Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Prince Of Persia Sorozat


Zizou2

Recommended Posts

jagdtigger

Ugye ez a SoT? :D Elég nehéz rész, de Nekem úgy rémlik, hogy egy idõ után elfogynak. Sokszor hátrálj és igyál a vízbõl, ha már kevés az életed. Nézz Te is videókat YouTube-on róla, hátha találsz valami jó taktikát.

Igen az, a vízbõl meg nemtok inni mert elõbb megütnek minthogy ihatnék :/ .

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Na alighogy elkezdtem vele játszani máris keresztbe tett, amikor a herceg homokszörnyé vált faterját agyon kéne csapni van körülötte pár másik, na ezekkel nem tudok mit kezdeni mert akárhányat ölök meg nem lesznek kevesebben :S , valami tipp hogy mihez kezdjek velük? :unsure:

Basszus ideje egy végigjátszásnak, egyáltalán nem emlékszek erre a részre. :o Mentségemre szóljon, hogy a WW megvan az utolsó pillanatig. B)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Igen az, a vízbõl meg nemtok inni mert elõbb megütnek minthogy ihatnék :/ .

Ezért kell õket elcsalogatni onnan, majd gyorsan visszaszaladni.

De

egy videó róla, hátha segít, bár ahogy néztem õ is nagyon szenved vele. :D
Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Ezért kell őket elcsalogatni onnan, majd gyorsan visszaszaladni.

De

egy videó róla, hátha segít, bár ahogy néztem ő is nagyon szenved vele. :D

Hát még én hogy, most volt meg a 10. próbálkozás de azok kis szörnyek nem akarnak elfogyni :/ . Próbáltam taktikázni de sehogy se tudok inni a vízből, ha ez a könnyű nehézségi szint a normálba bele se gondolok hogy milyen lehet... <_< Inkább pihenek mielőtt még kiakad a vérnyomásmérő...

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Na csak sikerült leölni õket, úgy néz ki nem mindenütt jó a nyers erõ :D .

Link to comment
Share on other sites

nemmindegy

Basszus, most már kimondhatom nyugodtan, hogy ez a forgotten sands életem legbugosabb játéka. Múltkor az volt, hogy volt egy csomó grafikai bug, pl. az oszlop körül nem lehetett forogni, mert akkor semmit se lehetett látni. Aztán pedig egy Ratashos menekülõs résznél nem lehetett ráugrani egy platformra, mert nekem sziklák voltak rajta, amikre ráesve a herceg mindig meghalt. Aztán sikerült helyrehozni a játékot, de elölrõl kellett kezdeni, pedig ez már azért annyira nem volt az eleje. Most pedig pár hónap után azt gondoltam, hogy végigviszem megint a játékot a felfejlesztett karakterrel, erre tessék, az elsõ Raziás résznél hiába próbálnék kimenni Raziatól, a herceg mindig visszamegy hozzá, és akkor mindig ugyanaz az átvezetõ megy, aztán megint megpróbálok kimenni, és így tovább. Szóval nagyszerû. Muszáj volt a filmmel együtt kiadni, de az már nem baj, hogy hány embernek kellett elölrõl kezdeni az egészet.( Mert azt azért nem tartom valószínûnek, hogy a játék tökéletes, is csak én vagyok ilyen peches.)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jagdtigger

Na úgy néz ki a The Sands of Time kimarad, v-sync-el és max grafikán is annyira be van gyorsulva hogy játszhatatlan :S .

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom

Basszus, most már kimondhatom nyugodtan, hogy ez a forgotten sands életem legbugosabb játéka. Múltkor az volt, hogy volt egy csomó grafikai bug, pl. az oszlop körül nem lehetett forogni, mert akkor semmit se lehetett látni. Aztán pedig egy Ratashos menekülõs résznél nem lehetett ráugrani egy platformra, mert nekem sziklák voltak rajta, amikre ráesve a herceg mindig meghalt.

A warez átka. Háromszor vittem végig, elõször "netes" verzióval, az a grafikai bug nekem is volt, de sok más is.

Utána eredetibe még 2x, de semmi probléma nem volt vele. -_-

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Iam_The_Ghost

Sorozat rajongok figyelem!!!

Prince of Persia Classic

?

Azt vágod, hogy ez egy 2007-es hír és csak X360-ra jött ki?

Link to comment
Share on other sites

alratar

Naná, hogy vágom. :)

És igen, ez a nagy hibája, mikor megláttam, hogy XOnly, majdnem sírtam. :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

?

Azt vágod, hogy ez egy 2007-es hír és csak X360-ra jött ki?

Meg mobilra. :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

és azt vágja valaki, hogy miért törlik mindig a játék topicját??? :angry:

hogy lehet 36(+1) hozzászólása a PoPnak??? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

és azt vágja valaki, hogy miért törlik mindig a játék topicját??? :angry:

hogy lehet 36(+1) hozzászólása a PoPnak??? :unsure:

Az 1. hsz-t olvasva ez még mindig a 2. része a topicnak, így csak egyszer lett törölve.

Másrészt a szabályzatban van egy x intervallum, ami után törlik, ha inaktív. Nyilvánvalóan az elmúlt idõben az volt.

Harmadrészt valóban nem történik semmi a PoP-sorozat háza táján (nagy-nagy bánatomra :( ), így nincs is nagyon mirõl beszélni. Csak remélni tudom, hogyha az AC végre lezárul, akkor újra terveznek valamit majd a PoP-al kapcsolatban, merthogy elõbb nem hiszem hogy szó lesz róla. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Jimkingdom

Az 1. hsz-t olvasva ez még mindig a 2. része a topicnak, így csak egyszer lett törölve.

Másrészt a szabályzatban van egy x intervallum, ami után törlik, ha inaktív. Nyilvánvalóan az elmúlt idõben az volt.

Harmadrészt valóban nem történik semmi a PoP-sorozat háza táján (nagy-nagy bánatomra :( ), így nincs is nagyon mirõl beszélni. Csak remélni tudom, hogyha az AC végre lezárul, akkor újra terveznek valamit majd a PoP-al kapcsolatban, merthogy elõbb nem hiszem hogy szó lesz róla. :(

Szvsz én inkább még kivárok 2 évet is csak végre csináljanak egy normális PoP-ot. Nem mintha a legutóbbi rossz lett volna csak inkább olyan semmilyen érzést keltett, de ez betudható a rövidségének is.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Szvsz én inkább még kivárok 2 évet is csak végre csináljanak egy normális PoP-ot. Nem mintha a legutóbbi rossz lett volna csak inkább olyan semmilyen érzést keltett, de ez betudható a rövidségének is.

Én imádtam, annyira szép volt látni a két karakter kapcsolatának kibontakozását (de úgy tûnik ha egy játék fõleg erre alapoz, akkor túl sok sikerre nem számíthat; bár még nem játszottam vele, de szvsz a Enslaved is erre építkezett és elég nagy bukás lett), a játékmenet persze még elég hiányos volt, de a hangulata mindent feledtetett velem.

Persze várok Én is, hisz Mi mást is tehetnénk, csak zavar, hogy még pletyka szinten is abszolút hanyagolva van. De mondom, talán az AC után lesz valami. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom

Te nem véletlenül a 2008-as PoP-ról beszélsz amiben Elika a társad? A Forgotten Sands-ben olyan nagy kapcsolatokról nem beszélnék (a bátyussal is ritkán futunk össze).

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Te nem véletlenül a 2008-as PoP-ról beszélsz amiben Elika a társad? A Forgotten Sands-ben olyan nagy kapcsolatokról nem beszélnék (a bátyussal is ritkán futunk össze).

Ja, arról, a Forgotten Sands már eszembe se jutott. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Edemking

Ja, arról, a Forgotten Sands már eszembe se jutott. :D

Hát én most próbáltam ki, de te jó isten. Szóval van egy film aminek szinte semmi köze az eredeti játékokhoz, csak pár kulcsdolgot hagytak meg benne. Ezután csinálnak a filmbõl egy játékot aminek megint más a sztorija? :o :omg: Még csak tõr sincs és dzsinek? :blink: :huh: /Nem mellesleg ennél bárgyúbb képû herceget nem is csinálhattak vola/

A másik a harcrendszer, olyan bénácskának tûnik nekem. A WW-ben már volt egy jól mûködõ rendszer, ami hihetetlen élvezetes volt / a TT-re már nem emlékszem/, ebben meg olyan semmilyen, van vagy 6 mozdulat és ennyi. Vagy én vagyok esetleg pesszimista és jobb lesz ez esetleg a játékban ahogy haladok? :D

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Hát én most próbáltam ki, de te jó isten. Szóval van egy film aminek szinte semmi köze az eredeti játékokhoz, csak pár kulcsdolgot hagytak meg benne. Ezután csinálnak a filmbõl egy játékot aminek megint más a sztorija? :o :omg: Még csak tõr sincs és dzsinek? :blink: :huh: /Nem mellesleg ennél bárgyúbb képû herceget nem is csinálhattak vola/

A másik a harcrendszer, olyan bénácskának tûnik nekem. A WW-ben már volt egy jól mûködõ rendszer, ami hihetetlen élvezetes volt / a TT-re már nem emlékszem/, ebben meg olyan semmilyen, van vagy 6 mozdulat és ennyi. Vagy én vagyok esetleg pesszimista és jobb lesz ez esetleg a játékban ahogy haladok? :D

Nekem egyedül a vízfagyasztás jött be és az ehhez kötõdõ akrobatika feladatok, de más pozitívumot nem tudok felhozni. :rolleyes: Már a megjelenést megelõzõen is nagy ellenérzést váltott ki belõle, hogy belerondítottak a trilógiába (merthogy a sztori a SoT és a WW közé illeszkedik, de egyértelmû, hogy csak a film miatt készült el), de a végeredmény is nagyon gyenge lett...

Ennek ellenére nagyon jó lenne már hallani egy új PoP epizódról, Én örülnék a 2008-as folytatásának, de az se lenne baj, ha egy teljesen új rebootról volna szó.

Link to comment
Share on other sites

Edemking

Nekem egyedül a vízfagyasztás jött be és az ehhez kötődő akrobatika feladatok, de más pozitívumot nem tudok felhozni. :rolleyes: Már a megjelenést megelőzően is nagy ellenérzést váltott ki belőle, hogy belerondítottak a trilógiába (merthogy a sztori a SoT és a WW közé illeszkedik, de egyértelmű, hogy csak a film miatt készült el), de a végeredmény is nagyon gyenge lett...

Ennek ellenére nagyon jó lenne már hallani egy új PoP epizódról, Én örülnék a 2008-as folytatásának, de az se lenne baj, ha egy teljesen új rebootról volna szó.

Ja erről a részről nem tudtam , csak arra emlékeztem még régről amit írtram :) . Na mind1 így is fura nekem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Mephizto28

Ahojj népek. Nagyon megköszönném ha valaki elárulná. Hogy a warrior within elején, van -e vmi trükk amivel kitudom nyírni a csajt. Vérnyomás már 200 :D Elõre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

bloo

Ahojj népek. Nagyon megköszönném ha valaki elárulná. Hogy a warrior within elején, van -e vmi trükk amivel kitudom nyírni a csajt. Vérnyomás már 200 :D Elõre is köszi.

Uhh jó régen volt már, ha jól emlékszem én a counterattackot nyomattam, azzal egy rövid idõre "elkábul" és akkor lehet rá nyomni egy kombót. Sok sikert, gyakorolj, mert késõbb megint meg kell majd küzdeni vele :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
wYth-NRG

PoP WW jó befejezéséhez (Dahaka fight) mit kell csinálni? Gondolom az összes health upgradet meg kell szerezni, nem?

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

PoP WW jó befejezéséhez (Dahaka fight) mit kell csinálni? Gondolom az összes health upgradet meg kell szerezni, nem?

Ja, meg utána a víz kardot.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...