Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Brothers in Arms sorozat


wYth-NRG

Recommended Posts

Edemking

Szerintem egy probát megér majd, persze nem ehez szoktak az emberek amikor a BIA-ról hallanak. de ennyi idö kellet némi szint vinni a sorozatba.

Arra meg mérget vennék hogy lesz, vagy fejlesztik az uj részt.

Némi színt vinni a sorozatba? :o Ez nem némi szín, henem kiborult az egész festékesvödör... <_<

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

remélem indul vmi petícióféle h átgondolják ezt az új koncepciót

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

remélem indul vmi petícióféle h átgondolják ezt az új koncepciót

codoknál is indult, aztán meg... -_-

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

remélem indul vmi petícióféle h átgondolják ezt az új koncepciót

Nem kell átgondolni itt semmit, csak tüntessék el a Brothers in Arms feliratot a játékról, mert ez nem az. Adják ki egy új játékként <_<

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Nekem is kb ez volt az elsõ ami az eszembe jutott. Amikor megláttam a festett képû hülyegyereket szertefoszlott minden bizodalmam... Így elcseszni ezt a sorozatot, semmi köze nem volt az eddigi játékoknak az ilyen ökörködéshez. Olyan, mintha a Team Fortress 2-bõl hirtelen ArmA lenne.

RIP Brothers in Arms: 2005-2008

"WE want BAKER and BASTOGNE you fucktards!!! What the fuck is this shit? For real?!? You let your fans down, Gearbox. Screw you"

hát igen.én is tegnap néztem meg a videót az új részrõl.hát...lehet h nem lesz rossz,de h ez nem BiA az biztos!

ebben gondolom majd semmi realitás nem lesz,csak ész nélküli lövöldözés.

(én is jobban örültem volna egy Bastogne résznek,de még az is jobb lett volna ennél ha esetleg átmennek a csendes-óceáni hadszintérre,és egy ottani alakulattal folyatódik a sorozat.)

Link to comment
Share on other sites

Edemking

Ahhhhaaaaaaa :omg:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

:omg:

Azért a galéria többi képe se semmi xD :/

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

elsõre azt gondoltam ez valami becsapás, de ezek tényleg nem viccelnek :D

bia4 :omg:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ezekre a képekre nem tudok semmi mondani....Csak ezt :P

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

Randy bazmeg térj már magadhoz :D

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Nem értem hogy ezzel miért nem lehetett egy új franchise-t indítani ha már 1x semmi köze nincs BiA-hoz azon kívül, hogy második világháborús a környezet!

Link to comment
Share on other sites

Hrubi

Borzalmas... Kedvenc fps sorozatom volt a 3 rész, de ez borzalmasnak néz ki, ha BIA fan szemmel nézem... Ha nem azzal, akkor meg biztos vicces stb, de ~~eh...~~ Nem értem miért kellett ezt...

Link to comment
Share on other sites

HD2

Nem értem hogy ezzel miért nem lehetett egy új franchise-t indítani ha már 1x semmi köze nincs BiA-hoz azon kívül, hogy második világháborús a környezet!

Mert ennek már van neve, amire felfigyelnek.

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

de aki ismeri a nevet, az tudja is, h a BIA nem errõl szól, ergo teljesen felesleges odabiggyeszteni elé

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Mert ennek már van neve, amire felfigyelnek.

Az oké, de aki ismeri és felkapja a fejét a névre és nem azt kapja amire számít az meg csalódik benne és elveszti a bizalmát a sorozattal kapcsolatban!

de aki ismeri a nevet, az tudja is, h a BIA nem errõl szól, ergo teljesen felesleges odabiggyeszteni elé

Igen erre gondoltam én is!

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Az oké, de aki ismeri és felkapja a fejét a névre és nem azt kapja amire számít az meg csalódik benne és elveszti a bizalmát a sorozattal kapcsolatban!

Minden bizonnyal hoz elég új vevőt a menő új irányzat, hogy bőven kárpótol a csalódott fan-ekért akik nem veszik meg. A név akkor is számít, mert így is rá lehet írni a dobozra/hirdetésekre, hogy "az XY sokszorosan díjazott / neves sorozat legújabb tagja", és sokszor még azok is tudnak a névről akik nem játszottak vele - vagy játszottak vele, de nem jött be nekik (ekkor még jó is az "új irányzat" marketing).

Legalábbis gondolom ezért tradíció az ubisoft-nál a jó sorozatok elcseszése (Rainbow Six, Ghost Recon, Splinter Cell, például).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
batman91hun

Üdv, lenne egy problémám a Hells Highway-al, hogy az új videó karimmal geforce gt 240 nem hajlandó rendesen menni. Egy idõ után el kezd fagyogatni vagy beáll egy idõre és utánna fojtatódik. Elõzõ videókarimmal geforce 7800 gtx maxon nem volt ilyen problémám, pedi ezzel is maxon kéne futnia röccenésmentesen. Biztos hogy nem melegszik túl, hûtés meg van oldva rendesen, bõven a biztonságos tartományon belül van mindennek a hõfoka, a többi játék pedig mind megy maxon pl: Medal Of Honor 2010, Call Of Duty Black Ops stb, ezekkel nincs probléma csak ezzel. Ha tudtok valami orvosságot erre akkor írjatok. Válaszotokért elõre is kössz.

Edited by batman91hun
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
krisztian93

Sziastok, az earned in the blood cimû résszt mikor megpróbálom elindítani ezt írja ki:error setting display mode: No fullscreen display modes found (d3d_ok). please delete your eib.ini file if this error prevents you from starting the game. Ilnyenkor mit kell csinálni?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Írásodban megtalálod a választ, töröld a "eib.ini" fájlt a játék könyvtárából.

Amúgy dx frissítve van?

Link to comment
Share on other sites

krisztian93

Írásodban megtalálod a választ, töröld a "eib.ini" fájlt a játék könyvtárából.

Amúgy dx frissítve van?

de én már töröltem mégis ezt írja ki. Hogy frisítve van e azt nem tom, azt hogy kell?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
-moki-

Ez a Furious Four most komoly? :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Aztán majd jön a modern kori BiA, majd megspékelik pár tuning verdával és a cím lehet akár Fast and Furious :omg: xD

Link to comment
Share on other sites

XCube

Ez a Furious Four most komoly? :D

Hát érdekes irányt vesz a sorozat az biztos :D .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
VanRigel

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni!

A Hell's Highway't szeretném megvenni, de érdekelne hogy gépigény szempontjából tudja-e vinni a gép rendesen.

Olvastam a gépigényét, persze, de kérdés hogy a Geforce G210 512 MB DDR3 megbírkózik-e vele, ugyanis nem egy nagy szám VGA.

Emellett Win7 Ultimate (64 bit) oprendszer, 2 GB RAM, és Core 2 Duo (3,06 GHz) lenne a többi periféria...

Szerintetek?

Köszi elõre is! :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Mindenképp tudod futtatni a játékot, medium beállítások mellett kb. Persze ez függ a felbontástól is, stb. Amúgy játék az Unreal enginet használja, szóval nem olyan magas a gépigénye :unsure:

Link to comment
Share on other sites

VanRigel

Értem, köszi szépen! :)

Csak tudom hogy nem egy nagy teljesítményû kártya, le is szeretném majd késõbb cserélni.

A játékok gépigénye is kb szinte mindig a Geforce 6/7/8/9-es sorozatra van konkretizálva, és sose tudom hogy az én G210esem melyiknek "felelne meg" úgymond, hogy tudjam meddig mehetek el...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...