Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mass Effect Topic [vol.2]


hcpxlvir

Pre-service History  

163 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Charger18

Keresgéltem és írták, hogy rendszergazdaként kell indítani és úgy simán megy, de köszönõm!

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

nos lenne egy problémám nekem is, esetleg ti tudtok segíteni, miután a netem jol kiszórakozta magát az az folyamatosan megszakad a kapcsolat, , ( haldoklik az a router szerintem) a legutóbbi megszakadás után a 6 hullámban, net leál minden, kilépés stb, majd mikor ujra belépnék ez fogad " too many license requests " utána néztem álitólag ez a BF3-al fordult elö, és irtak rá megoldást ami persze nem müködik LOL.

szóval ah esetleg találkoztatok ezzel a problémával és találtatok rá megoldást kérlek küzöljétek, köszi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Szajmon91

Sziasztok!

Tegnap éjjeltõl elérhetõ a Mass Effect 3 magyarításának béta verziója!

A telepítõ letölthetõ a masseffect.hu-ról.

További információért olvassátok el az irományomat. :B

Itt elolvashatjátok a telepítési fájlt is, érdemes végigmenni rajta, mert kb. 10,4GB szabad hely kell az eredeti fájlok visszaállíthatósága miatt (a DLC-k fájljait a telepítõ átnevezi, uninstall során a magyar szöveget tartalmazó fájlok törlõdnek, az eredetiek kiterjesztése pedig visszavált az eredetire)

A felmerülõ kérdésekre szívesen válaszolok akár itt, akár a blogomon, de a masseffect.hu fórumán is mindenkinek segítünk.

Edited by Szajmon91
Link to comment
Share on other sites

Daermon

Sziasztok!

Tegnap éjjeltõl elérhetõ a Mass Effect 3 magyarításának béta verziója!

A telepítõ letölthetõ a masseffect.hu-ról.

További információért olvassátok el az irományomat. :B

Itt elolvashatjátok a telepítési fájlt is, érdemes végigmenni rajta, mert kb. 10,4GB szabad hely kell az eredeti fájlok visszaállíthatósága miatt (a DLC-k fájljait a telepítõ átnevezi, uninstall során a magyar szöveget tartalmazó fájlok törlõdnek, az eredetiek kiterjesztése pedig visszavált az eredetire)

A felmerülõ kérdésekre szívesen válaszolok akár itt, akár a blogomon, de a masseffect.hu fórumán is mindenkinek segítünk.

Amint Citadelles lesz kipróbálom. Addig még a 2. rész újrajátszásával végzek is, ha nem esik be másik game.

Szép munka volt srácok! Gratula! :) Kitartás a hátralévõhöz!

Link to comment
Share on other sites

tyber16

Sziasztok, hogy kell a mass effect 1et feltenni windows 7en ? még anno pár ezer forintért meg vettem dobozosan,és most fel akarnám tenni,mikor kéri beírom a termékkódot, aztán a mass effect telepitése megszakadt üzenettel ki is lép..... tud valaki valami megoldást rá ? futattam rendszergazdaként, windows xp kompatilbilis módban is a telepítõt, de semmit se ért

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Charger18

Bring Down The Sky dlc helyszíne az mikortól lesz felfedezhetõ? Mert nekem most csak az Utopia rendszer található ott.

Link to comment
Share on other sites

Charger18

A problémám továbbra se oldódott meg pedig regisztráció meg van, ha már steamen van meg a gém miért nem onnan szedi le... és ez egy ingyenes(!)dlc, de kész tortúra volt leszedni is. És még fel se telepíti, mondván a telepítõ és a gém nem azonos nyelvû én ugyanis a magyar nyelvi fájlokkal tolom. Jó oké akkor újrarakom a gémet és a nyelvi fájlokat késõbbre hagyom, az se érdekel ha a dlc nem magyar. És azt hiszed, hogy most már jó? Most meg a steamnek nem tetszik valami és mindig a játék újra telepítését javasolja, pedig elõtte újra raktam.

Régebben is gondoltam, hogy megveszem a trilogy-t, még ha az 1-2 nem is lesz magyar de, hogy a dlc-ket se mind kapjuk meg az végkép elvette kedvemet. Remélem ezek után a szintén steames ME2-vel is lesznek boldog perceim <_< :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Doggar

Sziasztok, hogy kell a mass effect 1et feltenni windows 7en ? még anno pár ezer forintért meg vettem dobozosan,és most fel akarnám tenni,mikor kéri beírom a termékkódot, aztán a mass effect telepitése megszakadt üzenettel ki is lép..... tud valaki valami megoldást rá ? futattam rendszergazdaként, windows xp kompatilbilis módban is a telepítõt, de semmit se ért

Tedd fel Origint, és ird be oda a termékkódot.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Doggar

A napokban végre sikerült kijátszanom a Trilogiát. Rég Volt már játék ami így lekötött volna mint a Mass Effect, holott nem vagyok nagy Scifi fan... De sajnos a 3.rész tényleg eléggé összecsapott Volt szerintem... A játék csúcspontja a 2. rész Volt... Imádtam a karaktereket, a csapat változatos tagjait..

A végkifejletröl meg ne is beszéljünk... Mindenestre a Mass effect 4 instant vétel lesz...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
hakapeszimaki76

Hello! Tudnátok segíteni, hogy hogy tudom felpatchelni a Mass Effect 3-mat? Szeretném feltenni a magyarítást, ami elvileg csak az 1.5 patch-csel megy, de nem sikerült rájönnöm honnan tudnám letölteni az 1.5-öt (illetve "kölcsönzött" verziót lehet-e egyáltalán peccselni)?

Elõre is köszönöm a válaszokat! :)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Hello! Tudnátok segíteni, hogy hogy tudom felpatchelni a Mass Effect 3-mat? Szeretném feltenni a magyarítást, ami elvileg csak az 1.5 patch-csel megy, de nem sikerült rájönnöm honnan tudnám letölteni az 1.5-öt (illetve "kölcsönzött" verziót lehet-e egyáltalán peccselni)?

Elõre is köszönöm a válaszokat! :)

Vedd meg vagy google.

Amúgy így nem fog menni.

Link to comment
Share on other sites

hakapeszimaki76

Valaki meg tudná mondani, hogy a Shepard VI mire való, párszor belefutottam a 3-ban és ha jól emlékszem a 2. részben is említették párszor?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Masakari

Hali,

elbuktam az ME2 DLC-s mentéseimet, van valami program amivel lehet mentést kreálni a 3hoz vagy valami fix mentést amit le lehet tölteni és használni? Még egyszer végig akarom vinni a 3-at,de a megfelelõ elõzményekkel ^^

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Hali,

elbuktam az ME2 DLC-s mentéseimet, van valami program amivel lehet mentést kreálni a 3hoz vagy valami fix mentést amit le lehet tölteni és használni? Még egyszer végig akarom vinni a 3-at,de a megfelelõ elõzményekkel ^^

Igen van rá megoldás.

Ime:

A linkröl leszeded a save editort és be lehet állítani mindent amit akarsz.

dlc-k, paragon szint, stb

http://svn.gib.me/builds/masseffect3/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Firephoenix

A Mass Effect első részével szeretnék játszani, de nagyon szaggat, még minimum beállítások mellett is. Az ajánlott rendszerkövetelmény bőven megvan, gond nélkül kéne futnia. Valami ötlet, hogy mit lehetne tenni?

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Azt a játékot úgy b@szták el, ahogy van. Nekem azt írja ki, hogy nincs VGA a gépben. Az ok gombra kattintva nem indul a játék. Ebben csak az az érdekes, hogyha tényleg nem lenne VGA a gépben, akkor kép se lenne, ergo nem tudnám feltelepíteni és elindítani sem. Ha ezzel a játékkal szeretnél játszani, akkor össze kell rakni hozzá egy régi gépet.

 

ui: A játék eredetiben van meg.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Felrakom Steamről, megnézem, mit mond az enyémre.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Gyorsan toltam vele pár pillanatot max beállításon de nekem nem szaggat(steam verzió). Gép adatai az aláírásomban(sysprofile pc link)..

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ok, nem jutottam el odáig, hogy játszani tudjak, mivel nincs egér kurzor, és ez állítólag egy közismert probléma, csak megoldást nem találtam rá. :D

---

Egérproblémát megoldottam, a játék fut full HD-ban, de vannak fura grafikai és hangproblémák, főleg, az átvezető animációknál (mintha rosszul volna vágva a film), és a szereplők néha elharapják a szövegük utolsó pár szótagját. Gyanítom, hogy ezek inkább Win10-driver gondok lehetnek akár az NVIDIA, akár a Realtek cuccokkal. De ettől még játszható volt.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Szóval, tegnap beletoltam pár órát a Citadel végéig. Alapvetően játszható, de az átvezető animációknál folyamatosan hang és néha képproblémák vannak, pedig visszavettem a felbontásból (1600x900) és kikapcsoltam a hardver hangot a beállításokban (bármi is legyen az). Ilyen rövid torzulás, ugrás a képben és a hangban az animáció elején vagy végén. Ha be van kapcsolva a felirat, akkor nincs gáz, mert onnan elolvasható, mit mondott az illető.

 

Mindezt egy T430-as Thinkpaden tolom, i7-3520M, 8 GB RAM, NVIDIA NVS 5400M, Realtek HD Audio.

Link to comment
Share on other sites

Firephoenix

Nekem közel sincs ilyen jó gépem (Intel Pentium G2030 3 GHz, AMD Radeon HD 7700 1 GB GDDR5, 4 GB RAM), de ez is maximálisan lefedi az ajánlott rendszerkövetelményt. Szinte minden beállítás mellett ugyanúgy akadozik a játék, nincs sok különbség. Olvastam több külföldi fórumot, másokkal is előfordult ugyanez a probléma, de érdemi megoldást nem találtam a hibára. Valahol azt írták, hogy a túl jó gép is okozhat ilyen szaggatást, viszont akkor úgy látom, az olyan felsőbb kategóriás gépeknél, mint a tietek, jagdtigger és Balázs, már ez sem igaz. Ha esetleg valakinek van ötlete, szívesen fogadom, de egyelőre úgy tűnik, a közeljövőben nem fogok Mass Effectezni.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Amit megpróbálhatsz, hogy visszaveszed a felbontást, meg a grafikai beállításokat, de azért ez nem gyenge konfig, az előző asztali gépemben nekem is HD7770 volt (egy 2009-es, 2.6 GHz-es Phenom II procival), és játszottam rajta Mass Effectet. Sajnos már apáméknál van, nem tudom kipóbálni, de mennie kéne.

 

Esetleg nincs véletlenül egy csomó felesleges izé feltelepítve a gépre, amik bent ülnek a memóriában és lassítanak, gondot okozhatnak? Valami antivírus vagy internet security, kodekpakk, deamon tools, memóriakalibráló, ilyesmi? Legújabb Catalyst driver fent van? Milyen oprendszer van a gépen?

Link to comment
Share on other sites

Firephoenix

Minimum grafikán ugyanaz volt a helyzet. De egyébként alapvetően viszonylag elfogadható az FPS-szám, csak mindig lepörög, majd vissza. Nem stabil, állandóan váltakozik.

 

Hát, egy újratelepítés talán nem ártana már, de nem olyan vészes a helyzet, és más játékkal, programmal kapcsolatban nem tapasztaltam problémát. Meg bezártam minden felesleges alkalmazást, és az sem segített.

 

Win7-et használok, és feltelepítettem a legutóbbi drivert.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
-OJ-

 

Ki fog nekiesni újra?

Én kb másfél/két éve toltam PS3-on az első-második részt, szóval nálam ideje egy újrának.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Hozzátenném ezt is:

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...