Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Crysis sorozat


Balee

Recommended Posts

Chuck_Norris

Találtam egy érdekes videót! ITT lehet megnézni!

Elég rossz minõségû, de gépigényre azért lehet tippelni, mert írja a videó elején, hogy milyen gépen fut!

A géprõl csak ennyit írnak: Windows 7, intel i7, nvidia gtx260, 1920*1080, dx9, high beállítások és nem very high!

1-2 pillanatra mintha belassulna, de egyébként elég szépen fut!

kár hogy ilyen szar minõségû videónál marhára nem lehet eldönteni, de kösz, hogy belinkelted. :D

Link to comment
Share on other sites

smoke04

kár hogy ilyen szar minõségû videónál marhára nem lehet eldönteni, de kösz, hogy belinkelted. :D

A grafikai különbségeket nem lehet látni, de azt igen hogy tényleg egérrel irányítják a pc-s részeket, meg ki is írja ha megnézed pl mikor felugrik, hogy nyomd meg a 3. egérgombot! Meg látszik, hogy elég simán megy már egy gtx260-al is full hd-ben high beállításokkal, ezért linkelte be, hogy pl akinek ilyen kártyája van vagy hasonló az össze tudja hasonlítani az elsõ résszel és már látja hogy neki menni fog-e vagy sem!

Nekem pl radeon 4830-am van ami gyengébb mint a gtx260, de ha 260-on így megy akkor biztos elfut nekem is mediumon! :) És ezt jó tudni! :P :D

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Találtam egy érdekes videót! ITT lehet megnézni!

Elég rossz minõségû, de gépigényre azért lehet tippelni, mert írja a videó elején, hogy milyen gépen fut!

A géprõl csak ennyit írnak: Windows 7, intel i7, nvidia gtx260, 1920*1080, dx9, high beállítások és nem very high!

1-2 pillanatra mintha belassulna, de egyébként elég szépen fut!

Csak akkor van cumi hogyha a játék inkább erõsebb procira operál mint VGA-ra :ph34r: mert azért Core i7 sem minden gépbe szaladgál még, Core2 Duo-val meg lehet hogy megfordulna ez a szépen megy ez nem kell félni teória :D

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Csak akkor van cumi hogyha a játék inkább erõsebb procira operál mint VGA-ra :ph34r: mert azért Core i7 sem minden gépbe szaladgál még, Core2 Duo-val meg lehet hogy megfordulna ez a szépen megy ez nem kell félni teória :D

Igen ez is benne van végülis! :)

Link to comment
Share on other sites

kisspepe

Sziasztok!

Még a karácsonyi akció során megvettem a Crysis csomagot. Most nézegettem, hogy mivel kellene játszani, és látom az áruházi oldalán a következõt:

Külsõ másolásvédelem (DRM): SecuROM™ 5 gépenkénti aktiválási korlát

Namost azt tudtam, hogy SecuRom védelem van rajta, viszont ezt akkor nem láttam, vagy nem vettem figyelembe, hogy 5 gépenkénti aktiválási korlát. Ez most pontosan mit is jelent? 5-ször tehetem csak fel a gépemre a játékot?

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Sziasztok!

Még a karácsonyi akció során megvettem a Crysis csomagot. Most nézegettem, hogy mivel kellene játszani, és látom az áruházi oldalán a következőt:

Namost azt tudtam, hogy SecuRom védelem van rajta, viszont ezt akkor nem láttam, vagy nem vettem figyelembe, hogy 5 gépenkénti aktiválási korlát. Ez most pontosan mit is jelent? 5-ször tehetem csak fel a gépemre a játékot?

5 aktiválás 5 gépre

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

5 aktiválás 5 gépre

Más kérdés hogy egy win reinstall-nál (vagy csak formatnál?) ugyanazt a gépet újra számolja... a Warhead-nél van egy kis segédprogi amit az EA oldaláról leszedhetsz (google a barátod, crysis warhead deathurization tool alatt keress rá), ha ezt lefuttatod uninstall előtt akkor visszaad egyet az 5-ből. Sajnos az alap Crysis-hoz nincs.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Esélyes egy CE ahogyan az elsõ résznek is itt figyel a CE-je a polcon. De persze csak csökkentett áron, 4-5k -t simán kiadok érte bármikor. 6-ot még... esetleg, többet nem.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Ami a legjobban zavar az az instakill ütéssel. Ettõl eltekintve viszont nem rossz. Csak ekte CoD az egész, akármit magyaráznak bele.

Link to comment
Share on other sites

Charger18

Nem fikázásként mondom, de amikor hátulról mellkason szúrsz valakit aki vagy kevlart vagy nanoruhát visel és azonnal meghal az nem kamu? :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Nem fikázásként mondom, de amikor hátulról mellkason szúrsz valakit aki vagy kevlart vagy nanoruhát visel és azonnal meghal az nem kamu? :)

Ha nyakon szúr valaki téged insta halál, hiába van rajtad nano suit vagy kevlár. Ugyanis ott nem véd pl. Másrészt meg nyilván nem sima konyhakéssel hadonásznak hanem vmi "csúcsszuper ninjatörrel".... :lol:

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Ha nyakon szúr valaki téged insta halál, hiába van rajtad nano suit vagy kevlár. Ugyanis ott nem véd pl. Másrészt meg nyilván nem sima konyhakéssel hadonásznak hanem vmi "csúcsszuper ninjatörrel".... :lol:

jah ha nanoruha van akkor ki kellett hozzá találni egy olyan kést is ami átszúrja! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Nem fikázásként mondom, de amikor hátulról mellkason szúrsz valakit aki vagy kevlart vagy nanoruhát visel és azonnal meghal az nem kamu? :)

Nem a hátulról leszúrással van a gond az még poén is, inkább, hogy a szembõl ütés rögtön öl. Képzeld el, mint a CoD késelést. Kicsit vicces, hogy ilyen 10-15 golyót kibíró emberkének adnak egy pofont és összeesik. A videóban is látni egyszer ilyet.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Nem a hátulról leszúrással van a gond az még poén is, inkább, hogy a szembõl ütés rögtön öl. Képzeld el, mint a CoD késelést. Kicsit vicces, hogy ilyen 10-15 golyót kibíró emberkének adnak egy pofont és összeesik. A videóban is látni egyszer ilyet.

Akkor már az is röhejes, hogy kocsikat rugdosnak. (Newton 3. törvénye)

Viszont van benne némi összefüggés is. Ha akkorát tudnak rúgni, hogy elrepül egy kocsi, akkor valószínüleg nagyobbat is tudnak ütni, mint egy átlag ember, vagyis ésszerû, hogy meghalnak egy sallertõl. :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ha nyakon szúr valaki téged insta halál, hiába van rajtad nano suit vagy kevlár. Ugyanis ott nem véd pl. Másrészt meg nyilván nem sima konyhakéssel hadonásznak hanem vmi "csúcsszuper ninjatörrel".... :lol:

nanotõr -_-

nekem nagyon várós cucc :D

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Akkor már az is röhejes, hogy kocsikat rugdosnak. (Newton 3. törvénye)

Viszont van benne némi összefüggés is. Ha akkorát tudnak rúgni, hogy elrepül egy kocsi, akkor valószínüleg nagyobbat is tudnak ütni, mint egy átlag ember, vagyis ésszerû, hogy meghalnak egy sallertõl. :D

Most megemlítem, hogy 2 féle ütés van az egyik 1:1 CoD késelés, ugyanolyan gyors, ugyanúgy kilométerekre hat és ugyanúgy nem adja be neked soha, de téged mindig megölnek. A másik, hogy ütés gombot nyomva tartva egy rövid ideig üt egy nagyobbat, aminek nincs értelme a feljebb taglalt miatt. Valószínûleg ezzel lehet az autókat rugdosni meg hasonlók, de a vidibõl láttuk, hogy ott külön kiírja, hogy "mostan nyomjá stikket csájé", tehát ehhez felesleges volt ezt pluszba berakni. Valaki talál benne értelmet bogozza ki nekem is. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

A 2 féle ütést én is baromságnak tartom....de végül ez is "csak" játék. :D

(az 1.részből ismert "power-mode"-ba pedig bármit be lehet magyarázni: ütés, "airstomp" (->gigalol?!) kocsirugdosás, stb...)

(a másik pedig a "speed-mode": csak nálam verte ki a biztosítékot a 10-20m es csúszás a földön/kaminon alatt, stb? legalább lenne vmi "kisrakéta boostoló cucc" a cipő talpon/vállon vagy valami.... bár még mindig ez a "leghihetőbb" az összes közül...)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

nanotõr -_-

nekem nagyon várós cucc :D

hmm,ezután a nano ruhás videó után én is várom most,kíváncsivá tett. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Na leakelt lett crysis 2 beta, kikerült egy SP-t is tartalmazó beta belõle.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Na leakelt lett crysis 2 beta, kikerült egy SP-t is tartalmazó beta belõle.

haverom épp az elõbb közölte. :lol:

am én inkább egy multi demora várok,de nagyon,mert remélem végre valami nagyszerût kapunk. :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

PC-s multira nekem is fáj a fogam, kíváncsi lennék rá. De nem hiszem, hogy tervbe van véve :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Muszáj volt nekem is kipróbálnom a beta-t, hát nem hittem volna, de ez rohadt jó játék lesz, nagyon hangulatos, olyan mintha a World in Conflict-et nyomnám FPS-ben. A grafika brutális, a gépigénye meg olyan baráti már most, hogy akadás nélkül fut. Úgyhogy olyannyira meggyõzött, hogy szerintem meg is fogom venni. Milyen jó, hogy kiszivárgott a játék. :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Muszáj volt nekem is kipróbálnom a beta-t, hát nem hittem volna, de ez rohadt jó játék lesz, nagyon hangulatos, olyan mintha a World in Conflict-et nyomnám FPS-ben. A grafika brutális, a gépigénye meg olyan baráti már most, hogy akadás nélkül fut. Úgyhogy olyannyira meggyőzött, hogy szerintem meg is fogom venni. Milyen jó, hogy kiszivárgott a játék. :D

És még mondják hogy nem éri meg demókat csinálni. Újabban megint egyre több van, csak PC-re nem... bár ami azt illeti úgy volt hogy lesz multi demó PC-re is, de megint nagyon sokan leszedik warez változatban, kétlem hogy a 3. részt egyáltalán megkapjuk PC-re :(. Persze ilyenkor nem azokon kéne bosszút állniuk akik leszedik (mert így azokkal sokkal jobban kicsesznek akik meg is vennék), hanem azt kéne megkeresni, aki kiszivárogtatta, majd keresztre feszíteni és végignézetni vele a Simpson család összest. Nekem is a bevásárlólistámra került, de még a demo-val (a hivatalossal) előbb mindenképpen ki akarom próbálni hogyan fut. Aztán jöhet a Limited Edition. CDG-nél pár (számomra teljesen érdektelen) ingame extrát sorolnak fel csak, ez annyit tesz hogy nincs fémdoboz, ost és extrák lemez?

Link to comment
Share on other sites

Cori

1920x1080 Hardcore graf beállításokon... 20-25-30 fps-t észleltem... ha ez az optimalizáltság javul, és benne lesz a részletesebb grafikai beállítás is, akkor nagyon egy nagyon szépen futó játékot fogunk kapni. bár bugos mint a sz... de ezt elnézem + nem akarok vele játszani, ugyis megkapom GShez a 2õt :D

(intel core2duo e8500, nvidia gtx 260, 4gb ram)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...