Jump to content
Sign in to follow this  
wYth-NRG

S.T.A.L.K.E.R. sorozat

Recommended Posts

Charger18

Megnézem ezt a LA modot, egész pontosan honnan lehet letölteni, vagy egyáltalán mit érdemes hozzá még leszedni?van patch vagy ilyesmi?

Szóval Ne rakd fel a SoC-t! innen leszeded a jobb szélen található torrentet. Ez egy 4 részes tömörített cucc, ezt egy mappába kitömöríted aztán telepíted. Ekkor lesz a játék 1.3000-as. Utána még 3 db patchet leszedsz majd sorrendben telepíted. Ha minden rendben akkor a játékod v1.3003 kell hogy legyen.

magyarítás

Ezt meg érdemes leszedni, 1-2 fegyver szebb textúrát kap.

És egy jó tanács a játék elején amikor majd egy Stalkert kell kiszabadítani a banditáktól, nehogy megöld õket! Mert késõbb megszívód. Sõt a Sin frakció banditáit sose öld meg.

nyrfan

Köszönöm szépen a választ! Sokat segítettél!

Pepperoni
On 2015. 02. 19. at 7:26 PM, Pepperoni said:

Most fejeztem be. Ez egy nagyon király mod!

Nem emlékszem, hogy ezelõtt sikerült volna úgy játszanom, hogy egyáltalán nem swappolt a játék. Sokkal simábban fut mint az alap.

Hello-

Azota végig játoszttam én is a MODot, és baromi jó, tényleg sokkal simábban fut a játék. Nemrég újra elővettem, de a telepítés után nem indul el.

A játékot a GoG.com-on vettem meg, annak a könyvtárába másolom a SMC mod mappáját, de hiába állítom át a konfig fájlt is, az alap játék indul el, semmi nem észlelhető a változtatásokból. Valakinek előfordult ilyen? megpróbálom újratepelíteni a játékot, és újra bemásolni a mappát, hátha valamit én rontottam el.