Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fórumozók Szakszervezete


Godzillamessage

Recommended Posts

SaltyDave

Szerintem arra céloz, hogy Krok teleírt három A4es lapot panaszkodással, aztán beírta Necreonnak a te konstruktív szöveged. :lol:

Pontosan :lol:.

Link to comment
Share on other sites

efperel

Amúgy ez nem lenne egyedi dolog. Én pl. Imageshack-re nem tudok képet feltölteni, amíg le nem lövöm az AdBlock-ot.

Tedd be a kivételek közé

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Kezd átmenni a téma kicsit off topicba, próbáljunk meg visszatérni a GSF közösségi témák felé azért majd, ha egy mód van rá. :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Szerintem arra céloz, hogy Krok teleírt három A4es lapot panaszkodással, aztán beírta Necreonnak a te konstruktív szöveged. :lol:

Ezzel megpróbáltam lezárni a panaszkodást, hogy tényleg legyünk konstruktívak. :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Szabályzat

Topikok lezárását csak és kizárólag indokolt esetben tesszük meg, tiszteletben tartva a "fórum mindenkié" elvet: tehát a topik nyitójának kérése a topik lezárására nem minõsül indokolt esetnek; nem célunk bárkitõl elvenni egy adott topikba írás jogát.

Moderátori közelemények / törölt topikok

/b/ [vol.2], GET TO DA CHOPPA!!!

nyitotta: hcpxlvir

Ok: szerzõ kérésére törölve

Nem mint ha nagyon érdekelne a topik sorsa (pusztuljon!), csak azért megkérdezem: bár a szabályzat a zárásra vonatkozik, a törléssel ugyanaz lett a végeredmény, nem? (Vagy ha ilyenkor újranyitható még amit remélem senki nem akar megtenni, nem szóltam).

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Nem csak a topicnyitó ellenezte. Akinek meg /b/ színvonal kell, az menjen 4chanra. Vagy a csodálatos magyar copyra, a lóherére... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Royal04

Valaki megszerkeszthetné normálisan a GameStar szócikket, mert nagyon gyenge. :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nagyon primitív lehet, aki ezt írta, márcsak a megfogalmazás és a "helyesírása" is az 50 alatti IQ-ra utal.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Én már alapból az egész lóherét megvetem, olcsó utánzat az egész, kb. az Egy rém rendes család Budapesten áll egy szinten. :rolleyes: Jó, a 4chan is kópia japánoktól, de az legalább internacionális és volt benne potenciál.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nem csak a topicnyitó ellenezte. Akinek meg /b/ színvonal kell, az menjen 4chanra. Vagy a csodálatos magyar copyra, a lóherére... :rolleyes:

Nem a topikot hiányolom, a szabályzat ezen részének pontosítására akartam rámutatni.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Nem a topikot hiányolom, a szabályzat ezen részének pontosítására akartam rámutatni.

Építõ kivételek mindig akadnak. :D

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Nem tudom, hogy vkinek volt-e már hasonló problémája, mindenesetre elmondom most. Néha nem veszi figyelembe, ha írok egy hsz-t (nem növekszik a 'Posts'-nál a szám :D ). Tudom, hogy ez nem egy húdenagy gond, de ha már észrevettem, gondoltam megemlítem. ;)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Nem mint ha nagyon érdekelne a topik sorsa (pusztuljon!), csak azért megkérdezem: bár a szabályzat a zárásra vonatkozik, a törléssel ugyanaz lett a végeredmény, nem? (Vagy ha ilyenkor újranyitható még amit remélem senki nem akar megtenni, nem szóltam).

A közhangulat alapján várható volt, hogy nem fognak kommentek születni oda. Minek 3 hónapig tárolni egy 1 oldalas, inaktív és célját vesztett topicot?

Nem tudom, hogy vkinek volt-e már hasonló problémája, mindenesetre elmondom most. Néha nem veszi figyelembe, ha írok egy hsz-t (nem növekszik a 'Posts'-nál a szám :D ). Tudom, hogy ez nem egy húdenagy gond, de ha már észrevettem, gondoltam megemlítem. ;)

Watch and learn :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Nem tudom, hogy vkinek volt-e már hasonló problémája, mindenesetre elmondom most. Néha nem veszi figyelembe, ha írok egy hsz-t (nem növekszik a 'Posts'-nál a szám :D ). Tudom, hogy ez nem egy húdenagy gond, de ha már észrevettem, gondoltam megemlítem. ;)

Bug, deal with it.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Nem a topikot hiányolom, a szabályzat ezen részének pontosítására akartam rámutatni.

Az új szabályzat ezen a téren is más lesz, mint a jelenlegi.

Link to comment
Share on other sites

crocki

gratulálok az õj cenzúrához egyébként.

kifejezetten gs minõség [cumm]

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Ledér! Gepárd! Ferde hajlamú! KisTehén!

Edit: oh wow

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Nincs még új cenzúra, néhány dolog változtatva lett, de semmi végleges forma.

Mi tetszik egyébként? :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Nincs még új cenzúra, néhány dolog változtatva lett, de semmi végleges forma.

Mi tetszik egyébként? :D

én a ledéren szakadtam xD

Link to comment
Share on other sites

crocki

ja, én is. -._-. szerinted hányan olvasták a Csongor és Tündét? ;P

Link to comment
Share on other sites

Snexi

ezt a szar quick editet csak rendszergazdával lehet rendberakni?

amúgy godzilla,mit jelent az,hogy meg próbáltad elérni?küldtél neki egy e-mailt?mert akkor nem számítok túl sok jóra :D

nem szemrehányóan kérdezem,csak kiváncsiságból

Link to comment
Share on other sites

Cori

ja, én is. -._-. szerinted hányan olvasták a Csongor és Tündét? ;P

lol, akkor innen volt ennyire ismerõs a szó(/név :P) :D

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

ezt a szar quick editet csak rendszergazdával lehet rendberakni?

amúgy godzilla,mit jelent az,hogy meg próbáltad elérni?küldtél neki egy e-mailt?mert akkor nem számítok túl sok jóra :D

nem szemrehányóan kérdezem,csak kiváncsiságból

Elkezdte a javítást, felül a Galériák rész már hibátlanul megy (ami a kutyát sem érdekli egyébként), de a gyors szerkesztésnél és egyébként máshol is jelentkezõ karakterhibák javítása már nehezebb ügy a rendszergazda szerint.

Más sem kap felugró ablakot PM-nél érkezésekor? :blink: Pedig be van állítva, hogy kapjak..

Sikerült vele egyeztetnem a dolgok jelentõsebb részét, de van még egy felsõbb szint akit meg kell környékeznem, jövõ héten várható elõrelépés.

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Én most reggel kaptam felugró ablakot, de jelenleg semmi értelme mert nem tudja megjeleníteni az ékezetes betûket.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Elkezdte a javítást, felül a Galériák rész már hibátlanul megy (ami a kutyát sem érdekli egyébként), de a gyors szerkesztésnél és egyébként máshol is jelentkezõ karakterhibák javítása már nehezebb ügy a rendszergazda szerint.

Más sem kap felugró ablakot PM-nél érkezésekor? :blink: Pedig be van állítva, hogy kapjak..

Sikerült vele egyeztetnem a dolgok jelentõsebb részét, de van még egy felsõbb szint akit meg kell környékeznem, jövõ héten várható elõrelépés.

Tegnap reggeltõl késõ estig nem mûködött a felugró ablakocska, ma már megint megy. Gondolom buheráltak vele valamit...

Én most reggel kaptam felugró ablakot, de jelenleg semmi értelme mert nem tudja megjeleníteni az ékezetes betûket.

De legalább tudom, hogy van üzenetem. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...