Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Humoros és Aranyos Képek - 3. Rész


Malleus

Recommended Posts

-Arch-

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

ez nagy film xD "MOTHAAAR FÁCKEER"! xD

Link to comment
Share on other sites

MailMan
Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Eeeez melyik filmbõl van? :D

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Kösz, mindenképp megnézem :)

Link to comment
Share on other sites

Kriccs

Elég bunkó, de 2 perce ezen röhögök.. :lol:

Régen én is mindig kevertem őket. Mindkettejük nagy nevettető, imádom a filmjeiket.

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Régen én is mindig kevertem õket. Mindkettejük nagy nevettetõ, imádom a filmjeiket.

Én is, bár Steve Martin filmjeitõl máig a falra mászok.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki
Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.
Link to comment
Share on other sites

Meridius
Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.
Link to comment
Share on other sites

HD2

A a barna "cucc" elõttük egy ellenállás (áramkörben használatos ugyebár), aminek a mértékegysége az Ohm. Amúgy mint leendõ villamos szakembernek, nálam ez ütött :D.

Dióda, nem ellenállás (Vagyis az, de ez túl tág fogalom) Egy vezeték is lehet ellenállás, mert mindennek van ellenállása. (Kivéve a szupravezetõknek, de azok ugye csak 0 Kelvin körül léteznek) Szimpla félvezetõ, hasonló a LED-hez (Light Emitting DIODE). Általában váltóáram egyenáramosítására használják, egyik irányban vezet, másikban nem. Csak gondoltam elmondom. :) Remélem elektronikai tudásod azért nem merül ki az egyenáramnál, mert manapság elég érdekes emberek nevezik magukat mérnöknek. (No offense, csak kérdezem) :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Dióda, nem ellenállás (Vagyis az, de ez túl tág fogalom) Egy vezeték is lehet ellenállás, mert mindennek van ellenállása. (Kivéve a szupravezetõknek, de azok ugye csak 0 Kelvin körül léteznek) Szimpla félvezetõ, hasonló a LED-hez (Light Emitting DIODE). Általában váltóáram egyenáramosítására használják, egyik irányban vezet, másikban nem. Csak gondoltam elmondom. :) Remélem elektronikai tudásod azért nem merül ki az egyenáramnál, mert manapság elég érdekes emberek nevezik magukat mérnöknek. (No offense, csak kérdezem) :)

3.5 éve tanulom, már amennyire tanítják egyáltalán. Azért nem vagyok a topon még. Amúgy ha már szupravezetõknél tartunk (off lesz de nem baj, le kell írjam ha már témánál vagyunk mert máskor úgysem jön elõ), volt valamelyik órán egy elõadás a suliban ahol modellvasút volt, viszont az érdekesség az volt benne hogy a sínpár fölött lebegett a "vonat" ami egy szupravezetõ anyagból lévõ téglatest volt. Baromi jól nézett ki, igaz egy szót nem értettem belõle hogy csinálták :ph34r: :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage
Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.
Link to comment
Share on other sites

MailMan

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

Leon121
Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.
Link to comment
Share on other sites

N1s1

: D : DD

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

Doma88

Amúgy van ilyen oldal ahol össze van gyűjtve az összes "hülyeség amit meg lehetne csinálni"? Gondolok itt most erre a képre, meg egy régebbi postra, ahol arról volt szó, hogy keress egy fültágítós embert és tegyél a fülébe egy nagy lakatot. :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1
Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.
Link to comment
Share on other sites

Leon121
Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.
Link to comment
Share on other sites

Leon121

:lol:

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

OG

Amúgy van ilyen oldal ahol össze van gyûjtve az összes "hülyeség amit meg lehetne csinálni"? Gondolok itt most erre a képre, meg egy régebbi postra, ahol arról volt szó, hogy keress egy fültágítós embert és tegyél a fülébe egy nagy lakatot. :D

http://fuckyeahtrollface.tumblr.com/

trollface-ra van oldal, bár mostanában betegeskedik...

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani
Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.
Link to comment
Share on other sites

csontee

Amúgy van ilyen oldal ahol össze van gyûjtve az összes "hülyeség amit meg lehetne csinálni"? Gondolok itt most erre a képre, meg egy régebbi postra, ahol arról volt szó, hogy keress egy fültágítós embert és tegyél a fülébe egy nagy lakatot. :D

graphjam.memebase.com

comixed.memebase.com

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Kegyetlen az az arc a végén :lol:

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Ez meg szimplán fun:

Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...