Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik sorozatot nézed/nézted legutóbb?


grasslover

Recommended Posts

freezy

Mindjárt indul a Misfits 2. évada. Alig várom ^^ Közben megvettem angliából az elsõ évadot B)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Eastbound & Down 6. részének most mennyire feelgood vége volt. :)

egyébként meg bitang erõs a 2. évad.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ez az Event kb részrõl-részre szarabb, nálam kasza, pedig még csak a 26 percnél járok a heti részbõl de szenvedek. Majd szóljatok, ha véletlen nagyon jóvá válna. :D

Link to comment
Share on other sites

Royal04

Ma délután akartam pótolni 3 résznyi lemaradást, de hirtelen rájöttem, hogy engem ez baromira nem érdekel. :D V-FlashForward kategória, idõpocsékolás az egész...

Link to comment
Share on other sites

Hor1

A Vbõl 6, a Flashforwardból 8 részt bírtam. Ez a 7.nél adta meg magát. :D

Link to comment
Share on other sites

Gurga

A hawaii five-o-t nézi valaki? Eddig egész jó, nem érzem, hogy romlana. Remélem nem is fog.

Link to comment
Share on other sites

berc00

A hawaii five-o-t nézi valaki? Eddig egész jó, nem érzem, hogy romlana. Remélem nem is fog.

Én meg pont úgy érzem, hogy sokat romlott, nem valami élvezetesek a részek, pedig az elején de rá pörögtem erre a popcorn akciózásra.

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Én meg pont úgy érzem, hogy sokat romlott, nem valami élvezetesek a részek, pedig az elején de rá pörögtem erre a popcorn akciózásra.

Én jól el vagyok vele. Lehet, hogy csak azért, mert mostanában kevés ilyen sorozatot nézek.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Havent nézi valaki? Milyen? Unchartedes csajszi a fõszereplõ, ha legalább közepes akkor bepróbálnám. :)

Link to comment
Share on other sites

Levike1988
Mindjárt indul a Misfits 2. évada. Alig várom ^^ Közben megvettem angliából az elsõ évadot B)

Jaja! :) KOnkrétan ma volt az elsõ rész!

Feliratot még nem találtam hozzá! :(

Link to comment
Share on other sites

thewbie

Castle is kapott +2 részt, 24 részes évad lesz :)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Jaja! :) KOnkrétan ma volt az elsõ rész!

Feliratot még nem találtam hozzá! :(

angol már van. mindjárt nézem is hd-ban. végre..

Link to comment
Share on other sites

freezy

angol már van. mindjárt nézem is hd-ban. végre..

Rohadt jó volt.. Nathan : DDD Meg tökre darkos volt ez az elsõ rész. Nagyon bejövõs B) B)

Pont a héten néztem meg az elsõ évadot 6odjára..egyszerûen nem tudom megunni. Kedvenc ^_^

Link to comment
Share on other sites

Levike1988

Rohadt jó volt.. Nathan : DDD Meg tökre darkos volt ez az elsõ rész. Nagyon bejövõs B) B)

Pont a héten néztem meg az elsõ évadot 6odjára..egyszerûen nem tudom megunni. Kedvenc ^_^

Nekem is kedvenc, de rohadtul jöhetne hozzá magyar felirat! <_<

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Elég jézus kezdés volt. :D Pár hét idézete gyanús mondat befigyelt. :rolleyes: Nathan meg a zisten. :D

Az meg most tûnik fel, hogy a nyomozó a kedvenc Doctor Who részembõl a nyomozó, remélem lesz nagyobb szerepe. :)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Castle is kapott +2 részt, 24 részes évad lesz :)

Helyes. Bár egy kicsit kezdenek hasonlítani egymásra a részek, nem tudom meddig fog ez tartani. De Nathan Fillion miatt úgyis nézni fogom :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Elég jézus kezdés volt. :D Pár hét idézete gyanús mondat befigyelt. :rolleyes: Nathan meg a zisten. :D

Az meg most tûnik fel, hogy a nyomozó a kedvenc Doctor Who részembõl a nyomozó, remélem lesz nagyobb szerepe. :)

hm? ezt nem értem :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ilyenekre gondoltam mint:

"I'm not good at this serious girl stuff, and feelings and shit." "Seriously? I spend a few hours in the toilet and i miss all that? Life is just passing me by" Meg az egész "az új probation worker rokona a legelsõnek" beszélgetés. :D

Ja vagy a kiemelt mondat sikerült nagyon szlengesre? :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Ilyenekre gondoltam mint:

"I'm not good at this serious girl stuff, and feelings and shit." "Seriously? I spend a few hours in the toilet and i miss all that? Life is just passing me by" Meg az egész "az új probation worker rokona a legelsõnek" beszélgetés. :D

Ja vagy a kiemelt mondat sikerült nagyon szlengesre? :D

Jaja,de értem asszem :D

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Uh, Misfits S2 kezdés nagyon jóra sikeredett B) Maszkos srác vajon az elsõ évad biciklis csávója?

Link to comment
Share on other sites

Levike1988
Uh, Misfits S2 kezdés nagyon jóra sikeredett B) Maszkos srác vajon az elsõ évad biciklis csávója?

Engem az érdekelne, hogy Curtis miért állt valami szuperhõs ruhában a kövi rész elõzetesében???

Link to comment
Share on other sites

Gurga

A hugom ajánlotta a castle-t, két részt meg is néztem. Eddig tetszik, de ez a fao.O nyomozónõ elég idegesítõ. Késõbb is ilyen lesz?

Link to comment
Share on other sites

thewbie

Uh, Misfits S2 kezdés nagyon jóra sikeredett B) Maszkos srác vajon az elsõ évad biciklis csávója?

igen, õ az szerintem

+van egy tippem hogy látja a jövõt, azért van mindig ott és akkor amikor kell

Link to comment
Share on other sites

freezy

áá nagyon durva lesz az új Misfits rész :o :ph34r: B)

És mekkora jó szám szól alatta. Ha valakit érdekel: The Chemical Brothers - Dissolve (Bloody Beetroots Remix)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...