Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Te Milyen Filmet Nézel Most A Tv-ben?


grasslover

Recommended Posts

freezy

Amikor kimentem üdítőért épp egy adag lószart ettek, ha jól láttam. Az valahogy annyira nem volt poén, csak szimplán WTF?! A többi jelenetet csak a hangok alapján tudnám megítélni. Nem vagyok egy mimózalelkű szépfiú, aki a saját árnyékától is fosik, de azért a szó szerinti szarevés az én gyomromat kicsit zavarja. <_< Szerencsére csak kicsit.

Hehh,pedig a Jackass 2-ben van annál durvább bőven,amihez a lónak is köze van :lol:

Amúgy én is bírom őket.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Utálom az összes tehetségkutatót, de az elején ez a sok marha annyira nevetséges tud lenni :D Szóval most muszáj néznem :D

Haverokkal néztük, végén a srác büntetett azért.. Vége volt, bambultunk ki a fejünkbõl, egyik cimbim visszanyerte a lélekjelenlétét: "azért a kis ratyigyereknek durva hangja van" :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Hor1

Terminátor 2, Cool

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Hor1

Azigen, Comedy Central Nagy Lebowskit ad..

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Ti látjátok a tv2-n amit én látok?! :omg:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Mitláttál?

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Mitláttál?

A Spy Kids 3D ment, de valami förtelmes minõségben jött...tiszta pixelekre hulló, elcseszett recegõs élekkel teli CGI-vel. Ez anno az HBO-n nem így ment - ráadásul újra is volt szinkronizálva.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Pár napja a Tények szétesett a tévékettõn, nem tudom miért gondolták, hogy ez menni fog. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
freezy

Bele-bele nézgetek a Love Actually-ba. Bár délelőtt már láttam...meg tegnap este is belenéztem. Poén,hogy 24 órán belül harmadjára van valamelyik adón..nem viszik túlzásba : D (Reszkessetek betörők meg Bunyó karácsonyig bezzeg sehol -.-)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hős, tv2

Csípem ezt a filmet. ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
_Raidon_

azanyja, de pang ez a topic :unsure:

de muszáj megtörnöm a csendet: Gyûrûk Ura elsõ része kezdõdött el nemrég a Film+ csatornáján, ezt nézem (megint), örök kedvenc! ^_^

Link to comment
Share on other sites

getro2

azanyja, de pang ez a topic :unsure:

de muszáj megtörnöm a csendet: Gyûrûk Ura elsõ része kezdõdött el nemrég a Film+ csatornáján, ezt nézem (megint), örök kedvenc! ^_^

Sokat kéne nekem azért fizetni, hogy egy majd' háromórás filmet 6-8 perces szünetekkel nézzek meg. -_- Neked azért jó szórakozást. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
freezy

Hû,de nem jön át most ez a Pókember 3,tökre idegesít..pedig én szeretem ezt a részt is. A hibáit bár elismerem,de soha nem tartoztam a támadók táborába..

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Anyám bejön, épp a Peter-Harry bunyó volt. Megkérdezi: Ez egy ilyen dilis film? :D Mondom az. :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Anyám bejön, épp a Peter-Harry bunyó volt. Megkérdezi: Ez egy ilyen dilis film? :D Mondom az. :D

Mi akkor sikítottunk fel tesómmal,amikor Peter legyűri Sandmant..majd a haját indokolatlanul a szemébe söpri.. oh god why :D Érthetetlen..meg úgy ez az egész fekete öltözködési stílus. Ezt az emó vonalat már akkor sem értettem,amikor kijött a film. Mondjuk akkor volt divat ez az emó stílus..lehet valami paródiának szánták? Csak sajnos ez a 20-25 perc a filmben valami bűn rossz..mármint,amikor nincs rajta a pókszerkó...mert amikor rajta van az viszont szntem nagyon badass.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Pók 3-at múltkor megnéztem a Csodálatos Pókember elõtt... Többször nem fogom. A moziban sem tetszett már, de most csak hatványozódott ez a érzés...

Link to comment
Share on other sites

gataka

Mi akkor sikítottunk fel tesómmal,amikor Peter legyûri Sandmant..majd a haját indokolatlanul a szemébe söpri.. oh god why :D Érthetetlen..meg úgy ez az egész fekete öltözködési stílus. Ezt az emó vonalat már akkor sem értettem,amikor kijött a film. Mondjuk akkor volt divat ez az emó stílus..lehet valami paródiának szánták? Csak sajnos ez a 20-25 perc a filmben valami bûn rossz..mármint,amikor nincs rajta a pókszerkó...mert amikor rajta van az viszont szntem nagyon badass.

Az idegesítési versenyt nálam Dunst meg úgy egészében azért MJ nyerte :D Ezekkel a nem figyelsz rám meg én színészkedni akarok életem végéig jelenetekkel :D Meg az egész szetrelmi szálat Webb jobban eltalálta, bár õ ehhez is ért igazából.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Az idegesítési versenyt nálam Dunst meg úgy egészében azért MJ nyerte :D Ezekkel a nem figyelsz rám meg én színészkedni akarok életem végéig jelenetekkel :D Meg az egész szetrelmi szálat Webb jobban eltalálta, bár õ ehhez is ért igazából.

Hát kíváncsi leszek..még mindig nem láttam sajna az új Pók filmet..a Batmant sem tudom a premier napján megnézni,szoval amikor eljutok végre a moziba,szerintem 1 vagy 2 napon belül megnézem a Spidermant és a Batmant is :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Hát kíváncsi leszek..még mindig nem láttam sajna az új Pók filmet..a Batmant sem tudom a premier napján megnézni,szoval amikor eljutok végre a moziba,szerintem 1 vagy 2 napon belül megnézem a Spidermant és a Batmant is :D

Az új Pók film... hogy mondjam. Egyrészt van benne egy sokkal szimpatikusabb Pókember, aki poénkodik is és sebezhetõ nagyon (a színészi játék is sokkal erõsebb), plusz Emma Stone, mint Gwen is sokkal szerethetõbb és talpraesettebb figura. A film sokszor rímel a Raimi-féle verzióra történetben (ami persze várható volt, eredetsztori...), de annál sötétebb és realistább, mégis poénosabb is egyben.

Végül is szerintem a Raimi-féle filmek egy alapvetõen nem túl jó koncepció remek megvalósításai voltak (legalábbis az elsõ kettõ), az új meg egy jó, erõs koncepciónak egy kicsit gyengébben felmondott változata. Szóval, Raimi tudta mit akar és leforgatta azt nagyon ügyesen, csak az alapötletek között voltak necces pontok (mint Spidey karaktere), Webb filmjének meg vannak gyerekbetegségei, ugyanakkor jobbak az alapelképzelések. Szóval, ha Pók 1 vs. Csodálatos Pók verseny lenne, egy döntetlent hirdetnék, de nekem a Garfield-Stone párosítás miatt az új egy hangyafas.znyival szimpatikusabb.

Link to comment
Share on other sites

gataka

Az új Pók film... hogy mondjam. Egyrészt van benne egy sokkal szimpatikusabb Pókember, aki poénkodik is és sebezhetõ nagyon (a színészi játék is sokkal erõsebb), plusz Emma Stone, mint Gwen is sokkal szerethetõbb és talpraesettebb figura. A film sokszor rímel a Raimi-féle verzióra történetben (ami persze várható volt, eredetsztori...), de annál sötétebb és realistább, mégis poénosabb is egyben.

Végül is szerintem a Raimi-féle filmek egy alapvetõen nem túl jó koncepció remek megvalósításai voltak (legalábbis az elsõ kettõ), az új meg egy jó, erõs koncepciónak egy kicsit gyengébben felmondott változata. Szóval, Raimi tudta mit akar és leforgatta azt nagyon ügyesen, csak az alapötletek között voltak necces pontok (mint Spidey karaktere), Webb filmjének meg vannak gyerekbetegségei, ugyanakkor jobbak az alapelképzelések. Szóval, ha Pók 1 vs. Csodálatos Pók verseny lenne, egy döntetlent hirdetnék, de nekem a Garfield-Stone párosítás miatt az új egy hangyafas.znyival szimpatikusabb.

Olvasható is, hogy Webbnek néha nem sok fogalma volt, hogyan kéne egy-egy harci jelenetet megvalósítani. :D Illetve amit még Raimi jobban eltalált, azok a fõbossok, legalábbis az elsõ 2 részbõl. Nálam is közel döntetlen az állás, de tény, hogy bár még túl gyorsnak gondolható a reboot, de ennek az egységes és sodró marvel-univerzumnak kellett az új pókember.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Razon

Jöttünk, láttunk, visszamennénk Film+on

Vagy 6-7 éve láttam utoljára, akkor fejbõl tudtam minden jelenetét, VHSen rongyosra néztük :D Úgy tûnik mint ha valami vágott verziót adnának, a lefejezésre meg a headshotra én máshogyan emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Jöttünk, láttunk, visszamennénk Film+on

Vagy 6-7 éve láttam utoljára, akkor fejbõl tudtam minden jelenetét, VHSen rongyosra néztük :D Úgy tûnik mint ha valami vágott verziót adnának, a lefejezésre meg a headshotra én máshogyan emlékszem.

valószínû vágott is. Ne nézzetek tévét.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Ma 23:35-kor Éjszakai rohanás az m1-en, f@sza szinkronnal. Aki esetleg nem tudná kívülről minden idők egyik legjobb buddy moziját. -_-

Link to comment
Share on other sites

grasslover

valószínû vágott is. Ne nézzetek tévét.

Nekem arra van kötve a ötpontegy :unsure: Akkor kidobom a negyedikrõl és nézem telefonról ezentúl a filmeket...mindig átkonvertálom majd a HD ripeket GP3-ba.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Nekem arra van kötve a ötpontegy :unsure: Akkor kidobom a negyedikrõl és nézem telefonról ezentúl a filmeket...mindig átkonvertálom majd a HD ripeket GP3-ba.

Ha-ha. Tudod pontosan, hogy értettem. -_-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...