Jump to content
Sign in to follow this  
wYth-NRG

Brothers in Arms sorozat

Recommended Posts

mio007

Most kezdtem el a BIA: Hell's Highway-t.

Az irányítással problémáim voltak ezért az egészet át kellett tenni, meg kellett változtatni. Egy értelmes és megszokott multis irányítást állítottam be. De nem találok 1 dolgot, ami mellett lehet, hogy csak elmentem...

Mikor a teamnek parancsba adom, hogy lõjenek valamit, azután melyik gombbal tudnám õket rájuk is küldeni? ( vagy mi a neve )

Emlékszem, az elõzõ részekben mouse 2, aztán mouse 1 és akkor rárohantak az ellenségre. Most meg csak annyit tudok parancsba adni, hogy lõjék õket.

Mellesleg a játék maga nagyon tetszik, szebb grafika, több lehetõség, jobb játékmenet... stb... :)

GustyX

Most kezdtem el a BIA: Hell's Highway-t.

Az irányítással problémáim voltak ezért az egészet át kellett tenni, meg kellett változtatni. Egy értelmes és megszokott multis irányítást állítottam be. De nem találok 1 dolgot, ami mellett lehet, hogy csak elmentem...

Mikor a teamnek parancsba adom, hogy lõjenek valamit, azután melyik gombbal tudnám õket rájuk is küldeni? ( vagy mi a neve )

Emlékszem, az elõzõ részekben mouse 2, aztán mouse 1 és akkor rárohantak az ellenségre. Most meg csak annyit tudok parancsba adni, hogy lõjék õket.

Mellesleg a játék maga nagyon tetszik, szebb grafika, több lehetõség, jobb játékmenet... stb... :)

Ha jól emlékszem, akkor nyomva kell tartani M2-t és úgy kell kattintani a M1-re.

mio007

Ha jól emlékszem, akkor nyomva kell tartani M2-t és úgy kell kattintani a M1-re.

Igen de átállítottam teljesen, így nem tudom melyik parancs lehet az. Így nem tudom bebindelni..

JoeJoeJoe

Igen de átállítottam teljesen, így nem tudom melyik parancs lehet az. Így nem tudom bebindelni..

m2 alapból a célpont kijelölése, az m1 pedig a tüzelés.

mio007

m2 alapból a célpont kijelölése, az m1 pedig a tüzelés.

Nem vágjátok mit mondok.

Mivel a mouse 2 alap ZOOM ezért azt állítottam be.

Mouse 1 tüzelés.

De ha kijelölöm és M1 akkor nem rohannak rá, továbbra is csak lövik.

GustyX

Legegyszerûbb, ha mindent visszaállítasz, megnézed a tutorial-t melyik cselekvéssel mit csinál, megjegyzed, átállítod kiosztást és elvileg ok.

Vagy ha így egyszerûbb: nyomvatartod a kijelölõ gombot és klikk a tûzgombbal. Lényegtelen melyik gombon van, így mûködnie kell.

Charger18

Bastogne ^_^ Remélem :rolleyes:

GustyX

Modern Warfare ^_^ Remélem :rolleyes:

B) :lol:

GAMEZ

Bastogne ^_^ Remélem :rolleyes:

plusz egy

Snexi

plusz egy

még egy :D lehetetlen amúgy nem párhuzamot vonni a band of brothers és e között,de ez nem is baj :D

Charger18

B) :lol:

Na szégyeld el magad <_< :D

GustyX

Azért nem teljesen kizárt, mivel 4 új nevet is lefoglalt még korábban a Gearbox, közöttük a Modern War Her-ot és BiA War Hero-t.

Utóbbi lesz elõbb, amivel lezárják a BiA vonalat, utána pedig jön a war Hero, ami gyakorlatilag a BiA stílusát veszi fel, csak MW-ben. Szerintem legalábbis.

Ez utóbbinak marhára tudnék örülni, hiszen ilyen játék még nincs. Az pedig nálam nagy favorit lenne :)!

wYth-NRG

Azért nem teljesen kizárt, mivel 4 új nevet is lefoglalt még korábban a Gearbox, közöttük a Modern War Her-ot és BiA War Hero-t.

Utóbbi lesz elõbb, amivel lezárják a BiA vonalat, utána pedig jön a war Hero, ami gyakorlatilag a BiA stílusát veszi fel, csak MW-ben. Szerintem legalábbis.

Ez utóbbinak marhára tudnék örülni, hiszen ilyen játék még nincs. Az pedig nálam nagy favorit lenne :)!

Akkor mi a helyzet a Rainbow 6el? :P

GustyX

Akkor mi a helyzet a Rainbow 6el? :P

Magamat idézve:

"Fedezékhasználat, arcade-os akció, csapatirányítás - a HH ezeknek megfelel, csak 2. vh.-s környezetben. Modern környezetben játszódó ilyen játék nincs. GRAW kevésbé arcade és fedezékhasználat sincs, R6V hiányzik a csapatirányítás (ami van benne minimális és közel sem lehet alkalmazni a 4F-et), ArmA inkább realizmusra hajt és fedezékhasználat sincs benne. "

Ez :D.

Charger18

A PC-s GRAW-ban valóban nem volt fedezék rendszer, míg a konzolos verziójában már akkor volt.

Chuck_Norris

A PC-s GRAW-ban valóban nem volt fedezék rendszer, míg a konzolos verziójában már akkor volt.

+

pc-n a graw fps, míg

konzolon a graw tps

:unsure:

Charger18

+

pc-n a graw fps, míg

konzolon a graw tps

:unsure:

Nem el hanyagolandó, tényleg :)

Chuck_Norris

legnagyobb csalódás eddig az e3on a bia4 :(

wYth-NRG

A készítõk túl sokat nézték a Becstelen Brigantik c. filmet, ahogy látom :rolleyes:

A játék címe meg simán Furious 4 lehetne, BiA nélkül, mert ahhoz köze nincs az fix...

Ha BiA fan szemszögbõl nézem akkor ez tényleg csalódás. De ettõl eltekintve azért még jó is kisülhet belõle, igaz ezt a játékot én a L4Dhez hasonlítanám, csak WWII környezetben. Coop miatt az az érzésem, hogy nem sok sztorija lesz. A Brink sem büszkélkedhet nagy történettel és az is ilyesfajta játék :unsure: :ninja:

GustyX

Vicces lesz ez az új BiA :D.

GAMEZ

ez szar lesz :omg:

djlaczoka

ez szar lesz :omg:

Szerintem egy probát megér majd, persze nem ehez szoktak az emberek amikor a BIA-ról hallanak. de ennyi idö kellet némi szint vinni a sorozatba.

Arra meg mérget vennék hogy lesz, vagy fejlesztik az uj részt.

Snexi

TE JÓ ÉG MI EZ A SZAR? és mi még bastogne-ban bíztunk

de most komolyan,ami miatt szerettük a bia-t(nem cod szintű hősködés hanem egy komolyabb és reálisabb filozófiájú játék) annak szöges ellentéte lesz ez.

HD2

TE JÓ ÉG MI EZ A SZAR? és mi még bastogne-ban bíztunk

de most komolyan,ami miatt szerettük a bia-t(nem cod szintû hõsködés hanem egy komolyabb és reálisabb filozófiájú játék) annak szöges ellentéte lesz ez.

Nekem is kb ez volt az elsõ ami az eszembe jutott. Amikor megláttam a festett képû hülyegyereket szertefoszlott minden bizodalmam... Így elcseszni ezt a sorozatot, semmi köze nem volt az eddigi játékoknak az ilyen ökörködéshez. Olyan, mintha a Team Fortress 2-bõl hirtelen ArmA lenne.

RIP Brothers in Arms: 2005-2008

"WE want BAKER and BASTOGNE you fucktards!!! What the fuck is this shit? For real?!? You let your fans down, Gearbox. Screw you"