Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gothic Játékok


Balee

Gothic játékok  

94 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tomiee17

hi.vki megtudná mondani h Ishtarban hol találom Musan-t? 1.73 as patch van fenn és nincs ott ahol lennie kéne.ez vmi bug?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
otvosa

Nem tudom aktuális-e még, de hátha.

Ishtar emeletes város, a föld alatti folyosókat nézted?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
WiTHO

helo

beszereztem az elsõ részt, magyarosítottam jól megy meg minden oké csak a videónknál nincs magyar felirat..utánanéztem, le is szedtem egy videokhozfeliratot fel is raktam de még mindig semmi

help

Link to comment
Share on other sites

MailMan

helo

beszereztem az elsõ részt, magyarosítottam jól megy meg minden oké csak a videónknál nincs magyar felirat..utánanéztem, le is szedtem egy videokhozfeliratot fel is raktam de még mindig semmi

help

Szerintem nincs benne annyi videó, hogy élvezhetetlen legyen felirat nélkül...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
-Stranger-

Na, lassacskán befejezem megint a 3. részt. Nordmar elég unalmas, ráadásul sok mindent még másodjára sem találok meg elsõre. :( De most kinyitottam majdnem minden heavy chestet, már megvan a Demon Bow. :)

Ha ezzel végeztem, nekimegyek megint a Forsaken Gods-nak az Enchanted Editionnel. De még egy Risen is benéz még tavaszra, mert nagyon tetszett. :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

A Gothic 3 Collector's Edition-ömre lenne érdeklődés? Hiánytalan, kifogástalan állapotban.

10.000 forint körül adnám.

Link to comment
Share on other sites

moody

titan quest utsó bossára vmi tipp? akkora sebzése van a bossnak, hogy még tekercsekkel is esélytelen, hogy megölöm xDD

Link to comment
Share on other sites

_George_

titan quest utsó bossára vmi tipp? akkora sebzése van a bossnak, hogy még tekercsekkel is esélytelen, hogy megölöm xDD

Küldtem Pm-et.

Link to comment
Share on other sites

moody

Küldtem Pm-et.

oké, már válaszoltam. egyébként elnéztem nagyon a topikot, bocsi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
cHiPa

Na, lassacskán befejezem megint a 3. részt. Nordmar elég unalmas, ráadásul sok mindent még másodjára sem találok meg elsõre. :( De most kinyitottam majdnem minden heavy chestet, már megvan a Demon Bow. :)

Ha ezzel végeztem, nekimegyek megint a Forsaken Gods-nak az Enchanted Editionnel. De még egy Risen is benéz még tavaszra, mert nagyon tetszett. :D

Ha ránézel, majd írd meg kérlek milyen volt. Nekem bejött anno a 3, neki is ugrottam utána rögtön a Forsakennek, de hát röhejes, tele bugokkal, rossz skinekkel, játszhatatlan volt az egész, nem is értettem, hogy ez hogy lehetséges, de lehet hogy csak valami szar tört verziót fogtam ki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tyber16

A Gothic 3 Collector's Edition-ömre lenne érdeklõdés? Hiánytalan, kifogástalan állapotban.

10.000 forint körül adnám.

Igen engem nagyon is érdekelne :)

adok egy email címet,ide tudsz írni: tyber16@freemail.hu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
_George_

Újra elõvettem az elsõ részt. Ez már ilyen hagyomány nálam, hogy minden nyáron végigviszem az elsõ két részt.

Rátérve a lényegre, éppen gyalogolok a játék elején és szedegetem a cuccokat és ahol a csákány van ott csak úgy viccbõl felkapaszkodtam az egyik közeli sziklára. N+1-szer játszottam már a játékkal felfedezve mindent de ahova ez vezetett ott még nem jártam. No nem mint ha két vakondpatkányon, egy goblinon és egy potin kívül más itt lett volna ott de jó érzés volt, hogy még mutatott valami újat a játék.

(Nem mint ha ez olyan sok embert érdekelne de ezt muszáj volt leírnom.)

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Újra elõvettem az elsõ részt. Ez már ilyen hagyomány nálam, hogy minden nyáron végigviszem az elsõ két részt.

Rátérve a lényegre, éppen gyalogolok a játék elején és szedegetem a cuccokat és ahol a csákány van ott csak úgy viccbõl felkapaszkodtam az egyik közeli sziklára. N+1-szer játszottam már a játékkal felfedezve mindent de ahova ez vezetett ott még nem jártam. No nem mint ha két vakondpatkányon, egy goblinon és egy potin kívül más itt lett volna ott de jó érzés volt, hogy még mutatott valami újat a játék.

(Nem mint ha ez olyan sok embert érdekelne de ezt muszáj volt leírnom.)

Én is örültem neki mikor megtaláltam :D .

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Újra elõvettem az elsõ részt. Ez már ilyen hagyomány nálam, hogy minden nyáron végigviszem az elsõ két részt.

Rátérve a lényegre, éppen gyalogolok a játék elején és szedegetem a cuccokat és ahol a csákány van ott csak úgy viccbõl felkapaszkodtam az egyik közeli sziklára. N+1-szer játszottam már a játékkal felfedezve mindent de ahova ez vezetett ott még nem jártam. No nem mint ha két vakondpatkányon, egy goblinon és egy potin kívül más itt lett volna ott de jó érzés volt, hogy még mutatott valami újat a játék.

(Nem mint ha ez olyan sok embert érdekelne de ezt muszáj volt leírnom.)

Zseniális az a játék :D Én fõleg a hangulata miatt szeretem, azt valahogy nagyon eltalálták.

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

(NOTR)

Csatlakoztam a milíciához, majd lementem a kocsmába Nagurhoz a "speciális" küldetésért. Õ meg elzavart a halál fas.zára, mert a király embereinek nem segít. Aztán lementem polgári cuccban, akkor már semmilyen szöveget nem nyomott, de a küldetést továbbra sem tudtam elvállalni, és a tolvajokat sem tudom már beköpni. Máshogy nem lehet eljutni a céhükbe?

Link to comment
Share on other sites

grasslover

(NOTR)

Csatlakoztam a milíciához, majd lementem a kocsmába Nagurhoz a "speciális" küldetésért. Õ meg elzavart a halál fas.zára, mert a király embereinek nem segít. Aztán lementem polgári cuccban, akkor már semmilyen szöveget nem nyomott, de a küldetést továbbra sem tudtam elvállalni, és a tolvajokat sem tudom már beköpni. Máshogy nem lehet eljutni a céhükbe?

Úgy emlékszem a céhhez még táborválasztás elõtt kell menni...lehet, hogy most ezt elbuktad. Nincs korábbi mentés?

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

De ha elbuktam, akkor miért nem teszi be a Failed Missions részhez? Azért egy gogos verziótól elvárnám, hogy legalább a legordasabb bugokat kijavítsák.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

De ha elbuktam, akkor miért nem teszi be a Failed Missions részhez? Azért egy gogos verziótól elvárnám, hogy legalább a legordasabb bugokat kijavítsák.

Az nekem egyik részben se mûködött ;) :D Akármilyen patch, akármilyen javítás, mod...nem segít a tengernyi hibán.

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Idõközben egyik pillanatról a másikra elveszett 3000 aranyam. Mire feltûnt, természetesen már felülírtam a mentést.

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Na most lett elegem a játékból. Ha betöltöm a legutóbbi mentésem, azonnal meghalok. Így közel 10 órányi játékom úszott el ezzel.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Na most lett elegem a játékból. Ha betöltöm a legutóbbi mentésem, azonnal meghalok. Így közel 10 órányi játékom úszott el ezzel.

Támadás elõtt mentettél, vagy mi? Vagy zuhanás közben?

Esetleg rögtön hátrálással, ugrással vagy valamivel nem tudod kicselezni?

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Az égvilágon semmi nem volt. Álltam egy helyben, és halál. De a tizedik visszatöltésre végül megadta magát, és helyrejött.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Sensei007

Ha varázsló akarok lenni akkor melyik táborhoz csatlakozzak?

(Gothic 1)

Link to comment
Share on other sites

Dei

Ha varázsló akarok lenni akkor melyik táborhoz csatlakozzak?

(Gothic 1)

Régi tábor.

Link to comment
Share on other sites

-Stranger-

Na, az õsi gépembe 1gb ram berakása után nekifeküdtem a G3-nak és végig is toltam, jól is esett, CP-vel szépen futott. Aztán az FSG-t is letoltam, a community patchel (tkp. enhanced edition) az is csodásan ment.

Az FSG csak azért jött be, mert volt végre célja Bélánknak, nem csak az, hogy egyik városból a másikba futkározva csicskáskodunk minden szakadt orknak meg embörnek. Persze egy "self-righteous" dinka lett a végére, de hát ez van, így is szeretjük.

Most épp a G2NotR-t tologatom, hát el is felejtettem, hogy milyen jól néz ki a korához képest a játék. :) És persze az ilyen mondatok miatt, hogy "Do you anything about carpentery? - The only thing I can make out of wood is a fire." imádom.

És találtam egy csalásmentes utat, hogy lehet átjutni a Bányavölgybe az elsõ fejezetben. :) A karim jelenleg: milicia, munkaadó Harad a kovács, jelenleg csak az egykezes harc van fejlesztve, némi erõ és ügyesség, lockpicking, sneaking, bõrnyúzás. Türelmesen csapkodom szegény Carlt a kikötõnegyedben, hogy legyen acélom a kardokhoz, és tudjak venni varázslatokat, hogy könnyebben daráljak. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...