Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik sorozatot nézed/nézted legutóbb?


grasslover

Recommended Posts

Hor1

Glee zseni volt a héten, Gwyneth Paltrow nagyot alakított. :)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

áá nagyon durva lesz az új Misfits rész :o :ph34r: B)

És mekkora jó szám szól alatta. Ha valakit érdekel: The Chemical Brothers - Dissolve (Bloody Beetroots Remix)

Hát az volt.. :) Legjobb rész, óriási zenékkel.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Hát az volt.. :) Legjobb rész, óriási zenékkel.

Nagyon durva. Amennyire az elsõ rész vicces volt,a második annyira sötét és drámai(bár az elõzõben is volt dráma..+ azért ez is vicces rendesen). Ez a Nathan-es szál nagyon durva volt..meg úgy az egész. Nagyon jó az egész..úgy ahogy van.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nagyon durva. Amennyire az elsõ rész vicces volt,a második annyira sötét és drámai(bár az elõzõben is volt dráma..+ azért ez is vicces rendesen). Ez a Nathan-es szál nagyon durva volt..meg úgy az egész. Nagyon jó az egész..úgy ahogy van.

Jaja, amikor Nathannek leesik, hogy flasheli a tesót az már-már scrubsi magasságokba repítette a részt. :') Nagyon össze volt pakolva minden tekintetben.

Link to comment
Share on other sites

marco045

Na elkezdtem énis nézni. :D Pilot alapján jónak tûnik.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nagyon durva. Amennyire az elsõ rész vicces volt,a második annyira sötét és drámai(bár az elõzõben is volt dráma..+ azért ez is vicces rendesen). Ez a Nathan-es szál nagyon durva volt..meg úgy az egész. Nagyon jó az egész..úgy ahogy van.

Mármint itt elõzõ évadot értettem.

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Most hétvégén bedaráltam a Glee elsõ évadát és huh! Csoda, hogy nincs topikja, hiszen fanfavorit, instant klasszikus, meg még lehetne sorolni a jelzõket. Eléggé belenyúltak a tutiba. Bár nem lettem gleek (vagy csak nem merem bevallani... majd kiéneklem! :lol: ), de azért megvett. A Super Bowl utáni résztõl meg már elõre félek. Feltéve, ha lehet jó értelemben félni. =)

A Blue Bloods pedig jó. Ezt csak úgy FYI.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Egy ideje nem néztem milyen sorozatok vannak, csak a régieket nézem. Tudnátok ajánlani valami ilyen superhero vagy valami erõkkel megáldott emberekrõl szóló sorozatot? Mint pl. a Heroes volt, az nagyon tetszett.......nem lesz neki valami folytatása/lezárása?

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Egy ideje nem néztem milyen sorozatok vannak, csak a régieket nézem. Tudnátok ajánlani valami ilyen superhero vagy valami erõkkel megáldott emberekrõl szóló sorozatot? Mint pl. a Heroes volt, az nagyon tetszett.......nem lesz neki valami folytatása/lezárása?

Ha nem tántorít el a lassúsága és a harapható-tapintható nyomasztása, akkor a legjobb misztikus erõvel megáldott szereplõket felvonultató sorozat véleményem szerint a Carnivále - A vándorcirkusz. Két évad futott le belõle, de garantálom, egy életre elegendõ adagot nyújt ilyen témában - és két rész alatt elfeledteti a Heroes-t.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Én a Misfitset tudom melegen ajánlani. :)

Ha meg súlytalan teljesen kikapcsoló 40 percet keresel akkor az idén indult No Ordinary Familyt mondanám.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Én a Misfitset tudom melegen ajánlani. :)

Ha meg súlytalan teljesen kikapcsoló 40 percet keresel akkor az idén indult No Ordinary Familyt mondanám.

detto

Link to comment
Share on other sites

Razon

Misfits 2 évad és csak 8 rész? :huh:

Ez a vándorcirkus is érdekes lehet, majd aztis megnézem. Kösz a tippeket.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Angol sorozat, Sherlock is ennyi volt, csak ugye az 3 másfél órás rész. :) A 2 évad együtt 12 rész lesz.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Angol sorozatok eddig bejöttek :P Doctor Who, Sherlock nálam benne van a top 4ben. Holnap kiderül milyen a Misfits :)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Heti Rules of Engagement zseniális volt. :D Ha szeretitek a Himymet, vagy a Jóbarátokat (utóbbit én utálom, de mindegy :D) akkor mindenképp tegyetek vele egy próbát. :)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Kösz hogy ajánlottátok ezt a Misfitset, nagyon tetszik, marha vicces, ilyen is marad? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Áh, Weeds 6. évad bitangjó, nem hittem volna, hogy fog még ennyire tetszeni. :) Most néztem a 6. részt az éttermes jelenet valami zseniális volt. A magyar fordítás pedig szintén megér egy misét, annyira ízes az egész, hogy öröm olvasni. :)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

ATYA.ÚR.ISTEN. Sons of Anarchy 3. évad zárása. Gyerekek én kivagyok. :D Hihetetlen zseniális volt. El se hiszem, hogy nem nézitek. :D

Link to comment
Share on other sites

Gurga

ATYA.ÚR.ISTEN. Sons of Anarchy 3. évad zárása. Gyerekek én kivagyok. :D Hihetetlen zseniális volt. El se hiszem, hogy nem nézitek. :D

Elõbb-utóbb sor kerül erre is. Kicsit utánanéztem, mikor pár hete szó volt róla.

Elõtte még minimum be kell fejeznem az elkezdett pótlást: pár napja újra nézem a star trek voyagert. Eddig 5-6 részt néztem meg, tegnap végeztem a 4. évaddal. Már csak kb 75-80 rész van. Általában úgy fél évad után megunom, úgyhogy lehet, hogy vizsgákra készülés közben teszek egy próbát a sons of anarchy-val.

Link to comment
Share on other sites

Nflbandi

Légikatasztrófák - National Geographic

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-Arch-

Emberre támadt az eb

Keresem egy ideje, de magyar felirat az nincs, a szinkronos változatot meg nem találom :ph34r:

Valaki tudna segíteni?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Elkaszálták a Good Guyst. :(

Várható volt, de vérzik a szívem, az év második legjobb újoncáért. Az elsõ nekem a Terriers volt, persze az is kasza.

Szintén lehet gyászolni a Stargate Universet.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Szintén lehet gyászolni a Stargate Universet.

Mármint most már hivatalosan is kaszát kapott? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Mármint most már hivatalosan is kaszát kapott? :ph34r:

Igen.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...