Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Star Wars: Knights Of The Old Republic 1 & 2: The Sith Lords


Lucky_Strike

Recommended Posts

-Dan-

jah, tényleg :D REvanra azt hittem, hogy mindig is Revan volt, de így logikus, hogy 'fel kellett vennie' valamit. Mondjuk belegondolva tényleg van több nevük is. Carth Onasi, Skywalker, Kenobi stb. Bár talán Bastilanak nincs. Vagy igen?

Mi az hogy "több nevük?" Család és utónévre gondolsz? Mert Bastilának is Bastila Shan volt a teljes neve.

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Mi az hogy "több nevük?" Család és utónévre gondolsz? Mert Bastilának is Bastila Shan volt a teljes neve.

arra jah. igen? akkor jó :D

amúgy ezekre ti hogy emlékeztek? :lol:

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Hogyan tudom úgy utasítani a csapattársakat, hogy ne támadjanak egybõl, amint meglátnak egy ellenséget? Pl. ajtó kinyit, akna elõttem és természetesen csak az a tag nem megy bele, akit irányítok. Ez meg így igencsak zavaró tud lenni.

Az pedig bug, hogy Bastilla gyorsító jedi képessége végtelen??? :D

Örülök neki, de azért egy idõ után nem érzem fairnek, hogy vele korlátlanul szaladgálhatok.

Link to comment
Share on other sites

nesher666

arra jah. igen? akkor jó :D

amúgy ezekre ti hogy emlékeztek? :lol:

Csak érdekesség képp, az õ (Bastila) leszármazottja küzd elvileg ebben a videóban (ez nem hivatalosan alátámasztott, egyelõre csak fan spekuláció), mindenesetre tényleg úgy tûnik, hogy valóban õ van a videóban, Satele Shan mester.

CdkGEVclMgQ

Link to comment
Share on other sites

Leo88

És vajon Bastillának kitõl lett gyereke? :P

Link to comment
Share on other sites

GustyX

További kérdésem: az erõ regenerálódási idejét mivel tudjuk növelni?

Link to comment
Share on other sites

nesher666

És vajon Bastillának kitõl lett gyereke? :P

"At some point after the Jedi Civil War, Bastila conceived and gave birth to at least one child. Her family line eventually led to Satele Shan, the Grand Master of the Jedi Order during the post-Great Galactic War era."

Satele nem közvetlenül a gyereke, hanem vmelyik egyenes ági leszármazottja. Az meg, hogy kitõl is lett gyereke Bastilanak nem igazán firtatják a Wookipediás profilján, de ha tippelnem kéne akkor Revanra gyanakodnék

fõleg abból kiindulva amilyen aggódva/sejtelmesen teszi tiszteletét Bastila a KotOR 2-ben + miután az Exile találkozik Onasival aki elmeséli mivel is bízta õt meg a barátja, Revan...

YyKettMMeYc

Link to comment
Share on other sites

Leo88

"At some point after the Jedi Civil War, Bastila conceived and gave birth to at least one child. Her family line eventually led to Satele Shan, the Grand Master of the Jedi Order during the post-Great Galactic War era."

Satele nem közvetlenül a gyereke, hanem vmelyik egyenes ági leszármazottja. Az meg, hogy kitõl is lett gyereke Bastilanak nem igazán firtatják a Wookipediás profilján, de ha tippelnem kéne akkor Revanra gyanakodnék

fõleg abból kiindulva amilyen aggódva/sejtelmesen teszi tiszteletét Bastila a KotOR 2-ben + miután az Exile találkozik Onasival aki elmeséli mivel is bízta õt meg a barátja, Revan...

YyKettMMeYc

szerintem is õ, ez csak egy költõi kérdés volt. :) azt gondoltam, hogy Satele nem lehet közvetlenül a gyereke, mivel 300 év telik el, ha jól tudom, a KoTOR 2 és a TOR között.
Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Hogyan tudom úgy utasítani a csapattársakat, hogy ne támadjanak egybõl, amint meglátnak egy ellenséget? Pl. ajtó kinyit, akna elõttem és természetesen csak az a tag nem megy bele, akit irányítok. Ez meg így igencsak zavaró tud lenni.

Az pedig bug, hogy Bastilla gyorsító jedi képessége végtelen??? :D

Örülök neki, de azért egy idõ után nem érzem fairnek, hogy vele korlátlanul szaladgálhatok.

A bal alsó sarokban tudod állítgatni a harcmodorát az csapattagoknak (támogató, lövész, stb...).

Az bizony egy bogár, aminek és személy szerint sokszor jó hasznát vettem. Nem is igazán a harcban, hanem eljutni A-ból B-be.

Erõ regenerációt meg képeségekkel (szintlépéskor) és különbözõ felszerelésekkel javíthatod. De Tarison ilyenrõl még ne is álmodozz (ha ott vagy még), mivel itt még nem random pakolja a lootolható tárgyakat (sajnos)

Link to comment
Share on other sites

gerhajdu

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de ez az új bejelentett Sith karakter nagyon pengén néz ki!

Revan egy örök kedvenc, de sokkal inkább maga az egész karakter miatt, hisz megjárta mindkét oldalt kétszer is, de ez a muki sztem tök bad@ss! :D

Nekem is tetszenek a bemutatott karakterek. Meg úgy általában elég hangulatos lesz, ha ilyen szereplõk mászkálnak a játékban. Legjobban az ügynök companion-ja tetszik :)

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Honnan lehet letölteni azt a KotOR2 modot, ami a befuccsolt Gizka mod helyett állítja helyre a játék kivágott elemeit?

Link to comment
Share on other sites

alratar

Sziasztok.

Létezik olyan pack, amely tartalmazza a KotOR mindkét részét?

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Sziasztok.

Létezik olyan pack, amely tartalmazza a KotOR mindkét részét?

külföldrõl nem tudok nyilatkozni, de MO-n és a Steamen nincs :( . Amúgy tervezem, hogy csinálok egy kartontokot (mint amik a CDProjektes játékokhoz szoktak adni). Az alapszín fekete lenne, mert valami piszok jól nézne ki úgy. Most úgyis rengeteg idõm van, szóval lehet hogy valóra váltam a tervet.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

A bal alsó sarokban tudod állítgatni a harcmodorát az csapattagoknak (támogató, lövész, stb...).

Az bizony egy bogár, aminek és személy szerint sokszor jó hasznát vettem. Nem is igazán a harcban, hanem eljutni A-ból B-be.

Nem igazán találtam semmi ilyet, a portrékra kattingattam jobbal, ballal, de semmi sem jött elõ. Néztem menüben is, ott csak szkriptek vannak, de azok nem segítenek. Nem lehet, hogy ez a 2. részben van?

Fuck, shit... Nem vészes, mert utazáshoz tényleg jó, de mégis zavaró, hogy buggal kell játszani (ami azért segítséget is nyújt).

Link to comment
Share on other sites

csontee

arra érti, amikor már harcolsz szerintem...mint elsődleges harcolás - közelharc (flurry, power attack stb) vagy távoli (sniper shot, power shot stb)

max solo módba kapcsolsz, és akkor nem követnek, szerintem ilyen ügyben nem tudod blokkolni az AI-t

Link to comment
Share on other sites

nesher666

Honnan lehet letölteni azt a KotOR2 modot, ami a befuccsolt Gizka mod helyett állítja helyre a játék kivágott elemeit?

TSLRCM

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
GustyX

Jedi rucikat tudok majd vásárolni? Most lettem padawan, csak azért érdekelne :D.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Jedi rucikat tudok majd vásárolni? Most lettem padawan, csak azért érdekelne :D.

Igen :) KotOR1 vagy 2?

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Igen :) KotOR1 vagy 2?

1

Akkor megnyugodtam, nem jön be ez az alap hacuka :D.

Viszont lehet elrontottam ezt a karit, néhány pontot szívesebben tettem volna másra.

Egyébként sok van még hátra? Remélem igen.

Link to comment
Share on other sites

_George_

1

Akkor megnyugodtam, nem jön be ez az alap hacuka :D.

Viszont lehet elrontottam ezt a karit, néhány pontot szívesebben tettem volna másra.

Egyébként sok van még hátra? Remélem igen.

Sajnos pont ezzel jártál rosszabbul, az 1-ben maximum színük változik a Jedi ruháknak de kinézetre teljesen ugyanolyanok. Vigasztaljon a gondolat, hogy a kalandjaid még szinte csak most kezdõdtek. :)

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Sajnos pont ezzel jártál rosszabbul, az 1-ben maximum színük változik a Jedi ruháknak de kinézetre teljesen ugyanolyanok.

ja, a második részben csak köpenyek vannak, amik szerintem sokkal inkább illenek a jedikhez.

Link to comment
Share on other sites

hcpxlvir

Sziasztok.

Gondolom már szörnyen lerágott csont nálatok a Windows 7-tel való kompatibilitás, de engem érdekelne, hogy valóban úgy van, ahogy azt a külföldi fórumokon olvastam, hogy nem mûködik egyik része se a kotornak Windows 7-en? (próbáltam vista fix-szel, mivel csak azt találtam, de úgy se mûködött, expansion pack 2-re állítva se).

Plx halp! :$

Link to comment
Share on other sites

cuthbert1

Sziasztok.

Gondolom már szörnyen lerágott csont nálatok a Windows 7-tel való kompatibilitás, de engem érdekelne, hogy valóban úgy van, ahogy azt a külföldi fórumokon olvastam, hogy nem mûködik egyik része se a kotornak Windows 7-en? (próbáltam vista fix-szel, mivel csak azt találtam, de úgy se mûködött, expansion pack 2-re állítva se).

Plx halp! :$

Ha sehogy se megy próbáld ki ezt : nyisd meg az .ini fájlt a [Graphics Options] részhez ird be ezt a sort :

Disable Vertex Buffer Objects=1

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Ohh...hogy én mennyire örülök ennek...

A 2. részt már új gépen terveztem tolni (amin ofc. Win7 lesz...), de látom nem lesz egy kellemes menet...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...