Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Counter-Strike sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

Jelan

hidd el nem olyan könnyû az.

De, futkározok a csávó elõtt, tunkolom AK-val a lábát és adom a hedit. Ennyi a CS.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
P3tson

De, futkározok a csávó elõtt, tunkolom AK-val a lábát és adom a hedit. Ennyi a CS.

Elég nagy lol vagy gyerök.. :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Elég nagy lol vagy gyerök.. :D

Pedig sajnos igaz amit ír, tegnap játszottam félórácskát de elég is volt. :unsure:

Mondjuk néha fun magyar serverre bemenni, olyan mondatokat képesek komponálni káromkodásokból hogy azt egy nyelvész is megirigyelné.

Link to comment
Share on other sites

vigo01

Üdv, béreltem egy CS:S szervert lehet jönni játszani: 95.140.33.122:27080

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
barissa

Sziasztok!

Olyan problémám lenne h mikor elindítom a cz-t, bot ellen vagy akárhogy, miután betölti pályát kilép és kiírja ezt--->" Cache_Tryalloc:2331984 is greater then free hunk" nah ez milyen hiba? Jah és teljesen eredeti a játék és már vagy 3-4 éve megvan, sosem volt vele bajom. win7 64bit, próbáltam már kompatibilitással is de semmi változás...

Légyszi segítsetek! Köszi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
moody

nem tudtok olyan szervert mondani, ahol fragenként kapsz új fegyvert és mindig mást. ami már volt az nem lehet. pisztolyokkal kezd mindenki, utána a shotik, és így tovább. régen egy német szerveren toltam ezt állandóan, csak az megszûnt...

Link to comment
Share on other sites

Jelan

nem tudtok olyan szervert mondani, ahol fragenként kapsz új fegyvert és mindig mást. ami már volt az nem lehet. pisztolyokkal kezd mindenki, utána a shotik, és így tovább. régen egy német szerveren toltam ezt állandóan, csak az megszûnt...

Olyat keress aminek a nevében GunGame van.

Link to comment
Share on other sites

moody

Olyat keress aminek a nevében GunGame van.

köszi

Link to comment
Share on other sites

moody

nah, találtam is jó gungame szervereket. azt csodáltam, hogy német szervereken kb 30 és 40 között mozog a latencym

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Razon

Új Counter Strike játék készül, PCre meg konzolokra, CS: Global Offensive néven. Várható megjelenési dátum: 2012 eleje.

Link to comment
Share on other sites

Karez

Új Counter Strike játék készül, PCre meg konzolokra, CS: Global Offensive néven. Várható megjelenési dátum: 2012 eleje.

Tízer trailer:

x-h3cIPabQs

Hivatalos steam oldal

Sok új információt még senki sem várjon.

Állítólag gyökeres változtatások lesznek, ami már nagyon érett a cs esetében.

Maga a motor egy nagyon átgondolt és felturbózott Source motor lesz.

Valamint a ps3 és mac felhasználók közösen is összecsaphatnak majd.

A Valve kifejezetten arcade címnek szánja a játékot, és nem lesz kötelezõ átállni hozzá. De hosszútávú terveikben természetesen ott áll hogy átvegye a kocka party-k örökös versenyzõjét, a CS 1.6 és CS Source-ot.

Condition Zero-val nem sikerült ez a kísérlet. Lehet hogy most sikerülni fog?

Link to comment
Share on other sites

HD2

Új Counter Strike játék készül, PCre meg konzolokra, CS: Global Offensive néven. Várható megjelenési dátum: 2012 eleje.

Na, ha jön konzolokra, akkor ez PC-n bukta lesz. Még a Source-ra sem volt könnyû átállni, sõt még az achievmentes hülyeség bevezetése miatt is reklamáltak.

Amúgy érdekes, hogy van egy másik ugyanilyen trailer, csak más névvel és dátummal.

Fwiv1t1QiEE

Link to comment
Share on other sites

Karez

Na, ha jön konzolokra, akkor ez PC-n bukta lesz. Még a Source-ra sem volt könnyû átállni, sõt még az achievmentes hülyeség bevezetése miatt is reklamáltak.

Amúgy érdekes, hogy van egy másik ugyanilyen trailer, csak más névvel és dátummal.

Ez a CS Online kifejezetten Koreának szánt, agyon módosított 1.6-os játék. Itt csak eme tízer elõzetest kérték kölcsön mert milyen kúl. :D

Link to comment
Share on other sites

Zombee15
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

efperel

Tízer trailer:

x-h3cIPabQs

Ez szerintem nem a hivatalos trailer, csak a CS Online újra feltöltve más név alatt mert valaki gyorsan akar pár nézõt összeszedni

Gondolom ha hivatalos lenne, a Valve nem kérné hogy subscribe-oljak :P

Link to comment
Share on other sites

Cori

konzolra? akkor ebbõl nem lesz méltó CS utód :(

arcade? miért?

:(

Link to comment
Share on other sites

Jelan

konzolra? akkor ebbõl nem lesz méltó CS utód :(

arcade? miért?

:(

"Méltó" "CS" :>

Link to comment
Share on other sites

Karez

tN93xXfews4

Amire lehet számítani:

- Nem lesz semmilyen regenerálódás, red dot kiegészítõk, és aim assist sem! Sem pc-n, sem konzolokon!

- A grafika teljesen kicserélték, az utolsó Source motor szinte összes elemét tartalmazza (kezdve a L4D1-2 ben látott finomabb mozgásokal)

- Új fegyverek lesznek, persze régebbi fegyók pár darabja is megtalálható, de elehet felejteni a desert, ak/m4a1, AWP kombókat.

- A játék alapjáraton matchmaking-ben fog mûködni, max. 5vs5 csatákat lehet elõcsalni, és Squad féle rendszer is várható. Természetesen pc-n lesz lehetõség custom game-re is, így aki aggódik hogy nem lesz 40 férõhelyes szerverek ha píszí gémerkedik, fellélegezhet.

- Elsõ körben DE mapokat és egy CS mapot kapunk: dust, dust2, aztec, nuke, inferno, és italy. Ez késõbb még bõvülni fog folyamatosan.

- Új feature-ök is lesznek: lesznek lefegyverzõ fegyverek(elektrosokk pisztoly, vaktöltényes puska, lefegyverzõ gránát), ami felfogható ugynaúgy lelövésnek, hisz a játékos nem tud majd felkelni, ellenben aki lõtt dupla pénzmagot kap ajándékba. Teljesen új lefegyverzõ fegyver is jön, a molotov koktél. Eddig fõleg a füstbombát használtak az emberek a csipák kikerülésére, most lesz lehetõség kifüstölni is õket molotov koktél-al is. (megjegyzem ez nagy pozitívum)

- A PC-s, Ps3-as, és MAC játékosok akár egymásellen is harcolhatnak. Persze nem lesz kötelezõ, ez csak egyik feature. Xbox 360 lehet kiamarad ebbõl a mókából.

Megjelenés nincs, Októberben PC-n lesz béta lehetõség, ahol dust, és aztec pályán lehet tesztelni a dolgok. Az hogy pontosan kik lesznek béta tulajdonosok még jó kérdés. (feltehetõleg azok, akik megvették a Portal 2 játékot)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Egész jól néz ez ki, csak a fegyvermodellek nem tetszenek.

Amúgy CS Sourcehoz vannak valami olyan serverek ahol a "vanilla rendszer" mûködik? Tehát normális mapok cserélgetése, nem az ilyen dust2 24/7 deathmatch gungame surf gravity 5 féle hányadékok. Mindenhol csak ezeket látni :/

Link to comment
Share on other sites

N1s1

Egész jól néz ez ki, csak a fegyvermodellek nem tetszenek.

Amúgy CS Sourcehoz vannak valami olyan serverek ahol a "vanilla rendszer" mûködik? Tehát normális mapok cserélgetése, nem az ilyen dust2 24/7 deathmatch gungame surf gravity 5 féle hányadékok. Mindenhol csak ezeket látni :/

Diomond klán szeróján játszottam még régen. Nincsenek óvodások és csak pár custom map, de hamar megszokhatóak.

Link to comment
Share on other sites

kisgarzo

Diomond klán szeróján játszottam még régen. Nincsenek óvodások és csak pár custom map, de hamar megszokhatóak.

Énis :) Nick?:)

Link to comment
Share on other sites

N1s1

Énis :) Nick?:)

csak régen játszottam, akkor is keveset, de nisi volt a nevem ;)

Link to comment
Share on other sites

Stromblast

Engem a CS:GO kissé elszomorít így elsõ blikkre...Kicsit olyan érzésem van, hogy "már rég húztunk le bõrt a CS-rõl, hát akkor hajrá, húzzunk le egy újabbat"...A gameplay valahogy nagyon "árkádos" nekem...Elég régóta játszom CS:S-t de valahogy ez a global offenzive nem gyõzött meg...Akkor már inkább csinálnának Source 2-õt...

Link to comment
Share on other sites

Razon

CS:GO interview: GAMESPOT

-Ranked system (skill szerint oszt be)

-5v5 rendszer

-Rebalancolt mapok, megjelenéskor 5 DE map és 2 CS map

-Cross platform (PC-PS3-MAC) , XBOX 360 csak XBOX 360 ellen

-Októberben beta

Diomond klán szeróján játszottam még régen. Nincsenek óvodások és csak pár custom map, de hamar megszokhatóak.

Inkább valami 5v5re gondoltam, itt nagyon nagy a szerver kapacitás, de azért kösz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...