Jump to content
GSForum - Segélyvonal

S.T.A.L.K.E.R. sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

nyrfan

http://stalker-gsc.ru/news/s_t_a_l_k_e_r_2...2012-09-21-1921

röviden, magyarul: lesz STALKER 2, a Bethesda nem kapta meg a jogokat, nem is fogja senki, és az ukránok csinálják a folytatást is.

na ez egy nagyon jó hír!csak ne kelljen rá 5-6 évet várni hogy megjelenjen!

de legalább csinálják :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
OG

Call of Pripyat patchelve mennyire játszható? Esetleg van hozzá mod ami a játékélményt/stabilitást kicsit jobban feldobja? Sajna a clear sky-t másodszorra sem sikerült végigvinni, köszönhetõen, annak, hogy tönkrevágta a saveket a játék.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Call of Pripyat patchelve mennyire játszható? Esetleg van hozzá mod ami a játékélményt/stabilitást kicsit jobban feldobja? Sajna a clear sky-t másodszorra sem sikerült végigvinni, köszönhetõen, annak, hogy tönkrevágta a saveket a játék.

a Cop sokkal jobb, mint a CS volt. nyugodtan tedd fel a patch-eket, attól jobb lesz (igaz a régebbi mentések szvsz abban sem fognak patch után mûködni)

egyébként ha még nem játszottad végig, elõször játszd ki a "szûz" mod nélküli változatot, mert egyébként elég jó így is a játék.

Link to comment
Share on other sites

karnai

szervusztok

végre egy jó hír lesz stalker 2 :)

segítséget kétnék, hogy a Call of Pripyat - nál, hogy lehet multizni a neten

a játék eredeti, a verziószám is megegyezik a térképekkel ahova be akarok lépni, de pár másodperc után kilép, hogy nem egyezik a verzió szám

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Pathcelted a gamet?

Ha nem akkor ez lehet a gond. Ha pedig nem akkor passzolok.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

a patchelés csodákra képes a Stalkerekkel :) ;)

Link to comment
Share on other sites

karnai

sajnos a patct-et nem engedi feltelepíteni a win7

szerencsére tovább olvasva a fórumot sikerült a Clear Sky-t elindítanom :D

köszönöm a segítséget :)

jó lesz a szlávokkal újra találkozni, igaz semmit nem értek a beszélgetésükbõl/nevükbõl, de egyesek jól taktikáznak

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

sajnos a patct-et nem engedi feltelepíteni a win7

szerencsére tovább olvasva a fórumot sikerült a Clear Sky-t elindítanom :D

köszönöm a segítséget :)

jó lesz a szlávokkal újra találkozni, igaz semmit nem értek a beszélgetésükbõl/nevükbõl, de egyesek jól taktikáznak

mért nem engedi telepíteni? próbáld meg rendszergazdaként futtatni, esetleg kompatibilitási módban, és telepítsd úgy, hátha jó lesz.

Link to comment
Share on other sites

karnai

nem tudom, két patch-et szedtem le a CoP-hoz s mindkettõhöz hibaüzenetet írt ki szláv szavakkal....

rendzsergazdaként sem engedte...a kompatibilitási módokat is megnéztem s nem engedte...

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

nem tudom, két patch-et szedtem le a CoP-hoz s mindkettõhöz hibaüzenetet írt ki szláv szavakkal....

rendzsergazdaként sem engedte...a kompatibilitási módokat is megnéztem s nem engedte...

Mert nem mindegy melyik régiónak megfelelõt szeded le. Magyar játék oldalakon keressgélj, pl Gamestar, vagy Guru, de a kiadó oldalán is biztos találsz valamit, mármint a hazai forgalmazónál! :)

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Mert nem mindegy melyik régiónak megfelelõt szeded le. Magyar játék oldalakon keressgélj, pl Gamestar, vagy Guru, de a kiadó oldalán is biztos találsz valamit, mármint a hazai forgalmazónál! :)

ez így igaz. nekem egyébként a Radioactive Edition van meg(Cop + CS egyben) ott már eleve patchelve van mindegyik.

Link to comment
Share on other sites

karnai

szedjek le egy 1.6.02-es patch-et pedig a játék verziószáma is ennyi....

a gamestar és guru oldalán nem találtam patch-et... úgy érzem rá kell pihennem.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

szedjek le egy 1.6.02-es patch-et pedig a játék verziószáma is ennyi....

a gamestar és guru oldalán nem találtam patch-et... úgy érzem rá kell pihennem.

Google a barátod ;)

2perc alatt ezt találtam neked :D

http://stalkercopfaq.uw.hu/index.php?category=13

Valamint nézd meg nem a tûzfal blokkolja e a játékot a multihoz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
karnai

Szervusztok

Sikerült a Complete modot leszednem a Pripyat-hoz, eddig se volt csúnya, de most.... :)

Van egy mód, amit nem találok

itt teljesen más a fegyver, ruha.... a zsoldosokon más a ruha. Ennek a modnak a megtalálásában kérnék segítséget.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
fifaboy

Feltelepítettem újra tegnap a SoC-ot , mert tényleg legutoljára, akkor játszottam vele, amikor megjelent (6éve lesz már) , betett nekem kajra elfelejtettem a helyszíneket, meg szörnyek vannak benne, x16nál stabilan kaptam a parákat, pláne, hogy a fejhallgató még jobban adja a löketet :D még mindig király játék hiába "régi"

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Feltelepítettem újra tegnap a SoC-ot , mert tényleg legutoljára, akkor játszottam vele, amikor megjelent (6éve lesz már) , betett nekem kajra elfelejtettem a helyszíneket, meg szörnyek vannak benne, x16nál stabilan kaptam a parákat, pláne, hogy a fejhallgató még jobban adja a löketet :D még mindig király játék hiába "régi"

Hát ja, azért még mindig klasszikusok a Stalkerek. Remélem egyszer elkészül az igazi 2. rész is!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
nyrfan

Srácok, tud nekem valaki segíteni, honnan tudok mûködõ módokat letölteni a Stalkerekhez?

Feltelepítettem mind a 3 részt, (igaz a CS egyenlõre valami bug miatt el sem indul) de a SoC-hoz szeretnék valami jó kis módot. Az Oblivion Lost-ra gondoltam, csak nem nagyon találtam olyan helyet, ahonnan le lehetne szedni. (most az 1.6-os verzió van nekem fent)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
DVSC

Valaki nem tudja hogy Clear Skyban a freedomos eladó (Ashot azt hiszem) mit szokott néha mondani németül? Mindig nevetek rajta pedig nem is értem. :D

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Srácok, tud nekem valaki segíteni, honnan tudok mûködõ módokat letölteni a Stalkerekhez?

Feltelepítettem mind a 3 részt, (igaz a CS egyenlõre valami bug miatt el sem indul) de a SoC-hoz szeretnék valami jó kis módot. Az Oblivion Lost-ra gondoltam, csak nem nagyon találtam olyan helyet, ahonnan le lehetne szedni. (most az 1.6-os verzió van nekem fent)

http://www.moddb.com/mods/stalker-oblivion...wnloads/ol-2010

Bár nem tudom, hogy ez melyik verzióhoz jó, de az OL mod 1.4-1.5-re jött ki anno.

Link to comment
Share on other sites

Charger18

köszi!

Nm +ba még van hozzá egy patch is ami új fegyvereket rak be és az npc-k is használják õket, de azt már nem találtam meg.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...