Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Lost


grasslover

Recommended Posts

Hor1

Kommentekben azt írják kimaradt jelenet.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Hor1

De király, Diablo 3-ban Act2ben a sivatag közepén van egy hajóroncs, mellette lehet találni egy random itemet, a Black Rock Ledgernek néhány oldalát. Szám szerint 4,8,15,16,23,42. oldalakat. B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
arazu

Valahogy szerdán a végére értem én is ennek a csodának. Hát mit mondjak, azt hiszem sokat kell még forgatnom a lostpedia-t, hogy teljesen megértsem...eszemben volt az is, hogy végignézem én is még egy alkalommal, de nagyon sok karaktert nem csíptem, úgyhogy erre biztosan nem fog sor kerülni.

Összességében nagyon élveztem a Lost-ot, de azért egy-két évadnyi töltelék még elfért volna benne...fõleg úgy, hogy a 4/5/6 lényegesen rövidebb volt, mint az elsõ három.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Valahogy szerdán a végére értem én is ennek a csodának. Hát mit mondjak, azt hiszem sokat kell még forgatnom a lostpedia-t, hogy teljesen megértsem...eszemben volt az is, hogy végignézem én is még egy alkalommal, de nagyon sok karaktert nem csíptem, úgyhogy erre biztosan nem fog sor kerülni.

Összességében nagyon élveztem a Lost-ot, de azért egy-két évadnyi töltelék még elfért volna benne...főleg úgy, hogy a 4/5/6 lényegesen rövidebb volt, mint az első három.

Alapból kevesebb évadot terveztek (négyet vagy ötöt, már nem rémlik), aztán pénzügyi okok miatt (ergo: több évig tolhatják a szekeret :D) szétbontották a végső évadokat több évadra, több töltelék résszel, de kevesebb résszel évadonként. Gondolom ott jöttek be a később vakvágánynak bizonyuló gondolatok, amelyek végül a sorozat végét jellemezték.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tomina
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

grasslover

Waaalt!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Azt hiszem nagyon érik már egy újranézés....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
grasslover

Kijött az új rész!

Nosztalgiagránát minden fellow geeknek, akik velem együtt sírtak és nevettek és átkozódtak és libabőröztek és remegtek és térden csúsztak és imádkoztak és számoltak és kommenteltek.

Link to comment
Share on other sites

PCBalu

Felejthetetlen évek voltak azok. :)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hát igen, azóta se volt soha olyan jó sorozatbu.zinak lenni. :) Hiányzik.

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Annyira hiányzik, és semmi sincs ami igazán pótolná sajnos azóta sem.. :(

Link to comment
Share on other sites

Real013

Lostnak tényleg volt egy külünleges hangulata, ami sorozat pótolni nem tud, mert annyira egyedi volt. Én is szerettem nagyon.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Eh, Én az utolsó évadból még mindig csak az elsõ részt láttam premierkor. :) A végét illetõen vannak sejtéseim, hogy mik lesznek, de azért próbáltam mindenféle spoilert kerülni...

Igazából azért halogatom már évek óta, mert elölrõl akarom kezdeni az 1. évadtól, angolul. Az 1. évad és a 6. évad már megvan DVD-n, de a többi még mindig olyan drága (7-8k körül), egyáltalán nem akarják lejjebb vinni az árukat. Pff, olcsóbban kijönnék belõle, ha külföldrõl megvenném a díszdobozos kiadást, amelyikben mindegyik évad benne van, csak ha már megvan 2 évad a sorozatból... <_<

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Eh, Én az utolsó évadból még mindig csak az elsõ részt láttam premierkor. :) A végét illetõen vannak sejtéseim, hogy mik lesznek, de azért próbáltam mindenféle spoilert kerülni...

Igazából azért halogatom már évek óta, mert elölrõl akarom kezdeni az 1. évadtól, angolul. Az 1. évad és a 6. évad már megvan DVD-n, de a többi még mindig olyan drága (7-8k körül), egyáltalán nem akarják lejjebb vinni az árukat. Pff, olcsóbban kijönnék belõle, ha külföldrõl megvenném a díszdobozos kiadást, amelyikben mindegyik évad benne van, csak ha már megvan 2 évad a sorozatból... <_<

Add el.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Add el.

Nem lehet, mert ezek tulajdonképpen ajándékok voltak apukámnak. :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Matthew Fox bekeményít az Alex Crossban :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Matthew Fox bekeményít az Alex Crossban :D

[GSF] Picture

Te jó ég mekkora bukás lett ez a film így az elsõ jelekbõl :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
gebali1991

Az év egyik legjobb pillanata volt, mikor jobban szemügyre vettem ezt az IC-jegyemet :D

[GSF] Picture

Ja és Debrecenben a 108-as kilométerkõ a Füredi utca 42-nél van :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Hát igen, ez a beidegzõdés nem fog elmúlni soha :D

Kb. 3x repültem két éve Stuttgartba és vissza, és mindig valami Lostos számot kaptam ki, vagy a kapuszámnál, vagy az ülésszámnál, asszem még 316 is volt (Ajira :D).

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Matthew Fox bekeményít az Alex Crossban :D

Baromi nagyot játszik benne szerintem B)

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

A CollegeHumor megcsinálta a Lost RPG-t is :lol:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Haver most kezdte nézni a sorozatot, azelőtt még egy részt sem látott. Kíváncsi vagyok mit szól majd. De ahogy ismerem 2 héten belül már a finálét nézi -_-

Én kb. 2 évadot láttam, talán a harmadik elejét is (ez lehetett olyan 6-7 éve), jó döntésnek gondoljátok újrakezdeni az egészet és végignézni? Vagy inkább legyen egy Doctor who újranézés? :D Tetszenek a fantasy/mystery/scifi sorozatok, de azért ilyen star wars/star trek/BSG/Stargate dolgokat kerülök.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Nekem a Lost tulajdonképpen az Across the Sea c. epizódig tetszett, onnantól csak néztem, hogy ne már. 6. évad utolsó pár része. De nézd végig, megéri.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Errõl a videóról eszembe jutott, hogy mennyire jó volt már a negyedik évad elsõ fele. A hajós részekben benne volt minden misztikum és feszültség, amiért imádom a sorozatot

Link to comment
Share on other sites

Razon

Az mennyire befolyásolja az élményt hogy pár hete talán sikerült rábukkanom a finálé spoilerre (leírom mi az, lehet hogy nem is igaz)

Végig halottak voltak?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...