Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Far Cry sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

Lord_KROK

ilyenbe én még nem botlottam bele... nekem csak sima géppuskás Land Roverek, vagy nagy kaliberű géppuskás Land Roverek (a rejtekhelyeim mellől) vannak, robbanó töltényest még eddig nem láttam...

Pedig vannak, a south map dféli felén egész sokkal találkoztam. Olyanok mint a Xi Bang vagy kicsoda hajóján a fegvyerek. (mikor megkell védeni az uszályát és annak van alap fegyverzete és azok lőnek olyat)

Jó mert egyetlen lövéssel akár 2db ellenséges járművet is simán fel lehet robbantani.

Amíg az volt a verdám addig nem is zavartak ezek az útmenti konfliktusok meg össze vissza járőrözők. Megálltam az ellenörzési pont látóterülétébe, lőttem kettő a kcosival midnen elpusztult és egyszerűen átautókáztam.

Csak muszály volt elhagynom met nagyon messzire kellett buszoznom. :(

A Gold AK miben másabb?

A "Dartgun"nak mi a neve a fegyverkereskedőnél?

kösz a térképet.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Pedig vannak, a south map dféli felén egész sokkal találkoztam. Olyanok mint a Xi Bang vagy kicsoda hajóján a fegvyerek. (mikor megkell védeni az uszályát és annak van alap fegyverzete és azok lõnek olyat)

Jó mert egyetlen lövéssel akár 2db ellenséges jármûvet is simán fel lehet robbantani.

Amíg az volt a verdám addig nem is zavartak ezek az útmenti konfliktusok meg össze vissza járõrözõk. Megálltam az ellenörzési pont látóterülétébe, lõttem kettõ a kcosival midnen elpusztult és egyszerûen átautókáztam.

Csak muszály volt elhagynom met nagyon messzire kellett buszoznom. :(

Széép, na majd nekiállok hnap és én is keresek 1et :)

A Gold AK miben másabb?

A "Dartgun"nak mi a neve a fegyverkereskedõnél?

kösz a térképet.

1) fogalmam sincs... azon kívül h új(szerû) az állapota és szép aranyszínû, nem tudom... lehet nem kopik el(bár ennek ellentmond h 6-8 darabot biztosan lehet belõlük találni :D

2) a Dart Gun az egyszerûen "Puska" lett a magyar keresztségben, Mesterlövész kategóriába besorolva

Szívesen máskor is :)

Am az Intel Bonus missiont letudtad már? nem tudom h ez az elõd szalagos cucc-e az v sem... már csak azért sem mert régen még a warez kiadással szintén jártam a Fort közelében, ahol a szalagot találtam, és akkor is ugyan annyian voltak ott, mint most... a DLC leírás pesig 3 órányi extra idõrõl regél, pedig 10-15 perc alatt kiirtottam mindenkit :) sz'al nem tudom...

Link to comment
Share on other sites

Charger18

A Dart Gun tényleg "Puska" néven van de kategóriája szerint különleges fegyver, az ucso slot amit vihetsz magaddal. Hasznos ^_^

A Gold AK szintén hajlamos elakadni csak nem olyan gyorsan mint a sima változata. Igaz a kezembe még eddig sose robbant szét.

Ezeket az intel küldiket én se értem eddig volt a 2 pályán 1-1 fehér körben lévõ küldi azt csá. Aktiváltam pár kódot a menüben de 12 kódból csak 2 volt jó és semmi küldetés nem volt még, szóval nem tudom most ez, hogy van. A gém eredeti, de wareznál is csak ez a 2 küldi volt.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

A Gold AK miben másabb?

A "Dartgun"nak mi a neve a fegyverkereskedõnél?

Az arany ak sosem akad el, illetve sosem hibásodik meg, tehát sosem robban fel a kezedben mondjuk.

A dartgun meg az egyetlen olyan mesterlövész puska, ami nem golyót lõ. A távcsöveseknél fogod megtalálni, viszonylag olcsó lesz lesz (a többihez képest). A neve pedig sima fordítás lesz kb.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na kora délután rájöttem h van quick save és quick load gomb is, azóta nem zavar h sok a mentés file. (egyre kényelmesebb lett nekem ez a mentés, eklõször csak azt hottem h a falon lévõ kék floppy jeleknél lehet menteni így máshol nem is próbáltam, majd felfedeztem a menübe, most meg azt h van rá gyors billentyû is :D )

Szóval akkor a Gold AK nem akad el, és nem kopik el... Az úgy nagyon jó.

Most vettem Uzi-t az Ingram helyére mert bár jobban tetszett a jóöreg mac-10, de folyton elakadt meg elpukkant, nem gyõztem cserélgetni :(

Volt egy nagyon useless felszerelésem most nemrégiben egy mesterlövész puska, aknák, machete és egy üres rpg. Elég nehéz volt eljutnom a fegyver boltig.

Az akna helyett felvettem egy rozsdás pisztolyt ami elsõ lövésnél beakadt :lol: a 3.-ik után meg elpukkant.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Na kora délután rájöttem h van quick save és quick load gomb is, azóta nem zavar h sok a mentés file. (egyre kényelmesebb lett nekem ez a mentés, eklõször csak azt hottem h a falon lévõ kék floppy jeleknél lehet menteni így máshol nem is próbáltam, majd felfedeztem a menübe, most meg azt h van rá gyors billentyû is :D )

Csak vigyázz vele... minden egyes quicksave külön állományba kerül, ugyan úgy, mintha a fegyveresnél/rejtekhelyen mentenél... és ezek is szépen fel tudnak gyûlni...én ezeket takarítottam tegnap ki, mert sok volt a felesleges...

Az elõd szalagokról meg asszem lemondhatok... találtam róluk 1 videót Youtubeon... ott a kommentek közt benn van h 3 van az elsõ fejezetben, 4 meg a másodikban... én csak 1et találtam meg az elsõben, szóval ezt már buktam :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Csak vigyázz vele... minden egyes quicksave külön állományba kerül, ugyan úgy, mintha a fegyveresnél/rejtekhelyen mentenél... és ezek is szépen fel tudnak gyûlni...én ezeket takarítottam tegnap ki, mert sok volt a felesleges...

Az elõd szalagokról meg asszem lemondhatok... találtam róluk 1 videót Youtubeon... ott a kommentek közt benn van h 3 van az elsõ fejezetben, 4 meg a másodikban... én csak 1et találtam meg az elsõben, szóval ezt már buktam :)

Az nem baj ha nem lassítja a dolgokat ...

találtam tök veéletlenül egy sakál szallagot, a sivatagban (map 2 északi rész) van a sivatagi út mellett, egy roncs busz meg egy roncs autó meg egy jó golf1-es ... A buszban is van egy

Link to comment
Share on other sites

arazu

Na igen, ez az a játék, ahol legalább 200 mentésem volt - alaphangon. Az ilyen load/save game menüpontokba nem is gondolkoztam, mivel néha még a játék is kifagyott, annyi volt.

Amúgy nekem néha beakadt a gold AK-47, és egyébként átlagban olyan 3000 lövés után durran el. Van rá valami glitch/exploit, ami által meg lehet újítani.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Amúgy nekem néha beakadt a gold AK-47, és egyébként átlagban olyan 3000 lövés után durran el. Van rá valami glitch/exploit, ami által meg lehet újítani.

Vagy keresel egy újat. Van még pár elrejtve nem csak 1 van :)

*---

Amúgy nem értem mi ez a mentési láz.... nekem sosem volt rengeteg mentésem. :D Ügyeltem rá h ne halljak meg, ha meg mégis, akkor is visszarak a checkpointhoz....egyedül kilépésnél kell menteni kb. és azt meg újra meg újra felül tudod írni. ;)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Van rá valami glitch/exploit, ami által meg lehet újítani.

Az csak a gold AKra vonatkozik vagy más fegyóra is?

Esetleg tudod is mi az?

Link to comment
Share on other sites

arazu

Az csak a gold AKra vonatkozik vagy más fegyóra is?

Esetleg tudod is mi az?

Nem tudom, hogy mûködik-e, de erre gondoltam:

There is a trick to "renew" the Golden AK-47. Go to your local weapon shop and buy the normal AK-47 (if you do not already have it). Then change your golden one for a normal AK-47. Switch back to your golden version and it should be as good as new.

Vagy keresel egy újat. Van még pár elrejtve nem csak 1 van :)

Persze, simán kivitelezhetõ, asszem valami 6-8 darab van összességében.

Mondjuk én nagyon ritkán használtam, vagyis helyesebben fogalmazva akkor használtam igazán, amikor már nem maradt skulóm a primaryben.

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Én már mondtam, hogy a Gold AK is beakadhat, tegnap kb 2 órán keresztül azzal mentem 1x-er elakadt utána már szét is robbant a kezemben, szóval ennyit errõl. Tény, hogy sokáig bírja de azért nem a végtelenségig.

http://desmond.imageshack.us/Himg18/scaled...&res=medium

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Amúgy nem értem mi ez a mentési láz.... nekem sosem volt rengeteg mentésem. :D Ügyeltem rá h ne halljak meg, ha meg mégis, akkor is visszarak a checkpointhoz....egyedül kilépésnél kell menteni kb. és azt meg újra meg újra felül tudod írni. ;)

Kérlek én kocajátékos vagyok és nagyon tudom nehezményezni ha pl. összeszedek egy térképen 8-10 táskát egyhuzatra, aztán kifelé tartva nekem rongyol egy géppuskás kocsi és anélkül szitává lõnek h reagálni tudnék a helyzetre... és amióta az összes barátom meghalt, nincs aki +1 életet biztosítson nekem azzal h kihúz a szénné égett kocsiból és segít agyonlõni õket... úgyh nálam marad a táskánkénti gyorsmentés :) Am meg Dogon Village ma 3x megszivatott... 2x leestem a túl nagy sötétség/alacsony fényerõ páros miatt, mert nem láttam h épp szakadékba lépek xD... harmadszor pedig az általam láthatatlan mortar-löveg kergetett õrületbe, amíg végre ki nem tudtam lõni mindenkit a faluban, h végre elhallgasson :) és midnezt 2 táskáért meg egy Sakál-szalagért... vagy mondhatnám h Act2-ben ATW-vel száguldozni kb. egyenlõ azzal, mintha céltáblát festenék a mellkasomra és a hátamra? 1x próbáltam meg vele menni, 1 perc után belefutottam egy scriptelt járõrbe, akiknek a kocsiján minõ meglepetés!- nagykaliberû géppuska volt... 4 lövés és olyat robbantam h ihaj... na, én az ilyenek miatt mentek ebben a játékban sûrûn... spec. szerintem a Normál nehézségi szintnek nem ezt kellene nyújtania... az efféle félig isten ellenfelek menjenek Hardcore-ra :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Kérlek én kocajátékos vagyok és nagyon tudom nehezményezni ha pl. összeszedek egy térképen 8-10 táskát egyhuzatra, aztán kifelé tartva nekem rongyol egy géppuskás kocsi és anélkül szitává lõnek h reagálni tudnék a helyzetre... és amióta az összes barátom meghalt, nincs aki +1 életet biztosítson nekem azzal h kihúz a szénné égett kocsiból és segít agyonlõni õket... úgyh nálam marad a táskánkénti gyorsmentés :) Am meg Dogon Village ma 3x megszivatott... 2x leestem a túl nagy sötétség/alacsony fényerõ páros miatt, mert nem láttam h épp szakadékba lépek xD... harmadszor pedig az általam láthatatlan mortar-löveg kergetett õrületbe, amíg végre ki nem tudtam lõni mindenkit a faluban, h végre elhallgasson :) és midnezt 2 táskáért meg egy Sakál-szalagért... vagy mondhatnám h Act2-ben ATW-vel száguldozni kb. egyenlõ azzal, mintha céltáblát festenék a mellkasomra és a hátamra? 1x próbáltam meg vele menni, 1 perc után belefutottam egy scriptelt járõrbe, akiknek a kocsiján minõ meglepetés!- nagykaliberû géppuska volt... 4 lövés és olyat robbantam h ihaj... na, én az ilyenek miatt mentek ebben a játékban sûrûn... spec. szerintem a Normál nehézségi szintnek nem ezt kellene nyújtania... az efféle félig isten ellenfelek menjenek Hardcore-ra :D

Nekem nem voltak ennyire agresszívek, pedig én is normalon játszottam. Jó persze a fedezéket keresni kell, de azért nem olyan vészes, hogy 1 golyó és már fekszel is. :) Én a gyémántokat hamar meguntam gyûjteni és a szalagokat is akkor vettem fel ha szembe jöttek :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nekem nem voltak ennyire agresszívek, pedig én is normalon játszottam. Jó persze a fedezéket keresni kell, de azért nem olyan vészes, hogy 1 golyó és már fekszel is. :)

Nekem elég aggresszívak (legalábbis az én mércém szerint) jönnek szembe a kcosival lõnek rám. vagy autózok jön egy mögöttem lõ majd jön egy szembe is egy idõ után.

Valahol épp sétálok és FUP, FUP, FUP kapom a sebzést azt se tudom honnan :(

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

és amióta az összes barátom meghalt, nincs aki +1 életet biztosítson nekem azzal h kihúz a szénné égett kocsiból és segít agyonlőni őket...

Én ezzel megszívtam mert ha ilyen szitu vbolt mindig visszatöltöttem (miután rájöttem h bárhol lehet menteni és tölteni) hogy ne fogyjanak és az igazán nagy bajban tudjam hasznukat látni.

Erre majd story szerint megölték őket és egy ideig nem voltak. Kár volt velük takarékoskodni xD

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Erre majd story szerint megölték õket és egy ideig nem voltak. Kár volt velük takarékoskodni xD

Igen kár volt, de majd rájössz, hogy miért is ;)

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Én ezzel megszívtam mert ha ilyen szitu vbolt mindig visszatöltöttem (miután rájöttem h bárhol lehet menteni és tölteni) hogy ne fogyjanak és az igazán nagy bajban tudjam hasznukat látni.

Erre majd story szerint megölték õket és egy ideig nem voltak. Kár volt velük takarékoskodni xD

Felesleges volt velük takarékoskodni... jó ha 2x jártam úgy, h Singh-et kilõtték(ez is akkor volt, amikor vmi aranyat kerestem az oázisban és szegény balf*sz volt és folyton a tûzvonalba állt :) ), de amúgy nagyon szívósak...még ha le is lövik õket, akkor is vagy negyed óráig nyögnek a földön fetrengve, szóval simán meg lehet õket menteni 1 gyógy-ampullával(ami ha azt nézed h minden rejtekhelyen ingyen feltöltheted a készleted, nem is akkora nagy ár :) ). Plusz ha el is használtad a 2. legjobb haverod(Singh ugyebár az elsõ számú, aki alternatív megoldásokat ad a küldikhez), akkor is meg lehetett találni vmelyik rejtekhelyen késõbb :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Igen kár volt, de majd rájössz, hogy miért is ;)

Ja... :D azon a részen nagyot néztem :)

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Nekem volt, hogy hiába adtam neki a gyógyszert meghalt. De van, hogy inkább te magad lövöd le, hogy ne szenvedjen. Ez a haver dolog nagyon tetszik.

Ja... :D azon a részen nagyot néztem :)

:D Detto

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Nah találtam FC-t ami megy win7-en. Megnéztem azok a kis majom szerû dögök egybõl meghalnak ha víz alá merülnek.

A hdr-t hogy lehet behozni konzolban?

Link to comment
Share on other sites

arazu

Nah találtam FC-t ami megy win7-en. Megnéztem azok a kis majom szerû dögök egybõl meghalnak ha víz alá merülnek.

A hdr-t hogy lehet behozni konzolban?

AA kikapcsolása mellett: /r_hdrrendering 1 ? :unsure:

De úgy tudom, hogy parancsikonját is lehet valamilyen kapcsolóval ellátni, és akkor is hasonlóképp funkcionál. Azt még hozzátenném, hogy nem biztos hogy minden kártyán meg verzión megy.

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

így van 1-10-ig lehet variálni az értékekkel.

AA-val együtt viszont nem müxik. (legalábbis nálam nem ment múltkorában)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Felesleges volt velük takarékoskodni... jó ha 2x jártam úgy, h Singh-et kilőtték(ez is akkor volt, amikor vmi aranyat kerestem az oázisban és szegény balf*sz volt és folyton a tűzvonalba állt :) ), de amúgy nagyon szívósak...még ha le is lövik őket, akkor is vagy negyed óráig nyögnek a földön fetrengve, szóval simán meg lehet őket menteni 1 gyógy-ampullával(ami ha azt nézed h minden rejtekhelyen ingyen feltöltheted a készleted, nem is akkora nagy ár :) ). Plusz ha el is használtad a 2. legjobb haverod(Singh ugyebár az első számú, aki alternatív megoldásokat ad a küldikhez), akkor is meg lehetett találni vmelyik rejtekhelyen később :)

Nekem André a legjobb haverom a 2.-ik mapon, és igen, volt h meg kellett gyógyítsam. "Szerencsére" pont tűzvonalban fetrenegett.

De volt már ilyen élményem.

A játék legvégén járok (96%) amikor a Sakál a sziklákat akarja az útra robbantani.

Link to comment
Share on other sites

Charger18

És ennek a HDR-nek kell újra indítás vagy valami, mert semmi változás nincs.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...