Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Far Cry sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

Lord_KROK

Ami engem nagyon frusztrál ebben a játékban h nincs olyan h valaki aki szembejön veled vasgy az úton van ne akarna megölni.

Sok helyen nem lehet kikerülni az utat és hatalmas kerülõket kell tennem, de a tájba már nem tudok belemélyülni és beleélni magam (volt szerencsém Afrikába járni így nekem ez nosztalgia lenne) mert mindig jön valaki aki meg akar ölni. Renegeteg ellenõrzõ pont + random elszórva emberek, + hiába hajtok el melletük üldöznek kilõvik alólam a kocsit. Sokszor már majdnem elfelejtem miért is megyek mire odaérek, mertközben 3-4 helyi háborút megvívok.

Szintén szar, hogy ha valamelyik csoportnak dolgozok az õ emberük is lõ rám!

Bár érdekel a történet, de lassan kezdem megunni hogy az egyszerû utazás és a küldetés között szinte semmi külömbség nincs (itt is ott is hent) egyre gyakrabban fogy ki a fegyverem (és halok meg emiatt) mert útközben már el kellett lõjem mindenkire.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Azon tûnõdtem, hogy mi a jelentõssége annak hogy õrposztot nyitok meg? "õrposzt megnyitva" üzenetre gondolok.

Te most komolyan nem jöttél rá magadtól hogy hogyan kell gránátot dobni?

nem, rájöttem csak kipróbáltam h mennyire segítõkész a topicban, és te eddig nem állsz túl jól. (mégis mit gondolsz? )

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ami engem nagyon frusztrál ebben a játékban h nincs olyan h valaki aki szembejön veled vasgy az úton van ne akarna megölni.

welcome in afrika :B

nem tudom te milyen nehézségen játszol, de én normalon alig haltam és bár az újra spawnoló őrök idegesítőek, de ki lehet bírni. Eleinte én is leálltam harcolni velük, de akkor nekem is elfogyott a végére a lőszer mire a cél helyre értem, ezért a játék felétől már csak elkocsikáztam mellettük és egy idő után lemaradnak....vagy elmész az őrök mellett, jönnek utánad jeepel, megállsz, kilövöd a jeep kerekét, visszaszállsz és mész tovább... vagy ha már nagyon pro vagy az irányításban, akkor tegyél a saját jeepedre egy c4et, hajts be az örök közé, szállj ki, szállj be az ő jeepjükbe (ált. csak 1 van nekik) és a tiedet meg robbantsd fel :D.. így nem tudnak követni + ha jó helyen szállsz ki a saját jeepedből akkor több őrt is magával visz a c4 ^_^ (persze ez rambo style, és hardon ezt nehéz lenne kivitelezni)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

welcome in afrika :B

Mikor én ott jártam (szerencsére) nem ilyen volt!

Voltak ugyan marcona fegyveresek, de nem is lőttek rám! :D

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Azon tûnõdtem, hogy mi a jelentõssége annak hogy õrposztot nyitok meg? "õrposzt megnyitva" üzenetre gondolok.

Sztem azon kívül, h a megnyitástól kezdve a térképed jelöli, h mit vételezhetsz onnét(lõszert, gránátot, benzint), semmi különösebb jelentõsége... max a statisztikádhoz járulhat esetleg hozzá bizonyos %-ban, de erre nem vennék mérget... akkor lenne jó, ha teszem azt idõvel lehetne választani a 2 frakció közül és miután kipucoltunk egy ilyen õrhelyet, onnantól az adott frakció katonái járõröznének ott, akik "talán" nem csapnának fejbe ólomgolyóval minden találkozáskor :D de asszem ez csak álom marad... :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

nem tudom te milyen nehézségen játszol, de én normalon alig haltam és bár az újra spawnoló õrök idegesítõek, de ki lehet bírni. Eleinte én is leálltam harcolni velük, de akkor nekem is elfogyott a végére a lõszer mire a cél helyre értem, ezért a játék felétõl már csak elkocsikáztam mellettük és egy idõ után lemaradnak....vagy elmész az õrök mellett, jönnek utánad jeepel, megállsz, kilövöd a jeep kerekét, visszaszállsz és mész tovább... vagy ha már nagyon pro vagy az irányításban, akkor tegyél a saját jeepedre egy c4et, hajts be az örök közé, szállj ki, szállj be az õ jeepjükbe (ált. csak 1 van nekik) és a tiedet meg robbantsd fel :D.. így nem tudnak követni + ha jó helyen szállsz ki a saját jeepedbõl akkor több õrt is magával visz a c4 ^_^ (persze ez rambo style, és hardon ezt nehéz lenne kivitelezni)

Az elautókázás taktikáját követem én is, csak néha van h szétlövik alóllam a kocsit, (A buggym így veszett el pedig mit össze vigyáztam rá) és akkor nincs mese harcolnom kell.

Fõleg ha 2-3 kocsi jön utánam vagy amit utálok h egyik szembe jön, nekem jön és megállok az üldözõ meg utolér.

akkor lenne jó, ha teszem azt idõvel lehetne választani a 2 frakció közül és miután kipucoltunk egy ilyen õrhelyet, onnantól az adott frakció katonái járõröznének ott, akik "talán" nem csapnának fejbe ólomgolyóval minden találkozáskor :D de asszem ez csak álom marad... :D

pedig ez tényleg jó lenne!

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Az elautókázás taktikáját követem én is, csak néha van h szétlövik alóllam a kocsit, (A buggym így veszett el pedig mit össze vigyáztam rá) és akkor nincs mese harcolnom kell.

Fõleg ha 2-3 kocsi jön utánam vagy amit utálok h egyik szembe jön, nekem jön és megállok az üldözõ meg utolér.

Tipikus példa erre az a scriptelt kisPolski( :) ), ami a repülõtér menti utakon jelenik meg, amikor keletrõl jövök arra az úton... 1x annyira felb*szta az agyam, h még akkor is veszettül követett, amikor már bementem kilométerekre a sivatagba, h leálltam, kipattantam és belepumpáltam a sofõrbe a teljes 100-as tárat a nehézgéppuskából... jól esett :D

pedig ez tényleg jó lenne!

Igazság szerint a legnagyobb bajom a frakció-résszel a játékban az, h súlytalan az egész... akármikor megyek új küldetésért hozzájuk, a fõnökök el vannak tõlem ájulva, meg minden, de az ajtónálló továbbra is megmotoz(hiába csináltam nekik x+1 missziót és javult feléjük a hírnevem), és a csapatok többi tagja magasról tesz arra, hogy én most nekik dolgozom, lazán kicsinálnának ha engedném... lehetett volna olyanra, h x ideig mind2 oldalnak szorgoskodok, aztán egy idõ után választani kelljen h melyik oldalára állok(és ezzel párhuzamosan nem lehetett volna elérni esetleg minden fegyvert... vagy mondok jobbat: a fegyverkereskedõnek kellett volna direktbe lopni fegyverszállítmányt a nem választott frakció területérõl, h lehessen a "készlet erejéig" azokból is válogatni :D )... lehetett volna az is, amit korábban írtam az õrposztokról... vagy esetleg csapatos rajtaütéseket szervezni, néhány embert magunkkal vinni a kocsin, h ne folyton nekünk kelljen 5mp-es animáció keretében átslisszanni a kormány mögül a gépágyú mögé, miközben két géppuskás kocsi önti ránk az ólmot(bezzeg az ellen az párosával kocsikázik, hogy a fene essen beléjük)...szóval meg lehetett volna ezt szerintem jobban is oldani ennél a "magányos farkasként ide-oda csapódok és megcsinálok mindent, h közelebb jussak a célomhoz" dolognál...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

FarCry2 :

Na átjutottam a másik térképre, nekem is jobban tetszik.

Találtam egy sárkányrepülõt és most valami szigetre kell mennem. Azzal kell odamennem?

Egyébként hogy kell azzal repülni? Mert egész sokat tudok vele siklani, de a szigetig félutat tudom megtenni max...

Igazság szerint a legnagyobb bajom a frakció-résszel a játékban az, h súlytalan az egész... akármikor megyek új küldetésért hozzájuk, a fõnökök el vannak tõlem ájulva, meg minden, de az ajtónálló továbbra is megmotoz(hiába csináltam nekik x+1 missziót és javult feléjük a hírnevem), és a csapatok többi tagja magasról tesz arra, hogy én most nekik dolgozom, lazán kicsinálnának ha engedném...

Igen, ez az abszolút gáz a játékban.

Legalább lehetne valami értelme h idõnként egyik-másik frakcióban vagyunk.

A csoportos lecsapások is is jók lennének, mert az nekem is necces h õk 2-essével jönnek nekem meg át kell ugrálnom tüzelni. Ha hajón vagy még rosszabb.

Az õrposztokkal is az a helyzet h vagy az aktuális frakcióé legyenek akit választottál (és egy idõ után fixre le kelljen tenni a voksot egyik vagy másik mellett) vagy legalább nem respawnolnának a mobok (vagyis termelõdnének vissza az emberek).

Hogy az meg tényleg mennyire idegesít h nincs olyan h "magányos utazó". Szóval olyan aki mondjuk autókázik és nem bánt, esetleg õrpostok ahol papírokkal átengednének lövöldözés nélkül (mint ahogy a valóságban is volt mikor Afrikában jártam (persze az más volt mert nem volt háború de na, nem hiszem h nem lehett volna ezt megoldani a játékban)).

Meg 1-1 kiirtott õrpost fõleg ha "opened" akkor ne termelõdne vissza az ellen.

(Idõnként kapok üzenetet h a rejtekhelyem vagy ez az fejlõdött de nem szoktam észrevenni semmit. Ez miben nyilvánul meg? )

Link to comment
Share on other sites

Almier

nem, rájöttem csak kipróbáltam h mennyire segítõkész a topicban, és te eddig nem állsz túl jól. (mégis mit gondolsz? )

:D Ez nagyon szánalmas kifogás volt. Akkor már vagy egy oldal óta azért kérdezel tök alap dolgokat, hogy teszteld mennyire vagyunk segítõkészek? Én inkább intelligenciahiányra tippelnék. Mindegy nem akarok flamelni csak engem zavar ha hülye egy ember.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

:D Ez nagyon szánalmas kifogás volt. Akkor már vagy egy oldal óta azért kérdezel tök alap dolgokat, hogy teszteld mennyire vagyunk segítőkészek? Én inkább intelligenciahiányra tippelnék. Mindegy nem akarok flamelni csak engem zavar ha hülye egy ember.

De mégis mit gondolsz?

Tényleg nem jöttem rá. Keresten az options-ben nem találtam meg. Gondoltam megkérdezem.

Igen tényleg(!) nem jöttem rá.

Olyan hülye kérdést tettél fel, hogy csak ilyen hülyeséggel tudtam reagálni. Ennyi.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

FarCry2 :

Na átjutottam a másik térképre, nekem is jobban tetszik.

Találtam egy sárkányrepülőt és most valami szigetre kell mennem. Azzal kell odamennem?

Egyébként hogy kell azzal repülni? Mert egész sokat tudok vele siklani, de a szigetig félutat tudom megtenni max...

Én is épp a térképváltás előtt állok(most már rájöttem, h a fegyverkereskedő is miért nem adott több küldit...csak attól félek, h bukni fogok csomó telefonos missziót ezzel,pedig azok is stabil 10 gyémánt bevételek voltak... remélem azért amott majd folytathatom), de asszem előbb fogom és kinyomtatom a netről leszedett térképeket és még azelőtt, h választani kéne,kit mentsek meg, elmegyek gyémántos táska-vadászatra :D

(Időnként kapok üzenetet h a rejtekhelyem vagy ez az fejlődött de nem szoktam észrevenni semmit. Ez miben nyilvánul meg? )

Az h a társaid fejlődése miben nyilvánul meg, nem tudom... én Joszif manust viszem magammal de hiába írta már ki 6szor h fejlődött, akkor is képes sec-perc alatt a földön fetrengeni egy mesterlövés lövéseitől(akit ő persze távolról shotgunnal akar kiírtani, ami überLOL :) )

A rejtekhelyed fejlődése már kézzelfoghatóbb... lesz benne fullos elsősegély-láda, majd megjelennek előtte a lőszeres-benzines-gránátos ládák... később még a kocsi fedélzeti fegyvere is lecserélődik egy nagyobb kaliberűre(persze csak azon kocsiké, amelyek a rejtekeknél állnak...az őrbódék autói továbbra is kis kaliberűek maradnak... ha valamiért, hát ezért megéri vigyázni rájuk ezentúl :) )

Ja és legfrissebb sirámom: az AI feltehetően infravörös és röntgenszemekkel lett felvértezve, mert a mesterlövészek néha a legeldugottabb bozótban is úgy kiszúrnak és átlőnek, h ihaj, én meg csak idegesen forgolódok körbe, mint a sz*rógalamb, de persze dzsungel mélyén, terepszínű ruhában feszítő lövészt kiszúrni elsőre kb. lehetetlen... az meg végképp felb*sz, h áthajtok az őrposzton, tépek ezerrel, ezek meg shotgunnal(!!) hajszálpontos lövéseket adnak le rám, a 8 lövésből 7 úgy talál h közben köztem és az őrhely közt már áll 3-4 nagyobb törzsű fa is, plusz már vagy 200 méter... de ettől függetlenül hallom, ahogy kopog a sörét és látom füstölni a motort... há' mi ez ha nem csalás? :) De kitartok...most már csakazértis befejezem egyszer :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Mikor én ott jártam (szerencsére) nem ilyen volt!

Voltak ugyan marcona fegyveresek, de nem is lőttek rám! :D

Na igen, de nem mindegy, hogy afrika MELYIK részén is voltál te... mert gondolom vmi "turista helyen", és a játékbeli karakter pedig nem igazán egy barátságos helyre ment ^_^

Amúgy a frakciós részét tényleg elbaltázták a készítők pedig nagy potenciál volt benne! Az AI meg persze sasszemű lett, de ilyet már rengeteg játékban láthattunk... :D

FarCry2 :

Na átjutottam a másik térképre, nekem is jobban tetszik.

Találtam egy sárkányrepülõt és most valami szigetre kell mennem. Azzal kell odamennem?

Egyébként hogy kell azzal repülni? Mert egész sokat tudok vele siklani, de a szigetig félutat tudom megtenni max...

Az csak fun elem, nekem se sikerült eljutni totál a célig, de ha elég ügyes vagy akkor sokáig bírsz vele menni és a közelben lesz 1 autó amivel mehetsz tovább!

ACT2ben (2. map) már lesznek "keményebb" jeepek is, nemcsak az a katonai féle nyitott, hanem az ún. suv is lesz benne, az elég sokat kibír! :B

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Azt egyébként el is felejttem írni, h mután az újságírónál találkozunk a fatelepen és Mike kocsmájába vagy a templomba zárkózva kell írtani az ellent, akkor hamar elhullanak a barátaink pl Mikenál (sajnálom õket, kár volt velük "takarékoskodni" volt olyan h már-már visszavertem az ellent teljesen, és egy scriptelt robbanás terített le. Többször visszatöltöttem mert azt hittem megnyerhetõ, aztán a sokadik alkalommal hagytam és akkor jöttem rá h ez a továbbjutás kulcsa, hogy elintéznek minket.

A sivatagi homokviharos rész nem semmi, meg a két map közötti sivatag is szuper hangulatos. (csak kicsit fura h az elsõ map-on északon is sivatag (és nagy hegyek) majd délen is, majd újjabb szavanna/dzsungel és legdélebben még nem tudom mi van ...

Am van 3.-ik map?

Link to comment
Share on other sites

Almier

Az AI meg persze sasszemû lett, de ilyet már rengeteg játékban láthattunk... :D

Na számomra ezzel rontották el legjobban a játékot. Nem a sasszaemmel hanem az idióta MI-vel. Számtalanszor megtörtént, hogy egyszer csak megálltak egyhelyben forogtak és nem lõttek semmit, meg kifutnak a kocsi elé vagy hogy nem rád néznek de közbe feléd lõnek. Bezzeg a megjelenés elõtti videókban büszkélkedtek hogy a társaik fedezékbe húzzák a sérülteket (egyébként ez is hülyeség mert így mindkettõt lelövöm). Na mindegy annyira szar talán nem lett mint a Crysis2-ben :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na számomra ezzel rontották el legjobban a játékot. Nem a sasszaemmel hanem az idióta MI-vel. Számtalanszor megtörtént, hogy egyszer csak megálltak egyhelyben forogtak és nem lõttek semmit, meg kifutnak a kocsi elé vagy hogy nem rád néznek de közbe feléd lõnek.

A szeméttelepes küldin láttam h két AI egymással szemben teljes egyetértésben szószerint az ég felé tüzzel, tehát felfelé lõnek!

mondom LOL

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Am van 3.-ik map?

nincs, illetve a legvége 1 kismap, de lényegében nem külön nagy map, tehát nincs. ;)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

nincs, illetve a legvége 1 kismap, de lényegében nem külön nagy map, tehát nincs. ;)

Aha.

Van annak értelme h éjszaka folyatom a szemem a játékba vagy az ellen ugyanúgy lát?

Mert a játékban este 10 erõsen alkony már akkor nekimegyek kocsival mindennek, meg alig látopm hol az ellen ... (és ez így megy kb reggel 9-ig). Álltalában átalszom valamelyik menedéken az éjszakát, pont ezért. De ha valami komolyabb elõnnyel járna az éjszakai bevetés akkor kipróbálnám.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Na számomra ezzel rontották el legjobban a játékot. Nem a sasszaemmel hanem az idióta MI-vel. Számtalanszor megtörtént, hogy egyszer csak megálltak egyhelyben forogtak és nem lõttek semmit, meg kifutnak a kocsi elé vagy hogy nem rád néznek de közbe feléd lõnek. Bezzeg a megjelenés elõtti videókban büszkélkedtek hogy a társaik fedezékbe húzzák a sérülteket (egyébként ez is hülyeség mert így mindkettõt lelövöm). Na mindegy annyira szar talán nem lett mint a Crysis2-ben :D

Az idiotizmus nálam is kiütközött sok helyütt...nem egyszer volt olyan, h meghajítottam gránáttal, erre elkezdett guggoló pózban felém araszolni... és csak jött, csak jött, csak jött, aztán elfutott mellettem és csak futott és futott és futott...az se izgatta h 2 lövéssel agyonvághatott volna, õ csak futott tovább... jót röhögtem és féltérden állva fejbe lõttem pisztollyal :D

Azt bezzeg kilométerekrõl észreveszik, ha a társuk mögé lopózom és machetével hangtalanul elvágom a torkát... mert azt észre kell venniük... bár szerintem abból veszik észre h megváltozik körülöttük a zene :D :D

Lord_KROK: ha megvan az álcaruha-fejlesztés, akkor esetleg lehet sunnyogósra venni a figurát és a SDMakarov+SDMP5+Dart Gun kombóval csendben kiiktatni mindenkit éjnek évadján...bár az elcs*szett MI miatt nem tudom, mennyire használható egyáltalán az álcaruha...

Télleg: ACT2-be átkerülve kapunk még fegyver-unlockoló küldiket a fegyverkereskedõtõl? Meg spec.célpontok levadászását telefon-antennáknál? vagy akár le is mondhatok ezekrõl nyugodtan...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Lord_KROK: ha megvan az álcaruha-fejlesztés, akkor esetleg lehet sunnyogósra venni a figurát és a SDMakarov+SDMP5+Dart Gun kombóval csendben kiiktatni mindenkit éjnek évadján...bár az elcs*szett MI miatt nem tudom, mennyire használható egyáltalán az álcaruha...

Akkor nem fogok vaklálni.

(Mert ugyanis délutánonként a lemenő nap besüt a szobámba elég nagy területen (lévén a szoba fél fala üveg) és gyönyörű aranyló napsugárral árasztja el a szobát. Ezzel csak annyi a baj h olyankor mindent ami sötétebb a facebooknál alig látok xD )

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Télleg: ACT2-be átkerülve kapunk még fegyver-unlockoló küldiket a fegyverkereskedõtõl? Meg spec.célpontok levadászását telefon-antennáknál? vagy akár le is mondhatok ezekrõl nyugodtan...

Remélem nem, mert a telefonantennás küldikbõl még 1-et se csináltam meg úgy kerültem át (azt hittem késõbb is megcsinálhatom)

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Remélem nem, mert a telefonantennás küldikbõl még 1-et se csináltam meg úgy kerültem át (azt hittem késõbb is megcsinálhatom)

Összepakoltam ma a térképemet és amint láttam a déli 3x3as területen szintén vannak telefonos antennák meg fegyverlerakatok is, szóval biztosan meg lehet õket csinálni... asszem ma délután neki is látok hamar a gyémántvadászatnak(vagy félbehagyom a fõküldit, vagy visszatöltök egy korábbi mentést :D )

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Nah mai termés: elsõ térképen levadásztam minden gyémántos táskát(saját magam fabrikálta térképpel, persze... 1 szektorban tudtam csak magamtól összeszedni az összeset, ráadásul némelyik annyira félreesõ helyen volt, h kizárólag szándékosan botolhattam volna beléjük... ezt megelõzendõ sorra mentem mindegyiken->kevesebb gond, noha volt pár táska, amiért szabályosan Mariózni kellett-ugrálás szikláról-sziklára, mint vmi kõszáli kecske :D ) és mind a 8 itteni Sakál-szalagot... szerencsére átjárhatónak tûnnek a térképek, szóval késõbb ha épp nem leszek küldiben, visszanézek az Elõd-szalagokért is, hátha elõkerül még (kettõre emlékszem de eddig csak egyet találtam meg)

Viszont a térképváltást megelõzõ "választó" küldetés ritka mód megszivatott... 2x ugrottam neki, mert elsõre lemészárolt a géppuskás kocsi, mikor kiléptem a sajátomból... másodikra meglett, elpatkoltam, feltámadtam :) Lementettem a játékot, nézem van vagy 100 gyorsmentés, na mondom törölgessünk... és én marha szépen kitöröltem Total Commanderben a legfrissebb mentést is, így ugorhattam neki még 3x...azt hittem beleõszülök, pedig csak normálon jáccom, mégis képesek voltak 3x megszívatni :)

U.I: Itt a Fortune's Pack... vmi hivatalos DLC volt anno, állítólag PC-verzióban eleve benne kéne h legyen, de én nem találkoztam az ebben szereplõ fegyverekkel v jármûvekkel sehol... a leírás szerint singe és multi részre egyaránt bekerülnek a cuccok... én kipróbálom, aztán ha bedõl a game, majd újrarakom :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nah mai termés: elsõ térképen levadásztam minden gyémántos táskát(saját magam fabrikálta térképpel, persze...

Ezt a térképet megoszthatnád.

Én meg találtam tegnap olyan Land Rovert amin olyan ágyú volt h minden 1 lövésre felrobbant.

Most nem gyõzök rá vigyázni (már motorházeteteje sincs :D )

Lementettem a játékot, nézem van vagy 100 gyorsmentés, na mondom törölgessünk... és én marha szépen kitöröltem Total Commanderben a legfrissebb mentést is

Apropó : hol tartja a játék a mentést? (még nem kerestem) mert nekem is rengeteg van, máõr szószterint 30-40mp listafrissítés aztán 1mp alatt ment. De ezígy olyan hosszadalmas már ...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Farcry2:

na lecseréltem a robbanó lõszeres Land Rovert. Muszly volt mert a pálya másik végére kellett volna mennem és maradt a buszozás, mert annyit nem lett volna türelmem autózni.

Na persze azóta se találtam olyan kocsit (úgy vettem észre h délen vannak inkább robbanó lövedékesek északon sima géppityus).

Lecseréltem próbából Carl Gránátvetõre a lángszórót, és a jólbevált AK-mat meg egy 35 gyémántos mesterlövész puskára. Majd kiderül h megérte-e ...

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Ezt a térképet megoszthatnád.

Tessék(habár ez nem a saját szerzeményem...az sajna annyira apró betűsre sikeredett h rajtam kívül ember ki nem bogarássza :D de ez a 2 részre szedett is ugyan olyan jó darab):

Északi terület

Déli terület

(kék kör-gyémántos táska, piros kör-Sakál kazetta- sárga kör-arany AK47...a négyzetes kék körök meg a Central Desert 4 darab táskáját jelölik, lövésem sincs h miért kellett ezeket külön rakni de mind1 :D)

Én meg találtam tegnap olyan Land Rovert amin olyan ágyú volt h minden 1 lövésre felrobbant.

Most nem győzök rá vigyázni (már motorházeteteje sincs :D )

ilyenbe én még nem botlottam bele... nekem csak sima géppuskás Land Roverek, vagy nagy kaliberű géppuskás Land Roverek (a rejtekhelyeim mellől) vannak, robbanó töltényest még eddig nem láttam... viszont a Fortune's Pack végre működik... bekerült a fegyverlerakatba egy külön ládába a 3 új fegyó(távcsöves nyílpuska... kb. mint a Dart Gun csak még csendesebb...szintén 5-lövetű, aztán lefűrészelt csövű shotgun... meglepő mód a pisztolyokat váltja fel... erős darab de jól kell vele célozni mert 1lövetű(egyszerre süti el a 2 sörétet) és hosszas a tárcsere, ami alatt ki is lyuggathatnak :) , illetve egy hangtompítós shotgun, olyan mint a Nem vénnek való vidék c. filmben... még nem próbáltam, mert ez is különleges fegyver, és akkor már inkább nehézgéppuskát viszek :D )

meg már találtam a déli területeken jópár fedélzeti fegyveres kisteherautót...némelyiken ráadásul nagykaliberű géppuska van, ami külön jó pont :D

Apropó : hol tartja a játék a mentést? (még nem kerestem) mert nekem is rengeteg van, máőr szószterint 30-40mp listafrissítés aztán 1mp alatt ment. De ezígy olyan hosszadalmas már ...

Documents&Settings-><felhasználó>->Dokumentumok->My Games->Far Cry 2..mondjuk nálam van így XP alatt, más Windowsról nem tudok nyilatkozni (csak ügyelj h dátum szerint legyen a sorrend, mert számkódosan vannak elnevezve és így össze-vissza vannak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...