Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Counter-Strike sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

moody

Az új CSvel ki nyomja közületek? vagy a bétával ki játszott? a gépigényre lennék kíváncsi. gondolkodom, h jövõhéten megveszem a játékot, de ha szaggatna a gépemen akkor inkább mellõzöm a dolgot.

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

Az új CSvel ki nyomja közületek? vagy a bétával ki játszott? a gépigényre lennék kíváncsi. gondolkodom, h jövõhéten megveszem a játékot, de ha szaggatna a gépemen akkor inkább mellõzöm a dolgot.

Én nyomom! Mindig is elvoltam vele és mit már lentebb is írtam sztem nagyon jó kis grafikai tunning és fegyveren ment keresztül. :)

Csak ajánlani tudom.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Lucart

Hali 100000 éves kérdés következik:

Unokatesóm meglepett minket a CS:Source-al, viszont az a gond, h hiába próbálunk meg egymással játszani, nem tudunk, mivel:

1: Egyáltalán nem jelenik meg a szerver a LAN Servers között

2: Ha ip címmel,connect paranccsal próbálunk meg csatlakozni, akkor "lan servers are restricted to local clients (class c)" hibaüzi van, ami ha jól tudom akkor van ha a két ip tartománya nem egyezik, de ez lehetetlen, mivel egymás mellet ülünk, ugynarra a hálózatra csatlakozva...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
vultar

iFx7p6JGppo

Edited by wYth-NRG
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tyie

watch?v=7UzYaG_5Yew



Saját.
Sosem CS-ztem azelőtt :ninja:
1080p 60fps ofc
Link to comment
Share on other sites

Cori

Szép killek, jobban bejön ez a fajta frag video, mint az agyoneffektezett féle.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
tyie

watch?v=8E46_F8fZdw


az újabbik B)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Cori

Srácok bejött ez az új xp rendszer a játékba, és most rank1en állok, ugye rank3 kell, h competitivezhessek. Múlt héten el is kezdtem, kaptam is xpt, viszont most egy darabot se kaptam, pedig 2 arms racet és deathmatchet is lenyomtam. Ötlet??

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Hali!

Érdemes még beszerezni a CS:GO-t? Mármint,hogy mindenki skilles állat vagy azért van sok kezdõ? Illetve hogy ezek a skines baromságok ugye csak látványelemek,nem lesz pontosabb a fegyóm mert most ez egy Dragonlore akármi? CSS-be anno egész jó voltam,nem tudom ebbe milyen lehet a hitbox,fegyó szórás.... Steamen 11Euro ennél szerintetek van olcsobban is,mert pl cdgalaxis/576-ban 5k kb..

Link to comment
Share on other sites

Cori

Srácok bejött ez az új xp rendszer a játékba, és most rank1en állok, ugye rank3 kell, h competitivezhessek. Múlt héten el is kezdtem, kaptam is xpt, viszont most egy darabot se kaptam, pedig 2 arms racet és deathmatchet is lenyomtam. Ötlet??

Megoldódott a problémám, csak bugzott, mert most már adja az xp-t.

Hali!

Érdemes még beszerezni a CS:GO-t? Mármint,hogy mindenki skilles állat vagy azért van sok kezdő? Illetve hogy ezek a skines baromságok ugye csak látványelemek,nem lesz pontosabb a fegyóm mert most ez egy Dragonlore akármi? CSS-be anno egész jó voltam,nem tudom ebbe milyen lehet a hitbox,fegyó szórás.... Steamen 11Euro ennél szerintetek van olcsobban is,mert pl cdgalaxis/576-ban 5k kb..

Szerintem érdemes, a játék tele van kezdőkkel is (főleg, hogy a játékba bekerült az új szintrendszer, nem is mehetsz kompetitív meccseket amíg nem vagy 3-mas szintű, addig beletanulsz a nagyon alapokba, és utána ugorhatsz neki a játék legjobb részének, a Competitive játéknak), a skin csak tényleg skinek, semmi bónuszt nem adnak. A fegyverek szórása pedig jobb (mármint, jobban szórnak a fegyverek mint Sourceba, és ez jó) mint az előző játékban. Szerintem érdemes megvenni. 11euró az átlagos ára megjelenése óta a GOnak, viszont néha leárazzák nagyon durván, pár euróra. Bár szerintem már ezt a 11 eurót is bőségesen megéri, ha szereted a Counter Striket.

Néha leülünk haverommal/haverokkal és nyomunk pár kompetitív meccset aztán annyi, de mindig élvezzük, ha értelmes és összedolgozik a csapat akkor nagyon fun tud lenni. És általában értelmesek az emberek, lehet velük együtt dolgozni.

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Nah beszereztem 2,5k-t :) Hát videókból a grafika jobbnak tűnt,elég nevetséges hogy a Soruce-ból 1:1 áthoztak kocsi,hordo,raklap stb geometriákat :'D Fegyók azok szebbek mondjuk,bár más a design meg nem sok fegyót fogtam élőbe egyedül egy AK-47est de az inkabb Source design élőben mint GO(itt mintha egy kicsit dagi lenne). Nah mind1 ugy se ez a lényege csak egy kicsit nevetséges,2,5k mondjuk megéri :) Szórást még szokni kell,kicsit más jah,de talán az első 3golyó mintha sokkal pontosabb volna,aztan elkezdi bejárni a monitort. Jah amúgy addoljon bárki aki néha nyomna csak ugy pár kört : g0rd v. Asakura (Rise Against-es a profilom)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
HD2

Nálam még mindig ez a kettõ a favorit, de lehet csak azért mert én a Source korszakban játszottam sokat a csvel. Go nálam már sosem lesz olyan.

VGMSKdxdj5U

Iu01h4mNbls

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
VassGabor

Augusztusban jön a vérfrissítés. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

kaszman1
45 minutes ago, VassGabor said:

Augusztusban jön a vérfrissítés. 

Gratulálok! Fiú vagy lány?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

XCube
3 hours ago, kaszman1 said:

Gratulálok! Fiú vagy lány?

Mi ez az elmaradott bináris hozzáállás kérem?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

kaszman1
17 hours ago, XCube said:

Mi ez az elmaradott bináris hozzáállás kérem?

Hát nemhogy már azonnal operálnak át itt mindenkit az aktivisták!

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

:D:D:D 

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
4 hours ago, VassGabor said:

:D:D:D 

Szóval nem mondod meg nekünk? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
VassGabor

Jöhetne már egy pontos dátum gépigénnyel.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
2 minutes ago, VassGabor said:

Jöhetne már egy pontos dátum gépigénnyel.

Milyen géped van? 

Link to comment
Share on other sites

XCube
10 hours ago, Lord_KROK said:

Milyen géped van? 

i7 6700 + RTX 2060

10 hours ago, VassGabor said:

Jöhetne már egy pontos dátum gépigénnyel.

A minimum gépigény alapján nem aggódnék.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
3 hours ago, XCube said:

i7 6700 + RTX 2060

Ezzel azért én nem aggódnék :)

Főleg ha RAM is van benne :troll:

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

16 giga ram van benne :D:D

Age of wonders 4 alatt 92 fokig felmegy a proci az gáz mi?

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
4 hours ago, VassGabor said:

16 giga ram van benne :D:D

Age of wonders 4 alatt 92 fokig felmegy a proci az gáz mi?

Az még most elég szerintem, de idővel majd 32-re kell bővíteni. Nekem már egy ideje 32GB van :)

92 fokig? Az eléggé para.

 

23,669 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...