Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fórumozók Szakszervezete


Godzillamessage

Recommended Posts

Balee

de bizonyos dolgokban még mindig csak visszafelé lépés volt (a komemtnek quick editje még mindig nem mûködik)

Úgy azt megértetted, hogy ezek a technikai dolgok nem rajtunk múlnak? Segítek: a rendszergazdán...

Link to comment
Share on other sites

arazu

A Kultúra részben több topik is 5000 hozzászólás fölött van (nem mintha engem személy szerint zavarnának). Valami elkerülte a figyelmem és bizonyos okoknál fogva - pl. minimális látogatottság - ott nem lesznek "topikreformok"?

Link to comment
Share on other sites

Balee

A Kultúra részben több topik is 5000 hozzászólás fölött van (nem mintha engem személy szerint zavarnának). Valami elkerülte a figyelmem és bizonyos okoknál fogva - pl. minimális látogatottság - ott nem lesznek "topikreformok"?

De lesznek, csak az ottani moderátor nem túl aktív.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

A jelenlegi archiválás igazából kényszermegoldás. Észrevettük mi is, hogy így mindenki az archivumban ügyködött a legtöbbet, de most sajna ez van.

Mihelyt helyre tudom állítani a topikmentést, elérhetõvé teszem az archivált topikok listáját és onnantól lesz egy határidõ míg menteni lehet, aztán megy a sülyesztõbe.

Ha akarja valaki, visszakeresheti amit akar és mentheti (bár a mentés nem mûködik rendesen, sajna).

Ez, véleményem szerint, átmeneti megoldásként még mindig jobb, mintha már töröltük volna.

Link to comment
Share on other sites

_George_

Voltaképp engem nem érdekel (bár hasznos volt pl George_lewisnál látni h jól emlékeztem h nem az Internet alfórumon a legkatívabb kb 1 kommentjére se emlékeztem ott) csak gondoltam segítek megoldani.

Tényleg senkit nem bazsogatni akarok (még George_lewis-t sem! Félreértés ne essék, meg NO OFFENSE!!!)

Nincs sértõdést amit leírtál az így van, tudom jól. Majd igyekszem növelni ott az aktivitásomat. :)

Link to comment
Share on other sites

Snexi

ugye a mostani bugyuta cenzúraszövegek is meg fognak változni?mintha olvastam volna régebben róla

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Igen, változni fognak. Nem lesznek bugyuták, de cenzúra lesz

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A puding értelme újra az eredeti lesz :(.

Link to comment
Share on other sites

crocki

1, a csevegõ csússzon vissza szépen legalulra, annak ott a helye.

2, a cenzúra felesleges. nem egy tetves óvodában vagyunk, és a tagok legnagyobb része felnõtt, vagy lassan az lesz. nincsen szükség cenzúrára, így is át lehet rajta jutni egy kötõjellel, betût heléyettesítõ számmal, egy ponttal vagy egy alt0173-al. teljesen felesleges.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Szép munka, látom átszervezés alatt van a fórum :)

1, a csevegõ csússzon vissza szépen legalulra, annak ott a helye.

Ebben viszont egyetértek! Állandóan a csere-bere alrészlegre kattintok

A puding értelme újra az eredeti lesz :(.

A koktél és a sör is a kocsmázás kellékei lesznek, míg a sósperec immár ismét a pék termékei közé kerül ...

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Az OFF és az egyéb társalgási témákat nem kellene összevonni?

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

1, a csevegõ csússzon vissza szépen legalulra, annak ott a helye.

2, a cenzúra felesleges. nem egy tetves óvodában vagyunk, és a tagok legnagyobb része felnõtt, vagy lassan az lesz. nincsen szükség cenzúrára, így is át lehet rajta jutni egy kötõjellel, betût heléyettesítõ számmal, egy ponttal vagy egy alt0173-al. teljesen felesleges.

Megfelel?

Lehetne esetleg kulturáltabban is kérni, illetve jelezni, ha valami nem tetszik. Nem jön be ez a stílus különösebben.

Cenzúra pedig lesz. Csak nem ebben a formában.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Megfelel?

Én köszönöm, így sokkal kényelmesebb :)

Az OFF és az egyéb társalgási témákat nem kellene összevonni?

Ezen én is gondolkoztam ...

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Az OFF és az egyéb társalgási témákat nem kellene összevonni?

Egyéb társalgási témáknál pedig olyan dolgokra gondoltunk, mint pl fõzés, kertészkedés, autó ápolás.. ilyesmi..

Tehát aminek van épkézláb mondanivalója és semmiképpen nem off.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Egyéb társalgási témáknál pedig olyan dolgokra gondoltunk, mint pl fõzés, kertészkedés, autó ápolás.. ilyesmi..

Tehát aminek van épkézláb mondanivalója és semmiképpen nem off.

Mostmár ezt is értem. :)

(Nukleáris atomerõmûépítés házilag így pl odamegy majd :) )

Link to comment
Share on other sites

crocki

Megfelel?

Lehetne esetleg kulturáltabban is kérni, illetve jelezni, ha valami nem tetszik. Nem jön be ez a stílus különösebben.

Cenzúra pedig lesz. Csak nem ebben a formában.

1, én kérek bocsánatot. kicsit rossz kedvem van. de azért nincs harag, uyge, cica? ;D

még egy két javaslat:

-off+bpn+egyéb témák összevonása általános társalgás, vagy valami hasonló néven. lényegében mind a három részleg ugyanarról szól.

-omegle topic átmozgatása a humorba.

ha még lesz valami észrevételem, szólok, de csak hogy ne pihenhessetek.

2, ferlvázolnád, szerinted mirét van szükség a cenzúrára? roppantul érdekel, ti mit láttok benne.

Egyéb társalgási témáknál pedig olyan dolgokra gondoltunk, mint pl fõzés, kertészkedés, autó ápolás.. ilyesmi..

Tehát aminek van épkézláb mondanivalója és semmiképpen nem off.

ebben az esetben egy "Hobbik" részleget tudok ajánlani, a fent említett témák mind beleillenek.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

1, én kérek bocsánatot. kicsit rossz kedvem van. de azért nincs harag, uyge, cica? ;D

még egy két javaslat:

-off+bpn+egyéb témák összevonása általános társalgás, vagy valami hasonló néven. lényegében mind a három részleg ugyanarról szól.

-omegle topic átmozgatása a humorba.

ha még lesz valami észrevételem, szólok, de csak hogy ne pihenhessetek.

2, ferlvázolnád, szerinted mirét van szükség a cenzúrára? roppantul érdekel, ti mit láttok benne.

ebben az esetben egy "Hobbik" részleget tudok ajánlani, a fent említett témák mind beleillenek.

Még az off meg az egyébbel kapcs egyet is értek veled, de a BPN jól elkülönülõ téma úgy látom :)

Link to comment
Share on other sites

jardo

2, ferlvázolnád, szerinted mirét van szükség a cenzúrára? roppantul érdekel, ti mit láttok benne.

1.) Roppant egyszerû a válasz. Mert a szabályzat elõírja:

"3. A teljesen értelmetlen, obszcén, trágár és nyomdafestéket nem tûrõ hozzászólásokat és topikokat kérdezés nélkül töröljük. A *-ozás, vagy más jellegû, jelentést nem módosító nyelvezeti eszközök használata ( $ S helyett, pontok beleillesztése, @ a helyett stb) sem megengedett. Kerüljétek a durva, közönséges nyelvezetet, a káromkodást, az nem erre a fórumra való!"

Sõt, az új szabályzatban is benne lesz. Reklamálni lehet az IDG-nél.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

szerintem az off-nak kéne legfelülre kerülni,így egyserûbb lenne megszokni (ugyebár az aréna is a buli pia nõk fölött volt)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Egyéb társalgási témáknál pedig olyan dolgokra gondoltunk, mint pl fõzés, kertészkedés, autó ápolás.. ilyesmi..

Tehát aminek van épkézláb mondanivalója és semmiképpen nem off.

De az OFF magában is egyéb társalgási témának felel meg (meg mihez képest OFF és nincs mondanivalója), ami nem illik a többi külön topicba. Vagyis a kettõ szinte ugyanaz, csak más néven.

Általános társalgás vagy Minden egyéb, vagy csak szimplán egyéb név tökéletes lenne.

Link to comment
Share on other sites

crocki

1.) Roppant egyszerû a válasz. Mert a szabályzat elõírja:

"3. A teljesen értelmetlen, obszcén, trágár és nyomdafestéket nem tûrõ hozzászólásokat és topikokat kérdezés nélkül töröljük. A *-ozás, vagy más jellegû, jelentést nem módosító nyelvezeti eszközök használata ( $ S helyett, pontok beleillesztése, @ a helyett stb) sem megengedett. Kerüljétek a durva, közönséges nyelvezetet, a káromkodást, az nem erre a fórumra való!"

Sõt, az új szabályzatban is benne lesz. Reklamálni lehet az IDG-nél.

csak én látom a kontrasztot egy oylan hozzászólás, hogy " hüjegeczibúzaváza", és hogy "khurva szar napom volt"?

mellesleg errõl a szabályról annyit, hogy én még életemben nem láttam itt olyat, hogy egy káromkodás miatt megrójanak valakit.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Igen, változni fognak. Nem lesznek bugyuták, de cenzúra lesz

Ezt nem igazán értem.

Akkor mostmár így lesz h mondjuk beírja valaki h

"zsidó" és akkor nem azt írja ki h mondjuk tejszinhab, hanem azt h "kiváló kereskedõ, karakteres orral"?

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Ezt nem igazán értem.

Akkor mostmár így lesz h mondjuk beírja valaki h

"zsidó" és akkor nem azt írja ki h mondjuk tejszinhab, hanem azt h "kiváló kereskedõ, karakteres orral"?

ez most poén akart lenni?

szerintem ezerszer jobb cenzúrákat ki lehetne találni mint a mostaniak,ha egy kevésbé ismert szót cenzúráz a fórum sokszor nem is értem,hogy mit akart az illetõ,annyira megkavarja a szöveget

Link to comment
Share on other sites

jardo

csak én látom a kontrasztot egy oylan hozzászólás, hogy " hüjegeczibúzaváza", és hogy "khurva szar napom volt"?

mellesleg errõl a szabályról annyit, hogy én még életemben nem láttam itt olyat, hogy egy káromkodás miatt megrójanak valakit.

Nem az a cél, hogy minden egyes apró csúnya szó elhangzásáért ráverjünk a fórumozó szájára. A moderátori gyakorlatban szerintem nincs olyan példa, hogy valaki egyetlen csúnya szó leírásáért kapott volna figyelmeztetést vagy büntetést. Az a szabályt azt szolgálja, hogy aki nem tud kulturált, normális ember módjára társalogni, ne adj isten vitázni (a szó eredeti jelentésében), akkor azt meg lehessen bünteti erre a szabályra hivatkozva.

Link to comment
Share on other sites

crocki

ez most poén akart lenni?

szerintem ezerszer jobb cenzúrákat ki lehetne találni mint a mostaniak,ha egy kevésbé ismert szót cenzúráz a fórum sokszor nem is értem,hogy mit akart az illetõ,annyira megkavarja a szöveget

ami azt illetõ, találó. és mert a zsidó az egy manapság oylan keevset használt szó. mellesleg minek kicenzúrázni, ha szeretett politikusaink és nap mint nap használják?

trollface.jpg

visszatérve az elõzõ alfórumos témára. ha minden áron ki akarod emelni, Godzilla, az értelems társalgásokat tartalmazó topicokat (fõzés, kertészkedés, stb) csinálj a Másvilág részlegbe nekik egy subforumot. szerintem logikusabb.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...