Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mass Effect Topic [vol.2]


hcpxlvir

Pre-service History  

163 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

hcpxlvir

Én Samarára szavaznék. :P Nem tudom ti hogy vagytok vele, de úgy vettem észre, hogy minden ízlésnek megfelelõ csajt próbáltak belerakni a játékba. Mármint úgy értem, hogy több férfinek az ízlését is próbálták megcélozni az egyes szereplõkkel. Vannak, akiknek totál a Tali jön be, a kis aranyos vékony érintetlen imidzsével. A Miranda a másik véglet a kihangsúlyozott idomaival. Mondjuk Jack nem tudom kinek jön be. :D

Hozzátenném, én hû maradtam Liarához a 2. részben is. :D Kár, hogy nem jön vissza a hajóra, de a Lair of the Shadow Broker kieg nekem nagyon bejött. Nemrégiben volt a téma az, hogy lehet, hogy van egy Cerberus bennfentes. Nos én ME1-bõl importáltam Shepard-öt és az egyben én Andersont választottam Councilor-nek. Megnézve a videókat a Shadow Broker bázisán, Anderson egy Cerberus egyenruhás emberrel beszélget, meg valamiért Udina is rémlik, hogy bûnrészes, bár nem emlékszem, mi is volt a videóban.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Amúgy azt hittem, soha nem fogok játékban tökéletes nõi hátsót látni (Bloodrayne közelített hozzá), de úgy érzem, Mirandával ezt sikerült megvalósítani :lol:

Ass Effect? :)

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Mondjuk Jack nem tudom kinek jön be. :D

Nem tudom, de az nagyon beteg állat lehet :D.

Nekem is Tali tetszett a legjobban, de Miranda sem lett rossz.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Ass Effect? :)

Ezen besírtam :lol:

Most megyek Samaráért... Többiek megvannak, egyetlen kiszürkített mappát kivéve. DLC vagy beépített meglepi? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_George_

Most megyek Samaráért... Többiek megvannak, egyetlen kiszürkített mappát kivéve. DLC vagy beépített meglepi? :rolleyes:

A DLC-s mappák sosem szürkék szóval beépített meglepi lesz. :)

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

A DLC-s mappák sosem szürkék szóval beépített meglepi lesz. :)

na de mekkora meglepi... :)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Ha Wrex lesz az, akkor azért nem túl nagy meglepi -_-

Link to comment
Share on other sites

Gergiy

Nem tudom, de az nagyon beteg állat lehet :D.

Nekem is Tali tetszett a legjobban, de Miranda sem lett rossz.

Mirõl beszéltek?? A legjobb a személyi titkárnõ :D csak nem jut eszembe a neve. Amúgy ebbõl a szemszögbõl még nem vizsgáltam a játékot :), viszont ha a legjobb fej karakterre kellene szavazni, akkor egyértelmûen Joker, de Mordin se semmi. :)

Link to comment
Share on other sites

_George_

Ha Wrex lesz az, akkor azért nem túl nagy meglepi -_-

Nem, nem õ lesz az. :)

Mirõl beszéltek?? A legjobb a személyi titkárnõ :D csak nem jut eszembe a neve. Amúgy ebbõl a szemszögbõl még nem vizsgáltam a játékot :), viszont ha a legjobb fej karakterre kellene szavazni, akkor egyértelmûen Joker, de Mordin se semmi. :)

A neve Kelly Chambers. Mordin monológjain néha én is behaltam de akkor az éneklése a legjobb. :)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

A neve Kelly Chambers. Mordin monológjain néha én is behaltam de akkor az éneklése a legjobb. :)

Azért kicsit sajnáltam, hogy nem részletezik, mi történik Kelly és Shepard között, amikor felhívja a kabinjába vacsorázni :D

Link to comment
Share on other sites

_George_

Azért kicsit sajnáltam, hogy nem részletezik, mi történik Kelly és Shepard között, amikor felhívja a kabinjába vacsorázni :D

Ez azért van mert ott tényleg nem történt semmi. :)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Ez azért van mert ott tényleg nem történt semmi. :)

...maybe :rolleyes:

Most csinálom Tali küldijét, és mókás, egy helyszínen több hang is "visszaköszön" a Dragon Age-bõl, pl. Morrigan és Loghain szinkronszínészét is hallani véltem :D

Link to comment
Share on other sites

Leftyy

Kelly-t érdemes felszedni, wiki-n azt írják, hogy nem befolyásolja a többi kapcsolatot, és még a halaidat is eteni fogja :D BEST Gyûlöltem akváriumot takarítani... Komolyan, a 22. században még nincs automata haltápláltságdetekorhoz kötött automata kalóriaválogató haletetõ? Szégyen... ME3 wishlist: NorbiUpgrade halkaja...

Bár én még nem próbáltam ki, szóval nem engem hurrogni, ha egy "vacsora" után valakinek a Miranda a fejéhez tartja az M6-ot ;)

Link to comment
Share on other sites

Gergiy

A neve Kelly Chambers. Mordin monológjain néha én is behaltam de akkor az éneklése a legjobb. :)

Amikor elõször találkozunk vele, az a szöveg amit levág, az nagyon kemény :)

Link to comment
Share on other sites

aluminiumtrioxid

Mondjuk Jack nem tudom kinek jön be. :D

Nekem :D

Link to comment
Share on other sites

hcpxlvir

Újrahallgattam a Sovereign-el való beszélgetést és ahogy gondolom azt mindenki tudja (sõt lehet, hogy itt a fórumon olvastam), említi Sovereign, hogy "We are each a nation". Tehát mindegyik Reaper egy-egy organikus faj "alakját veszi fel". Nem tudok most jól fogalmazni.

Így merült fel a kérdés, hogy akkor vajon miért van olyan sok egyforma Reaper a ME2 végén amikor megindulnak a Dark Space-bõl?

Link to comment
Share on other sites

_George_

Újrahallgattam a Sovereign-el való beszélgetést és ahogy gondolom azt mindenki tudja (sõt lehet, hogy itt a fórumon olvastam), említi Sovereign, hogy "We are each a nation". Tehát mindegyik Reaper egy-egy organikus faj "alakját veszi fel". Nem tudok most jól fogalmazni.

Így merült fel a kérdés, hogy akkor vajon miért van olyan sok egyforma Reaper a ME2 végén amikor megindulnak a Dark Space-bõl?

Szerintem ez arra utal, hogy mindegyikük különbözõ fajok millióinak cseppfolyósított anyagából készült és semmi köze a formájukhoz. És ami a kezdetleges Human reapert illetõ a játék végén ott felhívnák a figyelmet a "lárva" kulcsszóra. Ez még szerintem csak a kezdetleges állapota és ha elkészülne egy idõ után továbbfejlõdne olyanná mint a többi Reaper. Nincs itt semmi hókusz-pókusz a formáikkal.

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Kelly-t érdemes felszedni, wiki-n azt írják, hogy nem befolyásolja a többi kapcsolatot, és még a halaidat is eteni fogja :D BEST Gyûlöltem akváriumot takarítani... Komolyan, a 22. században még nincs automata haltápláltságdetekorhoz kötött automata kalóriaválogató haletetõ? Szégyen... ME3 wishlist: NorbiUpgrade halkaja...

Bár én még nem próbáltam ki, szóval nem engem hurrogni, ha egy "vacsora" után valakinek a Miranda a fejéhez tartja az M6-ot ;)

A vacsora még nem komoly, de utána tényleg etetheti a halakat, amíg... közbe nem jön egy kötelezõ taktikai baklövés.

Link to comment
Share on other sites

hcpxlvir

Szerintem ez arra utal, hogy mindegyikük különbözõ fajok millióinak cseppfolyósított anyagából készült és semmi köze a formájukhoz. És ami a kezdetleges Human reapert illetõ a játék végén ott felhívnák a figyelmet a "lárva" kulcsszóra. Ez még szerintem csak a kezdetleges állapota és ha elkészülne egy idõ után továbbfejlõdne olyanná mint a többi Reaper. Nincs itt semmi hókusz-pókusz a formáikkal.

Ebben igazad lehet, köszönöm a felvilágosítást. (Y)

A vacsora még nem komoly, de utána tényleg etetheti a halakat, amíg... közbe nem jön egy kötelezõ taktikai baklövés.

Errõl jut eszembe... Egyáltalán akkor hova is megy Shepard és az egész csapat, amikor megtörténik az ominózus jelenet és megszállják a hajót a Collectorok?

U.i.: Nem fogok örökké fehér betûkkel írni, csak amíg MailMan végig nem játssza, addig nem akarok lelõni poénokat. Vagy már végigjátszotta? Lehet, hogy én értelmeztem félre.

Link to comment
Share on other sites

_George_

Errõl jut eszembe... Egyáltalán akkor hova is megy Shepard és az egész csapat, amikor megtörténik az ominózus jelenet és megszállják a hajót a Collectorok?

Ha van választott küldetésed akkor oda mennek, ha viszont nincs akkor csak elmentek lebegni egyet az ûrbe. Ott elõkapják a diszkógömböt és buliznak még egy utolsót. :) (A második mondatot senki se értse komolyan.)

Link to comment
Share on other sites

hcpxlvir

Ha van választott küldetésed akkor oda mennek, ha viszont nincs akkor csak elmentek lebegni egyet az ûrbe. Ott elõkapják a diszkógömböt és buliznak még egy utolsót. :) (A második mondatot senki se értse komolyan.)

Így van. Ne vegyétek komolyan, a diszkógömb természetesen egy Combat Drone. :D

[ ezt vihetnénk tovább. :P ]

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Ha társnál bekapcsolom a spec ammo képességét, ki lehet azt kapcsolni valahogy? Nekem nem sikerül.

Link to comment
Share on other sites

Gergiy

Így van. Ne vegyétek komolyan, a diszkógömb természetesen egy Combat Drone. :D

[ ezt vihetnénk tovább. :P ]

vagy EDI :), szabadon választható :)

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Ha társnál bekapcsolom a spec ammo képességét, ki lehet azt kapcsolni valahogy? Nekem nem sikerül.

Nem, mert azok addig maradnak érvényben, amíg új töltényt nem választasz. Esetleg állásmentés-visszatöltés, ha meg akarsz tõlük szabadulni.

Link to comment
Share on other sites

Leftyy

vagy EDI :), szabadon választható :)

Miért akarod kikapcsolni ??? Akárhogy gondolkodom, nem tudok elképzelni olyan lehetõséget, ahol az alap lõszer lett volna jobb :) Vgy csak nem akarsz valakit kõvé dermeszteni? :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...