Jump to content
Sign in to follow this  
wYth-NRG

Far Cry sorozat

Recommended Posts

Lord_KROK

Bezony, a gém elsõ fele, de fõleg az elsõ kb 7-8 map nagyon jóó volt! Fort pályát próbáltam megcsinálni FC2-ben, de semmi köze nem volt hozzá :D Fõleg azzal az okádék barnás vízzel :D

Igen nekem is az a része tetszik.

A 2.-ik részt nemrég kezdtem méág nagyon nagyon az elején vagyok (mikor felkelsz ott a húsüzembe és valami autót kell megjavítani)

Charger18

Érdekes szinte mindenki ugyan azt mondja, hogy jó gém meg minden, de a monszták...

Most õszintén az egész gém alatt "csak" embereket gyilkolni jobb lenne? :D

Én anno 2 szaggatás között olyanokat paráztam a sötét helyeken :lol:

Megnéztem magyarul is, az már biztos, hogy ez a Vaas nagyon zakkant egy tag :unsure:

Jelan

Érdekes szinte mindenki ugyan azt mondja, hogy jó gém meg minden, de a monszták...

Most õszintén az egész gém alatt "csak" embereket gyilkolni jobb lenne? :D

Én anno 2 szaggatás között olyanokat paráztam a sötét helyeken :lol:

Megnéztem magyarul is, az már biztos, hogy ez a Vaas nagyon zakkant egy tag :unsure:

Tulajdonképpen tényleg jobb lenne, ha csak embereket kéne ölni. Az elsõ szörnyes pályáig élveztem a játékot. Aztán letöröltem.

Edemking

Tulajdonképpen tényleg jobb lenne, ha csak embereket kéne ölni. Az elsõ szörnyes pályáig élveztem a játékot. Aztán letöröltem.

Dettó. Utána próbáltam én élvezni de a kedvem is el ment a játéktól. Fõleg úgy hogy egy-egy monsztába kellet v egy tár lõszer. <_< -_-

Lord_KROK

Na nagyon elakadtam a FarCry2-en de rögtön az elején (1%-nál). Elmegyek a slaughter house-ból, az autót megjavíytva ahogy az õrnagy mondja, kiirtom a Safe housenál az embereket aztán tovább mentem ott van valami bázis (cock fights) ott is megöltem mindenkit. Ha utána tovább megyek akár Pala akár más irányba, meghalok maláriába (amint átlépem a GPS-en a csíkokal jelölt határvonalakat) visszateleportálódok az elejére és kezdhetek mindent elõrõl.

Ha kiirtom a bázist, visszamegyek a slaughter house-hoz akkor nincs ott senki és semmi.

ha alszok egyet a Safe House-ba akkor mikor visszamegyek cock fights-hoz újra vannak rossz fiúk, és simán visszatermelõdnek akkor is ha elmegyek a Safe House-ba aludni ezután még egyet. Igen szoktam menteni.

Szóval be vagyok ragadva egy kis helyre (a mobil telefon pedig ott van oldalt, mintha valamit akarna de nem tudom hogy kéne felvenni).

A küldetés azt írja h a hadnagy azt mondta tisztítsam meg a safe house-t. De h utána mit cisnáljak vagy mi lesz arról semmit se tudok.

Szóval hogyan tovább?

Jelan

Na nagyon elakadtam a FarCry2-en de rögtön az elején (1%-nál). Elmegyek a slaughter house-ból, az autót megjavíytva ahogy az õrnagy mondja, kiirtom a Safe housenál az embereket aztán tovább mentem ott van valami bázis (cock fights) ott is megöltem mindenkit. Ha utána tovább megyek akár Pala akár más irányba, meghalok maláriába (amint átlépem a GPS-en a csíkokal jelölt határvonalakat) visszateleportálódok az elejére és kezdhetek mindent elõrõl.

Ha kiirtom a bázist, visszamegyek a slaughter house-hoz akkor nincs ott senki és semmi.

ha alszok egyet a Safe House-ba akkor mikor visszamegyek cock fights-hoz újra vannak rossz fiúk, és simán visszatermelõdnek akkor is ha elmegyek a Safe House-ba aludni ezután még egyet. Igen szoktam menteni.

Szóval be vagyok ragadva egy kis helyre (a mobil telefon pedig ott van oldalt, mintha valamit akarna de nem tudom hogy kéne felvenni).

A küldetés azt írja h a hadnagy azt mondta tisztítsam meg a safe house-t. De h utána mit cisnáljak vagy mi lesz arról semmit se tudok.

Szóval hogyan tovább?

Az egyik házba házba be lehet menni és ki kell szabadítani egy embert.

Chuck_Norris

Na nagyon elakadtam a FarCry2-en de rögtön az elején (1%-nál). Elmegyek a slaughter house-ból, az autót megjavíytva ahogy az őrnagy mondja, kiirtom a Safe housenál az embereket aztán tovább mentem ott van valami bázis (cock fights) ott is megöltem mindenkit. Ha utána tovább megyek akár Pala akár más irányba, meghalok maláriába (amint átlépem a GPS-en a csíkokal jelölt határvonalakat) visszateleportálódok az elejére és kezdhetek mindent előről.

ha alszok egyet a Safe House-ba akkor mikor visszamegyek cock fights-hoz újra vannak rossz fiúk, és simán visszatermelődnek akkor is ha elmegyek a Safe House-ba aludni ezután még egyet. Igen szoktam menteni.

Szóval hogyan tovább?

Mivel nagyon az elején vagy, (1%) ezért valószínűleg nem vár még el bonyolult dolgot a játék. :) Érdemes a környéken körbe szimatolni, menj be a házakba...és hopp az egyikben (ahol a sertések lógnak) lesz 1 "titkos" ajtó, ahol beszélni kell valakivel (akkor még ismeretlen neked)

A telefont majd vedd fel, info lesz benne. Van rá 1 külön gomb is (ha jól emlékszem).

(legközelebb postolj képet is ;))

Charger18

Igaz nem összemérhetõ a 2 játék, de a FC is valahol olyan mint egy HL és azért ott is jó volt néha monsztákat hentelni nem pedig csak embereket. Mondjuk ha valaki én tényleg rengeteg idõt eljátszottam az ellenséggel, tetszett, hogy beszélgetnek egymással, követnek, próbáltak oldalról támadni, erõsítést hívni stb néha már sajnáltam lelõni õket :D

Azért valami szépgrafikájú de teljesen remakelt FC gémet kipróbálnék.

Chuck_Norris

Én utálom ha monsztákat kell ölnöm katonák vagy kommandósok helyett. :unsure:

Lord_KROK

Mivel nagyon az elején vagy, (1%) ezért valószínûleg nem vár még el bonyolult dolgot a játék. :) Érdemes a környéken körbe szimatolni, menj be a házakba...és hopp az egyikben (ahol a sertések lógnak) lesz 1 "titkos" ajtó, ahol beszélni kell valakivel (akkor még ismeretlen neked)

A telefont majd vedd fel, info lesz benne. Van rá 1 külön gomb is (ha jól emlékszem).

(legközelebb postolj képet is ;))

Ez ott a táborban lesz ahol kiirtom az embereket vagy a Safe house-nál?

Na megpróbálom megtalálni! kösz.

Telefonra rémlik h van valami gomb (1 hónapja körül kezdtem el, de a slaughter houseig jutottam aztán félbehagytam el is felejtkeztem nemréág tértem rá vissza) csak nem tudom melyik és az options-ben nem is találom.

De valamerlyik gombot kell többször megnyomni úgy emlékszem

Chuck_Norris

Ez ott a táborban lesz ahol kiirtom az embereket vagy a Safe house-nál?

Na megpróbálom megtalálni! kösz.

Telefonra rémlik h van valami gomb (1 hónapja körül kezdtem el, de a slaughter houseig jutottam aztán félbehagytam el is felejtkeztem nemréág tértem rá vissza) csak nem tudom melyik és az options-ben nem is találom.

De valamerlyik gombot kell többször megnyomni úgy emlékszem

Én a táborra szavaznék, mert a safe housnál ott beszélni kell majd 1 néger csajjal és alukálni. (tõle kapsz 1 küldetést, hogy...aludj. :D)

A telefonra van 1 gomb, szerintem az optionsban benne lesz. :)

De ha nagyon bugra gyanakszol, kezd újra, new game, mert 1% SEMMI szinte! :D

Lord_KROK

Köszi a segítséget srácok, de az volt az elakadás tárgya hogy :

1. nem tudtam h 5-ös gombal kell felvenni a telefont (jól emlékeztem egy gombbal a térképen)

2. Mikor lefekszek a menedékhelyen be kell állítani az órát h X időt aludjak. Mivel ezt nem tettem meg, így azonnal felébredt, a telefon se volt felvéve így nem történt semmi. persze h a kkasviadalos bázison visszatermelődött mindneki hiszen később az kellett egy küldetéshez h ott ellenfelek legyenek.

Célszerű legalább délelőtt 10-re állítani mert először reggel 6-ra terttem és olyan sötét volt h alig láttam valamit.

A gyémántkeresés viszont egyenlőre még kikészít alig találtam meg az elsőt is, többet is jelzett már azóta a rendszer, de nincs türelmem keresgélni őket

Charger18

Az óra állítás egyébként hasznos ha éjszaka akarsz sunyiba menni akkor úgy nyomulsz van 1-2 hasznos hangtompítós csúzli és még a verdák fényszóróját is le nyomhatod :) Fényes nappal én ritkán mentem, majd rá jössz miért :D

A gyémánt keresés meg egyszerû, ha villogni kezd a zöld led akkor közeledben lesz gyémánt vagy Sakál hangfelvétel, ha tartósan világít akkor az amerre nézel arra lesz a cuccos, de aszem ezt a trainingnél írják is.

Lord_KROK

Az óra állítás egyébként hasznos ha éjszaka akarsz sunyiba menni akkor úgy nyomulsz van 1-2 hasznos hangtompítós csúzli és még a verdák fényszóróját is le nyomhatod :) Fényes nappal én ritkán mentem, majd rá jössz miért :D

A gyémánt keresés meg egyszerû, ha villogni kezd a zöld led akkor közeledben lesz gyémánt vagy Sakál hangfelvétel, ha tartósan világít akkor az amerre nézel arra lesz a cuccos, de aszem ezt a trainingnél írják is.

térképpel megyek és a ledet nézem rohadt macerás és idegesítõ ...

Mert van h világít elkezd villogni, visszatolatok és ugyanott ahol az elõbb világított most lassan villog.

van h megkerülöm egy falat és a másik oldalán alig villog ... nehéz ügy kifejezetten :S

Charger18

Mert van h világít elkezd villogni, visszatolatok és ugyanott ahol az elõbb világított most lassan villog.

van h megkerülöm egy falat és a másik oldalán alig villog ... nehéz ügy kifejezetten :S

Jah bocs azt kihagytam, hogy ha gyengén(lassan) villog akkor messzire van de valahol ott körülötted :)

Azért jó pár órával megdobja az alapjátékidõt mire megtalálod ezeket ;) Csávokámnak lesz pár kilométerre :D

Jelan

Én összeszedtem anno mindet és csak 48 óra körül volt a játékidõm :D

Chuck_Norris

Köszi a segítséget srácok, de az volt az elakadás tárgya hogy :

1. nem tudtam h 5-ös gombal kell felvenni a telefont (jól emlékeztem egy gombbal a térképen)

2. Mikor lefekszek a menedékhelyen be kell állítani az órát h X idõt aludjak. Mivel ezt nem tettem meg, így azonnal felébredt, a telefon se volt felvéve így nem történt semmi. persze h a kkasviadalos bázison visszatermelõdött mindneki hiszen késõbb az kellett egy küldetéshez h ott ellenfelek legyenek.

Célszerû legalább délelõtt 10-re állítani mert elõször reggel 6-ra terttem és olyan sötét volt h alig láttam valamit.

A gyémántkeresés viszont egyenlõre még kikészít alig találtam meg az elsõt is, többet is jelzett már azóta a rendszer, de nincs türelmem keresgélni õket

A gyémánt keresés tényleg szívatós, ráadásul van 1 gyémánt ami a sivatag közepén van 1 nagyobb kövön és azt nagyon nehéz elérni (kocsiról kell átugrani.... :D)

Az órával meg lehet jókat játszani....én mindig reggel 6-7re tettem és akkor pont láttam, ahogy felkel a nap... nagyon hangulatos! Sötétben kelek, megyek 1 percet a jeep el, aztán már kel is fel a nap... wáó! :)

Éjszaka könnyebb sunyulni meg minden, de nekem annyira sötét akkor minden, hogy hagytam a lopakodást a fenébe és gránátvetõvel mentem mindenhová. :D

Jelan

A gyémánt keresés tényleg szívatós, ráadásul van 1 gyémánt ami a sivatag közepén van 1 nagyobb kövön és azt nagyon nehéz elérni (kocsiról kell átugrani.... :D)

Az órával meg lehet jókat játszani....én mindig reggel 6-7re tettem és akkor pont láttam, ahogy felkel a nap... nagyon hangulatos! Sötétben kelek, megyek 1 percet a jeep el, aztán már kel is fel a nap... wáó! :)

Éjszaka könnyebb sunyulni meg minden, de nekem annyira sötét akkor minden, hogy hagytam a lopakodást a fenébe és gránátvetõvel mentem mindenhová. :D

Én meg éjszaka mentem és felhúztam a brightnesst :lol:

Chuck_Norris

Én meg éjszaka mentem és felhúztam a brightnesst :lol:

én nem húztam fel mert úgy csúnya. :)

Jelan

én nem húztam fel mert úgy csúnya. :)

Én be tudtam állítani úgy, hogy nappal nem vágja ki a szemem este jól látok és nem is néz ki ocsmányul. B)

Lord_KROK

Jah bocs azt kihagytam, hogy ha gyengén(lassan) villog akkor messzire van de valahol ott körülötted :)

Azért jó pár órával megdobja az alapjátékidõt mire megtalálod ezeket ;) Csávokámnak lesz pár kilométerre :D

mennyire fontos gyüjteni õket? Mert ha annyira nem akkor szívesen kihagynám ezt a részét a játéknak mert idegesítõnek és unalmasnak tartom.

Charger18

mennyire fontos gyüjteni õket? Mert ha annyira nem akkor szívesen kihagynám ezt a részét a játéknak mert idegesítõnek és unalmasnak tartom.

A gyémántok a fegyverek, felszerelések fejlesztésére kell, de amit küldetésenként összeszedsz azzal simán elvagy, sztem marhaság mindent megvenni. Sakál hangfelvételei meg amolyan +háttéranyag ezeket eladhatod az újságírónak a barban.

Lord_KROK

A gyémántok a fegyverek, felszerelések fejlesztésére kell, de amit küldetésenként összeszedsz azzal simán elvagy, sztem marhaság mindent megvenni. Sakál hangfelvételei meg amolyan +háttéranyag ezeket eladhatod az újságírónak a barban.

Értem. Akkor szerintem nem nagyon fogom vele húzni az idõmet.

(én se gondoltam minden fegyvert megvenni 3-4el elvagyok szerintem)

Lord_KROK

Hangulatos egy játék ez, jó sok fegyvert lehet venni (persze a java része még le van lakatolva)

ahogy látoim vannak kifejezetten jármû írtó cuccok is.

Charger18

(én se gondoltam minden fegyvert megvenni 3-4el elvagyok szerintem)

Bõven. 1-2 fejlesztésre érdemes költeni, de amúgy tényleg végig viszed a gémet kategóriánkénti 1 fegyver vásárlással is.