Jump to content
Sign in to follow this  
grasslover

Te Milyen Filmet Nézel Most A Tv-ben?

Recommended Posts

a880120

Szarrá fogják vágni, ne nézzétek ott...

Nem vágják semennyire. RTl se tette. Bár õk 18-as karikával küldték a ringbe, míg a film plusz 15-sel, viszont a játékidõ stimmel a port szerint :unsure:

Hor1

Tényleg lespórolták a japán részekrõl a felirat, vagy nem is kéne lennie?

a880120

Tényleg lespórolták a japán részekrõl a felirat, vagy nem is kéne lennie?

Annak ott kéne lennie pedig. Elbacták...

Nflbandi

Én a Poirot sorozatot nézem. :D Sokan unalmasnak tartják, de nekem bejön.

Ante

Én is imádom B)

ryd

Star Wars 2.

a880120

Holnap az M2-n lesz a Metropolis.

Hor1

21:10tõl Utolsó Cserkész

23:10tõl Kill Bill 2

mindkettõ film+

_Raidon_

Mr és Mrs Smith-t az rtl-en

SnarkovX

Csatlakozom :)

Chuck_Norris

Mr és Mrs Smith-t az rtl-en

az jó film, én szeretem :)

(főleg a vacsora utáni rész a házban - lövöldözős jelenet)

(- Jól vagy drágám?

- Aaaa..)

_Raidon_

az jó film, én szeretem :)

(fõleg a vacsora utáni rész a házban - lövöldözõs jelenet)

(- Jól vagy drágám?

- Aaaa..)

ja, van benne pár jó jelenet :)

Dr. Csontot nézem mindjárt, lehet hogy már el is kezdõdött :ph34r:

Hor1

Valami Amerika 2 @ Tv2

Vicces, hogy kb minden xfaktor részt láttam, de tök érdektelen lett a vége.

Chuck_Norris

tegnap megafos döntõ, ma xfaktor finálé

mind2 jó volt, és a tippem is bejött :)

mega - renáta | x - csaba

ryd

Tegnap a szakaszt a filmmúzeumon

Hor1

Tango és Cash 21:30 Viasat

gebali1991

Talán nem ez a legjobb hely a témára, de csak engem zavar, hogy az RTL mostanában rendszeresen elspoilerezi a filmek végét az elõzetesekben? Gondolok itt a Dinóra, vagy a Charlie angyalai kettõre.

Iam_The_Ghost

Talán nem ez a legjobb hely a témára, de csak engem zavar, hogy az RTL mostanában rendszeresen elspoilerezi a filmek végét az elõzetesekben? Gondolok itt a Dinóra, vagy a Charlie angyalai kettõre.

Ha az illetõ nem látta az adott filmet, akkor az elõzetesbõl nem valószínû, hogy leesik neki, hogy lespoilerezték neki a film végét, ha pedig már látta, akkor mindegy, nem?

Chuck_Norris

Talán nem ez a legjobb hely a témára, de csak engem zavar, hogy az RTL mostanában rendszeresen elspoilerezi a filmek végét az előzetesekben? Gondolok itt a Dinóra, vagy a Charlie angyalai kettőre.

Ez azért van, mert ált. minden action-movienak a végén van az ütős/leglátványosabb/boss harcrész amit belehet vágni előzetesnek..és jól mutat. :)

(persze manapság már nem csak a végén van ilyen atom harcok, de azok ált. rövidek)

gebali1991

Ha az illetõ nem látta az adott filmet, akkor az elõzetesbõl nem valószínû, hogy leesik neki, hogy lespoilerezték neki a film végét, ha pedig már látta, akkor mindegy, nem?

Mondok példát, hogy ez miért gond.

Elkezded nézni a Charlie angyalai 2-t, és az elején feltûnik Demi Moore, mint ex-angyal. Elvileg ennyit tudunk róla, és a film végén derül ki, hogy õ a fõge.ci. Gyakorlatilag viszont az elõzetesben már harcolnak egymással, meg a csaj be is szól, h töke kivan, ezért állt át a sötét oldalra. tehát láttad az elõzetest, és amint az elején feltûnik az ex-angyal, már tudod, hogy miújság.

Nyilván nem akkora nagy poénlelövés, de pl a Harcosok klubjával kapcsolatban én idegbajt kaptam volna, ha elõször az elõzetest látom, amiben benne van a végsõ nagy álleesés.

A Dinónál csak annyit lõnek le, hogy a végén minden jóra fordul. Ez sem meglepõ, de azért na, lehetne ennyi tisztelet bennük a nézõk felé.

Hor1

Ez a Dínó amúgy ilyen Őslények Országa koppintás? :D

Iam_The_Ghost

Mondok példát, hogy ez miért gond.

Elkezded nézni a Charlie angyalai 2-t, és az elején feltûnik Demi Moore, mint ex-angyal. Elvileg ennyit tudunk róla, és a film végén derül ki, hogy õ a fõge.ci. Gyakorlatilag viszont az elõzetesben már harcolnak egymással, meg a csaj be is szól, h töke kivan, ezért állt át a sötét oldalra. tehát láttad az elõzetest, és amint az elején feltûnik az ex-angyal, már tudod, hogy miújság.

Nyilván nem akkora nagy poénlelövés, de pl a Harcosok klubjával kapcsolatban én idegbajt kaptam volna, ha elõször az elõzetest látom, amiben benne van a végsõ nagy álleesés.

A Dinónál csak annyit lõnek le, hogy a végén minden jóra fordul. Ez sem meglepõ, de azért na, lehetne ennyi tisztelet bennük a nézõk felé.

Értem mire gondolsz, csak Én mondjuk tv-ben nem találkoztam még ilyennel. Pl. itt ez a Dínó, sokszor láttam már a reklámját (igaz, nem igazán figyeltem rá), de nem vettem észre, hogy fontos dolgokat, vagy éppen a befejezést lespoilerezné. Ebbõl arra következtetek, hogy más laikus nézõ se venné észre, hogy most pont a végét lõtték volna le.

Charlie angyalaiban (el nem tudom mondani mennyire rühellem ezt a filmet) pedig úgy rémlik, hogy már jóval elõbb, valahol a film negyedénél, maximum felénél összecsapnak vele, szóval olyan sokat nem ront az összképen, ha az ember elõbb tudja meg.

De igazad van, a spoiler minden fajtáját baromira utálom. <_<

Real013

A Charlie Angyalai 2-t milyen Spoiler tudná elrontani? Mármint az alapból annyira rossz, hogy élvezhetetlen, ezen egy spoiler mit sem változtat.

Oké, megint kiemeltem egy tök lényegtelen részletet, amikor nagy általánosságban beszéltek a spoilerrõl, mint olyanról :D

Iam_The_Ghost

A Charlie Angyalai 2-t milyen Spoiler tudná elrontani? Mármint az alapból annyira rossz, hogy élvezhetetlen, ezen egy spoiler mit sem változtat.

Oké, megint kiemeltem egy tök lényegtelen részletet, amikor nagy általánosságban beszéltek a spoilerrõl, mint olyanról :D

Én is így akartam kezdeni, hogy ilyen filmeknél ki nem sz*rja le mit hogyan spoilereznek, de gondoltam maradok a témánál. :D

Razon

Die Hardot néztem RTLen, nagyon nagy film :D Yippie kay-yay motherfuckert hogyan fordították le? Nem sikerült észrevennem.