Jump to content
Sign in to follow this  
wYth-NRG

Brothers in Arms sorozat

Recommended Posts

XCube

Értem, köszi szépen! :)

Csak tudom hogy nem egy nagy teljesítményû kártya, le is szeretném majd késõbb cserélni.

A játékok gépigénye is kb szinte mindig a Geforce 6/7/8/9-es sorozatra van konkretizálva, és sose tudom hogy az én G210esem melyiknek "felelne meg" úgymond, hogy tudjam meddig mehetek el...

A GT 210 kicsit erõsebb egy 9500 / 8600 GT -nél, de nem sokkal. Ezek kb. egy 7900 GTX teljesítményét tudják hozni játéktól függõen.

batman91hun

Hogy ha minden igaz készül a sorozat következő része. Hála istennek azt a Furious 4-et végleg elkaszálták anno és szakítanak már a Borderlands sorozattal is. Most fel kell mutatniuk valamit az Aliens Colonial Marines csúfos bukása után. Ezt a cikket találtam az érkező új részről: https://www.gamezone.com/news/e3-2017-yes-a-new-brothers-in-arms-game-is-actively-in-development-at-gearbox-3454625/ Eléggé régi már, kicsit megkéstem vele. :D De remélem tényleg fognak is mutatni belőle valamit még idén. Én már nagyon várom.

VassGabor

Régen sokan szerették míg nem jöttek helyette ezek a call of dutty újabb részei bár 2004-be indult ez 4 rész volt belőle már 2008-ig. Szerintem a Borderlands vitte el őket hogy csináljanak új részeket. Medal of honor is betett neki bár annak is 10 éve volt utoljára. Most nem tudom mekkora sikereket fog elérni a csomó hasonszőrű címek között. Kíváncsian várom azért mit tudnak felmutatni, csak ne legyen rohadt rövid mint a call of dutty 2017-es kampánya, és a 19-esben.

VassGabor
24 minutes ago, VassGabor said:

Régen sokan szerették míg nem jöttek helyette ezek a call of dutty újabb részei bár 2004-be indult ez 4 rész volt belőle már 2008-ig. Szerintem a Borderlands vitte el őket hogy csináljanak új részeket. Medal of honor is betett neki bár annak is 10 éve volt utoljára. Most nem tudom mekkora sikereket fog elérni a csomó hasonszőrű címek között. Kíváncsian várom azért mit tudnak felmutatni, csak ne legyen rohadt rövid mint a call of dutty 2017-es kampánya, és a 19-esben.  Bocsi elnéztem sorozatként viszont elég szar, de lehet belőle még játék is.

XCube
8 hours ago, VassGabor said:

Régen sokan szerették míg nem jöttek helyette ezek a call of dutty újabb részei bár 2004-be indult ez 4 rész volt belőle már 2008-ig. Szerintem a Borderlands vitte el őket hogy csináljanak új részeket. Medal of honor is betett neki bár annak is 10 éve volt utoljára. Most nem tudom mekkora sikereket fog elérni a csomó hasonszőrű címek között. Kíváncsian várom azért mit tudnak felmutatni, csak ne legyen rohadt rövid mint a call of dutty 2017-es kampánya, és a 19-esben.

VassGabor

Szerkeszteni akartam nem így utólag ezek szerint nem lehet.

kaszman1
23 hours ago, XCube said:

Sorozatként tér vissza a játék. Azért ez nem mindegy... .

Btw én meg lennék nélküle.

Én azért Randy-re nem bíznám a producerkedést, mert valami parasztsággal odab@sz a marketingnek amilyen szerethető a személyisége :D

Inkább játékot folytathatnák, ez így egyáltalán nem várós. Nem tudom egy Band of Brothers, meg The Pacific után lenne-e még kereslet 2. VH-s sorozatra ami megint egy osztag/csapat történetét dolgozza fel.

XCube
13 minutes ago, kaszman1 said:

Én azért Randy-re nem bíznám a producerkedést, mert valami parasztsággal odab@sz a marketingnek amilyen szerethető a személyisége :D

Inkább játékot folytathatnák, ez így egyáltalán nem várós. Nem tudom egy Band of Brothers, meg The Pacific után lenne-e még kereslet 2. VH-s sorozatra ami megint egy osztag/csapat történetét dolgozza fel.

Főleg úgy, hogy a Band of Brothers sikerén tudott életre kelni a Brothers in Arms is.

Meglátjuk, mint írtam én nem várok rá különösebben.