Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Te Milyen Filmet Nézel Most A Tv-ben?


grasslover

Recommended Posts

freezy

Ne spoilerezzetek! :D Én majd csak később nézem meg.

Én amúgy Krisztiánt raknám ki..mi az a csávó? Egy mondatot nem mondott még. Mondjuk jobb is.. :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Heh, eddig nem tűnt. Eléggé háttérben megy egy ideje.

Amúgy csak egy dolgot nem értek.

Agóniót hogy nem vertek agyon idekinn?

"8 általánosa minden magyar embernek megvan." :D

"Nem adom át a helyemet, még Johnny Deppnek se." :D Aranyköpés este.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Vasember 3 megy épp a HBOn, nem elég hogy szar a szinkron, még hibás is.

Összes displayen 3000°C van kiírva, erre valami ilyet mond "ez a robbanás 300 fokos volt"....???

"Hány kilométerre van Tenesse Miamitól?" "128 000"....??? (amúgy valami 800 mérföld)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hát jól szétszórják a jeleket. :D 9-en lementek, mindenkinek egy jel. :D Na, be is jött a Laci dolog úgy látom. :P Hacsak nem lesz csicska Aurélió, és a csajt küldi.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Ez megint sír bmeg :biglol:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ez megint sír bmeg :biglol:

Azért felkiáltanék valamelyik helyében, hogy OTT EGY PÓK A HÁTADON.. :D :D

Nah. Fain.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Azért felkiáltanék valamelyik helyében, hogy OTT EGY PÓK A HÁTADON.. :D :D

Nah. Fain.

:troll::troll:

Laci, pattanjon csak, várja a börtön. Ha kis esze van, Krisztiánt viszi.

A végén mirõl veszekedtek? Egy szót sem értettem :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

:troll::troll:

Laci, pattanjon csak, várja a börtön. Ha kis esze van, Krisztiánt viszi.

A végén mirõl veszekedtek? Egy szót sem értettem :D

Én se, mert mindent sípoltak. :D De fog még valaki ebbõl a társaságból hazamenni tettlegesség miatt. :D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Én se, mert mindent sípoltak. :D De fog még valaki ebbõl a társaságból hazamenni tettlegesség miatt. :D

Nem az, hogy sípoltak, hanem olyan hangosan ordibáltak, hogy csak zörejt vett fel a mikrofon.

Hát ja, arra én is fogadni mernék :D

Aurelioról: "Gombi ehhez képest kõszikla volt bammeg." :lol:

Link to comment
Share on other sites

freezy

:troll::troll:

Laci, pattanjon csak, várja a börtön. Ha kis esze van, Krisztiánt viszi.

Mit tett? :D

Hát, ha megnézed a közönségszavazatokat, akkor szerintem csak 501(Charlotte:D) ellen lenne esélye. 501 a legunszimpibb(és nekem is,nem bírom elviselni. olyan buta és ronda mint a segg..meg ahogy beszél,báh kiráz a hideg. Jóska se okosabb,de ő legalább viccesen hülye mint a föld) a nézőknek és asszem utána jön Laci. Krisztián(szerintem is őt fogja kivinni,alapból is rátett és nem hiszem,h javulna a viszonyuk) elég nyomorék karakter, tetőtől talpig lekarmol az ideg,amikor megszólal és szeretném kint látni én is a villából,de a nézők fognak dönteni és szerintem Laci ellene kint marad, nem azért,mert erősebb,hanem mert Krisztián lósz@rt se csinál és ez kifizetődő lehet még..Laci meg sokat dumál és elég irritáló tud lenni.

Aztán még van idő,ki tudja. -_-

Amúgy igen, én is fogadni mernék egy kisebb összegben,hogy valakit ki fognak zárni valamilyen verekedés miatt. Ilyen még úgyse nagyon volt(bár én csak az első két VV-t néztem annó), meg hát..itt senki se normális és mindenkiben lappang egy enyhe gyilkos hajlam..

szerk.: hogyvolton pont most olvasom,hogy valami VV Olivér kiesett már bunyó miatt.. : D Vagy,hogy őt ütötte meg az egyik lakó és azért esett ki.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Valami sikkasztásos ügy, de elsõ fokon asszem felmentették.

Ami kb azt jelenti, hogy biztos sáros, de nem tudják bizonyítani. :D

Amúgy ja, a 4-ben kizártak egy csajt, mert Olivér annyira felhergelte, hogy az hozzávágott egy dobozos üdítõt asszem. Meg elõtte narancsokkal is megdobálta talán. :D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Mit tett? :D

szerk.: hogyvolton pont most olvasom,hogy valami VV Olivér kiesett már bunyó miatt.. : D Vagy,hogy őt ütötte meg az egyik lakó és azért esett ki.

Hor1 már leírta, kicsit pontosabban építési vállalkozó, de az a fajta, akinél elakad a pénz :D

VV Olivér gyakorlatilag egy az egyben ugyanaz volt, mint most Zsolt, őt dobálta meg egy csaj (huh, erre most rá kellett keresnem, Zsuzsi), akit én nagyon nem bírtam: tipikusan az a csaj, aki egy falusi diszkóban jól néz ki, de csak addig, amíg ki nem nyitja a száját (bombanő volt a kategóriája). Meg nagyon össze is omlott ott bent, mindenki azon izgult, hogy mikor kerül az idegosztályra.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

VV Olivér gyakorlatilag egy az egyben ugyanaz volt, mint most Zsolt,

Sajnos nem, akkor jó lehetne az évad. Olivér vicces volt.

Amúgy Dorka nekem egyre jobban bejön.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Sajnos nem, akkor jó lehetne az évad. Olivér vicces volt.

Amúgy Dorka nekem egyre jobban bejön.

Mármint a rá épített karakterre gondoltam: macsó, de nagyjából normálisnak tûnik, barátnõ a kinti világban, vívódás. Mondjuk a prankjei szerintem nagyon nem adják, de ha Dorkának bejön...

Nekem meg Józsi lett a kedvencem :B

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Amúgy hiányzott Lilu, pedig alapból nem csípem, de jó, ha van valaki aki szétoltja õket, meg letöri a szarvakat kicsit.

Nekem most Krisztián jött fel, egyrészt ki a butább kérdésnél a "mind buták vagyunk, hiszen itt vagyunk benn", másrészt a kiválasztásnál mutatott tökös hozzáállása miatt. Kíváncsi vagyok mi a nagy balhéja lacival.

Nekem meg Józsi lett a kedvencem :B

Kinek a pap, kinek harcsa..

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nekem meg Józsi lett a kedvencem :B

Nekem nincs kimondott kedvencem.. :D Némelyiknek van pár jó beszólása(de főleg Józsin lehet röhögni szerintem), némelyik semleges és van egy pár,aki irritál..de nagyon. Csajok közül kinézetre talán nekem Iza jön be a legjobban, a viselkedése már hagy némi kívánnivalót maga után..Ha mondjuk olyan lenne a természete,mint Dorkának akkor egészen ki lennék békülve vele.

Áh, Krisztián..esélytelen,hogy szimpatikus legyen..Arra mondjuk én is kíváncsi leszek,hogy min vesztek össze és,hogy ezt hogy tették. Nem várok túl magasröptű gondolatokat tőle.. : D

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Krisztián ritkán szólal meg, de akkor üt :D Ma is megmondta a frankót :D Mondjuk Laci is Izának :D Gazdag Puding!ik fütykösét fogod szopkodni :D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Krisztián nagyon durván tájszólással beszél, fõleg hogy a kisfilmjében még semmi nem hallatszott belõle :D De azért szeretném leszögezni, hogy kb. senki nem beszél így itt a környéken -_-

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Nekem emiatt is szimpatikus, végre nem egy pesti Edény!.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Nekem emiatt is szimpatikus, végre nem egy pesti Edény!.

Egy vidéki köcsög mennyivel jobb, mint egy pesti?

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Nekem emiatt is szimpatikus, végre nem egy pesti Edény!.

Simon falusi (Ibrány, SZSZBM), Debrecenben tanul; Dorka szolnoki; Józsi Békéscsabán lakik, Laci Szombathely, Viki Tatabány, Zsófi Debrecen. Azért nincs aránytalanul felülreprezentálva a fõváros.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Egy vidéki köcsög mennyivel jobb, mint egy pesti?

attól, hogy a legtöbb esetben nem akkora normálatlan suttyó. plusz nem is szarja le az embereket, nem szenved feltünési viszketegsében.

Simon falusi (Ibrány, SZSZBM), Debrecenben tanul; Dorka szolnoki; Józsi Békéscsabán lakik, Laci Szombathely, Viki Tatabány, Zsófi Debrecen. Azért nincs aránytalanul felülreprezentálva a fõváros.

én most pest alatt a nagyvárosokat értettem fõképpen. és amiket említettél nem éppen a kisváros-falu kategóriába esik :D kivéve mondjuk Simon.

Link to comment
Share on other sites

getro2

attól, hogy a legtöbb esetben nem akkora normálatlan suttyó. plusz nem is szarja le az embereket, nem szenved feltünési viszketegsében.

én most pest alatt a nagyvárosokat értettem fõképpen. és amiket említettél nem éppen a kisváros-falu kategóriába esik :D kivéve mondjuk Simon.

épp, hogy általában a vidékiek "szenvednek feltûnési viszketegségben" - mondjuk ez nem is jó kifejezés, de mindegy - a pestiek, ahogy megfigyeltem sok évnyi bkv-zás és hasonlót követõen, jobb szeretnek kussban maradni. legalábbis vidéki ismerõseim sokkal fesztelenebbül viselkedtek bármilyen szituációban, bármilyen helységben. azt meg inkább hagyjuk, hogy a "leszarom az embereket" - "feltûnési viszketegségben szenvedek" mennyire ellentétes fogalmak. -_-

ezt meg remélem nem gondoltad komolyan. honnan a fenébõl kéne tudnunk, hogy "pestiek" alatt a nagyvárosokra is gondoltál? :biglol:

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

egy: lehet rosszul fogalmaztam. én arra értem, hogy a pestiekben egy olyan szintû nemtörõdömség fejlõdött ki kb. ami sehol máshol nem figyelhetõ meg az országban. abszolút le se szarják a másik embert. teszem azt. utazás a metrón, egy idõs nõ felszáll. biztos Ledér!élet, hogy nem fogja átadni neki a helyét egy fiatal.

sehol nem írtam amúgy, hogy azok ugyanazt jelentik. viszont én se konkrétan a feltünési viszketegségre gondoltam, csak nem jutott jobb kifejezés az eszembe. jelen pillanatban arról van szó, hogy pl. van 1 haverom aki pesti. nincs vele a világon semmi gond, teljesen jó arc, de neki bármilyen szituációban nagyobb kell mondani, mint ami elhangzik. és ez egy idõ után már rohadt idegesítõ. pl. én mondom azt, hogy van egy ismerõsöm, aki Mezõtúron kézizett és leigazolta Szeged. namármost neki biztos, hogy válogatott ismerõse van. vagy voltam síelni valahol, õ volt olaszba.remélem érthetõ mit akarok kihozni ebbõl az egészbõl és sajnos nem egy ilyen ismerõsöm van.

jó nyílván azt elbäsztam :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...