Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Witcher sorozat


-Dan-

Recommended Posts

Adi86

Mai munkám, hát nem volt kis meló az egészet lefordítani magyarra de csak össze jött. Vároma véleményeket:

The Witcher 2 - Interjú a fejlesztõkkel

Ha bár mi hibát találtok szóljatok, 31. kezdtem el írni most végeztem vele.

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Mai munkám, hát nem volt kis meló az egészet lefordítani magyarra de csak össze jött. Vároma véleményeket:

The Witcher 2 - Interjú a fejlesztõkkel

Ha bár mi hibát találtok szóljatok, 31. kezdtem el írni most végeztem vele.

GRatula! SZép munka!

Link to comment
Share on other sites

sharkoon

huh már nagyon várom az új infókat a játékról. S jó lett a fordítás .

Link to comment
Share on other sites

siklara

Két napja teljesen a The Witcher rabja vagyok, csak egy dologra nem sikerült rájönnöm: hogyan tudok képet lopni? A más játékoknál használt Hypersnap és a Screenhunter programok ezúttal nem váltak be, csak üres, fekete képeket csinálnak. Mi lehet a baj?

Egyébként a német szinkron annyira durván jó. :D

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Két napja teljesen a The Witcher rabja vagyok, csak egy dologra nem sikerült rájönnöm: hogyan tudok képet lopni? A más játékoknál használt Hypersnap és a Screenhunter programok ezúttal nem váltak be, csak üres, fekete képeket csinálnak. Mi lehet a baj?

Egyébként a német szinkron annyira durván jó. :D

Ha jól emlékszem sima printsceenel lehet cisnálni, csak annyi, hogy saját mappába menti asszem.

Link to comment
Share on other sites

alratar

Mai munkám, hát nem volt kis meló az egészet lefordítani magyarra de csak össze jött. Vároma véleményeket:

The Witcher 2 - Interjú a fejlesztõkkel

Ha bár mi hibát találtok szóljatok, 31. kezdtem el írni most végeztem vele.

Pár helyes írási hiba van benne, de túl élhetõ.

És ami engem illet, köszönöm, hogy lefordítottad nekünk!

Csak annyit tudok mindehhez hozzáfûzni, hogy NAGYON VÁROM MÁR!!!

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Üdv!

Felraktam a The Witcher Enhanced Editiont, de valamiért az úristennek sem akar elindulni Windows 7-en. Folyamatosan azt mondja, hogy Adminisztrátorként kell elõször futtatnom, de ha a parancsikont jobbklikk-Futtatás Adminisztrátorként megoldással indítom, akkor is csak a Launchert adja be, és megint adminjogot kér magának...

Valami ötlet, megoldás?

Link to comment
Share on other sites

alratar

Üdv!

Felraktam a The Witcher Enhanced Editiont, de valamiért az úristennek sem akar elindulni Windows 7-en. Folyamatosan azt mondja, hogy Adminisztrátorként kell elõször futtatnom, de ha a parancsikont jobbklikk-Futtatás Adminisztrátorként megoldással indítom, akkor is csak a Launchert adja be, és megint adminjogot kér magának...

Valami ötlet, megoldás?

Érdekes nálam simán mûködött. ;)

De hogy a kérdésedre is adjak választ, az általad leírt módon ne a lancher.exe fájlt, hanem közvelenül a witcher.exe-ét indítsd.

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Vágjátok a hírt, hogy a Witcher 2-t majd a GOG.com-ról is meg lehet majd venni, és természetesen DRM nélkül? Most indítottak egy preorder akciót a gog.com-on, ami nem kötelez semmire, de az elõrendelõk rögtön tölthetnek némi extrát (wallpaper, zenék, stb).

Link to comment
Share on other sites

alratar

Vágjátok a hírt, hogy a Witcher 2-t majd a GOG.com-ról is meg lehet majd venni, és természetesen DRM nélkül? Most indítottak egy preorder akciót a gog.com-on, ami nem kötelez semmire, de az elõrendelõk rögtön tölthetnek némi extrát (wallpaper, zenék, stb).

Én inkább dobozosan veszem meg.

Tartsatok dobozfetisisztának, de én szeretem, ha van valami a polcomon.

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Vágjátok a hírt, hogy a Witcher 2-t majd a GOG.com-ról is meg lehet majd venni, és természetesen DRM nélkül? Most indítottak egy preorder akciót a gog.com-on, ami nem kötelez semmire, de az elõrendelõk rögtön tölthetnek némi extrát (wallpaper, zenék, stb).

Viszont magyar felirat/hang nem lesz hozzá. Azonkívül 50 Euró (cca. 13.700 Ft) az ára, igaz, adnak kb. 16 Dollár levásárolható kedvezményt.

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Igazság szerint én is a dobozosat választanám, de ettõl függetlenül gondoltam van hírértéke annak, hogy a gog-on is kapható lesz majd.

Link to comment
Share on other sites

alratar

Igazság szerint én is a dobozosat választanám, de ettõl függetlenül gondoltam van hírértéke annak, hogy a gog-on is kapható lesz majd.

Természetesen van hírértéke.

És ha jól olvastam az eddigi hozzászollásokat, senki sem azt mondta, hogy miért linkelted be.

Ha ez jött le, hát én kérek elnézést. Nem hiszem, hogy ez lett volna bármelyikünk szándéka.

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Sok év után újra felraktam a gamet, leszedtem egy 1.4-s patchet.

Ehhez meg regelni kell, de az az oldal már nem létezik és acommat is elfelejtettem :o.

Hogyan lehet megoldani ezt a regelési patchelési problémát?

Mielõtt kérdeznétek, full orig CE edison a game.

Link to comment
Share on other sites

maniac31

Sok év után újra felraktam a gamet, leszedtem egy 1.4-s patchet.

Ehhez meg regelni kell, de az az oldal már nem létezik és acommat is elfelejtettem :o.

Hogyan lehet megoldani ezt a regelési patchelési problémát?

Mielõtt kérdeznétek, full orig CE edison a game.

A Google a barátunk. ;)

De azért tessék.

Tedd fel az 1.5-öset is mert az plusz tartalmat ad hozzá (5 bónusz kaland).

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

A regisztráció megkerüléstéról nem ír semmit.

Anélkül meg nem tudok mit csinálni.

Link to comment
Share on other sites

alratar

A regisztráció megkerüléstéról nem ír semmit.

Anélkül meg nem tudok mit csinálni.

Én simán leszedtem a patchaket a PcG oldaláról, és felraktam õket.

Úgyhogy nem tudom milyen regisztrációról beszélsz.

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Errõl beszélek:

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Akár honnan szedem le, ezt az üzenetet kapom.

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Akár honnan szedem le, ezt az üzenetet kapom.

Gondolom, mindenképpen regisztrálni kell a CD Project Rednél a játékot. Az a durva, hogy tényleg nem érhetõ el az az oldal, ahol ezt megtehetnéd. Én augusztus 20-án telepítettem legutóbb a játékot, akkor még mûködött. Sikerült frissítenem 1.4-esre is.

Link to comment
Share on other sites

alratar

Errõl beszélek

Akár honnan szedem le, ezt az üzenetet kapom.

Szerintem írj a CD Project magyarországi részlegének.

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Azon gondolkodtam, vajon az 1.5-ös verzióra frissített játék kérné a lemezt indításnál, illetve kijavították-e azt a hibát, hogy 1-2 óra után betelik a memória, eltûnik a térkép, esetleg menteni sem lehet már?

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Azon gondolkodtam, vajon az 1.5-ös verzióra frissített játék kérné a lemezt indításnál, illetve kijavították-e azt a hibát, hogy 1-2 óra után betelik a memória, eltûnik a térkép, esetleg menteni sem lehet már?

Elméletben nem kéri, de a több? Még az életben nem találkoztam ilyenekkel, pedig volt, hogy egy délutánt is átkockultama játékokkal.

Link to comment
Share on other sites

csaba86

Nem tudom, hogy hallottatok-e már róla, de én csak most tudtam meg, hogy a Witcher 2 fog magyar feliratot tartalmazni. Szinkront természetesen nem, de ez eddig is tudható volt.

Szerintem ez a legjobb kombó.

Infó innen.

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Nem tudom, hogy hallottatok-e már róla, de én csak most tudtam meg, hogy a Witcher 2 fog magyar feliratot tartalmazni. Szinkront természetesen nem, de ez eddig is tudható volt.

Szerintem ez a legjobb kombó.

Infó innen.

Jah, jó kis pakk az. Egyedül Geralt fejét cserélném el, egy witcher medalra mondjuk.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...