Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gears Of War Sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

Balee

Brutális, veszek boxot. (persze nemcsak emiatt) :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

2. részben is voltak EPIC csaták, meg ellenségek, itt még durvább lesz ahogy látom :D

Link to comment
Share on other sites

TheGrimReaper

üdv, ahogy látom, eez máregy folytatás a GOWtopiknak. Nomármost, lehet hogy a régebbi részében már volt orvoslás a problémámra (habár a Gs fórumot körbe kerestem különféle kulcsszavakkal és nem jött ki eredmény) de ugye azt nem látom. Egyértelmûen gugliztam is körbe körbe, hivatalos fórumot isnéztem, de ott sincs semmi.(vagy csak buta vagyok) A probéma: tökéletesen fut szépen jól, de! ha jászok hajlamos (lehet laggolásnak kéne hívnom?) arra, hogy megáll a kép, a zene is (az adott szituáció zenéje álll meg, az alap az ott duruzsol) hirtelen fekete képernyõ - zumm - és egy kis gyors hangyaháború csík. aztán visza a játékba. Ezt eljátsza 3x-4x és utánavégleg meghal. Patchelve van, legújabb G4W live akármi van felrkava dx 10 sincen bekapcsolva a grafikát is levettem.. windows 7 van (sok helyen vista hibájának mondták), maga a gépem is új amd radeon 6600 van benne 4gb ram ddr3 ram, intel i3 as proci. Azért érdekes, mert a Gothic 3-ban is tpasztaltam ezt, habár ritkábban. meg azért is, mert ezidáig sosem tapasztaltam még ilyen jelenséget, fõleg mert mostanáig nem is volt olyan gépem amin elmennek ilyen játékok. szóval, elõre is köszi és bocs, ha már egyszer meg lett oldva

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chuck_Norris

wS4MSP6kFHQ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Razon

Ha van 1 darab eredeti GoWom, és Coopozni szeretnék tesómmal, azt nem lehet megoldani legálisan mi? :/

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Ha van 1 darab eredeti GoWom, és Coopozni szeretnék tesómmal, azt nem lehet megoldani legálisan mi? :/

Hogyne lehetne, megveszed tesódnak is. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
-Arch-

Gow 3 ^_^ nagyon állat lett B) B)

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Gow 3 ^_^ nagyon állat lett B) B)

Én sajna még egy jó darabig nem tudok játszani vele. :(

Link to comment
Share on other sites

jardo

Live-ja van valamelyikõtöknek? :rolleyes:

Egyébként nálatok nem csinál olyat, hogy ha feltelepítitek a merevlemezre, futtatáskor ugyanúgy pörgeti a lemezt, mintha arról olvasná. :unsure: Szóval mintha nem lenne feltéve vinyóra. :blink:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Ne bánkódj! Annál nagyobb lesz a katarzis :)

Link to comment
Share on other sites

KaiL

arra valaki tud megoldást, hogy FPS laggom van PC-n az 1. részben, régen volt ilyen, akkor megoldást is tudtam rá csak az sg faq-ja szar, ott le volt írva. nagyon zavaró, a gépemmel nincs baj, bõven visz nagyon igényû gameket.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Gow 3 ^_^ nagyon állat lett B) B)

jaja

Link to comment
Share on other sites

jardo

Hányan játszanak közületek eredeti játékkal? Csak mert az itthon forgalmazott verzió elvileg magyar feliratot kapott, de én sehol nem tudom ezt beállítani, csak angolul játszható. :unsure: Ha már egyszer van magyar felirat, kipróbáltam volna.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

én egy barátomnál játszottam, és magyar feliratot tett be alapból :unsure:

Link to comment
Share on other sites

jardo

Nekem nem. :unsure: Valaki azt mondta, biztos azért, mert hogy a Live-om angol, de hát ez szerintem baromság, mert pl. a FIFA-ban ugyanúgy ki tudom választani a magyar nyelvet, szóval ha csak ezen múlna, akkor ennek is mennie kéne magyarul. De a beállításoknál sehol sem találtam ilyen lehetõséget. A játékhoz kapott kézikönyv egy néhány oldalas semmi, amiben csak a gombkiosztás van leírva , a neten elérhetõ manualban pedig semmi ilyesmi nincs, az inkább csak egy lexikonszerû leírása a fegyvereknek, karaktereknek, stb. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

carmine nagy arc :D

Link to comment
Share on other sites

marco045

Hányan játszanak közületek eredeti játékkal? Csak mert az itthon forgalmazott verzió elvileg magyar feliratot kapott, de én sehol nem tudom ezt beállítani, csak angolul játszható. :unsure: Ha már egyszer van magyar felirat, kipróbáltam volna.

nekem is indítás után rögtön magyar volt menü és a felirat iss.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Nekem csak a kézikönyvben van magyar nyel és a borítón. :unsure: Pedig PlatinumShop weboldalán (ott vettem) is azt írják, hogy magyar felirattal. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

carmine nagy arc :D

jaja :D horda módban mindig vele megyek B)

Link to comment
Share on other sites

-Kocka-

Hello!!!

Nekem egy olyan problámám van hogy felrakom a játékot és valamiért nem indul, XP-n anno ment most Win7 alatt nem akarja a jót. Elvileg valami módosított fájl( ok ) a gondja. Valaki esetleg tud rá megoldást?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Prediboy84

Hali!

Nekem is az a problémám hogy pénteken vettem egy Limited változatot az 576-ban és nekem sincs se magyar menü se magyar felirat! Elég érdekes hogy valamelyiken meg van valamelyiken meg igen.

Valami ötlet hogy miért nincs??

Link to comment
Share on other sites

jardo

Hali!

Nekem is az a problémám hogy pénteken vettem egy Limited változatot az 576-ban és nekem sincs se magyar menü se magyar felirat! Elég érdekes hogy valamelyiken meg van valamelyiken meg igen.

Valami ötlet hogy miért nincs??

Ha megtudsz ezzel kapcsolatban valamit, oszd meg velem is. :) Nekem se megy magyarul. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Prediboy84

Ha megtudsz ezzel kapcsolatban valamit, oszd meg velem is. :) Nekem se megy magyarul. :unsure:

Hali! Sikerült rájönni mi a probléma a játékkal hogy miért nem magyar. A Boxot kell átállítani magyarra a Beállításoknál mert lehet hogy neked is mint nekem volt Angolra van állítva. Utána meg már jó is lesz a játék magyar a menü és a felirat is magyar benne.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Hali! Sikerült rájönni mi a probléma a játékkal hogy miért nem magyar. A Boxot kell átállítani magyarra a Beállításoknál mert lehet hogy neked is mint nekem volt Angolra van állítva. Utána meg már jó is lesz a játék magyar a menü és a felirat is magyar benne.

Hát akkor az nekem bukó. Angol a profilom regisztrációja, így pedig a magyar nincs a választható nyelvek között. Magát a regisztrációt át tudnám váltani magyarra, amit viszont nem akarok, mert a magyar nyelvû Live sehol sincs az angolhoz képest... <_< (Legalábbis amennyire én tudom.)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
nyrfan

Sziasztok!

Nem tudja vki, nincs vmi mód h a Gears 1. részét magyarosítsam Xbox-on?(természetesen eredeti játék!)

a 2. rész magyar, jó lenne ha az 1. is az lenne.(persze ha nem lehet akkor sincs baj)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...