Jump to content
Sign in to follow this  
wYth-NRG

Far Cry sorozat

Recommended Posts

Almier

Igen DLC de a PC-s versióhoz csak teljes játékkal együtt kapható digitális úton. Külön nem tölthetõ le.

Steam

Games For Windows

Három fegyverért meg két jármûért nem éri meg megvenni.

Charger18

Ha már helyszín akkor legyen trópusi mindenképp(Thaiföld, Dél-Amerika :D ) ez a FC egyik alapja :) A másik meg a machete, a desert eagle, az M249-es+silenceres MP5 és persze a sárkányrepcsi :rolleyes:

Chuck_Norris

Ha már helyszín akkor legyen trópusi mindenképp(Thaiföld, Dél-Amerika :D ) ez a FC egyik alapja :) A másik meg a machete, a desert eagle, az M249-es+silenceres MP5 és persze a sárkányrepcsi :rolleyes:

Trópust már "ellőtték" crysisban úgymond. (az új motorral)... Akkor már inkább valami havas legyen, és akkor nem kellene "annyit" átírni (homok -> hó; növényzet még kevesebb kell, stb...). :D

Jelan

Amazonas környéke izgi lenne helyszínnek. Lehetne választani, hogy a katonaság oldalára állsz és segítesz a drogüzlet ellen harcolni vagy pont fordítva. Lehetne helikopter, sokféle hajó meg motorok. Terepjáró annyira nem fekszik az ilyen nagyon dzsungeles területeken, de van pár kijárt út, amin lehetne menni meg össze eszkábált tutajokkal át lehetne vinni azokat a folyó egyik felérõl a másikra. És lehessen átvinni az emberünket a 2-bõl, ha nem robbantottuk fel magunkat :D .

Egyébként megint elkezdtem a 2-õt és most kiviszem a singlet 100%-ra.

wYth-NRG

Ilyenen már én is gondolkoztam.. igaz ez dupla annyi melót jelentene a fejlesztõknek. Persze kétszeres végigjátszása lenne.

GustyX

Dzsungel továbbra is, esetleg egy "Around the world" :D

Jelan: egy kidolgozottabb Boiling Point.

Jelan

Dzsungel továbbra is, esetleg egy "Around the world" :D

Jelan: egy kidolgozottabb Boiling Point.

Nem játszottam vele, úgyhogy mondhatod.

Charger18

Sztem egy havas környezet hamar uncsi lenne :unsure: De amúgy nem muszáj egy környezetben játszódnia az egész gémnek. Lehetne a nagy világból kiemelni néhány országot vagy tájegységet ahol lenne feladatunk és ott osztani az észt :D Változatosabb terep és klíma :) Ez az Amazonas meg a drog téma nekem tetszik :D Más játéknál jött az ötlet de FC-ba is jó lenne olyan mint pölö hegymászás :rolleyes:

Jelan

Élvezem a játékot másodszorra is, csak sok az a 221 táska :D

Jelan

Aw.... :(

na ennyit a havas vagy a dzsungeles tájakról... XD

Jó lesz ez nekem. Csak legyen jobb. :ph34r:

Lord_KROK

De amúgy nem muszáj egy környezetben játszódnia az egész gémnek.

Szertintem is itt van a lényege.

Sõt eltudnám képzelni azt is, hogy esteleg nagyvárosi pályák is megjelennek (persze csak 1-1 szakaszban)

Charger18

Szertintem is itt van a lényege.

Sõt eltudnám képzelni azt is, hogy esteleg nagyvárosi pályák is megjelennek (persze csak 1-1 szakaszban)

Crysis2 után sztem nekem is tetszene 1-2 beton dzsungel.

Lord_KROK

Crysis2 után sztem nekem is tetszene 1-2 beton dzsungel.

Igen, fõleg megfelelõen beadagolva, esetleg metróval, vagy háztetõs üldözésekkel.

Ripley

Hello.

Gondoltam újra felteszem a Far Cry 1-et és végignyomom, csak ugye van ez a 64 bites supportos patch ami támogatja a 64 bites win7hez is, hogy elinduljon a game.

Nos, ez eddig jó is, de amikor elindítok egy új játékot, a töltésnél (kb 1%-nál) egyszer csak megáll és semmi.....

Valakinek valami ötlet? :ph34r:

Lord_KROK

Hello.

Gondoltam újra felteszem a Far Cry 1-et és végignyomom, csak ugye van ez a 64 bites supportos patch ami támogatja a 64 bites win7hez is, hogy elinduljon a game.

Nos, ez eddig jó is, de amikor elindítok egy új játékot, a töltésnél (kb 1%-nál) egyszer csak megáll és semmi.....

Valakinek valami ötlet? :ph34r:

Pont ugyanennek az ötletnek akarok most nekiugrani!

Majd mondom mi volt..

Ripley

Pont ugyanennek az ötletnek akarok most nekiugrani!

Majd mondom mi volt..

Azóta már volt jó sok reinstall és már a 64 bites patchet se engedi feltenni.. :D

Lord_KROK

Azóta már volt jó sok reinstall és már a 64 bites patchet se engedi feltenni.. :D

Nekem meg nemtudom mi lehet a gond mert semmi reakció nincs elinditom elfeketedik a képernyő, és várhatok bármeddig nem csinál semmit feladatkezelőben megnéztem cpu felvétel semmi és felvesz 16 mega ramot kb ennyi

Kompatibilitási módból mindent a világon kipróbáltam, de semmi, 1.4-es patch fent van.

Google-ztem egy órát de semmire se jutottam, úgyhogy szerintem hagyom a francba. (Fura h google keresése alapján 64 bites Win7 + FC a gond ..egy valakit láttam neki 32 bitessel hibátlanul ment. Nekem Win7-32 van és mégse megy)

Charger18

Nekem még a telepítés se megy, pedig van valami 2010-es ráncfelvarásos patch hozzá :huh:

Lord_KROK

Nekem még a telepítés se megy, pedig van valami 2010-es ráncfelvarásos patch hozzá :huh:

A sima elsõ résznek?

Charger18

A sima elsõ résznek?

Bezony, hibát ír ki nézegettem neten utána de aztán hagytam inkább a 2-t raktam fel/jah vagy a modocska érdekelt? :D

Azért ez a win7 csinál érdekes dolgokat tegnap a CoDWaW se indult el <_<

GustyX

dXEUXEuKSDs

wYth-NRG

Ez az FC rész kifejezetten tetszik. Nem mutánsok ellen kell harcolni (remélem :lol: ) És hát inkább dzsungel mint nagyváros, mint a Crysis 2ben :rolleyes:

vmiki88

Ez az FC rész kifejezetten tetszik. Nem mutánsok ellen kell harcolni (remélem :lol: )

Igen, ott cseszték el anno. Remélem a 3-nak a teljes játékidejét nem a kocsikázás fogja elvenni :D (ha lesz benne )