Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Star Wars: Knights Of The Old Republic 1 & 2: The Sith Lords


Lucky_Strike

Recommended Posts

balugabi

az én gépem túl jó a kotornak a tesómé meg túl gagyi neki sehogy sem tok vele jáccani:_(

az én gépemen 2 percig hagy jáccani aztán kilép de mivel a játék csak az 1 magos procikat szereti, ezért felpatcheltem hátha ebben volt a gond, hogy az új patch kijavítja ezt+még átállítottam a affinitást hogy csak 1 magot használjon a játék

de hogy van az hogy nekem 4 magos a gépem és nem megy el rajta a kotor másoknak meg elmegy holott 2 magos a gépük? mé történik ez velem???

erre esetleg vmi megoldást pls kaphatnék?

Link to comment
Share on other sites

Cori

Remek...

Igazából 1:30tól van a lényeg, na meg a ToR logo után. Ez mind szépnek és jónak tûnik, de kell a hóhérnak megint egy mmo...

én viszont nagyon örülök, h MMO lesz belõle, csak legyen jó. mert régota vagyok egy SW mmora (galaxiest ne mondjatok, az szar)

de egy kotor 3 is kéne :P

meghoztatok a kedvem a jatekhoz. szerintem a közeljövõben ujra is kezdem haverommal :D

szerk: ez a video elég tetszetõs. "silence meatbags" - hk-47 :D :D :D

Kerestem a képeimet amiket a visszaállított tartalomról csináltam, de még nem találtam... Ha sikerült találni mutatok mindenképpen.

Am a hangulathoz adott nagyon sokat hozzá a rest. mod, tényleg el lehet hinni hogy fejvadászok üldöznek a galaxisban, egy csomó új lehetõség van fõleg a befejezésekkel kapcsolatban, rengeteg új cutscene, párbeszéd, de a mod oldalán mindent megtalálsz:

Letöltési lehetõség - Mit állítottak vissza

kb milyen ujitasokat tartalmaz a restoration mod? csak nagyvonalakban. (nincs kedvem elolvasni a linket, azt majd telepitesnel :P)

Link to comment
Share on other sites

balugabi

kotor 3 az nekem is kéne csak ne legyen processzor függõ mint az 1 me itt rinyálok má napok óta és nem tok vele jáccani holott 4 magos procim van affinitás átállítással és patcheléssel is 2-3 perc után kilép a játékból :_((((((((((((((((((((((((((((((

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Az mmonak én is örülnék, mert kíváncsi leszek majd rá, hogy mégis milyen lesz. Bár nálam eddig egy mmo se ugrotta meg, de még meg sem közelítette a wow szintjét.

De ettõl függetlenül cseppet se fogja pótolni a kotor3-mat, se a kotor4-5-6.... -t, ahogy õk mondják. Én revan, és exile történetét nem holmi 2-3 questbõl akarom megtudni, felületesen, hanem az õ karaktereikkel akarok játszani, én akarom irányítani a sorsukat, és az akkori társakkal folytatni, fõképp Bastilával, Carth-tal, Mirával, stb. Az se lesz már kotoros, hogy teljesen máshogy fog kinézni a grafika, más lesz a kezelés, rendszer, nem lesz hozzá magyarítás (ami nekem eléggé fontos, mert noha értem nagyjából az angolt, de én akkor tudom élvezni teljességgel és érteni a story-t ha 100%ig megértem... szóval mint egy sw mmo biztos jó lesz, de mint kotor folytatás.. hát rohadtul nem. :\ Nem értem miért nem aknázták ki ezt a lehetõséget, fõleg, hogy ekkora potenciál van ebben a sorozatban. Teljesen jó megoldás lett volna, ha egyszerre fejlesztik az mmo-t és a 3. részt. Mindenki nyugodt lehetne.. de nem.. :\ Mindegy, én még reménykedem abban, hogy hátha valaha.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Az mmonak én is örülnék, mert kíváncsi leszek majd rá, hogy mégis milyen lesz. Bár nálam eddig egy mmo se ugrotta meg, de még meg sem közelítette a wow szintjét.

De ettõl függetlenül cseppet se fogja pótolni a kotor3-mat, se a kotor4-5-6.... -t, ahogy õk mondják. Én revan, és exile történetét nem holmi 2-3 questbõl akarom megtudni, felületesen, hanem az õ karaktereikkel akarok játszani, én akarom irányítani a sorsukat, és az akkori társakkal folytatni, fõképp Bastilával, Carth-tal, Mirával, stb. Az se lesz már kotoros, hogy teljesen máshogy fog kinézni a grafika, más lesz a kezelés, rendszer, nem lesz hozzá magyarítás (ami nekem eléggé fontos, mert noha értem nagyjából az angolt, de én akkor tudom élvezni teljességgel és érteni a story-t ha 100%ig megértem... szóval mint egy sw mmo biztos jó lesz, de mint kotor folytatás.. hát rohadtul nem. :\ Nem értem miért nem aknázták ki ezt a lehetõséget, fõleg, hogy ekkora potenciál van ebben a sorozatban. Teljesen jó megoldás lett volna, ha egyszerre fejlesztik az mmo-t és a 3. részt. Mindenki nyugodt lehetne.. de nem.. :\ Mindegy, én még reménykedem abban, hogy hátha valaha.

nem 2-3 quest alatt fogjak elintézni szerintem, hanem ugy fogjuk megcsinalni mint a sajat küldinket a karakter krealasa utan (ami allitolag jo hosszu lesz). nem lesz itt baj a storyval BioWare van a dologban :) viszont a grafikus motorral nem vok kibékülve én sem. olyan gyerekes... de ha jó lesz, akkor nem zavar :D

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

kotor 3 az nekem is kéne csak ne legyen processzor függõ mint az 1 me itt rinyálok má napok óta és nem tok vele jáccani holott 4 magos procim van affinitás átállítással és patcheléssel is 2-3 perc után kilép a játékból :_((((((((((((((((((((((((((((((

XP-d van, vagy Vista/7-ed?

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Ahogy itt beszélgettünk megjött a kedvem egy kis KotORhoz.. x)

Cori: A 2-3 questet persze sarkosan értettem, de a lényeg az akkor is ott van, hogy én mint fõszereplõ akarnám Revannal folytatni a story-t, és egy egész kotort játszanék végig, régi és új csapattársakkal. Exilerõl belefér nekem is egy elmesélés, akármi, õ közel se nõtt annyira a szívemhez, és közel sincs akkora tekintélye. :)

Link to comment
Share on other sites

balugabi

XP-d van, vagy Vista/7-ed?

XP-m

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

XP-m

akkor szerintem az lesz a gond, hogy az XP nem tudja kezelni a multicore procikat. Írd be a google-ba hogy "dual core optimizer" meg a procid márkáját, és töltsd le, amit ajánlj. Én a Fable-nál jártam ilyesvalahogy, ott segített.

Link to comment
Share on other sites

balugabi

akkor szerintem az lesz a gond, hogy az XP nem tudja kezelni a multicore procikat. Írd be a google-ba hogy "dual core optimizer" meg a procid márkáját, és töltsd le, amit ajánlj. Én a Fable-nál jártam ilyesvalahogy, ott segített.

köszi majd utánanézek

Link to comment
Share on other sites

balugabi

nekem intel procim van és ezt találtam hozzá: Free Magic Memory Optimizer csak full angol és nem értek semmit meg hogy mit ke csinálni

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ahogy itt beszélgettünk megjött a kedvem egy kis KotORhoz.. x)

Cori: A 2-3 questet persze sarkosan értettem, de a lényeg az akkor is ott van, hogy én mint fõszereplõ akarnám Revannal folytatni a story-t, és egy egész kotort játszanék végig, régi és új csapattársakkal. Exilerõl belefér nekem is egy elmesélés, akármi, õ közel se nõtt annyira a szívemhez, és közel sincs akkora tekintélye. :)

nekem is megjött de nagyon :D

értelek, én is élvezkednék egy uj Kotor 3mal :D de szetintem, nem kell félteni a BioWaret :P

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

nekem intel procim van és ezt találtam hozzá: Free Magic Memory Optimizer csak full angol és nem értek semmit meg hogy mit ke csinálni

hát, nekem AMD-m van, és ott csak felraktam a progit, elindítottam, aztán beépült a windowsba és kész.

Link to comment
Share on other sites

balugabi

hát, nekem AMD-m van, és ott csak felraktam a progit, elindítottam, aztán beépült a windowsba és kész.

azt tom hogy amdhez könnyû találni de intelessel sok gond van de most má windows 7em van annak a 4 magos procival jóban ke lennie de most meg azt írja ki hogy a kotor leáll és akk 2 lehetõség van megoldás keresése a neten vagy bezárás, és nem patcheltem lehet az is ke hozzá

windows 7en lehet kotorral jáccani?

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

windows 7en lehet kotorral jáccani?

Tudtommal lehet.

Link to comment
Share on other sites

alratar

Tudtommal lehet.

De ha mégsem, a Ein7-ben van XP mód.

gy ha nem megy, hát azt bekapcsolod, és már száguld is a gamma.

Link to comment
Share on other sites

balugabi

De ha mégsem, a Ein7-ben van XP mód.

gy ha nem megy, hát azt bekapcsolod, és már száguld is a gamma.

tök midnegy me xpben sem mûködött arra hivatkozólag, hogy az xp nem szereti a 4 magos procit és hogy szedjek le dual core optimizert de hát intelhez nehéz találni ezért feltettem a 7et, de mi ez a xp funkció hogy átlehet állítani és hol?

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

tök midnegy me xpben sem mûködött arra hivatkozólag, hogy az xp nem szereti a 4 magos procit és hogy szedjek le dual core optimizert de hát intelhez nehéz találni ezért feltettem a 7et, de mi ez a xp funkció hogy átlehet állítani és hol?

jobb klikk az ikonján -> kompatibilitás és ott találod, egy legördülõ menübe.

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

tök midnegy me xpben sem mûködött arra hivatkozólag, hogy az xp nem szereti a 4 magos procit és hogy szedjek le dual core optimizert de hát intelhez nehéz találni ezért feltettem a 7et, de mi ez a xp funkció hogy átlehet állítani és hol?

A kotor.exe-nek állítsd be úgy affinitását, hogy a 3. és 4. magot ne használja, aztán el van intézve...

Link to comment
Share on other sites

balugabi

A kotor.exe-nek állítsd be úgy affinitását, hogy a 3. és 4. magot ne használja, aztán el van intézve...

nem lehet megcsinálni mert az affinitás beállításhoz be kell lépni a játékba és közben kell beállítani, de ha belépek a játékba akk kiadja a fekete képernyõt és a hibaüzenetet és csak ennél a pontnál tom beállítani, de így nem ér semmit me ha visszalépek a játékba akkor ugye itt van ez a hibaüzenet ami nem enged semmiképp sem jáccani.

Valami olyan megoldás kell nekem amit játékon kívül tudok megcsinálni.

De ha nincs akk mindegy akk nem jáccok vele. Így is már régóta próbálkozok és egy csomóü mindent megcsináltam de nem akar összejönni.

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

De ha mégsem, a Ein7-ben van XP mód.

gy ha nem megy, hát azt bekapcsolod, és már száguld is a gamma.

Õszintén szólva én még nem találkoztam olyan programmal, ami Win 7 alatt nem ment, de kompatibilitási módban igen... Mondjuk a Kotorokat nem próbáltam.

Link to comment
Share on other sites

bloo

Õszintén szólva én még nem találkoztam olyan programmal, ami Win 7 alatt nem ment, de kompatibilitási módban igen... Mondjuk a Kotorokat nem próbáltam.

Nálam valamiért a Mafia 2 csak kompatibilitási módban megy, úgyhogy van ilyen.

Link to comment
Share on other sites

alratar

Õszintén szólva én még nem találkoztam olyan programmal, ami Win 7 alatt nem ment, de kompatibilitási módban igen... Mondjuk a Kotorokat nem próbáltam.

Én sem találkoztam még olyan progival, ami win7 alatt ne indult volna el.

De a kotorokat még én sem próbáltam, tehát el tudom képzelni, hogy azok nem hajlandóak elindulni.

Link to comment
Share on other sites

balugabi

ha már az 1 nem akar semmien op rendszeren elindulni semmilyen beállítással, akkor kiviszem sokadszorra a 2-t azzal régen jáccottam, remélem ez elindul.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...