Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Te Milyen Filmet Nézel Most A Tv-ben?


grasslover

Recommended Posts

gebali1991

Pókosat végig vigyorogtam :D

:D :D

Csóri új srác helyzete sincs épp megkönnyítve.

Szerintem egész jól befogadták. Fõleg mert mindenki Aurélióra figyel :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Yeah, holnap cinnamon challenge. :D

Dávidnál meg a pelenkás fa.szkodásra gondoltam.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Jah,ez egész mókás rész volt:)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

"Tudom, hogy én is vállalhatatlan vagyok, amikor iszom. De jó értelemben persze."

Link to comment
Share on other sites

freezy

Krisztián gyenge pontja Celine Dion My Heart Will Go On dala. Oké,a történet nem vidám,amit elmesélt ezzel kapcsolatban,de nem bírtam megállni,hogy nevessek ezen a "gyenge ponton". Annyira abszurd.

Amúgy amennyire nem csíptem Kriszt, most kb az egyik kedvencem,annyira egyszerű és jó lelkű gyerek,hogy lehet neki adnám azt a pár millát. :D De igazából 1-2 embert nem bírok elviselni(1.Sarlik,bár mostanában szerencsére keveset beszél,keveset mutatják 2.Plusz ..hát Dorka is irritál mostanában ezzel a hisztisp!csa stílusával...<_<), a többiekkel nincs komoly baj(az alap dolgokon kívül ugye:D). Józsi a legjobb azért!

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Krisztián gyenge pontja Celine Dion My Heart Will Go On dala. Oké,a történet nem vidám,amit elmesélt ezzel kapcsolatban,de nem bírtam megállni,hogy nevessek ezen a "gyenge ponton". Annyira abszurd.

Amúgy amennyire nem csíptem Kriszt, most kb az egyik kedvencem,annyira egyszerû és jó lelkû gyerek,hogy lehet neki adnám azt a pár millát. :D De igazából 1-2 embert nem bírok elviselni(1.Sarlik,bár mostanában szerencsére keveset beszél,keveset mutatják 2.Plusz ..hát Dorka is irritál mostanában ezzel a hisztisp!csa stílusával...<_<), a többiekkel nincs komoly baj(az alap dolgokon kívül ugye:D). Józsi a legjobb azért!

Mi volt a sztori? A háttérben üvöltõ picsák miatt egy szót se hallottam.

Dorka hisztijeitõl én is kivagyok, de az énekhangja kimondottan kellemes.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Mi volt a sztori? A háttérben üvöltő picsák miatt egy szót se hallottam.

Dorka hisztijeitől én is kivagyok, de az énekhangja kimondottan kellemes.

Valami olyasmi,hogy volt egy fontos személy az életében(nem érettem én se,hogy kicsoda,nem hallatszódik jól), akit nagyon szeretett. Vitte suliba meg focizni kiskorában meg ilyesmi és egyszer a szülei átküldték egyik barátjához filmet nézni,tvzni és pont a Titanic ment meg ez a zene,amikor jött a telefon,hogy meghalt az a személy.Aztán mindig eszébe jut ez. Ennyi kb, legalábbis én így értettem.

Mondjuk a késes jelenet para volt..lehet bef0stam volna egy pillanatra. :D

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Sarah connor meg jó ronda.

Ezt csak most láttam meg, de így visszamenõleg is jár a rosszallás -_-

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

"Ezzel magad alatt ásod a fát" #napiAurelio

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Krisztián beleszaromsága iszonyat kúl. B)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Úgy kinnmarad mint a szar.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Úgy kinnmarad mint a szar.

Nagy tróger ez az ember. Remélem kint marad a francba... Mondjuk Sarlott bamba képét se szeretném már sokáig csodálni,de legalább õ nyugton van és keveset mutatják.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Úgy kinnmarad mint a szar.

Egyedül Sárlott vagy Teó ellen lenne hangyányi esélye.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Volt egy fázis amikor egész szimpatikus volt, aztán csinált néhány undorító húzást. Plusz ez az általa is folyton hangoztatott felsõbbrendûsége biztos negatívan csapódik le.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Már komolyan gondolkoztam rajta,hogy felrakom a VV app-ot (legalja),hogy Dávid ellen tudjak szavazni,annyira irritál,hogy tekergettem a mai részt... Atyaég ez az ember. Miért léteznek ilyenek a földön? Sarlottal együtt..ennyire buta nőt én még komolyan mondom nem láttam. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nekem már fenn van. :D

Nálam Dorka vitte a tegnapi részt, a "na megyek kakkantani" mondatával. :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

hogyvolt kommentekbõl

"Én kedvelem Izát. Egy számító aljas kis szociopata és jól néz ki. :) Ha van igazság a földön, Krisztián nyer és megdughatja. "

:D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Én is Krisztiánnak drukkolok amúgy, pedig amikor bejött nagyon nem volt szimpi..de most tényleg õ a legnormálisabb,legkorrektebb arc. Én is remélem,hogy összejön neki Iza. : D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Nem gondoltam volna, hogy Dávidból ilyen király villain lesz :B

Teó meg úgy beszél, mint aki a saját szövegét is unja.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nem gondoltam volna, hogy Dávidból ilyen király villain lesz :B

Hát azért én nagyon remélem,hogy kint marad ma.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Hát azért én nagyon remélem,hogy kint marad ma.

Én Vikinek szurkolok, de nem bánom, ha Dávid megy vissza, mert tuti lesz esemény.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Jó volt tegnap, érdemes visszanézni?

RTL2-õm napok óta nézhetetlenül akadozik.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Jó volt tegnap, érdemes visszanézni?

RTL2-õm napok óta nézhetetlenül akadozik.

Hát, elment egynek. Nem volt olyan jó mint a tegnap elõtti de szerintem nem érdemes kihagyni, voltak nagy pillanatok (Iza masírozása - majd érted ha megnézted :D)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Én Vikinek szurkolok, de nem bánom, ha Dávid megy vissza, mert tuti lesz esemény.

Hát én nem bírom elviselni ezt a gyereket. Rohadt idegesítõ,ahogy beszél meg ahogy fûzi a többieket. Aurélió tényleg nagy balf@sz lett azóta, pedig konkrét bajom nem volt vele.

Az igaz,hogy lehet ha nem õ megy vissza,akkor kicsit leül a hangulat..meglátjuk.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

A Gömb #csakazabefejezésnelenne

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...