Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Witcher sorozat


-Dan-

Recommended Posts

Tomiee17

heló.vki tudna segíteni?azt a pont elosztásos csalást próbálgatom de nem naon akar sikerülni.angol oldalon találtam és azt írja h ugy kell hogy elosztom a pontokat meditálok és utánna azokra a pontokra jobb klikk amiket raktam és akkor ujra kapok 3 pontot.ugyanígy csinálom de nem mûködik.vkinek mûködött?1.2 es peccsel megy 1általán?

Link to comment
Share on other sites

TGWH

Üdv, lenne egy kis gondom. Sehogy sem akar felmenni a The Witcher - első rész, bővített kiadás - 1-5ös patch. Ezt kapom a képembe:

>SetupNew\setup.cpp (135)

PAPP:

PVENDOR:

PGUID:

$

@Windows XP Service Pack 3 (2600) Non IE/Netscape 11.0

Sorry, megoldottam :D Rossz fájlt akartam futtatni :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
-max-

Witcher 2's insane difficulty revealed

"The Witcher 2's insane difficulty is just that – if you die you have to start the game again from the very beginning.

"You can save the game, but when you die the saves are disabled," explained lead gameplay designer Mateusz Kanik to Eurogamer. "

Jól hangzik, a régi RPG-kbõl ismerõs Iron Man nehézségi szint végre visszatér a játékokba...

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Witcher 2's insane difficulty revealed

"The Witcher 2's insane difficulty is just that – if you die you have to start the game again from the very beginning.

"You can save the game, but when you die the saves are disabled," explained lead gameplay designer Mateusz Kanik to Eurogamer. "

Jól hangzik, a régi RPG-kbõl ismerõs Iron Man nehézségi szint végre visszatér a játékokba...

Eggyetértek. Jó kis nehézség lesz ez!

Link to comment
Share on other sites

alratar

Eggyetértek. Jó kis nehézség lesz ez!

Az biztos.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.
Link to comment
Share on other sites

Devgel

Witcher 2's insane difficulty revealed

"The Witcher 2's insane difficulty is just that – if you die you have to start the game again from the very beginning.

"You can save the game, but when you die the saves are disabled," explained lead gameplay designer Mateusz Kanik to Eurogamer. "

Jól hangzik, a régi RPG-kből ismerős Iron Man nehézségi szint végre visszatér a játékokba...

Nah majd a 16. végigjátszás után megpróbálkozom vele :D ...

Erről beszélek:

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Akár honnan szedem le, ezt az üzenetet kapom.

Bár nem tudom, hogy mennyire aktuális még a probléma, de a megoldás nagyon egyszerű. Egyáltalán nem baj, ha már nem létezik az oldal, ahol korábban regelni lehetett. A játék launcherén keresztül is be lehet jelentkezni és újra regelni a játékot (ezt egyébként ha eredeti példányod van akárhányszor megteheted). Persze a Te esetedben némileg ez bonyolultabb, ha egyáltalán nem emlékszel az accodra :D . Nos, ha még eddig nem tetted meg, így én is azt tudom mondani, hogy írj a magyar CD Projektnek.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
csaba86

Mikor feltelepítem a The Witcher Bõvített Kiadást (Gyémánt Kiadás) és telepítem külön az angol nyelvi csomagot, a játékban még mindig nem enged angol feliratot választani, míg angol szinkron már van. Teleptésnél nem ajánl fel egyéb nyelveket. Futattam a Djinni editort is, de ott sem talál más nyelvû feliratot.

Nem tudja valaki hol tudnék beszerezni angol feliratot a játékhoz? Google csak az english language packot dobja ki, ami meg nem segít.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Vekerur

Nem tudom volt-e, vagy hallottátok-e...de végre:

Withcer - Utolsó kívánság könyv

[vaaa] [vaaa]

KELLLL!!!!!

Pontos megjelenése nicns neki? Azonnal kell ez a könyv!!!! Már is jó ez a mai nap! :)

Link to comment
Share on other sites

Daermon

Kell ez a cucc (könyb)!

Továbbá bel ekll hõznom az olvasásba. [sm26]

Ne is mond. Épp számoltam, HA mindent betartanak a kiadók akkor:

A hónapban: Dragon Age - Hívás

Március: The Witcher - Utolsó Kívánság

Utána valamikor jön a 2. Mass Effect könyv, és még R.A.Salvatore Neverwinter-e is jönni fog idén :)

Link to comment
Share on other sites

alratar

Reméljük, hogy mindent betartanak, mert ezek túl jó könyvek ahhoz, hogy megfosszanak tõlük.

Link to comment
Share on other sites

siklara

Elakadtam a 4. fejezetben. <_<

A nap heve (The day's heat) küldetés legvégén vagyok, Dandelionnal kéne találkoznom a málnabokroknál, hogy verseljen egyet Alinának, de az a lókötő csak nem jön. Már próbáltam mindenféle órában találkozni vele, de sosincs ott. A kézikönyv 22 óra körüli időpontot írt, de akkor már Alina sincs ott, a neten du. 6-ot olvastam, az sem működött... Mi lehet a baj? Már beszélni se tudok senkivel, Dandelion is csak a fogadóban lantozik és ugyanazt hajtogatja. Nem akarom újracsinálni az egész fejezetet, a többi küldetéssel már megvagyok...

Ha van bármi ötletetek, előre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Elakadtam a 4. fejezetben. <_<

A nap heve (The day's heat) küldetés legvégén vagyok, Dandelionnal kéne találkoznom a málnabokroknál, hogy verseljen egyet Alinának, de az a lókötõ csak nem jön. Már próbáltam mindenféle órában találkozni vele, de sosincs ott. A kézikönyv 22 óra körüli idõpontot írt, de akkor már Alina sincs ott, a neten du. 6-ot olvastam, az sem mûködött... Mi lehet a baj? Már beszélni se tudok senkivel, Dandelion is csak a fogadóban lantozik és ugyanazt hajtogatja. Nem akarom újracsinálni az egész fejezetet, a többi küldetéssel már megvagyok...

Ha van bármi ötletetek, elõre is köszi!

A kézikönyv pedig jól írja...

Biztos mindent megcsináltál? Melléküldiket is? Mer lehet ott van valami, vagy nem tom...

Link to comment
Share on other sites

alratar

Elakadtam a 4. fejezetben. <_<

A nap heve (The day's heat) küldetés legvégén vagyok, Dandelionnal kéne találkoznom a málnabokroknál, hogy verseljen egyet Alinának, de az a lókötõ csak nem jön. Már próbáltam mindenféle órában találkozni vele, de sosincs ott. A kézikönyv 22 óra körüli idõpontot írt, de akkor már Alina sincs ott, a neten du. 6-ot olvastam, az sem mûködött... Mi lehet a baj? Már beszélni se tudok senkivel, Dandelion is csak a fogadóban lantozik és ugyanazt hajtogatja. Nem akarom újracsinálni az egész fejezetet, a többi küldetéssel már megvagyok...

Ha van bármi ötletetek, elõre is köszi!

Én akkor mentem oda, mikor mente le a nap, s nekem ott volt.

Egyébként jó helyre mész?

A mezõ legmagasabb dombján lévõ fához?

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Én akkor mentem oda, mikor mente le a nap, s nekem ott volt.

Egyébként jó helyre mész?

A mezõ legmagasabb dombján lévõ fához?

Amennyire emlékszem málna csak ott van. :D

Link to comment
Share on other sites

alratar

Amennyire emlékszem málna csak ott van. :D

Bocs, csak rég játszottam, és már nem emlékszem pontosan .

Nos, akkor más ötletem nincs.

Link to comment
Share on other sites

siklara

Köszi mindkettõtöknek a segítséget, azóta megoldódott a dolog. :)

A hely stimmelt, csak Dandelionnak esett eléggé nehezére elõkerülni, de kellõ idõhúzás és környéken lófrálás után csak felbukkant este 9 körül.

Utólag nézem, hogy a 3. és a 4. fejezetben is kifelejtettem egy-egy szexkártyát, ami nem Geralthoz méltó viselkedés! :D

Link to comment
Share on other sites

alratar

Örülök, hogy megoldódott.

Bár ezek szerint nekem nem sok közöm volt hozzá. :\

Link to comment
Share on other sites

Devgel

Nem tudom volt-e, vagy hallottátok-e...de végre:

Withcer - Utolsó kívánság könyv

Egyrészrõl örvendetes, hogy végre magyarul is megjelenik eme remek könyv (és állítólag ezt eredeti lengyelrõl fordítják, nem úgy, mint a játék esetében), másrészt elég furcsa fordítást találtak ki a witchernek, név szerint azt, hogy vaják. Rágugliztam, kb. egy perc után számomra nem egészen egyértelmû, hogy most van-e ennek a szónak egyébként a magyar nyelvben jelentése (merthogy én még sosem hallottam, bár ez nem jelent semmit), mindegy is, a lényeg, hogy szvsz egyszerûbb lett volna witcher-nek meghagyni.

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Egyrészrõl örvendetes, hogy végre magyarul is megjelenik eme remek könyv (és állítólag ezt eredeti lengyelrõl fordítják, nem úgy, mint a játék esetében), másrészt elég furcsa fordítást találtak ki a witchernek, név szerint azt, hogy vaják. Rágugliztam, kb. egy perc után számomra nem egészen egyértelmû, hogy most van-e ennek a szónak egyébként a magyar nyelvben jelentése (merthogy én még sosem hallottam, bár ez nem jelent semmit), mindegy is, a lényeg, hogy szvsz egyszerûbb lett volna witcher-nek meghagyni.

Van értelme, de nem mondod, hogy fordították? Naneeeeee....

Link to comment
Share on other sites

siklara

Vaják?? Most megnyugodtam, hogy mégsem volt pénzkidobás az angol kiadás...

Egyébként a szót ebben a formájában még nem is hallottam, csak úgy, hogy "vajákos", ráadásul ez a szó teljesen félreviszi a witcher eredeti jelentését, a vaják(os) ugyanis baromira nem szörnyvadász, sokkal inkább valamiféle gyógyító... Ennyi erővel Geralt lehetne akár táltos is.

Random idegbaj: már javában gyűrtem az 5. fejezetet, erre tegnap mentés közben vágott ki a játék a desktopra, úgyhogy a mentésnek annyi, én meg csinálhatom előlről a teljes 4. fejezetet. Ezután nem fogom olyan serényen kitörölgetni az autosaveket, max sikeres mentés után...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...