Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Far Cry sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

Lord_KROK

Mondjuk én a Stalkerek óta elõszeretettel gyalogolok ha olyan a játék, a FC2-ben igaz rákényszerültem erre mert ott minden út vonal ellenõrizve van, így muszáj levágni az utat, csak az meg sokszor autóval járhatatlan. De a 3-ban már valamivel jobb hiszen elég komoly és irreális állatvilága van. Igaz azzal, hogy alapból fel van tüntetve minden állat területe, nagy meglepetés nem érhet..

Elég nagyok a távok az FC2-ben.

Én inkább azt csináltam, hogy vagy keresztül rontottam az ellenörzõ pontokon vagy messzirõl lesnipeoltam / felrobbantottam a benne lévõket.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Elég nagyok a távok az FC2-ben.

Én inkább azt csináltam, hogy vagy keresztül rontottam az ellenörzõ pontokon vagy messzirõl lesnipeoltam / felrobbantottam a benne lévõket.

én is inkább keresztül rohantam mert egy idõ után unalmas kitisztítani az ellenõrzõ pontokat

Link to comment
Share on other sites

UC

Mondjuk én a Stalkerek óta elõszeretettel gyalogolok ha olyan a játék, a FC2-ben igaz rákényszerültem erre mert ott minden út vonal ellenõrizve van, így muszáj levágni az utat, csak az meg sokszor autóval járhatatlan. De a 3-ban már valamivel jobb hiszen elég komoly és irreális állatvilága van. Igaz azzal, hogy alapból fel van tüntetve minden állat területe, nagy meglepetés nem érhet..

Mondjuk nem kicsit szoktam anyázni, amikor teljesen váratlanul felbukkan 2-3 komodói "óriásgyík". Azok a dögök mindenhol ott vannak és nagyon agresszívek. Imádom, amikor teljesen feltankolok, elindulok valamerre, valamit elfoglalni, és mire odaérek a fél tárat kilõttem, hogy életben maradjak odaúton :D

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Mondjuk nem kicsit szoktam anyázni, amikor teljesen váratlanul felbukkan 2-3 komodói "óriásgyík". Azok a dögök mindenhol ott vannak és nagyon agresszívek. Imádom, amikor teljesen feltankolok, elindulok valamerre, valamit elfoglalni, és mire odaérek a fél tárat kilõttem, hogy életben maradjak odaúton :D

Pedig a komodói "gyík" elõl még el lehet futni de egy leopárd vagy tigris ellen már alig. Bár az tényleg kellemetlen amikor a "gyík" a magasabb fûben mászik feléd, és nem veszed észre csak amikor már rád cuppan :)

Azért elég érdekes, hogy út közbe könnyen találni lõszert.

Link to comment
Share on other sites

UC

Pedig a komodói "gyík" elõl még el lehet futni de egy leopárd vagy tigris ellen már alig. Bár az tényleg kellemetlen amikor a "gyík" a magasabb fûben mászik feléd, és nem veszed észre csak amikor már rád cuppan :)

Azért elég érdekes, hogy út közbe könnyen találni lõszert.

Igen, csak tigris és leopárd csak a saját területén van. Ezek a sárkányok meg mindenhol :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Charger18

Na úgy néz ki legközelebb a Himalájába ûzzük az ipart :blink:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na úgy néz ki legközelebb a Himalájába ûzzük az ipart :blink:

Igen. Talán éles lesz a váltás, de jó is lehet akár.

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Igen. Talán éles lesz a váltás, de jó is lehet akár.

Mindenképp odafigyelést érdemel, már csak a helyszín miatt is. Viszont remélem a fegyver arzenál nem lesz olyan full modern, elég fura ha ott világ tetején is a legmenõbb csúzlikkal rohangálnánk..

Én amúgy láttok némi fantáziát az ázsai dzsungel világban, mint például a 2008-as Rambo film helyszíne. Egzotikus és veszélyes. És így a FC2-es csónakázás is újra elõtérbe kerülne.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

kíváncsi leszek a hóra :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Charger18

kíváncsi leszek a hóra :unsure:

Gondolom lapátolni majd nem kell :huh:

Egyébként érdekelne, hogy mi lesz ebbõl a FC filmbõl már ha nem kamu, mert elég értelmetlen lenne most FC3 témájú filmet forgatni miközben már a 4. részt fejlesztgetik. Mindenesetre Michael Mando-t érdemes volna szerepeltetni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lord_KROK

Mindenképp odafigyelést érdemel, már csak a helyszín miatt is. Viszont remélem a fegyver arzenál nem lesz olyan full modern, elég fura ha ott világ tetején is a legmenõbb csúzlikkal rohangálnánk..

Én amúgy láttok némi fantáziát az ázsai dzsungel világban, mint például a 2008-as Rambo film helyszíne. Egzotikus és veszélyes. És így a FC2-es csónakázás is újra elõtérbe kerülne.

nekem eddig az egész sorozatból még mindig a 2ik rész tetszik a legjobban! :)

De gondolom sokmindent átvesznek majd a 3ból, pl a fejlesztgetést és társait

Link to comment
Share on other sites

Charger18

nekem eddig az egész sorozatból még mindig a 2ik rész tetszik a legjobban! :)

De gondolom sokmindent átvesznek majd a 3ból, pl a fejlesztgetést és társait

Jah valszeg meg marad, a ubisoft amúgy is trendmániás, szóval lesz itt skill rendszer, fejlesztések csomó dlc meg ilyen olyan elõrendelõi marhaságok <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lord_KROK

Jah valszeg meg marad, a ubisoft amúgy is trendmániás, szóval lesz itt skill rendszer, fejlesztések csomó dlc meg ilyen olyan elõrendelõi marhaságok <_<

Igen, azt hiszem ezekre mindre számíthatunk.

Pedig komoylan szerintem a 2ik rész volt a legkellemesebb ami a bonyolultságát illeti is.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Charger18

Úgy néz ki, hogy a történet írok ismét szabadságon voltak, lényegébe megkapjuk ugyan azt a "hyülye gyerek összeköti a bajszát a helyi diktátorral" storyt, csak ezúttal a világ teteje környékén. Ami viszont fura, hogy nincs reklám! Nem tudom, hogy az E3-on lesz-e valami, de ha utána se indul be a "trailerdömper" akkor ez a gém tuti csak 2015 õszén jön ki.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Úgy néz ki, hogy a történet írok ismét szabadságon voltak, lényegébe megkapjuk ugyan azt a "hyülye gyerek összeköti a bajszát a helyi diktátorral" storyt, csak ezúttal a világ teteje környékén. Ami viszont fura, hogy nincs reklám! Nem tudom, hogy az E3-on lesz-e valami, de ha utána se indul be a "trailerdömper" akkor ez a gém tuti csak 2015 õszén jön ki.

Szerintem tuti jönni fog az E3-on, nem kell parázni. Már lehet hallani 30 dolcsis season passról :omg:

Várom, bár szerintem ez is olyan AC-es lesz, vagyis FC = FC3.5..

De az is nagyon király lesz!!!

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Far Cry 3-ban nincs valami lehetõség valami boltban, vagy valahol, állat bõrök vásárlásra mint a Black Flagben?

Mert eléggé unom, hogy órákon át állatokat kell hajszoljak, azért hogy több fegyvert vagy pénzt vihessek magammal. Fõleg, hogy pénzem az lenne is ilyen dolgokra ...

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Far Cry 3-ban nincs valami lehetõség valami boltban, vagy valahol, állat bõrök vásárlásra mint a Black Flagben?

Mert eléggé unom, hogy órákon át állatokat kell hajszoljak, azért hogy több fegyvert vagy pénzt vihessek magammal. Fõleg, hogy pénzem az lenne is ilyen dolgokra ...

nincs.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

nincs.

Hát ez így nagyon fhos, fõleg h át se nagyon látom, hogy némely cucchoz mi kell. :S

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Hát ez így nagyon fhos, fõleg h át se nagyon látom, hogy némely cucchoz mi kell. :S

Nem értem miért olyan nehéz kiigazodni ezen, még szinte angol tudás se kell ilyen alapvetõ állatoknál :) Mondjuk a kutya és a Dingo ikonját könnyû össze cserélni. A legjobb megoldás hosszú távra az ha elõbb felfejleszted a zsákod méretét, hogy több mindent vihessél. Utána szerezned kell szinte minden állatbõrbõl kb 5-6 db, mert lesz amit késõbb is használni kell, így nagyjából raktáron lesznek a gyakoribb prémek. Persze 1-2 speciális állat még így is csak a megfelelõ helyeken lesz begyûjthetõ. De a hunter küldik(is)elég szájbarágósok.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Nem értem miért olyan nehéz kiigazodni ezen, még szinte angol tudás se kell ilyen alapvető állatoknál :) Mondjuk a kutya és a Dingo ikonját könnyű össze cserélni. A legjobb megoldás hosszú távra az ha előbb felfejleszted a zsákod méretét, hogy több mindent vihessél. Utána szerezned kell szinte minden állatbőrből kb 5-6 db, mert lesz amit később is használni kell, így nagyjából raktáron lesznek a gyakoribb prémek. Persze 1-2 speciális állat még így is csak a megfelelő helyeken lesz begyűjthető. De a hunter küldik(is)elég szájbarágósok.

jaja, csináld a hunter küldetéseket, közben amint tudod fejleszd fel a zsákjaid, hogy minél több cuccot magadhoz vehess és miközben csinálgatod a küldiket (fő és hunter) utazás közben erre-arra vadássz le állatokat (leggyorsabb megoldás ha kocsival nekik mész :D ).........és idővel meglesz minden prém ami kell.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nem értem miért olyan nehéz kiigazodni ezen, még szinte angol tudás se kell ilyen alapvetõ állatoknál :) Mondjuk a kutya és a Dingo ikonját könnyû össze cserélni. A legjobb megoldás hosszú távra az ha elõbb felfejleszted a zsákod méretét, hogy több mindent vihessél. Utána szerezned kell szinte minden állatbõrbõl kb 5-6 db, mert lesz amit késõbb is használni kell, így nagyjából raktáron lesznek a gyakoribb prémek. Persze 1-2 speciális állat még így is csak a megfelelõ helyeken lesz begyûjthetõ. De a hunter küldik(is)elég szájbarágósok.

nem az angol tudással van a baj, hanem azzal hogy pl mittudomén mihez kellett 2 kutyabõr. Megszereztem erre akkor már hirtelen látszólag semmihez sem kellett. (nem, nincs összetévesztve a Dingoval).

Na majd megszokom, csaka Black Flag rendszere számomra kényelmesebb/átláthatóbb.

Link to comment
Share on other sites

Charger18

nem az angol tudással van a baj, hanem azzal hogy pl mittudomén mihez kellett 2 kutyabõr. Megszereztem erre akkor már hirtelen látszólag semmihez sem kellett. (nem, nincs összetévesztve a Dingoval).

Na majd megszokom, csaka Black Flag rendszere számomra kényelmesebb/átláthatóbb.

Egy szóval se mondtam, hogy a Te angol tudásod gyenge lenne. A lényeg, hogy gyûjtsed a bundákat, mert szinte mind1iket igényelni fogja 2 cucchoz is.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

jaja, csináld a hunter küldetéseket, közben amint tudod fejleszd fel a zsákjaid, hogy minél több cuccot magadhoz vehess és miközben csinálgatod a küldiket (fõ és hunter) utazás közben erre-arra vadássz le állatokat (leggyorsabb megoldás ha kocsival nekik mész :D ).........és idõvel meglesz minden prém ami kell.

Leginkább arra megyek, hogy végre 4 fegyver lehessen nálam 2 helyett.

A zsákom meg ja, állandóan tele, de ezt eddig azzal oldottam meg h a sok szemetet eladtam

Egy szóval se mondtam, hogy a Te angol tudásod gyenge lenne. A lényeg, hogy gyûjtsed a bundákat, mert szinte mind1iket igényelni fogja 2 cucchoz is.

Ok, csak nagyon utálom keresni majd utána kergetni egy csomó ideig, és sokszor meg is lépnek :(

Aztán megint lehet csomó ideig keresni.

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Leginkább arra megyek, hogy végre 4 fegyver lehessen nálam 2 helyett.

A zsákom meg ja, állandóan tele, de ezt eddig azzal oldottam meg h a sok szemetet eladtam

Ok, csak nagyon utálom keresni majd utána kergetni egy csomó ideig, és sokszor meg is lépnek :(

Aztán megint lehet csomó ideig keresni.

Megfelelõ skillekkel, némi felderítéssel és kellõ türelemmel elég korrekt népirtást lehet rendezni 1-1 outpostnál és ehhez elég akár egy hangtompítós pisztoly is vagy az íj. De nagyjából az egész játékról elmondható, hogy nem annyira fontos mind a 4 fegyver slot.

Amúgy sztem nagyon elb@szararintották a fegyverek beszerzését azzal, hogy idõvel mind ingyen megszerezhetõ. Meg én hiányolom a fegyverek elakadását, ez a FC2-be annyira tetszetõs volt. Anno ez valami surviver fps akart lenni, de én jobban sajnáltam az ellenséget meg az állatokat mint a fõhõsünket.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...