriák olvasatlan ikonját egységessé tenni? :D A GS-é világoskék, a PCW-sek meg halványszürkék. Néha azt hiszem, hogy a GS kategóriákban van új üenet, mert az világosabb, mint a PCW-s kategóriák. 

Hát nem tudom... nekem pont így tetszik, hogy egyben van a két fórum, de mégis elválik.

Sokszínűbbé, átláthatóbbá eszi az egészet ;) 

kléni

Hát, mivel a GS-es kategóriáknak egyéni ikonjuk van, a PCW-seknek meg sima üzenetbuborék, még elkülönülhetne a két fórumrész.

Godzillamessage

A PCW kategóriákat pirossal szerettem volna kiemelni, de nem működött az elképzelésem szerint, ezért (idő hiányában) egyelőre parkolópályára tettem.

Godzillamessage

"Tisztelt ... Zoltán !

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy 2020.04.23-án este 21:00-től kezdődően a megjelölt időablakon belül az Ön tárhelyét kiszolgáló szerveren karbantartást végzünk. A karbantartás az Ön szolgáltatásait is érinti az alábbiak szerint.

Tárhely szerver karbantartás
A karbantartás ideje: 2020.04.23. 21:00 - 2020.04.24. 02:00 CEST (csütörtök éjjel -  péntek hajnal)
Karbantartás célja: Szolgáltatásaink minőségének javítása
...

A várható jelenség: a karbantartás ideje alatt kb. 15-30 percig a tárhely szolgáltatás szünetelni fog, a weboldalak nem töltődnek be, és az e-maileket sem lehet letölteni. A DNS kiszolgálás nem fog szünetelni.

A karbantartás alkalmával két jelentősebb módosítást vezetünk be.
Életbe léptetünk egy biztonsági modult (ModSecurity, Malware Expert szabályokkal megerősítve), mely jelentős mértékben növeli a kiszolgált tárhelyek védelmét, valamint tárhelyeinken egy már régóta elérhető megoldást (PageSpeed web optimalizációs modul) teszünk alapértelmezetten bekapcsolt állapotba.
Mint minden kiszolgáló oldali változtatásnak, úgy ennek is lehetnek olyan nem várt hatásai, melyek egyes egyedi fejlesztéseknél, megoldásoknál kellemetlen mellékhatást hoznak a kiszolgálásban.
Így kérjük, amennyiben a karbantartást követően bármilyen problémát észlelne szíveskedjen azt jelezni ügyfélszolgálatunkon.

Amennyiben a fentiekkel kapcsolatban bármilyen kérdése van, ügyfélszolgálatunk készséggel áll rendelkezésére. Keressen minket bizalommal.

Üdvözlettel,
Magyar Hosting Ügyfélszolgálat"