Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Counter-Strike sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

  • 1 month later...
HD2

Azért a CSS még mindig aláz Steamen. :D

Current----Peak Players

14,415-----69,332 : Counter-Strike: Source

13,707-----53,179 : Call of Duty Black Ops - Multiplayer

13,170-----70,900 : Counter-Strike

9,130------14,833 : Team Fortress 2

8,148------36,810 : Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer

7,493------15,879 : Sid Meier's Civilization V

5,806------13,569 : Left 4 Dead 2

4,568------24,582 : Football Manager 2011

4,240------14,282 : Call of Duty Black Ops

3,664------8,871 : Fallout New Vegas

2,230------7,108 : Empire: Total War

1,983------5,178 : Garry's Mod

1,940------5,379 : Battlefield: Bad Company 2

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Ebben az az elszomorító, hogy a listán 3. az 1.6.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Ebben az az elszomorító, hogy a listán 3. az 1.6.

Ez miért elszomorító?

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Ez miért elszomorító?

A Source-ban még nyomokban fellelhetõek a szórakoztató pillanatok és, már majdnem elhiszed, hogy nem random az egész. Az 1.6 pedig pontpontpont

Link to comment
Share on other sites

Cori

A Source-ban még nyomokban fellelhetõek a szórakoztató pillanatok és, már majdnem elhiszed, hogy nem random az egész. Az 1.6 pedig pontpontpont

CShez legalabb kell skill -_-

Link to comment
Share on other sites

Jelan

CShez legalabb kell skill -_-

Mindenki ezzel jön és máig nem értem miért.

Link to comment
Share on other sites

kisgarzo

Mindenki ezzel jön és máig nem értem miért.

Pedig 1.6ban kell célozni... Meg kell tanulni játszani. Nem az a célretart-lövök-talál-HS kombo hanem szépen lassan tudod csak megtanulni. Ilyen szempontból a Source sokkal könnyebb játék. Ez embertõl függ. PL én nekem steam szerint van 400 órám 1.6-al S-el meg 200. Mindenkettõt szeretem de 1.6 sokkal nehezebb.

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

CShez legalabb kell skill -_-

Már bocs de melyik versenyjátékhoz nem kell skill?

Link to comment
Share on other sites

Cori

Már bocs de melyik versenyjátékhoz nem kell skill?

mondj versenyjátékokat, mert nem igazan ismerek :D CoD az egyaltalan? mert codhoz nem kell :) jo persze, nem jó ott se ha szar vagy, de CSben sokkal nehezebb a fejlõdés. CoDba meg pár nap/hét utan kezdesz rájönni a dolgokra. CoDba célzol és lõsz. az nyer aki hamarabb elkezd lõni. CSbe meg qrv@ra vigyazni kell a visszarugasra mer szopol. :P

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

.............

CSbe meg qrv@ra vigyazni kell a visszarugasra mer szopol. :P

Mert codban "nem". -.- :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cori

Mert codban "nem". -.- :lol:

alig van pár fegyver (mw1-tol kezdve) ami normálisan vissza is rúg.

CoD2-ben még volt, de azota...

Link to comment
Share on other sites

HD2

Mert codban "nem". -.- :lol:

Játszottál már csvel? Ég és föld a különbség, Cod-ban nem hogy visszarúgás nincs, de szórása sincs a fegyvereknek. Egy szimpla reflexjáték az egész.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Játszottál már csvel? Ég és föld a különbség, Cod-ban nem hogy visszarúgás nincs, de szórása sincs a fegyvereknek. Egy szimpla reflexjáték az egész.

Igen, képzeld, ismerem a 1.6-ot és source-t is...sõt mind2vel játszottam is. És a codban is vannak fegyverek amik jol meg vannak csinálva. Nem kell isteníteni a cs-t. <_<

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Igen, képzeld, ismerem a 1.6-ot és source-t is...sõt mind2vel játszottam is. És a codban is vannak fegyverek amik jol meg vannak csinálva. Nem kell isteníteni a cs-t. <_<

mindkettõ fps, mindkettõnek vannak jó és rossz tulajdonsága és mindkettõ termeli a hülyegyereket :D

cs-bõl

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

mindkettõ fps, mindkettõnek vannak jó és rossz tulajdonsága és mindkettõ termeli a hülyegyereket :D

cs-bõl

cs-s:

1:10 nél :D hát az kész! :)

amúgy nem csak fps termeli a hülyegyereket :D , ismerek starcraftos gyerekeket is akik szintén nullák. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cori

mindkettõ fps, mindkettõnek vannak jó és rossz tulajdonsága és mindkettõ termeli a hülyegyereket :D

cs-bõl

epicek XD

a CoDost láttam. legjobb :D :D

Link to comment
Share on other sites

HD2

Igen, képzeld, ismerem a 1.6-ot és source-t is...sõt mind2vel játszottam is. És a codban is vannak fegyverek amik jol meg vannak csinálva. Nem kell isteníteni a cs-t. <_<

Nem istenítettem, csak mondtad, hogy Cod-ban is figyelni kell a visszarúgásra. Ezt én cáfoltam. Aki nem veszi észre a két játék között a különbséget, az ássa el magát. Codban csak ráviszed a célkeresztet az ellenségre és rátenyerelsz a bal egérgombra, míg ez csben közel sem így megy.

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Nem istenítettem, csak mondtad, hogy Cod-ban is figyelni kell a visszarúgásra. Ezt én cáfoltam. Aki nem veszi észre a két játék között a különbséget, az ássa el magát. Codban csak ráviszed a célkeresztet az ellenségre és rátenyerelsz a bal egérgombra, míg ez csben közel sem így megy.

most melyik részrõl is beszélsz?

Link to comment
Share on other sites

Cori

most melyik részrõl is beszélsz?

egyikben sem megy igy :o

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

egyikben sem megy igy :o

arra emlékszem, hogy az elsõ CoD-ban a Thompson ugrált össze-vissza :lol:

Link to comment
Share on other sites

HD2

egyikben sem megy igy :o

Dehogynem, játszottam Codokkal (MW2, Cod 4 multi), legfeljebb távolra kell rövidebb sorozatokban lõni, amúgy csak nyomod a gombot. Pl az milyen már, hogy Cod 2-ben ugrás közben is ugyanoda lõ a sniper, ahova a célkereszt mutat? (Többiben nem tudom, hogy így van-e)

Link to comment
Share on other sites

Cori

Dehogynem, játszottam Codokkal (MW2, Cod 4 multi), legfeljebb távolra kell rövidebb sorozatokban lõni, amúgy csak nyomod a gombot. Pl az milyen már, hogy Cod 2-ben ugrás közben is ugyanoda lõ a sniper, ahova a célkereszt mutat? (Többiben nem tudom, hogy így van-e)

ja félreolvastam... CSre gondoltam :) fáradt vagyok :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Dehogynem, játszottam Codokkal (MW2, Cod 4 multi), legfeljebb távolra kell rövidebb sorozatokban lõni, amúgy csak nyomod a gombot. Pl az milyen már, hogy Cod 2-ben ugrás közben is ugyanoda lõ a sniper, ahova a célkereszt mutat? (Többiben nem tudom, hogy így van-e)

Ahova a célkereszt mutat, igen, abban a 10 méteres körzetben találsz valahova. Egyébként meg úgy mondod, mintha CS-ben nem lenne menõ a noscope WP-vel. De a CS-hez akkor se kell skill, megtanulod hova szór az a trágya fegyver és nyert ügyed van.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ahova a célkereszt mutat, igen, abban a 10 méteres körzetben találsz valahova. Egyébként meg úgy mondod, mintha CS-ben nem lenne menő a noscope WP-vel. De a CS-hez akkor se kell skill, megtanulod hova szór az a trágya fegyver és nyert ügyed van.

hidd el nem olyan könnyű az.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...