Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fórumozók Szakszervezete


Godzillamessage

Recommended Posts

Snexi

Hogy lehetne letiltani Firefox alatt a reklámokat, mert valami iszonyat mód le lassítják a fórumot, szerintem kapásból ez a böszme nagy film reklám húzza le a sebességet.

adblock plus

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Faca B) köszi, sikerült letiltani ezt a sok hülye mobil, játék, film hirdetést, rengeteget gyorsult a fórum :)

Link to comment
Share on other sites

jardo

Létezik Chrome-hoz is AdBlock. Azt hogy kell mûködésre bírni? Hiába megyek rá egyes elemekre, és blokkolom, azok ugyanúgy ott maradnak, mint eddig. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Oh, kiderült, hogy valamikor rákattintottam arra a "Guided mode"-ra ott lent a jobb alsó sarokban, az tette ezt.

Ezesetben tárgytalan a dolog. Most már legalább azt is tudom, hogy az mire jó. :) Csak itt a nagy változások közepette automatikusan feltételeztem, hogy ez is valami újítás lenne. :unsure:

Nálam ugyanez van már napok óta, köszi, hogy jelezted, most már nekem is jó. :)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Na ez nekem magas, e-mail módosításnál megadtam az új e-mail címemet(még jópár hónappal ezelõtt) de fórum a pm archívumot a régi címre küldte :S . Na most akkor hogy is van ez? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Elméletileg nem mûködik sem a jelszócsere, sem az e-mail csere..

Senkinek nem javaslom, hogy próbálgassa, mert elég nagy a rizikó, hogy többet nem tud ide belépni.

Link to comment
Share on other sites

Royal04

Létezik Chrome-hoz is AdBlock. Azt hogy kell mûködésre bírni? Hiába megyek rá egyes elemekre, és blokkolom, azok ugyanúgy ott maradnak, mint eddig. :unsure:

Ezt felrakod, és magától letilt minden reklámot. Még kattintgatni sem kell.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Csak halkan jelzem, hogy lesznek olyan irányú fejlesztések, hogy annak aki blokkolja a reklámokat annak nem lesz a fórum elérhetõ.

A reklámok azért vannak (lesznek) itt, hogy némi bevételt hozzanak, tehát ez a lépés várható és véleményem szerint meg is lesz csinálva.

Hozzáteszem, csak akkor lesz ez megvalósítva, ha a reklámok betöltése nem akasztja meg teljesen az oldalt, mint jelenleg.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Szerintem nekem van itt a leglassabb netem, de engem egyszer sem zavartak a reklámok, nem is volt gondom a fórummal (leszámítva az olykori leállásokat, ami tudtommal reklámtól független).

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Csak halkan jelzem, hogy lesznek olyan irányú fejlesztések, hogy annak aki blokkolja a reklámokat annak nem lesz a fórum elérhetõ.

A reklámok azért vannak (lesznek) itt, hogy némi bevételt hozzanak, tehát ez a lépés várható és véleményem szerint meg is lesz csinálva.

Hozzáteszem, csak akkor lesz ez megvalósítva, ha a reklámok betöltése nem akasztja meg teljesen az oldalt, mint jelenleg.

Elõbb utóbb úgyis írni fognak egy scriptet amivel ez kikerülhetõ lesz ;) .

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Csak halkan jelzem, hogy lesznek olyan irányú fejlesztések, hogy annak aki blokkolja a reklámokat annak nem lesz a fórum elérhetõ.

A reklámok azért vannak (lesznek) itt, hogy némi bevételt hozzanak, tehát ez a lépés várható és véleményem szerint meg is lesz csinálva.

Hozzáteszem, csak akkor lesz ez megvalósítva, ha a reklámok betöltése nem akasztja meg teljesen az oldalt, mint jelenleg.

Csak akkor legyen valami értelmes reklám mondjuk számítástechnikai szakboltokhoz vagy valami, nem a villogó "JÁTSSZ INGYEN MOST" böngészõs szemét.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Elõbb utóbb úgyis írni fognak egy scriptet amivel ez kikerülhetõ lesz ;) .

Valószínû, viszont ezt a hozzáállást szerintem ne nagyon reklámozd. ;)

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Nyitottam egy új 'Köszöntések' topicot, bár nem értem, hogy miért lett bezárva az elõzõ. :unsure: (Ha nem szabadott volna újat nyitni, akkor bocs, nem tudtam.)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Valószínû, viszont ezt a hozzáállást szerintem ne nagyon reklámozd. ;)

Miért is? :rolleyes: Mi köze van bárkinek is ahhoz hogy én a saját böngészõmben mit tiltok le és mit engedek meg? Hm? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Miért is? :rolleyes: Mi köze van bárkinek is ahhoz hogy én a saját böngészõmben mit tiltok le és mit engedek meg? Hm? :rolleyes:

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Adnak neked privilégiumot egy fórum használatához. Cserébe elvárják, hogy hagyj megjeleníteni 1-2 hirdetést, hogy a belefektetett energiából vissza is menjen valamennyi. Nincs minden ingyen. Érthetõ? Hm? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Miért is? :rolleyes: Mi köze van bárkinek is ahhoz hogy én a saját böngészõmben mit tiltok le és mit engedek meg? Hm? :rolleyes:

Semmi. Viszont a GS annak fejében engedett bármi fejlõdést itt, hogy a fórumon többet hozzanak a reklámokból. (Kell a bevétel gondolom, nem hiszem, hogy a GS eladásai ugrásszerûen nõnének.) Namost, ha õk itt csak ezért összeraknak egy fejlesztést, ami a reklámok megjelenítéséhez köti az oldal megjelenítését és rá egy hétre mindenki simán átgyalogol ezen egy scripttal, az nem biztos, hogy az oldalhoz való hozzáállásukat pozitív irányba billenti el. Az más kérdés, ha az ember magáncélúan levadássza - nem leszel vele egyedül, ebben biztos lehetsz -, de ne itt hirdessük.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Hát az a fél sor nem igazán hirdetés volt csak felvetettem a témát, amúgy meg Necreonal egyet tudok érteni, ha normális reklámok lennének lehet hogy engedném, de amíg ilyen feltûnési viszketegségben szenvedõ reklámokat jelenít meg a fórum addig nem.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Hát az a fél sor nem igazán hirdetés volt csak felvetettem a témát, amúgy meg Necreonal egyet tudok érteni, ha normális reklámok lennének lehet hogy engedném, de amíg ilyen feltûnési viszketegségben szenvedõ reklámokat jelenít meg a fórum addig nem.

Nem is mondtam, hogy az volt, hisz még nincs is mit hirdetni. :rolleyes: De ha lesz, akkor ne.

(Amúgy fogalmam sincs jelenleg milyen reklámok vannak, mert mióta Firefoxot használok, minden oldalon az az elsõ dolgom, hogy letiltom õket. Így is tetû lassú néha a net, nem kell plusz terhelés. :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nem is mondtam, hogy az volt, hisz még nincs is mit hirdetni. :rolleyes: De ha lesz, akkor ne.

(Amúgy fogalmam sincs jelenleg milyen reklámok vannak, mert mióta Firefoxot használok, minden oldalon az az elsõ dolgom, hogy letiltom õket. Így is tetû lassú néha a net, nem kell plusz terhelés. :rolleyes: )

Én akkor láttam amikor még csak IE alól volt hajlandó úgy ahogy normálisan mûködni a web4, és gyorsan felnéztem még fórumra is.

Amúgy most fent valami mozifilm reklám van, legalul pedig google hirdetések, és kb ennyi (mobil és GS shop mellett persze).

Ha mondjuk ehhez hasonlóan epilepsziásokra terveznék meg (:lol:), és mondjuk a mostani villogó mozireklám helyett (IE alól legalább is most az van) hasonló, egyszerû képekbõl álló reklámok kerülnének mint a GS shop és a kirakat.hu mobilos része, én egy szót sem szólnék. Arányosan egymás mellé 3 egész nagy el is férhetne a 3 oszlop (hírek, letöltések, galériák) alá, más kérdés, hogy ugyanúgy blokkolni fogom ha szépen kifejezve b*ssza a szemem hogy villog vagy simán "kattints ide és játssz ingyen most".

Link to comment
Share on other sites

Royal04

Hát az a fél sor nem igazán hirdetés volt csak felvetettem a témát, amúgy meg Necreonal egyet tudok érteni, ha normális reklámok lennének lehet hogy engedném, de amíg ilyen feltûnési viszketegségben szenvedõ reklámokat jelenít meg a fórum addig nem.

Szerintem ennyi még belefér, lehetne sokkal rosszabb is a helyzet (felugró ablakok, zenélõ hirdetések stb. :D)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Szerintem ennyi még belefér, lehetne sokkal rosszabb is a helyzet (felugró ablakok, zenélõ hirdetések stb. :D)

Noscript -_-

Link to comment
Share on other sites

Snexi

az új alfórumoknak nem lesz alcíme?olyan furcsa,hogy mindegyiknek van,de az újaknál üresen van hagyva :D

Link to comment
Share on other sites

_George_

Jelenleg tárgyalás alatt. :) Persze akinek van épkézláb javaslata az leírhatja.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Csak halkan jelzem, hogy lesznek olyan irányú fejlesztések, hogy annak aki blokkolja a reklámokat annak nem lesz a fórum elérhetõ.

A reklámok azért vannak (lesznek) itt, hogy némi bevételt hozzanak, tehát ez a lépés várható és véleményem szerint meg is lesz csinálva.

Hozzáteszem, csak akkor lesz ez megvalósítva, ha a reklámok betöltése nem akasztja meg teljesen az oldalt, mint jelenleg.

lol :ph34r:

De ez az hogy arra kell várnom valamikor egy percet vagy többet hogy betöltse azt a hülye mobil hirdetés, méregdrága játék hirdetést (nem tom honnan veszik az árakat de nevetség) olyan film reklámot amit soha nem fogok megnézni, be lassítja az egészet <_< mióta letiltottam fényéveket gyorsult az egész fórum, sokkal gyorsabban betölt vagy frissít egy oldalt.

Link to comment
Share on other sites

Royal04

Noscript -_-

Tudom, hogy azokat is le lehet tiltani, de most nem itt van a hangsúly. Csak azt szerettem volna mondani, hogy ez a mozis reklám nálam még nem a "feltûnési viszketegségben szenvedõ" kategória, simán kibírom, hogy néha bevillog az oldal tetején. Persze ha nagyon lassítaná a netemet, akkor zavarna, de magától a villogástól nem dõl össze a világ... Szóval amíg nem kerülnek elõ az ennél is erõszakosabb reklámok (amik tényleg nem hagyják, hogy másra figyelj), addig én nem fogok panaszkodni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...