Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Core Zenei Mûfajok 2. Rész


bullet50

Mûfajok  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

GerillaGorilla

Ja és van új Magrudergrind EP.

Link to comment
Share on other sites

Cori

:lol:

lehetséges, hogy igaza van

leszedtem

.

.

.

Phobia üt :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

mark44

Hogy én miért nem ismertem eddig a The Black Dahlia Murder. Ledér! jó, nagyon beteg :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Hogy én miért nem ismertem eddig a The Black Dahlia Murder. Ledér! jó, nagyon beteg :D

hát azt mi sem értjük :D legismertebb core bandák egyike

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

leszedtem

.

.

.

Phobia üt :ph34r:

Egyértelmû. Mondtam ,hogy több ilyet kellene hallgatnod :D De vigyázz, mert amikor én elkezdtem ilyeneket hallgatni annyi mocsokkal volt tele a gépem ,hogy nem jutott hely másnak, aztán nekiálltam rendesen szelektálni így is baromi sok ilyen zenét játszó banda maradt de legalább a nagyon ócskákat kiszûrtem :D Sajnos ez a gond a mûfajjal ,hogy van akik nagyon nem vágják mirõl van itt szó és csak kinyomják magukból a sz@rt... :D

Link to comment
Share on other sites

marco045

Hogy én miért nem ismertem eddig a The Black Dahlia Murder. Ledér! jó, nagyon beteg :D

Az összes albumot már szarrá hallgattam, kivéve az uccsót mert az fos.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

TBDM az császárság és nem vagyok képes megérteni azokat akik f0sozzák ,mert a Nocturnalon pl. akkor gitár munka van ,hogy az kegyetlen, sok számot még mindig magolnom kell ,hogy megtudjam tanulni :D Trevor hangja meg annyira beteg ,hogy az már priceless, persze ezt se mindenki értékeli :D Az a tipikus sztár banda nekem akikkel végigbuliznám az életem :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

hát azt mi sem értjük :D legismertebb core bandák egyike

messze van a core-tol

Egyértelmû. Mondtam ,hogy több ilyet kellene hallgatnod :D De vigyázz, mert amikor én elkezdtem ilyeneket hallgatni annyi mocsokkal volt tele a gépem ,hogy nem jutott hely másnak, aztán nekiálltam rendesen szelektálni így is baromi sok ilyen zenét játszó banda maradt de legalább a nagyon ócskákat kiszûrtem :D Sajnos ez a gond a mûfajjal ,hogy van akik nagyon nem vágják mirõl van itt szó és csak kinyomják magukból a sz@rt... :D

:D

azért allergias vagyok a gridnra eléggé :D de van egynéhány ami büntet (pl anno hallgattam utubeon Leng T'che-t v h irjak, az se volt semmi)

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

Egyértelmû. Mondtam ,hogy több ilyet kellene hallgatnod :D De vigyázz, mert amikor én elkezdtem ilyeneket hallgatni annyi mocsokkal volt tele a gépem ,hogy nem jutott hely másnak, aztán nekiálltam rendesen szelektálni így is baromi sok ilyen zenét játszó banda maradt de legalább a nagyon ócskákat kiszûrtem :D Sajnos ez a gond a mûfajjal ,hogy van akik nagyon nem vágják mirõl van itt szó és csak kinyomják magukból a sz@rt... :D

pl.? (Csak kíváncsiságból)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

nem tudom ki hallgatta,de az új carrier valami állat lett. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tupeLo

azért allergias vagyok a gridnra eléggé :D de van egynéhány ami büntet (pl anno hallgattam utubeon Leng T'che-t v h irjak, az se volt semmi)

hallgass Birdflesh-t, tele van orosz népzenei hatásokkal, amitõl simán hallgathatóvá válik. ^^

nem tudom ki hallgatta,de az új carrier valami állat lett. :rolleyes:

egyetértek.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

elég lesz a többi is,úgysem miattuk megyünk el. :D

Elég szomorú, magasan a legjobb a felhozatalból.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Elég szomorú, magasan a legjobb a felhozatalból.

mondjuk nem is ismerem őket.

a többibe amit nem ismertem belehallgattam és azok sem rosszak,de akkor mindjárt meghallgatom ezt is.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Kvelertakból az a jó ,h amikor kijött az album akkor egésznap az ment mert "hú ilyet még nem hallottam, de mégis, mégse, mégis" :D Jól csinálják nagyon, lendületes, fogós, bármilyen koncertet elvisznek a hátukon. Elõzenekarnak be se raknám ,mert a többire nem bulizna ekkorát a nép :D

Link to comment
Share on other sites

harylmu
Elõzenekarnak be se raknám ,mert a többire nem bulizna ekkorát a nép :D
Hát pedig lefogadnám, hogy olyan megõrülés lesz Comeback Kid-en, ami év koncertje gyanús lesz. Hiba: a kép nem jeleníthetõ meg.

A Kvelertakkal csak az a gond, hogy nem angolok a szövegek, így húzós lesz a sing-along.

Szerk. ja, el is felejtettem: úgy néz ki, hogy a Kvelertak a magyar állomásra el se jön.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Ja hallottam :( Amúgy nem feltétlen ezekre a bandákra gondoltam amikor modntam ,h elviszi az egész bulit a hátán, mert ezek azért elég jó bandák. Amúgy a Kvelertaknál tényleg a szövegek gázosak, de én szeretem ha egy banda a saját anyanyelvén szólal meg (ha nem hangzik hülyén :D)

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Az sose baj. :D

Nem baj ha az illetõ még csak most kezde el az óvodát, azért 5-6 éves korára jó ha leszokik róla az ember, bár elõbb kéne de nem lehet mindent egyszerre.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...