Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Egér & Billentyűzet Topic


chrisnagy13

Recommended Posts

chrisnagy13

Én is valami hasonlót nézegettem, szerintem ez meg fog felelni. Köszi szépen! :)

Esetleg errõl valami vélemény? Vagy inkább maradjak a jó öreg Logitech-nél? Azért csak jobban benne vannak a szakmában... :)

Maradj a Logitechnél. :)

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

Akkor miért írják a gyártók hogy fél évig is kibírják? Ezzel eldõlt a kérdés. Igaz szép meg jó meg kényelmes a vezeték nélküli de én nem akarok 4 naponta elemekkel bajlódni. Hagyományos drótos lesz:)

én 4 hetente rakok friss elemet az egérbe, és 3 havonta a billentyüzetbe :)

nekem speciel nagyon elegem volt az asztalomat elborító drótokból...

sajnos az akkukkal mindig szivás van...

Link to comment
Share on other sites

kaliban

én 4 hetente rakok friss elemet az egérbe, és 3 havonta a billentyüzetbe :)

nekem speciel nagyon elegem volt az asztalomat elborító drótokból...

sajnos az akkukkal mindig szivás van...

Szerintem õ aszitte, hogy négynaponta elemet veszek a rágcsálóba :D

Na mindegy én ha esetleg másik egeret veszek (nem valószínû), akkor is csak és kizárólag rádíósat.

Semmivel össze nem hasonlítható érzés, mikor a fotelban elterpeszkedve, a karfáról egerészel :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

takii

én 4 hetente rakok friss elemet az egérbe, és 3 havonta a billentyüzetbe :)

nekem speciel nagyon elegem volt az asztalomat elborító drótokból...

sajnos az akkukkal mindig szivás van...

Nekem a kábelek az asztal mögött vannak, össze vannak gyorskötözve, szóval csak az elosztót látod, de az is a sarokba van(sarokasztal)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Janozs

Hay!

Logitech Mx518 vagy Razer Abyssus?

Link to comment
Share on other sites

tyie

Hay!

Logitech Mx518 vagy Razer Abyssus?

én Logitech párti vagyok, több mint 3 évig használtam az MX518-amat, nagyon szerettem. Végül beödglött a jobbklikk :(

Link to comment
Share on other sites

takii

Hay!

Logitech Mx518 vagy Razer Abyssus?

Én is Logitech párti vagyok.

A garancia intézése is gyors.

Razer-el nincs tapasztalatom, de tuti nincs olyan jó garanciás ügyintézése, mint a Logitechnek, szóval inkább én is a Logitechet mondom :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
djlaczoka

valaki nem tudna nekem ajánlani egy jóféle világítós billentyûzetet ? lehetõleg magyart, de ha angol akkor az hogy mûködik,ugy mint a magyar csak nincs a billetyûzeten feltüntetve az éekezes betü ? tudom blama kérdés de eddig csak magyar kiosztásum volt, ja és ez van most: lightboard xl2 szoval ezt ne ajánljátok mert ezt akarom lecseerélni, ár az 10 e ft körül +-1-2 e. Köszi a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

valaki nem tudna nekem ajánlani egy jóféle világítós billentyûzetet ? lehetõleg magyart, de ha angol akkor az hogy mûködik,ugy mint a magyar csak nincs a billetyûzeten feltüntetve az éekezes betü ? tudom blama kérdés de eddig csak magyar kiosztásum volt, ja és ez van most: lightboard xl2 szoval ezt ne ajánljátok mert ezt akarom lecseerélni, ár az 10 e ft körül +-1-2 e. Köszi a segítséget.

Igaz kicsit drágább, de nem nagyon van más, szóval Gigabyte K8100.

Link to comment
Share on other sites

takii

Igaz kicsit drágább, de nem nagyon van más, szóval Gigabyte K8100.

Amúgy észrelehet venni a különbséget egy ilyen és egy hagyományos - pl.: Logitech Classic Keyboard 200- között?

Mert valahogy nem tudom elképzelni a "különbséget".

Van akkora, mint egy mezei Logitech egér és egy 10k-s g500 között ?

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Amúgy észrelehet venni a különbséget egy ilyen és egy hagyományos - pl.: Logitech Classic Keyboard 200- között?

Mert valahogy nem tudom elképzelni a "különbséget".

Van akkora, mint egy mezei Logitech egér és egy 10k-s g500 között ?

A világítás hasznos tud lenni, az nekem is jól jönne. Én is sokáig ilyen 2-3 ezer forintos billentyûzeteket használtam, aztán megvettem a Logitech Wave-met. Tiszta felüdülés volt ezek után és nagyon szeretem. :D Csak jó lenne ha lenne világítás. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

és a többi aggájomra válasz ?:) mert azt még fontos lenne tudnom ;)

Egyébként nem rossz amit ajánlottatok, árban is éppen belefér, föleg hogy minöségi. Szoval, ezek az angol kiosztásuak csak abban különböznek hogy nincs rajtuk ékezetes ? Magyarán minden ugyanott van ami a magyaron vagy pl egy á vagy ö máshol van ? illetve gondolom a z és az y is angolban ugye forditott, remélem érthetö a kérdésem :)

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

és a többi aggájomra válasz ?:) mert azt még fontos lenne tudnom ;)

Egyébként nem rossz amit ajánlottatok, árban is éppen belefér, föleg hogy minöségi. Szoval, ezek az angol kiosztásuak csak abban különböznek hogy nincs rajtuk ékezetes ? Magyarán minden ugyanott van ami a magyaron vagy pl egy á vagy ö máshol van ? illetve gondolom a z és az y is angolban ugye forditott, remélem érthetö a kérdésem :)

Nem értem az aggályodat, mert ez magyar kiosztású. :)

Angol, magyar

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Nem értem az aggályodat, mert ez magyar kiosztású. :)

Angol, magyar

Hát én a gigabytetol csak angol kiosztásut találtam :(

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Hát én a gigabytetol csak angol kiosztásut találtam :(

Akkor keress tovább, van belõle magyar kiosztású és kapható is. :D

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Akkor keress tovább, van belõle magyar kiosztású és kapható is. :D

esetleg egy linket kuncsoroghatnék ?:D

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

esetleg egy linket kuncsoroghatnék ?:D

Tessék...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
gurga2

Elromlott a kb fél éves, gariból mx518 helyett kapott g500-am jobb gombja. Felhívtam a logitechet, kapok újat, de ha ez is elromlik, elviszik mindkét g500-at bevizsgálni, úgyhogy csak óvatosan. :P

Link to comment
Share on other sites

oPalRx7

nemrég volt egy egérhibam nekem is. igaz egy olcsó a4tech. no de amiért írok. kísérleteztem vele, nem javult meg.

de átvittem másik géphez, és ment....

persze a legegyszerûbb javítási mûveletet hagytam ki: kihúz, visszadug. :D

Link to comment
Share on other sites

takii

Elromlott a kb fél éves, gariból mx518 helyett kapott g500-am jobb gombja. Felhívtam a logitechet, kapok újat, de ha ez is elromlik, elviszik mindkét g500-at bevizsgálni, úgyhogy csak óvatosan. :P

Bizony, csak óvatosan, nehogy megjárd :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Iam_The_Ghost

Hi,

tegnap kezdõdött a problémám, egyik pillanatról a másikra. Vezetéknélküli Logitech bill.+egér kombóm van, de már nem tudom milyen típusú, nem is látom rájuk írva, mindenesetre már jópár évesek. Az egérrel voltak gondjaim, a görgõje egyszerûen nem akart normálisan mûködni. Kihúztam, majd újra csatlakoztattam a vevõkészüléken is. Erre elment a billentyûzet és képtelen vagyok újra mûködõképessé tenni. Az a röhej, hogy elvileg érzékeli, mert 2-3 funkció mûködik rajta (Media Player bekapcsolása, F-mode, hibernálás...), de semmi másra nem reagál. A bajom még az, hogy az egér ugyan mûködik, de nem a zöld csatlakozón keresztül, hanem a billentyûzet USB csatlakozóján. Ez mért van?

Azóta vettem olcsón egy Genius bill.-t és a kérdésem tulajdonképpen az volna, hogy az egér görgõ problémája (merthogy még mindig nem jó) lehet esetleg valami szoftveres, ami kiküszöbölhetõ vagy hardveres? Merthogy elvileg mûködik, mert ha kb. 30-szor húzogatom lefelé, akkor 1 sornyit lemegy, illetve ha rányomok, akkor bejön a kis kurzor, amivel fel-le tudom mozgatni az oldalt, de nagyon-nagyon idegesítõ megoldás és legalább az egeret meg akarom menteni. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-kamikaze-

Sziasztok!

Problémám:

G500 olyat csinál, hogy az egérpadomon jobbra felfelé (tehát átló) és balra lefelé irányban, csak lassan és picit szaggatottan halad a kurzor mozgatás hatására, míg a másik átló mentén tökéletes.

A sima asztalon viszont mindig jó.

Mi lehet a gond ?

(egérpad: SteelSeries 5L)

Link to comment
Share on other sites

HD2

Sziasztok!

Problémám:

G500 olyat csinál, hogy az egérpadomon jobbra felfelé (tehát átló) és balra lefelé irányban, csak lassan és picit szaggatottan halad a kurzor mozgatás hatására, míg a másik átló mentén tökéletes.

A sima asztalon viszont mindig jó.

Mi lehet a gond ?

(egérpad: SteelSeries 5L)

Forgasd el az egérpadot 90 fokkal balra, és nézd meg, hogy akkor is ugyanilyen-e. Ha igen, akkor az egér a bibis, ha már a másik átló ilyen, akkor az egérpad.

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Az egerem gombja nem valami szuper, mert gyakran hagy ki, vagy kattint duplát az egy helyett, így lassan muszáj vagyok venni egy újat, és ha most nem akkor sose fogok. :D Szóval úgy 4-5k környékén milyen egérre lenne érdemes benevezni? Lézeresre gondoltam, meg aztán a szokásos 3 gomb helyett is jöhet rá 1-2-vel több, 1 görgõ pedig bõven elég. Igazából ezt néztem ki, már a pozitív hozzászólások miatt is, de reménykedek, hogy van hasonló kicsivel olcsóbban is. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...