Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Crysis sorozat


Balee

Recommended Posts

Jelan

Only Xbox lesz???

Tudtommal igen.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Tudtommal igen.

Kár, pedig jó lett volna PC-re is! Mondjuk megszokhattam volna már, hogy multiplatform címeknél ez van!

Link to comment
Share on other sites

jardo

Huhú, töltöm is lefelé, és majd este kipróbálom. B)

Link to comment
Share on other sites

jardo

Huhú, töltöm is lefelé, és majd este kipróbálom. B)

Jó, hát ez nekem ennyi volt. Multiplayer demó... <_<

Nem hiszem, hogy ez egyik pályát, vagy legalábbis annak egy részét nem lehetett volna beletenni a demóba. [sm15]

Amilyen gyorsan lejött, olyan gyorsan törlöm is a p.icsába.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Jó, hát ez nekem ennyi volt. Multiplayer demó... <_<

Nem hiszem, hogy ez egyik pályát, vagy legalábbis annak egy részét nem lehetett volna beletenni a demóba. [sm15]

Amilyen gyorsan lejött, olyan gyorsan törlöm is a p.icsába.

mi a baj vele? :S

Link to comment
Share on other sites

jardo

Hogy csak multi.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

mi a baj vele? :S

Multiplayer demó. Õ meg Singlet akart. Mondjuk a Ledér! nagy "MP DEMO" felirat után nem értem miért. :unsure:

Egyébként a multi eddig Ledér! nagy. Legalábbis nekem tetszik, hogy így "elcodult". Vannak perkek, még Sleight of Hand is van csak Weapon Pro néven :D , vannak Killstreak-ek, csak miután megöltél valakit fel kell venni a hátrahagyott dögcéduláját, kell emblémát csinálni, mint MW2-ben és van magyar zászló :o . Az modok közötti váltás pofon egyszerû, egy gomb Armor-hoz, másik Cloak-hoz sprinthez meg autómatikusan bekapcsol a Speed. A fegyverek közül nincs sok, mindenbõl egy. Kivéve SMG. Az nincs :( . Eddig kipróbáltam az LMG-t, ami gyorsan lõ, sokat és keveset sebez a Scar meg olyan közepes. Viszont a Silencer nem tudom tényleg levett-e sebzésbõl vagy placebo effekt volt. Fegyverek rúgása érdekes, mert nem olyan, mint a legtöbb játékban, hogy össze-vissza rángatózik, hanem szépen egy lekövethetõ ív mentén meg, hogy lehessen tunkolni a pálya másik felére. Még csak a TDM-et próbáltam ki, majd holnap jön a másik. Szóval király, na.

Szerk.: kicsit hosszúra nyúlt a post írása, mert közbe mást is csináltam és akkor még nem válaszolt Jardo kolléga.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Nyilván láttam már a letöltés elõtt is, hogy multi demó, csak hát ugye a kíváncsiság. :D

Ettõl függetlenül persze jobban örültem volna egy szingli demónak. Egyrészt mert a multi viszonylag kevés játékban érdekel (és az FPS-ek pont nincsenek köztük), másrészt meg azért, mert abból jobban le tudtam volna szûrni a számomra lényeges infókat. Mivel a multija nem érdekel, ezért inkább megnéztem volna, hogy milyen mondjuk a grafika, hogy mûködik a fizika, milyen az MI, milyen a pályatervezés, stb.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Nyilván láttam már a letöltés elõtt is, hogy multi demó, csak hát ugye a kíváncsiság. :D

Ettõl függetlenül persze jobban örültem volna egy szingli demónak. Egyrészt mert a multi viszonylag kevés játékban érdekel (és az FPS-ek pont nincsenek köztük), másrészt meg azért, mert abból jobban le tudtam volna szûrni a számomra lényeges infókat.

Több idõt is adhattál volna nékije. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

jardo

De nem érdekel a multija a játéknak, ahogy pl. egy CoD vagy BF multija sem. Akkor meg minek szórakozzak vele? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Cori

Multiplayer demó. Õ meg Singlet akart. Mondjuk a Ledér! nagy "MP DEMO" felirat után nem értem miért. :unsure:

Egyébként a multi eddig Ledér! nagy. Legalábbis nekem tetszik, hogy így "elcodult". Vannak perkek, még Sleight of Hand is van csak Weapon Pro néven :D , vannak Killstreak-ek, csak miután megöltél valakit fel kell venni a hátrahagyott dögcéduláját, kell emblémát csinálni, mint MW2-ben és van magyar zászló :o . Az modok közötti váltás pofon egyszerû, egy gomb Armor-hoz, másik Cloak-hoz sprinthez meg autómatikusan bekapcsol a Speed. A fegyverek közül nincs sok, mindenbõl egy. Kivéve SMG. Az nincs :( . Eddig kipróbáltam az LMG-t, ami gyorsan lõ, sokat és keveset sebez a Scar meg olyan közepes. Viszont a Silencer nem tudom tényleg levett-e sebzésbõl vagy placebo effekt volt. Fegyverek rúgása érdekes, mert nem olyan, mint a legtöbb játékban, hogy össze-vissza rángatózik, hanem szépen egy lekövethetõ ív mentén meg, hogy lehessen tunkolni a pálya másik felére. Még csak a TDM-et próbáltam ki, majd holnap jön a másik. Szóval király, na.

Szerk.: kicsit hosszúra nyúlt a post írása, mert közbe mást is csináltam és akkor még nem válaszolt Jardo kolléga.

na akkor ennek örülök... eddig királynak hangzik. nem fogom megbánni a vételt ^^

Link to comment
Share on other sites

Jelan

De nem érdekel a multija a játéknak, ahogy pl. egy CoD vagy BF multija sem. Akkor meg minek szórakozzak vele? :unsure:

Ebben az az érdekes, hogy ezeket a játékokat csak a single miatt nem éri meg megvenni.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Ebben az az érdekes, hogy ezeket a játékokat csak a single miatt nem éri meg megvenni.

Ilyen alapon egyetlen FPS-t vagy akciójátékot sem lenne szabad megvennem.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Ilyen alapon egyetlen FPS-t vagy akciójátékot sem lenne szabad megvennem.

Legalábbis nem teljes áron! Nekem 2-3 ezer forint max egy olyan játék amiben nem vagyok biztos, hogy sokáig leköt (multiplayer nélkül meg fõleg)!

Link to comment
Share on other sites

jardo

Nálam viszont éppen fordítva van a dolog: a multi nagyon nagyon kevés játékban érdekel (esetleg csak a coop), én elsõsorban a single miatt játszom. Igen, ez együtt jár azzal is, hogy nem feltétlenül éri meg mindent teljes áron megvenni, de általában nem is szoktam megjelenéskor vásárolni (konkrétan 1 kivétel volt eddig, az F1 2010 - bár ott speciel pont szoktam multizni :D).

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Nálam viszont éppen fordítva van a dolog: a multi nagyon nagyon kevés játékban érdekel (esetleg csak a coop), én elsõsorban a single miatt játszom. Igen, ez együtt jár azzal is, hogy nem feltétlenül éri meg mindent teljes áron megvenni, de általában nem is szoktam megjelenéskor vásárolni (konkrétan 1 kivétel volt eddig, az F1 2010 - bár ott speciel pont szoktam multizni :D).

Én meg az ereimet vagdosnám, ha autós játékkal multiznék. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Én meg az ereimet vagdosnám, ha autós játékkal multiznék. :ph34r:

Pedig izgalmas tud lenni... ki nitrozik be a célegyenesnél :D... na akkor van hajtépés (3+ kör után):lol:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Pedig izgalmas tud lenni... ki nitrozik be a célegyenesnél :D... na akkor van hajtépés (3+ kör után):lol:

Akkor is vágom az ereimet, ha a gép ellen játszom. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Akkor is vágom az ereimet, ha a gép ellen játszom. :ph34r:

Gép ellen nem jó. A gép csal vagy hagy nyerni.

Viszont ember ellen sokkal jobb... és izgi tud lenni sokszor. (fõleg a célegyenesnél vagy az elõtte lévõ kanyarban):)

Link to comment
Share on other sites

Raven

az autós játékokkal 1 baj van neten: az első kanyar egy versenyben.

én így törtem össze az xbox kontrollerem dirt 2-ben.

Link to comment
Share on other sites

jardo

az autós játékokkal 1 baj van neten: az elsõ kanyar egy versenyben.

Hát nem mondom, volt már szar tapasztalatom az F1-ben, de összességében sokkal jobb, mint amire számítottam. Meg én úgy vettem észre, hogy ez többnyire csak a quick race-nél van így, pl. a ranked versenyek, ami nem csak abból áll, hogy belépsz és már indul is a verseny, hanem vannak mondjuk adott esetben edzések és van idõmérõ, meg nem 3-5 körbõl áll a verseny, hanem mondjuk minimum 10-20% a versenytáv, ott kevés az ilyen gyökér.

Na meg PC-n nyilván más (persze nem sokkal), mert bár Xboxon is lehet warezolni, nem feltétlenül olyan könnyen és egyszerûen, mint PC-n. PC-re meg már napokkal megjelenés elõtt is az a hülye tölti le nagyjából negyed óra alatt a játékokat, aki akarja.

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

az autós játékokkal 1 baj van neten: az elsõ kanyar egy versenyben.

én így törtem össze az xbox kontrollerem dirt 2-ben.

Mondjuk ott veled is baj lehet, ha képes vagy kárt tenni a cuccodban... (Nem mondom, hogy nem szoktam asztalt csapkodni, de HW-re vigyázok. Igaz egyszer LAN-partyn én is megcsapdostam egy gagyi egeret, amit még valami versenyen nyertem, de az picit más.)

Ez - mármint a sok hülye - sajnos nem csak az autós játékok velejárója. Minél populárisabb egy játék, annál magasabb a hülyék aránya.

Hát nem mondom, volt már szar tapasztalatom az F1-ben, de összességében sokkal jobb, mint amire számítottam. Meg én úgy vettem észre, hogy ez többnyire csak a quick race-nél van így, pl. a ranked versenyek, ami nem csak abból áll, hogy belépsz és már indul is a verseny, hanem vannak mondjuk adott esetben edzések és van idõmérõ, meg nem 3-5 körbõl áll a verseny, hanem mondjuk minimum 10-20% a versenytáv, ott kevés az ilyen gyökér.

Na meg PC-n nyilván más (persze nem sokkal), mert bár Xboxon is lehet warezolni, nem feltétlenül olyan könnyen és egyszerûen, mint PC-n. PC-re meg már napokkal megjelenés elõtt is az a hülye tölti le nagyjából negyed óra alatt a játékokat, aki akarja.

Nem hiszem, hogy a wareznak túl sok köze lenne hozzá.

Link to comment
Share on other sites

Raven

Hát nem mondom, volt már szar tapasztalatom az F1-ben, de összességében sokkal jobb, mint amire számítottam. Meg én úgy vettem észre, hogy ez többnyire csak a quick race-nél van így, pl. a ranked versenyek, ami nem csak abból áll, hogy belépsz és már indul is a verseny, hanem vannak mondjuk adott esetben edzések és van időmérő, meg nem 3-5 körből áll a verseny, hanem mondjuk minimum 10-20% a versenytáv, ott kevés az ilyen gyökér.

Na meg PC-n nyilván más (persze nem sokkal), mert bár Xboxon is lehet warezolni, nem feltétlenül olyan könnyen és egyszerűen, mint PC-n. PC-re meg már napokkal megjelenés előtt is az a hülye tölti le nagyjából negyed óra alatt a játékokat, aki akarja.

a dirt 2-nél nem lehet másolt játékkal neten játszani pc-n se, szóval nem ez volt a probléma. az igaz h pc-n sokan warez-olnak, de a multis játékokban általában elég jó a védelem h másolttal ne tudjál játszani.

Mondjuk ott veled is baj lehet, ha képes vagy kárt tenni a cuccodban...

ki más vonna le messzemenő következtetéseket egy emberről mint te. ilyenkor nem arra gondol az ember h mennyire értékes ami a kezében van, csak elhajítja amit tud. vettem egy másikat és azóta inkább kilépek ha látom h felhúz a játék. még mindig jobb mint amikor barichello barátunk a forma 1-ben elhajította a kormányt dühében amin aztán valaki áthajtott. az pedig nem 7000 ft volt mint az én kontrollerem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...