Jump to content
Sign in to follow this  
wYth-NRG

Far Cry sorozat

Recommended Posts

Chuck_Norris

Értem. Akkor szerintem nem nagyon fogom vele húzni az idõmet.

(én se gondoltam minden fegyvert megvenni 3-4el elvagyok szerintem)

Én vettem egy snipert, mert gondoltam, este majd sunyulok meg minden... de valahogy nem jött be, ezért vettem egy gránátvetõt és azzal mentem :D

Amúgy mindegy milyen fegyvered van, mert minden ellenség dob egy ak-t neked szinte ami kvajó,

Lord_KROK

Én vettem egy snipert, mert gondoltam, este majd sunyulok meg minden... de valahogy nem jött be, ezért vettem egy gránátvetõt és azzal mentem :D

Amúgy mindegy milyen fegyvered van, mert minden ellenség dob egy ak-t neked szinte ami kvajó,

Nekem a lángszóró eddig a kedvencem.

Az elelnfél fegyverei beragadhatnak. (nekem már ragadt be rosszkor)

Chuck_Norris

Nekem a lángszóró eddig a kedvencem.

Az elelnfél fegyverei beragadhatnak. (nekem már ragadt be rosszkor)

hát igen arra figyelni kell, de cool a "jammed" animáció nem? :D

amúgy ált. az elsõ tár az jó, tehát kilõsz 1 tárat, és felveszed a köv. hullától az õ ak-ját (ilyen rambo style..)

Lord_KROK

hát igen arra figyelni kell, de cool a "jammed" animáció nem? :D

amúgy ált. az első tár az jó, tehát kilősz 1 tárat, és felveszed a köv. hullától az ő ak-ját (ilyen rambo style..)

Nem dobálom nagyon a fegyvert venni lehet és arra vigyázok majd.

Szerencsére nem olyan drágák a fegyverek.

Charger18

Én nagyon ritkán vettem, fel az ellen fegyverét, fõleg mert nem túl jó+ néhány tár után dobhatom el. Ha már költök fegyverre akkor inkább azzal nyomóluk, nem? :D Inkább megyek éjszaka csendben, esetleg megkerülöm a nehéz pontokat és így a fegyver se használódik annyit mint ha végig le gyilkolok mindenkit ;) Persze rengetek idõ ez(amúgy is) de már a stalker óta így tolom.

Charger18

[GSF] Picture

Felismeritek? ^_^

Almier

Láttam már ezt crymod-on de semmi értelme az összehasonlító képeken se látszik valami nagy különbség. Ebbõl ha befejeznék is csak szar lenne, ezen a képen is látszik hogy a házak rohadtul nem illenek oda mert nem találtak neki rendes textúrát. De úgyse fejezik be még feléig se jutnak el aztán abbahagyják. Ugyanez volt a morroblivionnal vagy mivel meg a stalker cryengine 2-vel.

Lord_KROK

van egy Unigine benchmark, az Uningine Tropics, és ahhoz nagyon hasonlít ez a sziget ha jól emlékszem.

(De gondolom nem erre gondolsz)

Almier

van egy Unigine benchmark, az Uningine Tropics, és ahhoz nagyon hasonlít ez a sziget ha jól emlékszem.

Ez a far cry elsõ pályája

Lord_KROK

Huh, de jó játék ez a farcry 2! :)

Most kezdett elkapni nagyon az íze (8%-nál járok, bár rengeteegt autóztam, úgylátom a küldetésekkel való haladás emeli a %-ot) lassan még a gyémánt keresgélésbe is kezdek belejönni (na mindet nem fogom megkeresni). Mostmár találkoztam buggyval is mint jármûvel és a pálya sivatagi szépét (ahol a kommandósokra kell lecsapni) is láttam. Gyönyörû!!

A hangulat pedig hibátlan!

Én a Ferenccel vagyok. A történet akkor változik vagy másabb ha az elején mást választok, vagy csak egy karakter cserélõdik ki?

Charger18

A hangulat pedig hibátlan!

Én a Ferenccel vagyok. A történet akkor változik vagy másabb ha az elején mást választok, vagy csak egy karakter cserélõdik ki?

Azért annyira nem hibátlan az.

Nem vettem észre, hogy lenne jelentõsége annak, hogy kivel kezdesz max annyi, hogy a haverjaid szintén mások lesznek, de túl sok variáció nincs ebbõl se. Ott a fa telepen akit kiszabadítottál az elején az nekem vagy egy szöszi volt vagy egy bajusz Berci. Mondjuk lehet karaktertõl függ, hogy az elején hol ébredsz fel mert vagy a hadnagynál kelsz fel vagy egy másik fejesnél akinek hús feldolgozója van. És persze a Bar ba is más arcok lesznek.

Már annyit írok itt, hogy félõmegint fel kell raknom a 2-õt :D

Nem, de ami a fontos, hogy az valahol csak elismerés a FC-ról, ha még így több távlatából is(a Crysis modderek)ezt remakelik.

Amúgy nem izgat ha nem lesz kész, sztem a FC-hangulatot semmilyen más játék nem adja vissza B) akárhogy is csinálják meg.

Lord_KROK

Azért annyira nem hibátlan az.

Nem vettem észre, hogy lenne jelentősége annak, hogy kivel kezdesz max annyi, hogy a haverjaid szintén mások lesznek, de túl sok variáció nincs ebből se. Ott a fa telepen akit kiszabadítottál az elején az nekem vagy egy szöszi volt vagy egy bajusz Berci. Mondjuk lehet karaktertől függ, hogy az elején hol ébredsz fel mert vagy a hadnagynál kelsz fel vagy egy másik fejesnél akinek hús feldolgozója van. És persze a Bar ba is más arcok lesznek.

Hát akkor csak annyiban függ h más arcok lesznek a haverjaid jobbadára. Akkor lehet h ezért nem viszem majd megint végig.

A húsfeldolgozóba ébredtem, és hát mint írtam a magyarral megyek :D

Annak mennyi jelentőssége van hpgy :

1. Melyik frontnak dolgozunk? (mert ugye két eltérő szabadságharcos csapat van)

2. használjuk-e a haverjaink könnyítéseit vagy sem?

mert most pl kinyírtam a rendőrfönököt pedig a haver mondta h elég az öcséhez elmenni, de valamiért nem lett az a küldi hanem továbbra is a konvolyt láttam mozogni így nem tudtam mit tenni mint azt csinálni. (szal hogy tudunk az ő javaslatuk alapján menni? Illetve mennyire fáj/nem fáj ha eltérünk a megbízóink terveitől?)

Charger18

Hát akkor csak annyiban függ h más arcok lesznek a haverjaid jobbadára. Akkor lehet h ezért nem viszem majd megint végig.

Annak mennyi jelentõssége van hpgy :

1. Melyik frontnak dolgozunk? (mert ugye két eltérõ szabadságharcos csapat van)

mert most pl kinyírtam a rendõrfönököt pedig a haver mondta h elég az öcséhez elmenni, de valamiért nem lett az a küldi hanem továbbra is a konvolyt láttam mozogni így nem tudtam mit tenni mint azt csinálni. (szal hogy tudunk az õ javaslatuk alapján menni? Illetve mennyire fáj/nem fáj ha eltérünk a megbízóink terveitõl?)

1: Nincs nagyon jelentõsége, lényegében mind2 frakció hasonló küldiket ad(menj oda nyírd ki azt, hozd el ezt)

2: A haverjaidnak ha segítesz akkor fejlõdik a menedék helyed. Célszerû megcsinálni õket.

Sajna ez nincs túl jól kidolgozva,abból is látszik, hogy amikor frakciótól veszel fel melót akkor õk elõre csengetik a gyémántokat, pedig még meg se csináltad a feladatokat. Ha szól haver, hogy ne azt csináljam tudd jobbat akkor érted meg csinálod havernak a melót és a gyémántokat se buktad el, így jársz a legjobban. Amúgy van, hogy havernak segítesz utána a frakció küldi még továbbra is ott van.

Chuck_Norris

Annak mennyi jelentőssége van hpgy :

1. Melyik frontnak dolgozunk? (mert ugye két eltérő szabadságharcos csapat van)

mert most pl kinyírtam a rendőrfönököt pedig a haver mondta h elég az öcséhez elmenni, de valamiért nem lett az a küldi hanem továbbra is a konvolyt láttam mozogni így nem tudtam mit tenni mint azt csinálni. (szal hogy tudunk az ő javaslatuk alapján menni? Illetve mennyire fáj/nem fáj ha eltérünk a megbízóink terveitől?)

1. Mindegy melyik frakcióhoz pártolsz, mert mind2 párt küldetését meg kell csinálnod. Főleg ACT 2 ben
  2. Célszerű a haverokkal jóba lenni, később jól jönnek majd ACT 2ben + csináld úgy ahogy Charger írja: Vedd fel a küldetést, ha haver tud jobbat, akkor vele csináld, aztán folytasd a küldetést ha még aktív. Ha nem akkor menj vissza és kapod a köv. missziót
A karakter választásnál mindegyik karakternek más-más élet háttere van, illetve játék közben a "kezük" más. Tehát egyik feka, másik full fehér, a 3.nak tetkós a keze, stb..... gondolom érted. Továbbá minden karakternek elvileg más lesz a haverja...elvileg, én 2x vittem végig 2 különböző karakterre és akkor más volt nekem. Ja és a végét is befolyásolja melyik karakterrel mész amikor találkozol a ...... a .... fatelepen a .... nál. :D

Lord_KROK

Sajna ez nincs túl jól kidolgozva,abból is látszik, hogy amikor frakciótól veszel fel melót akkor ők előre csengetik a gyémántokat, pedig még meg se csináltad a feladatokat. Ha szól haver, hogy ne azt csináljam tudd jobbat akkor érted meg csinálod havernak a melót és a gyémántokat se buktad el, így jársz a legjobban. Amúgy van, hogy havernak segítesz utána a frakció küldi még továbbra is ott van.

Ezt én se tartottam túl élethűnek h az egyik frakciónak most dolgoztam először és :

munka kell? Adunk. Megbízhatónak látszol itt van előre a gyémánt" jelegű megoldás főleg egy ilyen társaságtól kicsit sem élethű.

Almier

Ezt én se tartottam túl élethûnek h az egyik frakciónak most dolgoztam elõször és :

munka kell? Adunk. Megbízhatónak látszol itt van elõre a gyémánt" jelegû megoldás fõleg egy ilyen társaságtól kicsit sem élethû.

Alapból az is hülyeség hogy 10 perce 40 emberüket ölted meg meg felrobbantottad mindenüket de leszarják, ugyanúgy adnak munkát.

Chuck_Norris

Alapból az is hülyeség hogy 10 perce 40 emberüket ölted meg meg felrobbantottad mindenüket de leszarják, ugyanúgy adnak munkát.

Igen ez tényleg "LOL" kategória, ezért is csináltam azt, hogy végigmentem az összes piros párt munkáján majd a kék pártnak a misszióit csináltam, így storyban is kicsit követhetõ lett és nem voltak ilyen érdekességek sem, hogy saját párt emberét kéne öldösnöm... :)

Lord_KROK

Igen ez a másik. Bár igyekszem egy oldalnak dolgozni h ne legyen ilyen gond

Charger18

Igen ez a másik. Bár igyekszem egy oldalnak dolgozni h ne legyen ilyen gond

Spoilerkedek!

Majd végigjátszás után magad is tudni fogod már, hogy nincs sok értelme egy adott frakció irányába orientálódni a gém elsõ felénél és a vége felé is lesz olyan szituáció, amikor nem lesz dönteni valód.

Ezek az alibifrakciók inkább csak ürügyek, hogy kocsikázzál, rajtuk keresztül találod meg a Sakált de igazából keresni se kellett.

Lord_KROK

Majd végigjátszás után magad is tudni fogod már, hogy nincs sok értelme egy adott frakció irányába orientálódni a gém elsõ felénél és a vége felé is lesz olyan szituáció, amikor nem lesz dönteni valód.

Ezek az alibifrakciók inkább csak ürügyek, hogy kocsikázzál, rajtuk keresztül találod meg a Sakált de igazából keresni se kellett.

nekem leginkább az verte ki a biztosítékot, hogy ott van a hatalmas map (még messze nem jártam be az egészet) és kb a közepén PALA. PALA egy pici kis város, ahol 1 utcányira van egymástól a két frakció székháza.

Charger18

nekem leginkább az verte ki a biztosítékot, hogy ott van a hatalmas map (még messze nem jártam be az egészet) és kb a közepén PALA. PALA egy pici kis város, ahol 1 utcányira van egymástól a két frakció székháza.

Na igen, ebbõl is látszik mennyire nincs kidolgozva. De az tetszik, hogy a 2 frakció épülete egymással szembe van és akkor tûz szünet közöttük meg ott a templom(semlegesség). A 2 map közül amúgy nekem(is) a 2. tetszik inkább.

Chuck_Norris

ez lehet a kidolgozatlanság oka, de a valóságban is van ilyen akármennyire is nehéz ezt elhinni. + a városban tûzszünet van (még...) neked, tehát no para + a templom jelképezi a "semleges" zónát

Lord_KROK

A 2 map közül amúgy nekem(is) a 2. tetszik inkább.

Lesz még egy map?

Az milyen?

Chuck_Norris

Lesz még egy map?

Az milyen?

hasonló amin most is vagy

talán kicsit több benne a dzsungel

Lord_KROK

hasonló amin most is vagy

talán kicsit több benne a dzsungel

HM, azt hittem valami más terrain set lesz ... :(

Most kicsit csalódott vagyok