Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Counter-Strike sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

vmiki88

Viszont a kérdésem még mindig él.

A játék Store adatlapjáról van: Pre-Purchase Counter-Strike: Global Offensive and get access to the beta starting on August 14th!

Szóval igen, 14-tõl le lehet tölteni a bétát.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Mi az véleményetek új cs-ről?

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

A játék Store adatlapjáról van: Pre-Purchase Counter-Strike: Global Offensive and get access to the beta starting on August 14th!

Szóval igen, 14-tõl le lehet tölteni a bétát.

Egyelõre sajnos még nem lehet. Gondolom itt is vmi késõi du.-s órákban lehet..

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Egyelõre sajnos még nem lehet. Gondolom itt is vmi késõi du.-s órákban lehet..

Inkább éjfél körül, Magyarországon általában hozzá kell adni szinte egy egész napot ezekhez.

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

Inkább éjfél körül, Magyarországon általában hozzá kell adni szinte egy egész napot ezekhez.

Na végre már szedhetõ a BETA. Nagyon kíváncsi vagyok rá, mert jókat hallottam a tesztelõktõl! :)

Bár nekem anno a CS 1.6 és Source is nagyon tetszett.. Sztem ebben sem fogok csalódni.

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Nekem nem történt semmi,ez most igazábol a régi beta? mert még csak frissités sem jött csak az SDK-jához...

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

Nos így másfél óra game után azt kell mondjam, hogy tetszik a játék és hozza a régi CS hangulatot számomra. :)

Fõleg az AUG tetszik ami mindig is a kedvenc fegyvereim közé tartozott és most sokkal "értelmesebb" a recoilja is. Na de még van mit tesztelni. :)

Egyébként ez a BETA meddig fog tartani?

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

a beta nyilván valoan addig tart amig kijön a teljes vagy 1nappal elötte... :huh:

De nez továbbra is egy átverés, nekem már vagy 4 honapja van csgo betam és csak azt "frissitették" .... sok értelme van.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Eddig nem sok közöm volt a CS-hez, régen a Source-al játszottam kicsit, de nem mélyedtem el benne nagyon, viszont itt az ideje, meg is vettem a GO-t a bétát már töltöm is, itt a hosszú hétvége, jó lesz :)

Amúgy hogy hogy csak 10€?? :huh:

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

már visszament 22-re ,azért 10 mert preorder akcio

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

már visszament 22-re ,azért 10 mert preorder akcio

Nem ment vissza még :) :

"Pre-Purchase Counter-Strike: Global Offensive

SPECIAL PROMOTION! Offer ends 21 August"

Te összekavartad a "Buy Counter-Strike: Complete" árával szerintem :D .

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

nagyon nem , csak buggos volt a steam egész délkelött csak 1 féle cs:go volt az 22,89 be fájt a régi 10 euros unavaible volt és üres kocka volt a képe heylett de mostanra javitották...

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

nagyon nem , csak buggos volt a steam egész délkelött csak 1 féle cs:go volt az 22,89 be fájt a régi 10 euros unavaible volt és üres kocka volt a képe heylett de mostanra javitották...

Nos akkor mi még pont belefértünk a 10 eurós árajánlatba. :)

Amúgy oké, hogy BETA, de, hogy a gránátnak a robbanás effektje mennyire rossz azt nem lehet leírni.. Anno CSS Betaban már milyen szép volt. De ez legyen a legkisebb gond, nekem bejön a gém.

OFF: Az lenne a kérdésem, hogy mostanában hiába jegyeztetem meg steammel a jelszavamat és azt, h automatán lépjen be.. sohasem jegyzi meg. Ez miért lehet? :(

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Nekem is tetszik a game, csak a sebzés rendszer furcsa még számomra, nem vártam hogy halomra ölöm a játékosokat :D csak egy kicsit furcsa hogy bele toszom az egész tárat, pláne guggolva, az meg AK-val egy lövésbõl helló szia, én meg WHAT????? :o :o :o

Ezt még nagyon tanulni kell :D

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Egy kérdés, hol lehet játékosokat némítani? <_<

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

Nekem is tetszik a game, csak a sebzés rendszer furcsa még számomra, nem vártam hogy halomra ölöm a játékosokat :D csak egy kicsit furcsa hogy bele toszom az egész tárat, pláne guggolva, az meg AK-val egy lövésbõl helló szia, én meg WHAT????? :o :o :o

Ezt még nagyon tanulni kell :D

Ez engem is nagyon tud idegesíteni, fõleg az zavar, hogy nincs hit sound, szóval amikor eltalálsz valakit és egy mini hangot bead (mint ami volt Q3 és CODokban is van). Az az érdekes, hogy TF2-ben van ez és pedig ugyanarról a motorról beszélünk. :)

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

jó a tf2-öt elkéne felejteni igy is tul sok átmenete van a cs-és a tf2 között... viszont azért engem nagyon zavar az objectumok texturája pl a roncs autoké távolrol is ugynéz ki mint az 1.6ban...

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

jó a tf2-öt elkéne felejteni igy is tul sok átmenete van a cs-és a tf2 között... viszont azért engem nagyon zavar az objectumok texturája pl a roncs autoké távolrol is ugynéz ki mint az 1.6ban...

De_train szinte nem is változott semmit CSS-hez képest. Csak azért említettem meg a TF2-õt, mert elég idegesítõ tud lenni, hogy a célkereszt csak bepirisodik ha eltalálod.... Egyébként console nincs? Mert nagyon szívesen lekicsinyíteném a célkeresztet is. :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ez engem is nagyon tud idegesíteni, fõleg az zavar, hogy nincs hit sound, szóval amikor eltalálsz valakit és egy mini hangot bead (mint ami volt Q3 és CODokban is van). Az az érdekes, hogy TF2-ben van ez és pedig ugyanarról a motorról beszélünk. :)

ne is legyen ilyen hitmarker baromság. :D

De_train szinte nem is változott semmit CSS-hez képest. Csak azért említettem meg a TF2-õt, mert elég idegesítõ tud lenni, hogy a célkereszt csak bepirisodik ha eltalálod.... Egyébként console nincs? Mert nagyon szívesen lekicsinyíteném a célkeresztet is. :)

http://www.downloadcsgo.com/how-to-enable-...nsole-in-cs-go/

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

ne is legyen ilyen hitmarker baromság. :D

http://www.downloadcsgo.com/how-to-enable-...nsole-in-cs-go/

Miért baromság? Jobb az ha nem is tudod, h most mit vagy kit sebeztél? :)

Hitmarker mikor kiírja, h mennyi hpt sebeztél?

Amúgy köszi a console-os cuccost, ennyire primitív. mekkora kaknab vagyok. :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Miért baromság? Jobb az ha nem is tudod, h most mit vagy kit sebeztél? :)

Hitmarker mikor kiírja, h mennyi hpt sebeztél?

Amúgy köszi a console-os cuccost, ennyire primitív. mekkora kaknab vagyok. :D

nem tudom, nekem ez a hitmarkeres cucc ez ilyen cod baromság :D nem tudom ki hozta be a piacra, de nekem jobban bejön ha nem mutatja. aztán a végén megmutatja, mennyi hpja maradt az ellennek.

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

nem tudom, nekem ez a hitmarkeres cucc ez ilyen cod baromság :D nem tudom ki hozta be a piacra, de nekem jobban bejön ha nem mutatja. aztán a végén megmutatja, mennyi hpja maradt az ellennek.

Dehogy a cod, azért írtam, hogy anno Q3 hozta ezt be és jó dolog volt na. :)

Engem idegesít, h nem tudom eltaláltam-e vagy nem. :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Dehogy a cod, azért írtam, hogy anno Q3 hozta ezt be és jó dolog volt na. :)

Engem idegesít, h nem tudom eltaláltam-e vagy nem. :D

quake 3ban volt hitmarker? vagy csak a hang? nem sokat játszottam vele. sry :D

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

nem tudom,én a hp-jára nem vagyok rohadtul kiváncsi meg igazábol ha meglövöd elég széápen látod a paradicsomkonzervett rajta/körülötte nem kell ide semmilyen hitmarker se hang se célkeresztes jelzés,jó ez igy...

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

quake 3ban volt hitmarker? vagy csak a hang? nem sokat játszottam vele. sry :D

Csak egy jellegzetes hang volt. Egyébként kár, h csak az alap (CS/CSS) célkeresztet lehet konzolparancsokkal kicsinyíteni. Számomra hihetetlenül sokkal "jobb" célzás érzéket ad vagymi..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...